X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że tak no któraś musi ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja już idę do łóżeczka :) dobranoc :* erotycznych snów życzę :D ;3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zasypaim na stojaco czekam az mezus pójdzie do pracy na nocke i zmykam spac :) paula dobrej nocki

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 października 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z obozu pracy :)
    Ja chodzę spać przed 21 i mogę spać i spać i spać. Obudziłam się o 2 na siku i nie mogłam zasnąć :( ehh
    Miłego dnia dziewczyny : *

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) ja sie nie moge obudzić ciągle bym spała masakra jakaś i jestem zmęczona a nic nie robie no i to rozdrażnienie wszystko i wszyscy mnie wku....

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 29 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy dziewczyny robicie teścik ciążowy ?? :) ....
    :)
    życzę sukcesów...

    ja dziś mam 9dc .... już niedługo chyba możemy działać z mężem.... ;)
    albo od dziś codziennie...żeby dnia nie przepuścić ;) ha ha

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam najwcześniej około 27dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* ja rano na paznokciach i na 12 do szkoly. Mam okenko jeszcze chwile i do 18:30 w szkole :( juz mi sie lozeczko marzy. Jeszcze strasznie boli mnie w krzyzu. Testowanie planuje na 9-go chociaz to za wczesnie bo tego dnia to dopiero powinnam dostac okres. Ale znajac mnie i zycie zrobie wczesniej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Ja planuje nie testować na pewno do dnia spodziewanego okresu, cxyki 6 listopada (jeszcze caaaaly tydzien :-D), ale pewnie i tak nie wytrzymam. Chocias z drugiej strony nie chce znowu zobaczyć jednej kreski. ;)wiec wszystko wyjdzie w praniu :D
    Dzis rozmawialam z siostra i w poniedziałek, 16 listopadw jade do jej dzieciaków na 3 dni, bo ona z synem idzie do szpitala na badania kontrolne (syn w wieku 3 lat mial wykrytego guza w głowie, jak sie potem okazało byl to nowotwór). Wiec czeka mnie chrzest bojowy - na 3 dni zostane matka czwórki dzieci! Haha. Nie wiem jak dam radę, szczególnie z tą najmlodzą, ktora najwiecej rumoru i hałasu robi :-D ojj bedzie wesoło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dasz radę ja zawsze opiekowałam sie siostrzenicami lub bratanikiem :) ja test zrobie koło 10 -12 zobaczymy czy @ nie przyjdzie ale dziwnie sie czuje co chwile latam siku boli w krzyzu i plecy wszystko mnie drazni masakra bez powodu wydzieram sie na córke a potem rycze razem z nia ;) do tego uczucie takiego bardzo nadmuchanego brzucha szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ta wielka sennośc spała bym cały czas:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi to takie diody pokazały sie na twarzy że ten kto wymyślił fluid i puder powinien dostać nobla. W ogóle w lusterko bez makijażu spojrzeć nie mogę. Nawet mój eM (co nigdy nie robi bo wiem że ten temat mnie drażni) tak dziś rano sam zauważył ile krostek mi się pojawiło. I ten apetyt. ale ja mam tak co każdy cykl :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj mi yeż sie pojawiło wszędzie pełno jakiś krostek syfków i cholera wie czego jeszcze

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie z pracy wróciłam. Wymarzlysmy z koleżanką, bo nam okna zmieniali. Syf kiła i mogiła.. Jutro i sobota najgorzej będzie bo wszyscy przed świętem będą szaleć.
    Jestem zmęczona, zamarznięta, boli mnie krzyż cycki, brzuch i chce mi się okropnie spać. Ratunku :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Ja właśnie z pracy wróciłam. Wymarzlysmy z koleżanką, bo nam okna zmieniali. Syf kiła i mogiła.. Jutro i sobota najgorzej będzie bo wszyscy przed świętem będą szaleć.
    Jestem zmęczona, zamarznięta, boli mnie krzyż cycki, brzuch i chce mi się okropnie spać. Ratunku :(
    to nie jesteś sama mnie też sie chce spac a cały dzień siedziałam w domu i spałam ;) czekam az maz pójdzie do pracy awtedy myk do łózeczka i spać :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 29 października 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłabym arbuza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Zjadłabym arbuza :(
    jaka zachcianka ja wczoraj miałam ochote na sałatke śledziową i kupiłam sobie zjadłam 1 porcję włozyłam 2i juz jej nie dokończyłam bo wylądowała w wc ;) a dziś jak maż jadł resztke to aż mi sie wszystko do góry podnosiło

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 30 października 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeej :)
    dzisiaj piąteczek !!!! kto ma ost dzień pracy ?? jaaaa :)
    byle do 15stej.... ;) miłego dnia dla WAS :)
    i dobrego samopoczucia dziewczynki ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle do 12 stej i piątek piątek weekendu początek :D
    Chyba się upije dzisiaj hahaha albo nie wiem co :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 października 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    jaka zachcianka ja wczoraj miałam ochote na sałatke śledziową i kupiłam sobie zjadłam 1 porcję włozyłam 2i juz jej nie dokończyłam bo wylądowała w wc ;) a dziś jak maż jadł resztke to aż mi sie wszystko do góry podnosiło
    Zjadłabym śledzie w śmietanie albo w pomidorach albo rybę po grecku :(

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ