X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 23 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już się właśnie urywam..... :) głowa Mnie boli... od tego posiedzenia dzisiaj przy komp. / czas na kąpiel....//
    dobrej..a przede wszystkim owocnej nocy dziewczyny ;)
    do jutra.

    Elina lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 23 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina... rób test!!!!! nie bój......
    nie czekaj tylko rób jutro test :) .....
    na co czekać?? :)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja muszę mezowi kolacyjke uszykować dam mu chwilkę odsapnąc i mam nadzieje że bedzie miał siły chwilkę pobuszować ;)

  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Elina jasne ze tak :) milo mi :-) powiedz cos o sobie - ile masz lat, dlugo sie staracie?
    Gabrysia pewnie mialo to wpływ.. stres nie jest naszym sprzymierzeńcem. :-)
    Karola dzialajcie :-)
    Milego wieczorku zycze ;) ja uciekam ogladac jakis filmik z moim lubym ;-)
    Dobrej nocy wszystkim :-)


    guz się wchłoną lekarz postawił błędną diagnozę. w zeszłym tygodniu byłam u lekarza w klinice leczenia niepłodności narzeczony ma świetne wyniki a jast z 73 rocznika lekarz był aż zdziwiony że w tym wieku ma tak świetne wyniki a u mnie jest coś nie tak

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabryśka wrote:
    Elina... rób test!!!!! nie bój......
    nie czekaj tylko rób jutro test :) .....
    na co czekać?? :)


    boję się jednej kreski już tyle ich widziałam i płakałam że nie wiem czy lepij nie poczekam na wyniki od lekarz bo też pobrał krew na badanie ciąży bo ostatni okres miałam bardzo skąpy a zawsze były obfite.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlaśnie ja ostatni okres tez mialam bardzo skąpy trwał 3 dni z czego 2 to wieksze plamienia i do tego przyszedł tydzień wcześniej i dzień przed krwawieniam miałam rózowy sluz nigdy czegos takiego nie miałam . Oj ja tez sie naryczałam a o pierwsze dziecko staralismy sie 6 lat było wiele łez żalu szukanie winy ale udało sie a teraz walczymy o braciszka lub siostrzyczke dla Julki
    Elina rób test jak ma wyjsc to wyjdzie nawet teraz :)

    Elina lubi tę wiadomość

  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    no wlaśnie ja ostatni okres tez mialam bardzo skąpy trwał 3 dni z czego 2 to wieksze plamienia i do tego przyszedł tydzień wcześniej i dzień przed krwawieniam miałam rózowy sluz nigdy czegos takiego nie miałam . Oj ja tez sie naryczałam a o pierwsze dziecko staralismy sie 6 lat było wiele łez żalu szukanie winy ale udało sie a teraz walczymy o braciszka lub siostrzyczke dla Julki
    Elina rób test jak ma wyjsc to wyjdzie nawet teraz :)


    porozmawiam z moim żeby kupił. tylko właśnie miałam 3 dni plamień i jakoś 2 dni krwawienia bardzo słabego i nie wiem.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gadałam z moim i postanowiliśmy ż ejak w niedzielę nie dostanę okresu to w poniedziałek zrobię test

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chcę sobię robić nadzieji wolę podchodzić z dystansem żeby potem nie cierpieć. także więc w poniedziałek napiszę jaki wynik:)

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 23 października 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymajcie się dziewczynki odezwę się jutro miłej nocy i przedewszystkim owocnej:)

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki trzymaj sie i zyczę 2 kreseczek tak jak nam wszystkim

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 października 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pozdrawiam z obozu pracy!! Haha. Wczoraj nie podzialalismy bo padlam jak niemowlak :( poszedł zapalić a ja się uspilam. Jak na razie to wszystkie obawy ustały więc pewnie to była owulka. Przed wczoraj był seks więc nadzieja umiera ostatnia haha.
    Kładą mi dziś gładzie w pracy. Zadzwońcie do sanepidu i powiedzcie, że w cukierni remont i są ciasta zakurzone. Może zamkną...

  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 24 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Dziewczyny pozdrawiam z obozu pracy!! Haha. Wczoraj nie podzialalismy bo padlam jak niemowlak :( poszedł zapalić a ja się uspilam. Jak na razie to wszystkie obawy ustały więc pewnie to była owulka. Przed wczoraj był seks więc nadzieja umiera ostatnia haha.
    Kładą mi dziś gładzie w pracy. Zadzwońcie do sanepidu i powiedzcie, że w cukierni remont i są ciasta zakurzone. Może zamkną...


    no to nieźle miejmy nadzieję że się uda jak przedwczoraj. ja wczoraj wogóle nie mogłam zasnąć masakra jeszcze jajnik mnie bolał

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię Elina ;) mam nadzieję, że się udało trzymam kciuki :)
    Olga już dzwonie tylko gdzie ta cukiernia hehe :D
    ja właśnie zupe ugotowałam, pranie zrobiłam i idę brać się za drugie. Wczoraj przytualnie było ale bez happy endu. drań w ostatniej chwili wyszedł, a tylko dlatego, że powiedziałam, mu że co drugi dzień będziemy się przytulać więc myślał że finał też :/ ehh ci mężczyźni .

    Elina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanie do grupy czy koleżanka Paulina (cinnamon cookie) udzielała się ostatnio ??? Bo nie pamiętam . :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 października 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonka nam gdzieś zniknęła :( już dawno jej nie było u nas :)
    Aa witam wszystkie nowe dziewczyny :)
    I pozdrawiam z obozu pracy :(

  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 24 października 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam Cię Elina ;) mam nadzieję, że się udało trzymam kciuki :)
    Olga już dzwonie tylko gdzie ta cukiernia hehe :D
    ja właśnie zupe ugotowałam, pranie zrobiłam i idę brać się za drugie. Wczoraj przytualnie było ale bez happy endu. drań w ostatniej chwili wyszedł, a tylko dlatego, że powiedziałam, mu że co drugi dzień będziemy się przytulać więc myślał że finał też :/ ehh ci mężczyźni .


    hey dopiero test zrobię w poniedziałek narazie spoźnia się 5 dzień jak nie będzie to zrobię test ale coś wątpię żebym była może wróciły cykle nieregularne??

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 24 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj już posprzątałam tylko zmywanie mi zostało nienawidzę zmywać masakra

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny własnie skończyłam sprzątać pranie wisi łazienka posprzatana a krzyż mi zaraz peknie nawet zlewu nie mogłam umyc tak mnie plecy bolały :( obiad zjedzony na jutro zybka się odmraża więc teraz leniuchowanie :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 24 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    niby wolna sobota....a narobiłam się.... jak koń w polu;)
    padam... pranie, sprzątanie... gotowanie... no i jeszcze drożdżowy się piecze :)
    ale dzisiaj godzinkę dłużej śpimy...
    jupiii ;)
    no i wieczór jeszcze przed nami
    relaksujemy się.... ;)nie ma to jak sobotni wieczór.... uwielbiam :)
    szkoda tyle że nie możemy dzisiaj "popracować"...z mężem ;)
    ale jak @ trwa... to może lampka wina ..albo piwka dla relaksu... ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ