X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja tak mi przykro :( kawał drania z niego... nie wiem w ogóle jak on mógł Ci zrobić coś takiego. Musisz być silna i nie mozesz sie poddawać. Masz dla kogo żyć i dla kogo walczyć. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz, ale na prawdę jeśli potrzebujesz wizyty u psychologa nie czekaj. zgłoś się jak najprędzej. Tulę Cię mocno i mam nadzieję, że Twój mąż jednak przejrzy na oczy.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 26 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala przytulam Cię mocno. Dbaj o Was i bądź silna. Masz dla kogo żyć. Kurczę nie wiem co Ci powiedzieć :( co za chuj za przeproszeniem. Kurde no. Aż mi smutno.
    Przesyłam moc uścisków : *

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala co ja mam Ci napisać ? że będzie dobrze musi byc musisz być silna bo masz dla kogo a może maz juz miał kogos wcześniej tylko teraz ma pretekst by Was zostawić trzymaj sie i badź silna

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie co siedzi w głowach takich facetów, niby chcą dziecko, tak dlugo jak nie wychodzi to chcą, a jak już wyjdzie to szukają wrażeń w ramionach innych kobiet, pomijam fakt, że kobieta, która ciśnie się do łóżka żonatemu i dzieciatemu facetowi to zwykła "flanela" obrzydlistwo! Życzę jej tego samego! ale zeby cierpiała 100 razy bardziej od Alicji. Nawet nie wiadomo jak pocieszyć taką osobę, słowa "bedzie dobrze" albo "musisz być silna" nic tu nie pomogą niestety :( A potem faceci dziwią się, że przy rozwodach matka dostaje dziecko pod opiekę i domagają się wielkich praw ojca! jakiego kur... ojca!?!? nie rozumiem jak można tak po prostu zostawić swoje dziecko dla własnych przyjemności?! co kur... przerosło go ojcostwo? a co ma powiedzieć matka? każda, która była w ciąży wie, że ciąża to nie tylko radosne chwile, są też chwile zwątpienia, załamania, strachu, ale nie to ojciec sobie z tym kurrr... nie potrafi poradzić! owww ale się zdenerwowałam ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 17:49

    cachaarel, Karola0704 lubią tę wiadomość

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh szkoda, że Ala usunęło konto.. mam nadzieję, ze wszystko jej się ułoży. najważniejsze teraz jest dziecko. Takie kobiety które się w trącają w związki to w ogóle one powinny przejść przez jakieś tortury. ja nie wiem co takie panny mają w głowach :/

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleś sobie "pobzyka" i wróci, wiem, że łatwo się mówi, ale chyba bym już go nie przyjęła, piszę "chyba", bo miłość jest ślepa zawsze ma się nadzieje, że się zmieni. Miejmy nadzieje, że jej się ułoży. To przykre, ale życiowe, wiecie ilu znam takich tatusiów od serca? niewielu, wiekość to niestety tylko dziecioroby.

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Gabi a mam pytanie do Ciebie. wiem że pisałaś ale nie pamiętam. Który nr tego miesięcznika Ci przysłali i kiedy? Oni przysyłają na początek miesiąca czy jak ? Bo jestem ciekawa kiedy mi przyjdzie tylko od nr 11 ;)
    Kochana jak zamowilam w listopadzie to przysłali numer 12 (grudniowy). Do mnie dociera najczęściej przed 10. No chyba ze poczatek miesiąca jest w weekend i potem gdzies w polowie tygodnia wyślą to do 15 zawsze mam w skrzynce.
    Wzielas z dodatkiem? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko- dopiero teraz przeczytalam o Ali. Nie wierzę. Jaki kutas!
    No kurwa! Jak tak można?! Gnojek. A tej paniusi życzę, zeby jak najszybciej doswiadczyla tego, co przechodzi teraz Alicja. :-(
    A doświadczy na pewno, bo szczescia na czyims noeszczesciu nie da sie zbudować, karma wraca. A ten debil jak raz zdradził, to zdradzi kolejny.
    Alusia masz dla kogo żyć. Masz w sobie człowieka, dla którego jestes całym światem. Ma tylko Ciebie.. Kochana wroc do nas, jak będziesz chciała się wygadac, wyplakac. Trzymaj się. Przytulam mocno ♥

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 26 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci współczuje Alicjo.....
    tym bardziej... że twojemu mężowi nie zależy na odbudowaniu relacji...
    zrobił Ci podłą i okrutną krzywdę....
    ale widocznie taki człowiek nie zasługuje na Ciebie...
    jesteś młodą dziewczyną... i może lepiej zawczasu pomyśleć aby na dobre się rozejść... ułożysz sobie jeszcze życie....
    jeżeli teraz mu nie zależy.... to potem może byłoby jeszcze gorzej... i miałabyś z nim zmarnowane całe życie...
    przykładem jest moja koleżanka...była ze swoim facetem bardzo długo 8 lat.... wyszła za mąż...zaraz zaszła w ciążę...a on ją zdradził i zostawił... ból i cierpienie jakie doznała ta dziewczyna jest ogromne... ale.. rodzina..znajomi jej pomogli... wynajęła sobie mieszkanie... w końcu znalazła prawdziwego faceta.. który kocha ją nad życie i jest wspaniałym ojcem dla jej dziecka... a ona jest teraz baaardzo szczęśliwa... a były mąż jak twierdzi zawsze był pijakiem i draniem////
    uwierz w siebie dziewczyno.... i nie daj się.... bo jak zbyt łatwo wybaczysz... to będzie Cię oszukiwał ciągle//// mam nadzieję że rodzina i przyjaciele Ci pomogą ....
    ehhhhh...
    każdy związek to ryzyko.... i życie ma różne przeszkody...
    ale jak już jeden człowiek drugiego perfidnie oszukuje... to jest podłe...

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć dziewczyny mam do was pytanie dziś mam sluz lekko rozciagliwy nie tak na kilka cm tylko góra na 0.5 białawy czy to może oznaczać że owulacja się zbliża testy owu negatywne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Wzielas z dodatkiem? :)
    Tak :) mają mi przysłać od nr 11 :) a patrzyłam w internecie to już jest do sprzedaży :) i jestem ciekawa kiedy mi listonosz przyniesie :P ale w takim razie muszę czekać do 10-go a 9-go czekam na testowanie . Może nie na darmo zamówiłam akurat tak ? :D hahaha kocham zbieżności i okoliczności różne :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak się tutaj wkleja zdjęcia ? :)
    chciałam o coś zapytać i muszę w tym celu wkleić zdjęcie ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IlkaH wrote:
    dziewczyny jak się tutaj wkleja zdjęcia ? :)
    chciałam o coś zapytać i muszę w tym celu wkleić zdjęcie ;P
    Ja wchodze na stronę iv.pl i tam dsje wgraj plik. Wybieram to co chce wrzucic i daje wgraj na serwer ( czy wyślij na serwer). I jak wyśle to wklejam tutaj ten trzeci (chyba) link - pełny rozmiar na forum. :)
    Dziewczyny korzystają tez z pokazywarki, fotki itd. Ale ja tego nie ogarniam :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Tak :) mają mi przysłać od nr 11 :) a patrzyłam w internecie to już jest do sprzedaży :) i jestem ciekawa kiedy mi listonosz przyniesie :P ale w takim razie muszę czekać do 10-go a 9-go czekam na testowanie . Może nie na darmo zamówiłam akurat tak ? :D hahaha kocham zbieżności i okoliczności różne

    raz mialam tak, ze juz byl numer kolejny w sklepach ( numer 10 ja na 9 czekalam. ). Zapomnielo o mnie po prostu. Ale napisalam do nich na fb i zaraz za dwa dni przyszla mi gazeta poleconym priorytetem :-)
    Aaa Ty zamowilas pozniej, bo ja 11 dostałam w październiku teraz. Wiec pewnie przykdzie Ci albo gdzies teraz, bo już wysłali, albo dostaniesz razem z numerem 12 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 12:44

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - ja tez viagle sobie szukam jakis okazji, teraz np siedzę i licze, kiedy miałabym termin porodu wg ostatniej miesiączki (do daty miesiączki dodaje 7 dni i odejmuje ę miesiące). I wyliczylam ze byloby to na 16 lipca:-D a 21 moja siostrzenica ma 5 dni później urodziny, woec jakbym dobrse poszlo to moglibyśmy z siostra miec dzieci z tego samego dnia. Albo wczesniej urodzic, bo brata córeczka jest z 10 lipca, wiec mozna kombinować w druga stronę:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi ale miałam dziwny sen odnośnie do tego o czym piszemy. Śniło mi się, że skończył mi sie pakiet na Ovu i zabrali mi funkcje nawet pisania na forum. I zaczęłam płakać bo chciałam Wam powiedzieć, że jestem w ciąży a nie mogłam napisać do Was. Wchodzę rano a Ovu a tu na górze komunikat że zostało mi 7 dni pakietu. dziwne nie ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie przypadek :-D ahhh.. te prorocze sny :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 28 października 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    warto wykupić ten pakiet na ovu?? o co tam chodzi???

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia jak zakladalas konto to mialas ten pakiet przez miesiac darmowy. Czyli wszystko masz w kolorze wszystkie objawy itd wyswietla Ci sie kolor zielony na dni plodne czwrwony na nie plodne. Po owulacji liczy ci ile to dni po owu jestes. I np czy czas twojego wspozycia byl dobry itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to moje paski owulacyjne... nie było owulacji ? cykl bezowulacyjny ???

    http://iv.pl/images/79127964838658553942_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 11:05

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ