X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie glowa boli. Duzo nauki przede mna a nic mi sie nie chce :/ spac bym najchetniej poszla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to my przy Tobie gowniary;-) ja mam 21. :-)
    PAULA jesienna niemoc Cię dopadła? ;-) gorąca herbatka poprawi humor ;-) albo kakauko :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja w wieku 21 lat zaczęłam sie starać o maluszka trwało to 6 lat ale udało sie mam córke 3 letnią walczymy o 2 maluszka wierzę że nam sie uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi zaczęłam robić testy owulacyjne w 12 dc wcześnie no ale tak jakoś :P hehe ;) żeby nie przegapić owulki bo nigdy nie wiem ile będzie trwał cykl. w 12 i 13 dniu cyklu jedna kreska dziś czyli 14 dnia cyklu powoli pojawia się druga ale jest delikatna więc jeszcze nie to ;P ale powoli się chyba zbliża no i ćwiczymy codziennie :D heheh :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie czyli jak jest jedna blada kreska to co owulacja sie zbliża czy jak to jest bo ja wczoraj robiłam w 9 dc i była już blada reska a dziś coraz bardziej boli mnie prawa strona az do nogi mi ciagnie

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 października 2015, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska testowa musi być takiego samego koloru jak kontrolna albo ciemniejsza ale testy pokazują tylko, że następuje wyrzut LH ale nie potwierdzają tego czy pęcherzyka pęka. Ja w zeszłym cyklu robiłam testy od 9dc do 30dc i żaden test nie był tak intensywny. Po za tym tylko raz test miałam pozytywny a testy stosuje 8 miesięcy. Nie sugerujcie się nimi zbytnio :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki kochana no ja raz teraz kupiłam ale cena mnie przeraziła 25 zł masakra

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 października 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje w Carrefour za 13,99zl LH Vitam się nazywają :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja kupowałam raz na allegro za 1 za sztukę. Ale onw chyba felerne są. Nie wiem sama.
    Kuzwa dziewczyny jak mnie szef dziś wkurzyl. Oskarżył mnie o cos czego nie zrobiłam a jak sprawa się wyjaśniła to nawet noe przeprosił. A opierdol zebrałam za darmo. Jesli miałam jakies wątpliwości to juz dziś sie ich całkowicie pozbylam i jutro z samego rana ide zlozyc cv w biedronce, bo takie zachowanie u niego to nie jakos wyjątek tylko coraz częściej sie zdarza..
    A jak mija Wam dzień? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie no ja Carrefoura nie mam w mojej wsi ;) tylko Dino i biedronka ;) no i 13 km dalej Lidl ;) u mnie hmm sama nie wiem cycki pobolewaja i ten prawy jajnik szok głowa boli jak cholera a to 11 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a słuchajcie bo zostao mi 7 dni darmowych tutaj potem musze płacic no wąłścnie i czy musze to zrobić przelewem nie idzie tego zrobiś smsem by mi z konta na telefonie zabrało ? bo jestem spłukana a na tel mam ful kasy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :* Gabi to celowa robota jest, bo kończy Ci się staż i chce Ci pokazać mimo, że to już mówił, że miejsca tam dla Ciebie nie ma :/ u mnie w mieście jest Mila i Biedronka, ale każdy by wolał pracować w biedrze. Mimo, że trzeba się napracować ale jest lepsza płaca i w ogóle. z tego co słyszałam od znajomych.
    Mój problem nadal nie mija. chociaż już mi się poprawiło. Wczoraj z narzeczonym chcieliśmy trochę poćwiczyć, ale tak mnie zaczęło piec, że sobie odpuściliśmy :/
    i chyba na prawdę ta jesienna aura mnie dopada o.O chociaż Gabi trochę ten Twój obrazek podniósł mnie na nogi, ale cóż nie ten cykl u mnie. Jeszcze nie pora na mnie.
    Zaczynam się przyswajać i godzić z tą myślą, że może uda nam się dopiero za półtora roku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola0704 wrote:
    a słuchajcie bo zostao mi 7 dni darmowych tutaj potem musze płacic no wąłścnie i czy musze to zrobić przelewem nie idzie tego zrobiś smsem by mi z konta na telefonie zabrało ? bo jestem spłukana a na tel mam ful kasy :)
    zrobisz kochana jak uważasz, ale jest sens kupować sobie pakiet? ja tam mam teraz bo za udostępnienie wykresów mi się nazbierało, a tak to przynajmniej nie ma się czym stresować, bo tak jak w przypadku mnie to nic nie pomaga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie to jak mi sie skończy to darmowe to i tak bedę mogła tu być czy mnie zablokuja jak to jest ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wlasnie ja od piątku mam już umowę na 3 miesiace. Także wiesz - jemu juz sie to wczesniej zdarzało ale dzisiaj przegięcie totalne. :/ sam źle wbił na kasę klienta i zle mu policzyl a jak przyszło co do czwgo to na mnie zwala. A chyba widziałam ze on to robił bo to mały sklepik jest na wioseczce, 4 km od mojego miasteczka, w którym mieszkam. :/ a ja w tym czasie robiłam bukiecik ze sztucznych kwiatow z szefowa. Masakra... dzisiaj siadam do kompa i pisze cv jutro lece je zanieść. A ta biedronka co szukaja pracowników to jest ode mnie jakies 400 metrów, skrótem będzie maksymalnie 300. Takze kolejny plus bo nie musiała bym dojeżdżać :-)
    Paula no to niedobrze. A kochana bierzesz te tabletki po 2 sztuki? Jak Ci nie przejdzie to będziesz musiała skoczyć do lekarza. Wiesz - ja miałam tak jakies 2 lata temu, ze po kazdej miesiączce zaczynalo mnie piec przy oddawaniu siusiu no i tak sie meczylam z pol roku. W końcu poszlam do internisty i on mi rozpisal kuracje na cale 2 miesiace. Najpierw dal jakis antybiotyk zeby wytępić bakterie?, potem furagina rano, wieczór, a w południe żurawit. Potem sam żurawit przez kolejny miesiąc no i na koniec cos tam jeszcze. Troche trwało ale dalo efekty. Mialam spokój na ponad rok. A potem złapałam az po lyzeczkowaniu, ale kupiłam żurawit i uro furaginum i przeszło. Teraz ra zurawina w herbacie i czasem mnie piecze to od razu dzialam.
    Kochana nie zalamuj sie <3 wiesz, mnie tez chandra dopadła. Głowa boli, smutno za oknami. I ja smutna. Ale jak sobie rutaj wejdę to widze ze nie jestem sama w tym wszystkim. Poza tym pozs ciąża ( niedoszla) mam jeszcze męża, dach nad głową, pieniądze na życie. I tyle wystarczy. A reszta przyjdzie z czasem. :-)
    A na poprawe nastroju kupilam sobie oczojebne, różowe rękawiczki :-D i rozgladam sie za żółtym szalikiem zeby przełamać tę jesienna szarość. :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola będziesz mogła :-) tylko nie będziesz miała wszystkich funkcji, nie bedzie wyxnaczalo dni plodnych, nie bdzie głupich punktów ciążowych. :-)
    Ja zawsze mowie ze nie wykupie, ale wykres wtedy yaki szary jest i mi smutno :-D
    Paula mnie tez w tym miesiacu nie czeka ciąża. Na pewno nie. Bo cos owulki ni widu, ni slychu ;-) ale co poradzę? Nic. Trudno, trzeba jakoś żyć. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi jak poczytałam o tym że dostałaś opierdzielkę za darmo to przypomniała mi się moja sytuacja z pracy w biedronce... siedzę na kasie stówki odkładałam do boksu...koniec zmiany przychodzi podliczenie kasy i brakuje 400 zł... kierownik się mnie pyta czy nie wymieniałam się kasą z klientem albo koleżanką obok na kasie. mówię że NIE..bo się nie wymieniałam...mnie się aż głupio zrobiło bo ja żadną złodziejką nie jestem a tak się w tym momencie poczułam jak zaczęło brakować 400 zł...no to kierownik powiedział zastępcy kierownika czy ktpo to tam był żeby poszedł sprawdzić do boksu może taka Kaśka ( kierowniczka ) nie wyciągnęła wszystkiego.. i co się okazało ? 400 zł w boksie zostało... ale co ja się zawstydziłam i co im przyszło do głowy bo pewnie pomyśleli że ukradłam albo coś...to moje..

    a ja te testy co kupiłam wykończę i je pierdziele... wczoraj druga kreska była jasna a dziś nie ma żadnej do dupy z tym wszystkim :P

    temperatury też nie mam jak mierzyć bo na zmiany robię i ciężko mierzyć..a śluz raz jest raz go nie ma i dupa z moich całych obserwacji... po prostu chyba zaczniemy się serduszkować codziennie i tyle :PP

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 21 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IIkaH niestety sama czesto zadaje te pytania kasjerom kiedy mają braki, nie robię tego, żeby udowodnić im, że kradną, bo znam ich i im ufam, ale jeśli okazałoby się, że sobie nawzajem rozmieniali to trzeba to wyjaśnić i drugą osobę skręcić i przeliczyć ta kasetkę, żeby potem nie okazalo się, że ta ma brak a ta ma nadwyżkę :) zapewniam Cię, że nikt sobie nie pomyślał, że to ukradłaś. Ja przynajmniej nigdy tak nie pomyślałam, sama byłam kasjerką i wiem, że łatwo można się pomylić kasując kilkaset osób dziennie :) fakt nie na 400 zl ale 50 zl to pikuś :)

    życzę owocnego cyklu :):)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 października 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam taką sytuację. Pojechałam na szkolenie na sklep i była kierowniczka sklepu ze mną (teraz moja najbliższa osoba)a potem jej współpracownica. Kierowniczka poszła do domu no i z tą drugą laska liczymy kasę jak ja miałam kończyć i co? 200zl brakuje.. Wiecie jak ja się czułam? No i ta laska dzwoni do kierowniczki czy brała ona mówi że nie i co się okazało? Przełożyły 200zl pod kasetke.. Masakra ale dobrze że się wyjaśniło :)

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 21 października 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówię, jak chodzi o grubsza kase to musi się wyjaśnić, cudów nie ma, a ukraść? każdy kto pracuje w takich firmach jak lidl czy biedronka to wie, że siedząc na kasie ciężko byłoby ukraść jakąś kasę, choćby dlatego, że są kamery i widać czy robisz jakieś "krzywe" ruchy :) a przyczyn braków może być wiele, obowiązkiem kierownika jest sprawdzić każdą możliwość jaka mogła spowodować brak. :):)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ