X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Tak są na recepte bromergon jest najtańszy i refundowany kosztuje 3 zł za 30 tab. Mi on tak zbil prl ze mam poniżej normy ;)

    rozumiem, no to muszę czekać na wizytę i pewnie przepisze mi tabletki :)

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Mój rzucił w ten sam dzień co odebrał pierwsze wyniki a więc musiał niezłego szoku doznać ;)
    Niby bardzo dużo się pisze i mówi o tym, że palenie papierosów obniża jakość plemników, ale najwidoczniej komu obnizają temu obniżają, albo nie tylko to ma na to wpływ, ponieważ znam sporo Panów, którzy palili conajmniej z paczkę dziennie, a ich partnerki bez najmniejszego problemu zachodziły w ciążę i zdrowiutkie duże bobaski rodziły..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koalka wrote:
    Niby bardzo dużo się pisze i mówi o tym, że palenie papierosów obniża jakość plemników, ale najwidoczniej komu obnizają temu obniżają, albo nie tylko to ma na to wpływ, ponieważ znam sporo Panów, którzy palili conajmniej z paczkę dziennie, a ich partnerki bez najmniejszego problemu zachodziły w ciążę i zdrowiutkie duże bobaski rodziły..


    Tak wiem, też takich znam.. tylko nigdy nie wiadomo co u kogo siedzi w środku.. jak facet ma wysoką płodność to fajki mu troszkę obniżą i cóż, nic się stanie... ale myślę że mi się trafił egzemplarz, który od początku miał niższe parametry, a doliczyć do tego 16 lat fajek to wyszło jak wyszło. Taki ma po prostu organizm.. ja też miałam kamicę żółciową w wieku 28 lat, mimo że nie jestem kompletnie w grupie ryzyka.. pojawiła się po tabletkach antykoncepcyjnych... bo mój organizm właśnie tak zareagował na zmiany hormonów.. i naprawdę nie było żadnych przesłanek, że mi to grozi.. każdy reaguje inaczej.

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana prawie 4 miesiące... Zobaczymy co powie profesor, jak posiew wyjdzie i hormony... A jest taka możliwość ze miał duże niedobory wit i teraz dopiero powoli się uzupełniają? Noi palił ponad 12 lat to może organizm się jeszcze nie oczyscil z tych toksyn, już sama nie wiem.
    Nasz lekarz twierdzi ze jeśli facet weźmie lek dzisiaj to będzie to widać w jakości plemników dopiero po 3 miesiącach. Wydaje mi się ze u was nasienie się poprawi. Palenie drastycznie zwęża naczynie krwionośne i plemniczki nie mogą się prawidłowo "namnażać". Organizm oczyszcza sie z toksyn dlugo.My czekaliśmy równo rok na wyniki które mieszczą się w normie.Nie są rewelacyjne ale dobre i to. Będzie dobrze :)

    kita lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam u tego gina co pracuje tez w invikcie i powiedział ze z takimi wynikami jak teraz sa mamy działać bo z takich wyników juz sa ciaze!! no a o ivf rzadowym mozemy pomarzyc

    kita, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane byłam u tego gina co pracuje tez w invikcie i powiedział ze z takimi wynikami jak teraz sa mamy działać bo z takich wyników juz sa ciaze!! no a o ivf rzadowym mozemy pomarzyc
    Aniu to bierzcie się do roboty :D:D:D:D
    A odnośnie palenia...to my oboje palimy i właśnie z jednej strony jest to niezła motywacja żeby rzucić, ale z drugiej jest to szok dla organizmu, sam proces oczyszczania z toksyn trwa długo ( tak jak Zoe napisała :) )i jestem w kropce co robić :)

    kita lubi tę wiadomość

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Aniu to bierzcie się do roboty :D:D:D:D
    A odnośnie palenia...to my oboje palimy i właśnie z jednej strony jest to niezła motywacja żeby rzucić, ale z drugiej jest to szok dla organizmu, sam proces oczyszczania z toksyn trwa długo ( tak jak Zoe napisała :) )i jestem w kropce co robić :)
    rzucajcie!:)

    73bb4d87d44fe84am.jpg

    Magdalena83 lubi tę wiadomość

  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    rzucajcie!:)

    73bb4d87d44fe84am.jpg
    No muszę mojego P przekonać :D

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! u nas posiew wyszedł dodatni, jest bakteria - Streptococcus agalactiae, czy ja też powinnam sie zbadac w kierunku tej bakterii?

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana z tego co wiem to tez,chyba że bez badania lekarz tez da Ci kuracje :) ciekawe czy ta bakteria mogła mieć wpływ na nasienie, czytalas coś o niej?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam cytologie w listopadzie i nic nie wyszło, jest napisane ze ta bakteria powoduje zmniejszenie ilosci nasienia, ruchliwosc i morfologie i inne niektóre parametry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 09:23

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    hej dziewczyny! u nas posiew wyszedł dodatni, jest bakteria - Streptococcus agalactiae, czy ja też powinnam sie zbadac w kierunku tej bakterii?


    U mnie wyszła nieliczna w analizie moczu ostatnio.. ale posiew mąż miał ujemny... ale to było na początku grudnia. Chyba będę musiała to skonsultować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Aniu to bierzcie się do roboty :D:D:D:D
    A odnośnie palenia...to my oboje palimy i właśnie z jednej strony jest to niezła motywacja żeby rzucić, ale z drugiej jest to szok dla organizmu, sam proces oczyszczania z toksyn trwa długo ( tak jak Zoe napisała :) )i jestem w kropce co robić :)

    Rzucić!! im szybciej rzucicie tym szybciej oczyścicie organizm.. i możecie się wspierać..mój mąż zawsze mówił, że byłoby mu lżej rzucać ze mną :) ale ja nie paliłam nigdy ;)

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    U mnie wyszła nieliczna w analizie moczu ostatnio.. ale posiew mąż miał ujemny... ale to było na początku grudnia. Chyba będę musiała to skonsultować.

    tez skonsultuje to z lekarzem, jutro androlog to maz pewnie dostanie antybiotyk, a ja mam ginekologa niedlugo o sie dowiem co mam robic. ponoc ta bakteria ma tendencje do powracania niestety.

    <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    hej dziewczyny! u nas posiew wyszedł dodatni, jest bakteria - Streptococcus agalactiae, czy ja też powinnam sie zbadac w kierunku tej bakterii?
    napewno i ty musizsz sie zbaca z racji tego ze trzeba wtym czasie kuracje zarowno po twojej jak i partera stronie

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    napewno i ty musizsz sie zbaca z racji tego ze trzeba wtym czasie kuracje zarowno po twojej jak i partera stronie

    też tak myślałam, mam nadzieję, że androlog od razu przepisze kurację dla nas, bo zanim ja pójdę do gina to znowu minie czas, a chciałabym jak najszybciej się tego pozbyć, ciekawe czy to groźna bakteria...

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aipoite u mnie też wyszła ta bakteria, lepiej Ty też sie przebadaj bo jak Wam się uda to jest ona bardzo niebezpieczna w ciąży

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane byłam u tego gina co pracuje tez w invikcie i powiedział ze z takimi wynikami jak teraz sa mamy działać bo z takich wyników juz sa ciaze!! no a o ivf rzadowym mozemy pomarzyc

    Aniu to super wiadomości, do dzieła ! :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Aniu to bierzcie się do roboty :D:D:D:D
    A odnośnie palenia...to my oboje palimy i właśnie z jednej strony jest to niezła motywacja żeby rzucić, ale z drugiej jest to szok dla organizmu, sam proces oczyszczania z toksyn trwa długo ( tak jak Zoe napisała :) )i jestem w kropce co robić :)
    Magdalena to tylko wymówki rzucaj i to szybko tym bardziej, że chcesz mieć dziecko!w ciąży też bedziesz paliła?Oglądałam dzisiaj dzień dobry TVN i tam się lekarz wypowiadał, że to nie prawda, że nagłe odstawienie papierosów to szok dla organizmu i że mogą być z tego przykre konsekwencje.Mówił, że to głupoty wyssane z palca, dobra wymówka :p a odstawienie palenia daje od razu bardzo dobre rezultaty..

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Aipoite u mnie też wyszła ta bakteria, lepiej Ty też sie przebadaj bo jak Wam się uda to jest ona bardzo niebezpieczna w ciąży

    wiem, zbadam sie to chyba posiew musze zrobic tak? udalo mi sie znalezc gina w poniedzialek wiec szybko. dostalas na ta bakterie jakies leki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 16:01

    <3
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ