X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Aniu 86 musi być dobrze wszystko :)

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co ide do androloga z P 4 lutego...muszę trochę popytać ta kobitkę o różne rzeczy no a przede wszystkim zależy mi na tym aby się ogarnęła i przyśpieszyła jakieś badania np. usg jąder , nie wiem może posiew nasienia może jakieś genetyczne badania, kriotyp (musze poczytać co obrazuje). Chcę wiedzieć po prostu na czym stoje ....bo wydaje mi się, że z takimi wynikami nie mamy szans na naturalną ciążę..niestety...

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Cześć dziewczyny :) polubicie ? https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/bardzo-slabe-wyniki-nasienia,5944.html dziękuję za góry za pomoc :)

    polubiłam :-)

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej bez rewelacji:(
    b07b94f1842509fbm.png


    tu sa poprzednie badania:https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/2-prawidlowych-plemnikow-czy-nie-ma-szans-na-poprawe,5800.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 16:50

    kita lubi tę wiadomość

  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a jakas mala poprawa jest to chyba dobrze no nie?:) ale sama wiem, że ja też bym się choćby z małej poprawy nie cieszyła, ale chyba nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z tych małych rzeczy i czekać jak te małe rzeczy uzbierają się w jeden duży-mały wielki cud :)) przytulam Cie mocno i poczekaj na komentarz lekarza prowadzącego :)

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda no niby tak tylko strasznie mozolnie to idzie ale moj rozmawiał z tą lekarka co robila wynik i kazała daje suplementowac moze troche zwiekszyc i mowi tez zeby nie spodziewac sie po suplementacji ze wynik poprawi sie bardzo szybko bo to musi potrwac waznie ze ma tendencje wzrostową. A noi mowi ze wiecej pogadamy jak bedzie posiew.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANiu morfologia chyba skoczyla co nie ??

    niestety proces poprawy jest dlugi :( dlatgeo zawsze uwazalam ze I badania to badanie nasienia bo faceta sie najdluzej leczy ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ANiu morfologia chyba skoczyla co nie ??

    niestety proces poprawy jest dlugi :( dlatgeo zawsze uwazalam ze I badania to badanie nasienia bo faceta sie najdluzej leczy ;/
    tak w pierwszym badaniu było 2% w drugim(po miesiacu od pierwszego)nie robil morfologi
    noi teraz 3%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 bardzo współczuje i mi smutno...ale musisz myśleć pozytywnie!
    A jaki tryb życia prowadzi Twój facet?Uprawia sport?je zdrowo?jest szczupły?
    Widzę, że masz w podpisie, że 4 razy poroniłaś tak? więc jest duża nadzieja, szansa, że znowu zafasolkujesz i tym razem donosisz!Niby Twój Mąż ma słabe nasienie, ale 4 razy się udało, a więc tyle może wystarczy..

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jeśli wierzyć naszemu lekarzowi to będzie dobrze. On powiedział nam że jeśli suplementacja i leki działają to wyniki będą się stopniowo poprawiać a jeśli nie ma żadnej poprawy to problem tkwi w czymś innym i wtedy jest dużo gorzej. Trzeba jednak pamiętać że to trwa . Nie mogę otworzyć tego zdjęcia wiec nie widziałam wszystkich wyników ale jeśli morfologia się poprawiła o 1% to wydaje mi się ze super! Jaki czas dzieli te badania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 10:33

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dalej bez rewelacji:(
    b07b94f1842509fbm.png


    tu sa poprzednie badania:https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/2-prawidlowych-plemnikow-czy-nie-ma-szans-na-poprawe,5800.html

    Ania jest poprawa! Trzeba się cieszyć! Przecież wiadomo jak jest z obniżoną płodnością u facetów.. ciężko to ruszyć, a u Was poszło do góry! Kto wie co jeszcze będzie ;) Też się boję lutego, bo mój mąż powtarza badania, ale jeśli nawet odrobinę się poprawią to będzie zawsze lepiej.

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Aniu jeśli wierzyć naszemu lekarzowi to będzie dobrze. On powiedział nam że jeśli suplementacja i leki działają to wyniki będą się stopniowo poprawiać a jeśli nie ma żadnej poprawy to problem tkwi w czymś innym i wtedy jest dużo gorzej. Trzeba jednak pamiętać że to trwa . Nie mogę otworzyć tego zdjęcia wiec nie widziałam wszystkich wyników ale jeśli morfologia się poprawiła o 1% to wydaje mi się ze super! Jaki czas dzieli te badania?
    Kochana prawie 4 miesiące... Zobaczymy co powie profesor, jak posiew wyjdzie i hormony... A jest taka możliwość ze miał duże niedobory wit i teraz dopiero powoli się uzupełniają? Noi palił ponad 12 lat to może organizm się jeszcze nie oczyscil z tych toksyn, już sama nie wiem.

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 każda poprawa nasienia nawet ta mała powinna cieszyć, ważne że idzie do góry wynik a nie stoi w miejscu lub sie obniża, leczenie nasienia to ciężka sprawa każdy lekarz Ci to powie, trzeba czasu, czasu i jeszcze raz czasu, też to przerabiam więc wiem że jest cieżko ale jest o co walczyć, głowa do góry! trzymam kciuki :-)

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie wiem że to wątek o innym temacie ale nie wiem kogo zapytać a wizyte u gina mam za dwa tyg, robiłam pierwszy raz prolaktyne i nie wiem czy wynik jest ok:

    prolaktyna: 231,4 wart,ref, 102,0-496,0

    prolaktyna po godzinie- 4338

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana po obciążeniu jest ponad normę bo wzrosło aż ponad 18 razy a powinno chyba 5. Bez obciążenia jest w normie ale i tak powinnaś dostać coś na obniżenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy wynik ok, ale chyba za dużo Ci urosła po obciążeniu..

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za info, a tabletki na obnizenie sa na recepte?

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana prawie 4 miesiące... Zobaczymy co powie profesor, jak posiew wyjdzie i hormony... A jest taka możliwość ze miał duże niedobory wit i teraz dopiero powoli się uzupełniają? Noi palił ponad 12 lat to może organizm się jeszcze nie oczyscil z tych toksyn, już sama nie wiem.

    Bardzo możliwe.. mój też rzucił i to było pierwsze co powiedział gin, że bardzo dobrze i teraz organizm musi się oczyścić! Mój mąż palił 16 lat... wiele razy próbował rzucić, ale nic z tego.. teraz jakoś się trzyma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój rzucił w ten sam dzień co odebrał pierwsze wyniki a więc musiał niezłego szoku doznać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    dzieki dziewczyny za info, a tabletki na obnizenie sa na recepte?
    Tak są na recepte bromergon jest najtańszy i refundowany kosztuje 3 zł za 30 tab. Mi on tak zbil prl ze mam poniżej normy ;)

    aipoite lubi tę wiadomość

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ