X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 października 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie sugeruj się testami. Moje są zawsze negatywne a lekarz mówi że owu jest :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel kochana no własnie zaczęłam używać testów owulacyjnych żeby wiedzieć mniej więcej kiedy mam tą owulacje bo ze względu na nieregularne cykle nigdy nie wiem.. temperatury nie mam jak mierzyć bo pracuje na zmiany... jedyne co to testy ( jak widzę do dupy ) no i czuje ból podbrzusza od 17 dnia cyklu do dziś ale dziś już lekko...ehhh testy były moją jedyną nadzieją.. a teraz już nie wiem jak tę owulację będę wyznaczać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/31874964596466418632.jpg

    Bidulki! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 14:50

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faceci mają za dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak mnie cały dzień głowa boli. w nocy ciągle się budziłam. porażka jakaś i jeszcze te wszelakie sny. W szkole długo i nudno.. W domu roboty od groma. Ale mam takiego lenia. Zamierzam go odgonić dopiero w piątek po południu. Wiem, że za wcześnie na objawy, ale jak dziś w szkole mówiliśmy o porodach jak przyjąć na ulicy wrazie takiej konieczności itd to tak mnie mdliło że szok. Ostatni raz tak mnie mdliło rok temu jak mierzyliśmy sobiee cukier gdzie ja nigdy nie miałam obrzydzenia na krew. Wtedy nie mogłam wytrzymać i jeszcze o ciąży nie wiedziałam.
    Muszę się chyba na te 12 dni wybrać na jakieś wczasy :D
    Gabi jedziemy razem, bo mamy podobne dni testowania to się musimy odstresować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 17:45

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH wrote:
    Cachaarel kochana no własnie zaczęłam używać testów owulacyjnych żeby wiedzieć mniej więcej kiedy mam tą owulacje bo ze względu na nieregularne cykle nigdy nie wiem.. temperatury nie mam jak mierzyć bo pracuje na zmiany... jedyne co to testy ( jak widzę do dupy ) no i czuje ból podbrzusza od 17 dnia cyklu do dziś ale dziś już lekko...ehhh testy były moją jedyną nadzieją.. a teraz już nie wiem jak tę owulację będę wyznaczać.
    Ja mam to samo także wiesz :)
    Testy są do dupy :)

  • vens Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 października 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne, w zeszłym tygodniu dokładnie 20.10 kochałam sie z moim partnerem w prezerwatywie i stosunek był przerywany.
    W piątek zapomniałam wziąć tabletki o ustalonej porze i ją pominęłam (siódma tabletka pominięta, w sobotę osma wzięta normalnie)
    Dzisiaj 27.11 dokładnie tydzien po stosunku dostałam plamienia brązowego dość obfitego, jakby gluty w nim są? Lekko bolą jajniki?
    Co to może być? Dodam że biorę tabletki anty nadal i od jakiegoś czasu ćwicze coś intensywnie na brzuch i jestem na diecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    jejku jak mnie cały dzień głowa boli. w nocy ciągle się budziłam. porażka jakaś i jeszcze te wszelakie sny. W szkole długo i nudno.. W domu roboty od groma. Ale mam takiego lenia. Zamierzam go odgonić dopiero w piątek po południu. Wiem, że za wcześnie na objawy, ale jak dziś w szkole mówiliśmy o porodach jak przyjąć na ulicy wrazie takiej konieczności itd to tak mnie mdliło że szok. Ostatni raz tak mnie mdliło rok temu jak mierzyliśmy sobiee cukier gdzie ja nigdy nie miałam obrzydzenia na krew. Wtedy nie mogłam wytrzymać i jeszcze o ciąży nie wiedziałam.
    Muszę się chyba na te 12 dni wybrać na jakieś wczasy :D
    Gabi jedziemy razem, bo mamy podobne dni testowania to się musimy odstresować :P
    Paula a może jednal cos na rzeczy ;-) aaa masz lenia, znaczy ze na pewno po owulce u Ciebie :-D
    Super - jedziemy na wakacje. Tylko gdzie? Last minute :-D cieple kraje, bo nie lubię zimna :-D
    Aj a mnie gardlo boli od rana cos. No ale jak siedzę w sklepie po 8 godzin, gdzie jest ledwo 12 stopni to co sie dziwić. :/ ehh życie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vens - niestety, nie wypowiem się co do tabletek, bo zwyczajnie się nie znam, nigdy nie brałam, więc nie wiem czy ta przerwa mogła coś przeszkodzić, czy może te plamienia są efektem ubocznym tabletek czy nie. :) może która z dziewczyn wie :)


    Aaaaj dziewuchy - nie wiem co jest, ale od południa tak mocno jajnik czuje prawy (ten, z którego była owulacja). Mam w nim takie jakby skurcze, a ból jak owulacyjny - powoli rośnie, nasila się, chwilę trzyma i puszcza.
    I uprzedzam pytania - to nie są moje wymysły czy doszukiwanie się objawów poczęcia, bo dziś nie miałam nawet na to czasu ;)
    jak mnie pierwszy raz dzisiaj złapało, to aż musiałam kucnąć, bo tak intensywne to było.
    Nie mam pojęcia, o co może chodzić. Mam nadziejję tylko, że to nie jakieś zapalenie przydatków czy coś w tym stylu.
    choć u mnie sezon chorobowy uważam za rozpoczęty :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 18:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny u mnie objawy trzymaja śpie dosłownie na stojąco tylko czekam aż mąz pójdzie do pracy i po 21 dołózeczka spać i spię całą noc zaprowadzam córkę do przedszkola i zasypiam spie do 12 idę po corke i tak w kółko ciągle bym spała mdli mnei kawa mi nie smakuje jest kwaśna jak cholera czasami mam zgage ale małą do tego mdłosci masakra powiedzcie czy lekarz rodzinny może wystawić skierowanie a betę bo mnie na nia nie stać na testy juz tez nie limit wyczerpany do 10 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Paula a może jednal cos na rzeczy ;-) aaa masz lenia, znaczy ze na pewno po owulce u Ciebie :-D
    Super - jedziemy na wakacje. Tylko gdzie? Last minute :-D cieple kraje, bo nie lubię zimna :-D
    Aj a mnie gardlo boli od rana cos. No ale jak siedzę w sklepie po 8 godzin, gdzie jest ledwo 12 stopni to co sie dziwić. :/ ehh życie.
    lecimy na Majorke :D albo na Hawaje :D

    no to zimno masz kochana grrr . ja też z tych bardziej ciepło lubnych :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 października 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vens wrote:
    Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne, w zeszłym tygodniu dokładnie 20.10 kochałam sie z moim partnerem w prezerwatywie i stosunek był przerywany.
    W piątek zapomniałam wziąć tabletki o ustalonej porze i ją pominęłam (siódma tabletka pominięta, w sobotę osma wzięta normalnie)
    Dzisiaj 27.11 dokładnie tydzien po stosunku dostałam plamienia brązowego dość obfitego, jakby gluty w nim są? Lekko bolą jajniki?
    Co to może być? Dodam że biorę tabletki anty nadal i od jakiegoś czasu ćwicze coś intensywnie na brzuch i jestem na diecie.
    Może się tak zdążyć ze względu na pominięcie tabletki. Mogłaś jej nie pomijać tylko wziąć w tym samym dniu tylko o innej porze a następna normalnie. Na moich tabletkach była taka informacja a że pominelas to organizm mógł tak zareagować:) na ciążę nie ma szans bo jeżeli nie jest to Twoje pierwsze opakowanie to jesteś chroniona niemal cały czas. Przy pierwszym opakowaniu podobno 99.9% pewność że nie zajdziesz w ciążę jest dopiero po tygodniu. Mam nadzieję, że pomoglam :)

    Laski ja też mam lenia takiego, że łooo. Do tego senność,sikanie i ból piersi. Wpiszcie mi już ciążę urojona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga coś mi się wydaje, że ten cykl jest nasz :D naszych ciąż urojonych :P

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 października 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło Panie, to przynajmniej nie będę sama w tym miesiącu :)
    A i jeszcze boli mnie krzyż, miałam jeden dzień metalicznego posmaku w ustach i wgl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem taki mam jak na noc coli się napiję :D

    a do reszty objawów to mam zmienne zachcianki :D napisałam do swojego eM żeby mi kupił coś mega słodkiego a jak był w sklepie i zadzwonił co chce to powiedziałam, że chce paluszki słone :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S
    kochane która jeszcze jest w ciąży urojonej? bo aktualizowałam pierwszą stronę :P

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 28 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja dzisiaj w pracy zjadłam kawałek ciasta który został mi z wczoraj potem duża paczkę paluszkow beskidzkich solonych a potem jeszcze 2 kawałki ciasta. Myślałam że zwrócę ale to było silniejsze ode mnie :(

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ciaza urojona ;) ja dzis w sklepie miałam ochote na sałatke śledziowa kupiłam i zjadąłm prawie 2 porcje prawie bo z 2 nc nie zostało tzn wyladowała w wc a teraz jak pomysle o taj sałatce to mi niedobrze sie robi :) objawy takie jakie były nadal sa tyle że zawsze po ujemnym tescie przechodziły a teraz sie nasilają ;)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 28 października 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio... też miałam wsz takie objawy ;) .../// ale... jak na razie czekam na ovu......... :)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy coś z tych naszych ciąż się urodzi :D

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ