X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH wrote:
    Gabi544 no masz rację, lepiej się nie nakręcać ale wiesz ciężko to robić.. ja pierwszy cykl starań ale wiem o czym mówisz. strasznie się rozczarowałam dziś no ale cóż... ile jeszcze takich cykli przede mną to Bóg jeden wie.

    Mąż zapisał się na badanie nasienia na wtorek także pewnie w środę za tydzień będą wyniki. Mam nadzieję że będą dobre chociaż strasznie się ich boję...
    Super, że się zapisał lepiej zacząć wcześniej badania.
    Mój też jedzie na badanie w poniedziałek i też jestem cała w nerwach, bo już wcześniej pisałam, że jest osobą niepełnosprawną, urodził się jako wcześniak w 6 miesiącu ciąży, więc wiesz różnie może być ale bądźmy dobrej myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie, badzcie dobrej mysli :)
    Wiecie co Kochane - ja bym od razu zrobila zaz jednym zamachem posiew nasienia w kierunku baakterii, bo jesli wyjda slabe parametry, to i tak pewnie lekarz zleci to badanie, bo bakteria moze wplynaac na nieprawidlowa budowe plemnika albo jego ruchliwosc, a tak bedziecie sie mniej stresowac i wszystkie wyniki za jednym razem, no i oszczedzicie czasu, bo bedziecie miec komplet badan i z kompletem od razu do doktorka :)
    Powiem Wam, ze ja tez sie stresowalam tymi badaniami. Jak maz mial wyniki odebrac to caly dzien siedzialam jak na szpilkach i jeczalam tutaj na forum, ze sie boje. A nie bylo czego :) I u Was tez nie bedzie :)

    Cachaarel - wiesz, ja po stracie jednej ciazy juz teraz obchodze sie jak z jajkiem, niby wiem, ze nic by sie nie stalo,jakbym wziela lyka wina, ze przez pierwsze 2 tygodnie ciazy komorki zniszczone sa zastepowane nowymi, ale chyba jednak wole poczekac az dostane @. Bo gdybym np. byla w ciazy i znowu ja stracila za chwile, to potem cale zycie bym sobie wyrzucala ze to mogla byc moja wina..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 7 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi u mnie Ok :) miałam tylko lekkie zapalenie ale ogólnie Ok, zrobił cytologię. Powiedział, że póki co żadnych badań ani nic, mam się cieszyć Mężem i wyłączyć myślenie o zajściu w ciążę ;) wiem, wiem, łatwo powiedzieć, trudniej wykonać ;) no więc narazie czekam :) dam sobie czas do końca roku, jak się nie uda to wracam do niego po jakieś konkrety, badania itd.. :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wróciłam właśnie do domu. Zrobiłam dziś te badania co Gabi pisałaś (było ich 5 ) każde po 30 zł. Czyli u mnie drożej :( mam kod i po godz 15 mają być w internecie. Oczywiście ja już wchodzę, ale narazie brak. Mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak należy. Teraz muszę się zapisać do nowego gina i zobaczymy co on mi doradzi.
    Gabi co do autka jak by sie pytali to powiedz, że nie wiedziałaś :D mój eM jeździł ponad rok bez dowodu rejestracyjnego bo mu zabrali bo mnie miał gazu wbitego ważnego bo zdążył kupić samochód i nie pozałatwiał wszystkie (nawet dowód był na innego faceta) a później jak odebrał dowód to kolejny rok jeździł bez zarejestrowania na siebie a jak policja go się pytała o to to zawsze się czymś tak wykręcał :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :-) nic tylko się cieszyć. No właśnie - im tak łatwo powiedzieć-wyłączyć myślenie o ciąży. Fajnie byłoby, gdyby wystarczyło pstryknąć w głowie guziczek i nie martwisz Się już tym, nie wmawiasz wszystkich chorób i problemów z płodnością ;-)

    Kochane właśnie przeczytałam o pasku św. Dominika. Słyszała może któraś o tym? Chciałabym napisac do Dominikanek, tylko nie wiem, czy jak my mamy tylko ślub cywilny, czy mi go wyślą? Jak myślicie? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    A tak wogole kto jest teraz pierwszy w kolejce do testowania na tym watku? :D

    Właśnie dziewczyny napiszcie kiedy będzie teraz najbliżej testować :)

    ja 9-go listopada o ile bd wszystko ok ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kochana pierwsze słyszę nawet nie wiem co to jest ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dawaj znać, jak będziesz mieć wyniki :-)
    Jestem pewna, że wszystko będzie ok. ;-)
    Jakoś będę musiała to załatwić z tym autem, ale tam są wyjątkowo niemiłe kobiety. Pokojów do rejestracji pojazdow jest trzy,a przyjmują tylko w jednym.. A kolejki kilometrowe. :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    ja kochana pierwsze słyszę nawet nie wiem co to jest ;)
    Pasek sw. Dominika (patron malzenstw starajacych sie o dziecko) - paek, na ktorym jest wypisana modlitw3a do Niego, podobno nosi sie go przewiazany w pasie (mozna nawet pod ubraniem) - tylko ze trzeba napisac do Siostr Dominikanek. Potem zamieszcze Wam stronke.
    No i w ciazy tez mozna go nosic przewiazany na brzuchu, sw. Dominik czuwa nad dzieckiem i szczesliwym rozwiazaniem. ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wyniki. mieszczę się w normach, ale to nie oznacza, że wszystko ok. pomożecie mi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne. DAwaj Kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrz na normy dla fazy folikularnej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://static.pokazywarka.pl/i/6096484/473576/badanie.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jestem w każdej normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchana jak dla mni wyniki super :)
    Choc nie wiem, jak to jest z ta prolaktyna, bo ja mialam ja nizsza (w polowie normy), dlatego Ci nie powiem, bo nie chce sie wymadrzac :)
    Moze napisz na watku o badaniach, taam dziewczyny sie bardziej znaja :)
    I oczywiscie szukaj lekarza dobrego, niech on oceni badania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam zamiar zapisać się do tego lekarza, który mną się tak najbardziej opiekowałam jak leżałam w szpitalu . Moja siostra u niego urodziła dwójkę zdrowych dzieci i większych problemów nie miała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej z nim skonsultowac wyniki, najwazniejsze, ze miescisz sie w normach.
    Policzylam Twoj stoasunek lh do fsh (ktory powinien wynosic 1), i tez jest ok :) wychodzi 1,11 :) (choc podobno lekarze juz od tego odchodza ) - gdyby byl powyjze, moglby swiadczyc o pcos (1,5 - 3 - tak pisza w internetach :D ), a ponizej moglby swiadczyc o zmniejszonej rezerwie jajnikowej (tez z internetu ), ale u Ciebie wszystko wyglada ok :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to świetnie :) dziękuje kochana :* pierwszy raz robiłam takie badania więc sie nie znam. zastanawia mnie tylko ten fakt czy nie mam zbyt wysokiego testosteronu? nie podoba mi się to. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ta prolaktyna, nie wiem, co z nia, ale nawet gdyby byl problem jakkis to na to sie przyjmuje po prostu taletki (na obnizenie ) :) Ale u Ciebie wszystko wyglada ok :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.gravida.com.pl/pl/personel

    dr. Marek Brzeziński :)

    do tego przystojnego pana mam zamiar iść :P

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ