X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie moge pominac ten fakt ;)
    Jak Wam mija dzionek? Ja jeszcze godzinka i do domku obiadek gotowac mezusiowi :D
    Haha.. - Karola napisalas dzis o golabkach i tak mnie naszla ochota, ze chyba zrobie jutro. Chociaz nigdy nie zrobie tak pysznych jak moja tesciowa - jej golabki to po prostu mitrzostwo swiata :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*
    Paula najważniejsze, że zrobiłaś badania. Wszystko będzie dobrze :)
    Gabi ten pasek test jest dla ciężarnych?
    Gołąbki uwielbiam. mmmm
    ale niestety od ciązy mam wstręt na wszystko co jest związane z kapustą :/ nawet raz miałam ochotę i akurat mama robiła i mi przywiozła to jak poczułam tylko zapach to mnie zemdliło :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mija nawet bardzo szybko. Chociaż w szkole nie mogłam wytrzymać na ból głowy :/ teraz nadal ją czuję . ogólnie to bym spać poszła. bo rano wstałam. jutro też rano wstaję, bo na paznokcie jestem umówiona i na regulację brwi i hennę. Oraz nie wiem jak to się nazywa :D ale idę na taką jakby hennę rzęs, że przez około 2 tyg nie będę musiała ich malować tuszem. Ale nie wiem jak to się nazywa :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam te uroki - ja w ciazy rzygalam jak kot :D (przepraszam za doslownosc, ale taka prawda) i u mnie niestety nie konczylo sie na porannych mdlosciach, bo trwaly caly dzien :D czasem owczesny wtedy narzeczony chodzil ze mna po sklepie i co chwile przynosil cos z polki, zebym zjadla, a mi na sam widok bylo niedobrze :P
    Masakra.
    Kurcze ale sie zdenerwowalam - znowu szykuje mi sie weekend w pracy :/ . Super po prostu...

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 października 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala- pasek jest też dla cieżarnych, bo św. Dominik jest też patronem ciężarnych :)
    Paula- zazdroszczę, moje paznokcie też już wołają 'idź do kosmetyczki, odnów nas!'
    a ja im muszę powtarzać: ' nie rośnijcie tak szybko, nie mam teraz kasy' haha
    Ja bym sobie przedłużyła rzęsy, miałam klejone, trzymały się 4dni i nie musiałam nic z nimi robić no ale ogarnął mnie smutek, płakałam i się poodklejały :<

    Ja wgl mam ostatnio ciężko z jedzeniem, bo nic mi nie smakuje.. Znaczy kwaśne i słodkie jem hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - a mi sie znowu ciagnie. I To tak strasznie, ze szok.. A na dodatek ta sennosc - jak nie pojde spac po 22, to na drugi dzien jestem otepiala :D stara babcia juz ze mnie - kto by pomyslal, ze mam opiero 21 lat :D
    Mam nadzieje, ze sprawdzona kosmetyczke masz, bo m0ja ciotka kiedys poszla do kosmetyczki ( corka przyjaciolki, za darmo jej zrobila - to fakt ) na manikiur (tak to sie pisze po polsku ? ) to ta jej taka ohyde na paznokciach zrobila, ze ciotka jak przyjechala na wesele mojego brata to poszla ze mna do kosmetyczzki, zeby ja przyjely bez zapisu (przez telefgon mowily, ze nie da rady, ale jak ja zobaczyly, to babka poiedziala, zeby siadala ) i sie meczyla cos ze 40 minut, zeby to z paznokci sciagnac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 16:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciąży ani razu nie wymiotowałam :/ miałam poranne mdłości. to wtedy leżałam przez pół godz bez ruchu i przechodziły...
    Moje kosmetyczkę widziały ponad rok temu :p to też czas najwyższy. a co do tych rzęs to one nie będą przedłużane tylko czymś pomalowane i że to niby 2 tyg się trzyma. Regulacja brwi, henna i te rzęsy 15zł. to nie wiem czy drogo. ciekawe czy w ogóle to warto? zobaczę. najgorzej mnie przeraża cena założenia bo coś ponad 50 zł :/ ale obiecuję sobie te paznokcie od początku wakacji i zawsze coś wypadało mi .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane testować będę w sobotę ale boje się jak diabli rozczarowania . Chociaż nigdy przed @ nie miałam takich objawów 1 dzień przed @ bolał mnie brzuch i na 2 dni przed piersi ale tak delikatnie to co jest teraz to jakieś dziwne objawy nie nakręcam się bo to nie ma sensu co ma byc to będzie .dziś doszły do tych objawów jeszcze bóle łydek takie jakbym maraton przeszła masakra no i zasypian nadal na stojąco musze siedzieć przed laptopem by nie zasnąć bo córcia by mi coś zmajstrowała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzona :D moja mama do niej chodzi i ja sobie u niej zakładałam paznokietki na studniówkę. Bo wcześniej mi inna kosmetyczka robiła też byłam zadowolona i w ogóle ale strasznie płytka paznokcia mi się u niej niszczyła. nie wiem dlaczego :/

    jak będą ładne to Wam się pochwalę :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys trzeba sobie pozwolic na przyjemnosci :D nalezy nam sie za te stresy codziennosci, za te smutki i zlosci, za te lzy wylane itd :D
    Ale rymy wyszly, Prawie, jak Pan Tadeusz :D

    No wiec tworzymy liste testujacych: ja testuje w najblizsza sobote, dnia 10.10 (lub 11.10, choc nie wiem, czy wytrzymam i czy moja @ nie odwiedzi mnie znow ;) )

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - wiec testujemy jednego dnia :) i w sobote rano zdajemy relacje z wyniku tutaj, na forum publicznym :D . U mnie nie ma na co liczyc, to tylko kwestia formalna :D Niemniej jednak u Ciebie - mam nadzieje, ze dasz nam dobry przyklad :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 16:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że nam się uda :) a powiedzcie mi czy gazy też mogą być oznaka ciąży mój mąż ma już mnie serdecznie dosyć mówi że się czuję jak w chlewie ;) no i zaparcia masakra od ponad 2 lat mieszkamy sami i nie przypominam sobie bym przez ten czas miałą zaparcia a teraz szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak - przynajmnieo ovufriend nalicza punkty ciazowe za zaznaczenie gazow ;)
    Kurde siedze do 18 w praCY dzis :/ Ja pierdole...

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli coś jest na rzeczy tylko co ? ja @ powinnam dostać między 14 a 16 października czyli za tydzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj spokojnie, wszystko sie wyjasni niedlugo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem ale jak tu być spokojnym ;) a najgorsze jest to rozdrażnienie wściekam się na wszystko i na wszystkich i nie mogę tego opanować najchętniej bym usiadła pod ścianą i ryczała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Niby tak - przynajmnieo ovufriend nalicza punkty ciazowe za zaznaczenie gazow ;)
    Kurde siedze do 18 w praCY dzis :/ Ja pierdole...
    Gabi przykro mi że musisz tak długo siedzieć w pracy :(

    ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie polubić Twojego postu :D gazy mnie rozbroiły :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lista jest na pierwszej stronie. i będzie aktualizowana. tylko piszcie w razie jakichś zmian :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze spojrzałam na 1 stronę zobaczyłam test ciążowy i łzy same mi popłynęły po policzku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula rozumiem. Ja jak przeczytalam teraz ten post to sama sie usmialam
    :)
    Przenioslam sie z tabletu na telefon bo mi bateria pada wiec teraz tempo posania bedzie rowne tempu slimaka ;D

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ