X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to wlasnie rozwala ze lekarze widzac slabe wyniki nasienia to najlepiej wogole nie probowac leczyc tylko od razu na in vitro. Ja uwazam ze in vitro to ostatecznosc, zawsze najpierw probowac wszystkich innych sposobow. Mam to szczescie ze lekarze u ktorych bylismy nigdy nawet nie zasugerowsli ze tu juz nic nie da sie zrobic, nawet gdy po pierwszym badaniu m mial pojedyncze plemniki w nasieniu, wdrazali leczenie i czekali na wyniki.
    Monia mysle ze warto zrobic hsg, moze masz jakies czopy sluzowe w jajowodach i te oslabione plemniki nie mogs sie przebic do jajeczka. A jak sie przeplucze podwozie to szanse napewno wzrosna. Bardzo wiele kobiet zachodzi w ciaze po hsg, ja jestem tego dowodem. Trzymam kciuki za nas obie!
    Monia mieszkasz w okolicach Bydgoszczy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 14:24

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niech sobie gadają my sie staramy poprawić nasienie bo jak widać poprawiliśmy już dużo ale boje sie, że to już nasze maksimum jakie możemy osiąGNĄC

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot piękna poprawa, gratulacje kochana!!:) teraz mocno trzymam kciuki za owocny cykl:)

    ja tez powoli mysle o hsg mimo ze u nas te biochemiczne sa no ale, tylko strasznie boje sie bólu

    agjot1979 lubi tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a wy tylko suplementami dzialaliscie czy tez jakimis lekami od lekarza?
    Ania dzieki :) no sama nie moglam uwierzyc w taka poprawe. Mojemu emkowi to normalnie skrzydla urosly, chodzi za mna i nie moze sie doczekac staranek ;)
    Zrob hsg, ja mialam 2 razy, to naprawde jest do przezycia, bolalo doslownie chwilke a uwazam ze warto i gdybym miala zrobic jeszcze raz to zrobie.

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Monia a wy tylko suplementami dzialaliscie czy tez jakimis lekami od lekarza?
    Ania dzieki :) no sama nie moglam uwierzyc w taka poprawe. Mojemu emkowi to normalnie skrzydla urosly, chodzi za mna i nie moze sie doczekac staranek ;)
    Zrob hsg, ja mialam 2 razy, to naprawde jest do przezycia, bolalo doslownie chwilke a uwazam ze warto i gdybym miala zrobic jeszcze raz to zrobie.
    pomysle nad tym hsg, jesli metformina nie przyniesie skutku, noi jesli napsienie sie poprawi i dalej nic z tego nie bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !!
    Wpadłam was pocieszyć trochę !!
    Macie rację próbujcie wszystkiego zanim podejmiecie decyzje o in vitro !!

    U mnie też pył problem ze slabym nasieniem bo morfologia wykazała tylko 1 % zdrowych plemników !!
    W klinice lekarz oczywiście odrazu in vitro zalecił bo tyle lat starań a inny gin zalecił kurację 3 miesięczną witaminami i co nawet mój M nie zdążył zrobić kolejnych badań a już zaskoczyłam !!!
    Odstawił mój M całkiem alko na czas leczenia i nie wiem czy dzieki lekom ale udało się i jestem w ciaży a uwieżcie że całkiem przestałam myśleć o staraniach na czas leczenia mojego M :)
    Mam nadziję ze będzie ok wszystko bo beta mi trochę za wolno rośnie ale najważniejsze że w końcu zaskoczyło :)

    Powodzenia życze Wam wszystkim :)

    Ania1986, Z., karola_aa lubią tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, trzymam kciuki zeby nie bylo potrzebne :)
    Aga30 gratuluje!! Trzymam kciuki za dobra bete.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 15:27

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Jasne, trzymam kciuki zeby nie bylo potrzebne :)
    Aga30 gratuluje!! Trzymam kciuki za dobra bete.

    Dzięki :)
    No już nei mam zamiaru robić bety !!! W czwartek idę na usg i mam nadziję że już zobaczę coś więcej niż pęcherzyk ciażowy :)

    paaulla84, paaulla84, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzymam kciuki za USG i dzięki, że napisałaś nam o swoich starankach :)

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie kciuki za serduszko! Ja uslyszalam juz w 6tc.

    Z. lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    W takim razie kciuki za serduszko! Ja uslyszalam juz w 6tc.


    Ach boje się strasznie bo lekarz się obawia że może być puste jajo przez ten niski przyrost bety !! Ale trzeba być dobrej myśli :)

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, pozytywne myslenie i bedzie dobrze :) kiedy masz wizyte?

    Z. lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek dopiero!! to juz powinno być serduszko :)

    Normalnie długi tydzień przedemną :/

    Z. lubi tę wiadomość

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 27 września 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a powiedz nam jeszcze co brał Twój mąż? Jakie leki, suplementy?? Może coś podpatrzymy :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie - może takie już było na forum, ale nie będę go przeszukiwać :). Do jakiego lekarza ma się zgłosić mężczyzna, żeby zrobić badanie nasienia i jakie to badanie? Czy lekarz jakieś skierowanie daje na badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cranberry wrote:
    Aga a powiedz nam jeszcze co brał Twój mąż? Jakie leki, suplementy?? Może coś podpatrzymy :)


    Mój M brał PRO CONCEPTIO MEN raz dziennie !!!
    Po 25 września miał zrobić badanie ponownie ale już nie musi !!:)

    Odrazu powiem ze w aptekach internetowych jest duzo taniej niż w zwykłach aptekach!!

    I dokladnie nie wiem czy to dzięki temu się udało ale się udało po raz pierwszy :)

    Cranberry lubi tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 września 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapomnialam doktorek mojemu m kazal kupic denoxinal, to jakis ziolowy preparat ktory ma za zadanie odtrucie i usprawnienie pracy organizmu. Antyoksydant na poprawe morfologii, nadal salfazin i androvit.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu właczyłam od jakiegos tygodnia pycnogenol 2x1 podobno jest swietny na poprawe nasienia no zobaczymy
    pycnogenol:Preparat zawiera ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej (Pinus pinaster), który chroni komórki przed uszkodzeniami oksydacyjnymi powodowanymi przez wolne rodniki.

    znacznie poprawia jakość nasienia (morfologię spermy)
    znacznie poprawia sprawność seksualną przy problemach z erekcją
    znacznie poprawia liczebność, koncentrację, ruchliwość, i morfologię plemników

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 18:01

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie - może takie już było na forum, ale nie będę go przeszukiwać :). Do jakiego lekarza ma się zgłosić mężczyzna, żeby zrobić badanie nasienia i jakie to badanie? Czy lekarz jakieś skierowanie daje na badania?
    Hej, badanie nasienia mozna zrobic samemu wystarczy udac sie do labu ale najlepiej takie badanie przeprowadzić w klinice leczenia nieplodnosci, nie potrzeba skierowania, najlepiej zrobic badanie komputerowe z morfologia

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 27 września 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie - może takie już było na forum, ale nie będę go przeszukiwać :). Do jakiego lekarza ma się zgłosić mężczyzna, żeby zrobić badanie nasienia i jakie to badanie? Czy lekarz jakieś skierowanie daje na badania?

    A jeśli interesuje cie bezplatne to wyglada to nastepujaco:
    Trzeba sie udać do przychodni do internisty. Powiedzieć że staracie sie minimum 12 msc i nic. Lekarz internista wypisze skierowanie do androloga. Ze skierowaniem sie zapisac i odczekać swoje do wizyty. Androlog zbada męża na wizycie i poprosi o wykonanie badania nasienia. W państwowych lab. Zazwyczaj nie jest ono wspomagane komputerowo wiec jest mniej dokładne.
    Po poznaniu wyżej wymienionych info skorzystalam jednak z badania prywatnie ;)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ