X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i w pierwszej ciązy leżałam w 6 tyg tydzień w szpitalu bo wcześniej poroniłam własnie w 6 tyg więc w szpitalu miałam co dziennie rano robiona bete sprawdzali w ten sposób czy ciąza rośnie co dziennie był strach ale ładnie beta rosła z dnia na dzień

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 25 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to naprawdę długo się staraliście... ale super że się udało :)
    najgorsze są te pierwsze miesiące... strach... aby wsz było ok..////

    ja leżałam ogólnie bardzo dużo w szpitalu w ciąży, ale to dlatego że miałam wysokie ciśnienie ... co też nie jest dobre...///

    Elina... powodzenia jutro :)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak 6 lat zaczeliśmy jak miałam niecałe 21 a a urodziałm jak miałam 27 juz skończone i tez co chwilelezałam w szpitalu bo pierwsze poroniłam ale udało sie no i mam nadzieje że teraz tez sie uda i to szybciej bo lekarka mi powiedziałą że albo bedzie raz dwa albo znowu wiele lat starań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test robiłam 1-go stycznia za 2 tyg kończyłam 21 lat. Pierwsza beta była piękna i cudna wskazywała na 5-6 tydzień ciąży. Niestety ta sielanka trwała do lutego. Byłam w 10 tc a płód wyglądał jak bym była w 7 tyg i nie było serduszka.

    Nie wiem co mi zabrakło... no ale.. testy wychodziły dwie kreski, ale blade. beta wyszła i wszytko wiedziałam. dlatego lepiej czasem iść oddać krew i mieć pewność. Ostatnio też okres mi spóźniał to poszłam na bete ale niestety beta była ujemna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj u mnie było przytulanko. dziś wyższa temp mam nadzieję że to na owulacje. i ze 2 dni Ovu mi wyznaczy na wczoraj/dziś owulację . :)

    nie wiem czy pamiętacie taką poradę na ovu. "jeśli starasz sie o ciąże. zachowuj się tak jak byś w niej była. bierz kwas foliowy itd" Dlatego kochane ja już chyba mam pierwsze objawy :D w nocy byłam wyjątkowo siusiu i rano mnie mdlości obudziły :P

    jak sądzicie mogę już ciążowy suwaczek sobie ustawić ?? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - no jasne :-D mnie wczoraj obudzily mdlosci i zaqroty glowy, wiec chyba tez powinnam juz miec suwaczek :-D haha.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spuchniete cycki i strasznie bolą i obudził mnie zapach smaru, którego nikt nie czuje tylko ja..
    Zakwalifikujmy to do objawów ciąży urojonej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 11:02

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was w 16 dc :) no i zaczynamy kolejna walke o rodzeństwo dla córeczki mam nadzieje że tym razem sie uda i że zafasolkowanych bedzie tu wysyp :) wierze w to że się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga kwalifikuje się do "cionży" normalnej :D
    będzie wysp jak nic :) musi w końcu nam się udać. Ale mam dobry humor dziś. Zresztą jak zwykle. Mam nadzieje, że już tam pęka jakieś jajeczko, bo jeszcze nic nie czuje, a ja zawsze objawy mam po owulacji takie do spostrzeżenia. A nie chce mi się czekać na owulację nie wiadomo ile jeszcze czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dzis strasznie kuje prawy jajnik mam ogromna ochoę na przytulanko normalnie '' przeleciałabym wszystko co sie rusza '' hehe trzeba męza jutro wykorzystać seksualnie dzis dam mu luz jutro córcie do przedszkola i jazda ;) śluz zaczyna być rozciagliwy i czyzbym znowu miała miec owu w 16-18 dniu cyklu ale testy negatywna a na kalkuratorach owulacyjnych i tu wychodzi że owulację powinnam mieć w okolicach soboty zobaczymy

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Paula toż to urojona, bo normalnej nie ma :(
    Ewentualnie jakąś spożywcza czy coś :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Paula toż to urojona, bo normalnej nie ma :(
    Ewentualnie jakąś spożywcza czy coś :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane chciałam wcześniej ale zgubiłam ten jeden jedyny test owu. znalazłam go wczoraj dziś mówię zrobię sobie, a co :P przez 9 miesięcy przecież nie będzie mi miejsce w szafce zajmował :D no i zrobiłam.
    http://static.pokazywarka.pl/i/6126974/380923/imag0201.jpg

    Jeśli wydaje mi się, że jestem po owu to jaki ten test powinien wyglądać? w rzeczywistości ta kreska jest ciut ciemniejsza niż na zdjęciu, ale jaśniejsza niż kontrolna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spożywcza to już od dawna jest o.O

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeżeli kreska testowa jest jaśniejsza to test negatywny. Nie ważne czy przed czy po owu :)
    Jeżeli jesteś po owu to test też mógł tak wyjść jak pokazuje zdjęcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa czyli to na to żadnej zasady nie ma. bo że negatyw to wiedziałam, tylko myślałam, że może po owulacji jakoś inaczej powinien wyglądać . :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mi sie chce spać normalnie zasypiam na stojaco masakra i do tego to kucie prawego jajnika i ten ból pmeców krzyża czy cholera wie już czego oszalee zaraz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się strasznie spać chciało jak do szkoły jechałam po 13. Masakra jakaś. Martwię się bo ja jeszcze żadnych bóli nie czuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi a mam pytanie do Ciebie. wiem że pisałaś ale nie pamiętam. Który nr tego miesięcznika Ci przysłali i kiedy? Oni przysyłają na początek miesiąca czy jak ? Bo jestem ciekawa kiedy mi przyjdzie tylko od nr 11 ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry. dobry wieczór bo już ciemno za oknami.. Witam nowe kobietki :*

    Wróciłam wczoraj już od rodziców, wypad dobrze mi zrobił. Chociaż niestety nie mamy do kogo wracać. :( mój mąż mnie zdradził z jakąś lafiryndą... ehhh najgorsze jest to, że ja jestem wstanie mu wybaczyć, dla dobra dziecka, ale on wcale nie chce do mnie wrócić ;( za jakie przeklenstwa mnie to spotyka. Akurat jak nam się udało to co planowaliśmy... Byliśmy tacy szczęśliwi :( Dopiero co od teściow do własnego domu się wyprowadziliśmy... A teraz? Muszę się spakować, bo z tym miejscem nie chce miec nic wspólnego... I ten pusty niewyremontowany pokój dla Mikołaja zostanie dalej taki pusty... Dziewczyny ja odchodzę stąd. Nie pasuję już tu.. i nie chodzi o to, że jestem w ciąży a Wy za chwilę w niej będziecie. Macie drugie połówki macie z kim dzielić smutki i szczęścia.. A ja zostalam prawie sama :( staram się trzymać dzielnie, ale ledwo daję radę. Szukałam już nawet psychologa. Chyba będzie mi potrzebny. Mam nadzieję, że Wam się ułoży jak najlepiej.

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ