X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dodałam dziś temp. to aż ovu mi usunął owulkę.
    Jak tylko się obudziłam była 6.15 temp 36,41 . Następnie o godz. 6.30 było 36,37 a o godz 6.45 było 36,50 stopni.
    nie kumam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś cisza u nas na forum.

    Jedziecie gdzieś daleko na groby bliskich?

    ja tylko 7 km na mszę na cmentarz. No i wieczorem na 3 cmentarze (najdalszy 30km) :) szkoda że wypada to w niedzielę. żadnego dnia wolnego . :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)

    ja w tym roku nie wybieram się na wszystkich świętych co roku byałam bo miałam blisko a teraz do omu mam 300 km :(( ponad... wiec nie opłaca mi się jechać na jeden dzień ;( ale za to jade na święta i na pewno odwiedzę groby przy okazji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Dziewczyny czy ten test owulacyjny ostatni z 25 dnia cyklu jest pozytywny czy jeszcze to nie to ?
    jeśli to pozytywny to masakra :P bo męża nie ma do jutra do godziny 15...;/
    Zastanawiam się też o co cho... bo wczoraj 24 dnia cyklu już drugą kreskę było widać a wieczór po godzinie 23 jak zrobiłam kolejny wtedy już tej kreski nie było widać a dziś 25 dnia cyklu już mocniejsza niż wczoraj... o co chodzi ?

    http://iv.pl/images/15368971610222588875_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 14:43

  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 31 października 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o której godzinie robicie te testy owulacyjne? gdzieś czytałam, ze najlepiej ok. 12 (ale wtedy jestem w pracy). Czy testy robione o 16 mają sens?

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avera27 ja robie po prostu między 14-17 ;p nigdy o tej samej godzinie :p
    a jak mam na 2 zmiane to po 12.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 15:08

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 31 października 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH ja bym go chyba uznała za pozytywny. Zrób jutro jeszcze i się okaże. Zrób o tej samej godzinie co dziś i daj znać :)

    Ja od dzisiaj przyjmuje zakłady ile będzie trwał mój obecny cykl. Dzisiaj 31dc. Najdłuższy trwał 46dni i był to poprzedni cykl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 16:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel tylko nie pamikętam o której zrobiłam :P hehe coś między 13 a 15 ;p wiec tak zrobie... :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 31 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj w wirze sprzątania.. i przygotowań
    gości mam ..męża siostra ze swoim mężem ..więc małe posiedzonko będzie ;)

    ale dzisiaj mam takie bóle brzucha i żołądka że masakra... w sumie od kilku dni mnie to męczy... //
    aż się boję..
    mam nadzieję że nie przeszkodzi mi to w staraniach.. :(
    w sumie powinnam dziś już robić test na owu... 11 dc.

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie u nas spokojnie dzis i jutro sami z córcią i mezem ja blisich na cmentarzy mam niby nie daleko bo 13 kg od domu ale nie mamy nawet jak dojechać a mąż w ponieziałek na 6 do pracy takrze pójdziemy na tutejszy cmentarz wieczorkiem pokazac córci . dis mam 21 dc zero sluzu i zaczynam poważnie zastanawiać się czy to ostatnie krwawienie plamienie ni było zagniezdżeniem zobaczymy jeszcze 10 dni i sie okaże co to jest jak na razie ciagle bym spała wstaje tylko siku zrobić ale nie nakrecam się zobaczymy co jest grane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga ja obstawiam, że Twój cykl będzie trwał tak gdzieś hmmm skoro dziś to 31 dc to będzie jeszcze trwał 249 dni :D

    ja sie ze swoim pokłóciłam. bo jechał do swojego ojca zawieźć go na cmentarz do dziadków i też chciałam jechać tylko potrzebowałam 10 minut na szybkie ogarnięcie się, a wcześniej nie wiedziałam, że chce jechać. Tylko robił coś na dworze i przyszedł i mówi do mnie że musi jechać i czy chce z nim jechać. Ja mówię jasne daj mi 5 minut. A on zaraz, że pół godz będę się szykować, że on nie ma czasu tyle czekać że musi już jechać. To co się kłóciliśmy już dawno bym się 10 razy uszykowała :/ ale najwidoczniej nie chciał ze mną jechać :/
    więc odrobiłam sobie zaległych referatów itp związanych ze szkołą. No i mam na niego nerwy, bo przez smsy zganiał, że jak zawsze musimy się kłócić przeze mnie ...
    Dlatego teraz odpaliłam sobie lapka . Otworzyłam paczkę solonych paluszków i piwo Somersby . Któraś chętna się napić, żeby nie było, że sama pije ? :D szkoda tylko, że mam tylko jedno, bo mam ochotę się tak napić, żeby zakręciło i zaszumiało mi się w głowie.

    A w ogóle jak nam się nie uda zaciążyć to musimy się spotkać wszystkie na porządną libację :D w końcu coś od życia też nam się powinno należeć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 18:51

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 31 października 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem chętna ale mnie ciężko upic :(

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mnie czasami też. a w dodatku mam tylko jedno :( ale co się będziemy martwić monopolowe jeszcze otwarte :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Gabi (jak będzie) : czytałaś artykuł, który udostępniłam na fejsie?
    Jak myślisz kiedy nasze Tęczowe Dzieci się urodzą ? ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-) ja jestem padnieta. Do 4 w pracy, potem zakupy spożywcze, opłacić czynsz no i zatankowac. A kolejki wszędzie jak za komuny. Jakby co najmniej tydzień sklepy miały być zamknięte ;-)
    Teraz na szybko ogarnelan m mieszkanie i w koncu sobie usiadlam. Ale mnie plecy bola. A stóp nie czuje :-D
    Paula - Ci faceci to naprawdę masakra. Mojj ma to samo. Pakuje pod sklepem zakupy, więc mu mowie żeby jajek nie dawał na spod bo się zgniota, a ten się że mna kłóci że nic się nie stanie. I tak stalism chyba z 10 minut i chciał mi udowodnić że ma rację, a zaraz do mnie mówi czemu niie jedziemy do domu. A jakby posluchal mnie to byśmy już dawno w domu byli :-D mężczyźni.
    A z tym zganianiem TP masakra. O co byśmy się nie pokłocili, zawsze mówi że ją zaczynam :-\
    Paula -ja bymn się napila z Tobą, ale mój mi nie pozwala. Jeszcze się łudzi biedaczek ;-)
    My daleko niie jedziemy, na moich dziadków 8 km, do meza rodziny tylko 30, także tragedii niie ma. Po południu będziemy już spowrotem. :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu dziś jak powiedziałam, że możliwe jest, że mam cykl bezowulacyjny to zapytał mnie się "martwisz się tym? bo ja nie bardzo".

    P.S
    więc mogę pić do woli, bo on i tak się tym nie martwi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2015, 19:15

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 31 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie wielkie cycki że w żadną koszulę w sklepie się nie zmiescilam :( muszę robić zakupy w 1 fazie cyklu haha.
    Zjadłam ryż z kurczakiem w kfc i teraz mi niedobrze. Mój mnie namawia na winko ale jak słyszę alkohol to mi aż wszystko do gardła podchodzi...
    Co do zakupów to fakt ludzi w chooooj wszędzie jakby nie wiem co miało być.. ludzie ciasta pieką sałatki robią masakra..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 31 października 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Mojemu dziś jak powiedziałam, że możliwe jest, że mam cykl bezowulacyjny to zapytał mnie się "martwisz się tym? bo ja nie bardzo".

    P.S
    więc mogę pić do woli, bo on i tak się tym nie martwi .
    Ja pierdole naprawdę? Co za gość.
    Nie martw się misia, przejdzie mu :*
    Mojego też już chyba to przytłacza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula -właśnie przeczytałam. Kurcze super sprawa. Nie slyszalam wcześniej tego określenia ale podoba mi się. :-) mam nadzieje, że nie każą na siebie długo czekać :-) <3
    Kochana to on w koncu chce dziecka, czy nie? Co mówi?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na czasy się zastanawiam czy my w ogóle powinniśmy być razem. czasem sobie tłumaczę, że może nie mamy dziecka, bo nie pasujemy do siebie? albo u nas dziecko by nie miało prawdziwej rodziny... ehhh....

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ