Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zazdroszcze wam, że wiecie kiedy macie mieć owulkę :P ja nigdy nie wiem :P dlatego w tym cyklu od 11 dnia cyklu dzień w dzień się przytulamy :)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak przypuszczam to tez nie jest tak że wiem na 100%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/87690434727820951233.jpg
    Haha dziewczyny - nowe spojrzenie na nasze problemy negatywnego testu :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 19:15

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 317 205

    Wysłany: 23 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha ha :) dobre... właśnie tak się czułam 2 dni temu ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 października 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo miałam wczoraj albo dziś mam owu, dzisiaj śluz raz rozciagliwy raz wodnisty. Szyjka wysoko, ból w macicy jajnikach i pachwinach więc działamy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 23 października 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i cycki- nie mogę po schodach zejść bo tak bolą u są takie pełne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzę ze moja imienniczka :-) witamy :-)
    Olga dzialajcie dzialajcie

    Ja myślałam ze nie będzie oqu ale zaczynam jajnik czuc. Więc pewnie jutro cos zdzialamy bo to jeszcze nie ten ból ;-)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 317 205

    Wysłany: 23 października 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;) ja tak niepewnie dopiero zaczynam z ovufriend ;) ... wcześniej i tak ślęczałam w internecie w poszukiwaniu "wszystkiego" co związane jest z poczęciem dzidzi...a wydawałoby się to takie proste ;) hi hi ..../// a testów na ovu nie używacie???

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi ci o testy owulacyjne? Na poprzednich stronacj pisaliśmy ze tedty owu są zawodne, nie zawsze pokazują prawde ( czasem nie pokaza pozytywa, a owu sie zbliża).
    Ojj podejrzewam ze wszystkie myślały ze to jeden seks o ciąża
    A przynajmniej większość ;-)
    Hehe pamiętam jak zaczelismy sie starac to przed okresem bylam pewna ze jestem w ciąży, ze siw udalo, ze jestem ta rzadkością, korej sie udało w 1 cyklu ;-) a tutaj 11cykl i nadal nic. Teraz nabrałam trochę więcej pokory ( bo czy cierpliwości to jie wiem ):-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową Gabrysię :) ja testów nie robię, bo szkoda mi kasy :D
    u mnie śluz się pojawił na dobre :P mam nadzieję, że ten mój się nie rozmyśli .. :) oby owulka była jak najprędzej :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi extra obrazek :D padłam :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - jak się będzie stawiał, to go przykuć do łóżka ( przywiązać) i zrobić swoje :D i za moment przestanie prostestować ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah :D chyba tak zrobię :P chociaż on jest z tych co zrobią to w dzień nie płodny i wiele zadowoleni że się udało :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo dziś mu odpuszczę a jutro zadziałam :D

    nie uwierzycie. dodałam ten wcześniejszy komentarz. a ten mój ni stąd ni zowąd pyta się czy jestem w ciąży :D haha a on leży na łóżku a ja siedzę na fotelu i nie mógł tego przeczytać :)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 317 205

    Wysłany: 23 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Ci faceci... ;) a mój właśnie śpi... ;) u Mnie @.... więc ma wolne.... i ja też:)..pewnie dlatego też tak szybko zasnął ;) ...
    bo tak To by pewnie nie odpuścił ... ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny a ja czekam na meża jest w pracy do 22 córa pójdzie spac bo dzic miała drzemkę w dzień to jeszcze bajke oglada a jak męzus przyjdzie to wdedy bedziemy działaś jak córa zaśnie ;) test owu pokazał negatywa ale jakos kokro mi sie robi cycki bolą nawet w krzyżu mnie łupie ;) zobaczymy zaczynamy działania w tym cyklu mu nie odpuszcze

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 317 205

    Wysłany: 23 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż będzie zadowolony jak kobietka "gotowa" czeka ;)

    no i fajnie rozpoczęty weekend :) pełen relax najważniejszy.... :)

    ja ost ovu jakoś miałam w środku tygodnia... i kiepsko chyba poszło...
    zmęczona byłam i zestresowana.... może to jakiś powód też jest...

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • Elina Autorytet
    Postów: 720 128

    Wysłany: 23 października 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny czy mogę dołączyć do tematu??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina jasne ze tak :) milo mi :-) powiedz cos o sobie - ile masz lat, dlugo sie staracie?
    Gabrysia pewnie mialo to wpływ.. stres nie jest naszym sprzymierzeńcem. :-)
    Karola dzialajcie :-)
    Milego wieczorku zycze ;) ja uciekam ogladac jakis filmik z moim lubym ;-)
    Dobrej nocy wszystkim :-)

  • Elina Autorytet
    Postów: 720 128

    Wysłany: 23 października 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od czerwca 2012 staramy się o dziecko mam 20 lat co byście chciały jeszcze wiedziec piszcie
    a i w poniedziałek miałam dostać okres a nie ma i nie wiem czy znowu cykle się zrobiły nieregularne czy może jest fasolka ale boję sie zrobić testu

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ