X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cHyba sobie to wydrukuje i wstawie w ramke z obietnica codziennego przeczytania na dzien dobry!


    03adbc153c0ed25em.png


    HEj kochane!

    My podjelismy decyzje na dzien dzisiejszy to jest nasz ostatni cykl staraniowy, pozniej odpuszczamy i czekamy grzecznie na IUI(kwiecien) jesli sie iui nie powiedzie to IVF mam nadzieje ze z papierologia i badaniami do IVF wyrobimy sie do wakacji i tak lipiec /sierpien bedzie pierwsze podejscie.

    Ania_84, paaulla84, agnes175 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i bardzo dobrze :)
    mysle ze to dobre decyzje :)

    kurde Michal chcial kpic bilety w przedsprzedazy na Greya .. tylko pojedyncze miejsca.. na 14 lutego ;/ wrrrrrrr :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Aniu i bardzo dobrze :)
    mysle ze to dobre decyzje :)

    kurde Michal chcial kpic bilety w przedsprzedazy na Greya .. tylko pojedyncze miejsca.. na 14 lutego ;/ wrrrrrrr :(
    kurcze tez bym sobie poszla na Greya,lece zobaczyc jak to u mnie we wiosce wyglada sytuacja w kinach


    uff u nas lajcik ale na 21:30
    dzieki Aniu za podsuniecie pomysłu na walentynki:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 17:55

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo u ns wolne sa miejsca na 23:00 ale nie wiem czy sie oplaca o tej godzinie ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym się wybrała na ten film do kina. Chociaż może nie psuć sobie wrażeń po książce. Miałam tak po obejrzeniu Wyznań gejszy , wszystko było inne niż sobie wyobrażałam :-\

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • munirka Przyjaciółka
    Postów: 89 69

    Wysłany: 4 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam identyczne odczucia w przypadku tej książki - czytało się ją super, bardzo wciągająca, a film niestety rozczarował. Dlatego teraz najpierw oglądam film i jeśli jest dobry to potem sięgam po książkę, która ma więcej wątków i jest ciekawsza :) Dlatego też Greya przeczytam po obejrzeniu filmu ;)

    hjo0q0v.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie sobie jaką niespodziankę los sprawił naszej koleżance Fatim! Ale fajnie :-)

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I U Battinki też się zazieleniło :)

    BATTINKA, zoe31 lubią tę wiadomość

  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    I U Battinki też się zazieleniło :)

    u Battinki to faktycznie z przebojami...najwazniejsze że jest fasolka:-)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhy, Fasolki które dają nam nadzieję, że ze słabym nasieniem też się udaje :)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Yhy, Fasolki które dają nam nadzieję, że ze słabym nasieniem też się udaje :)
    dokładnie tak jak mówisz! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 20:35

    BATTINKA, zoe31 lubią tę wiadomość

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • ITKA Przyjaciółka
    Postów: 100 100

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my własnie w nastepny piatek jedziemy na powtórke badania nasienia, tym razem podobno ma byc dokładniejsze i zrobimy tez posiew. Trochę mnie to martwi,tzn ta dokładnośc... w pierwszym badaniu wyszła morfologia na poziomie 1 %...podobno przy dokładnieszych badaniach wyniki sa gorsze...w naszym przypadku to juz dużo gorsze nie moga być...no nic zobaczymy

    Z racji tego, ze jesteśmy na poczatku drogi, z badaniami wystartowaliśmy dopiero w grudniu, to nawet nie wiedziałam ze dobrze jest zrobić badanie nasienia z posiewem. Pierwsze badanie nasienia robiliśmy w prywatnym gabinecie, teraz jedziemy do kliniki. Byliśmy tez u urologa stwierdził żylaki powrózka. Teraz z wynikami pójdziemy do urologa w tej samej klinice, jak potwierdzi żylaki to wtedy na operacje. Tak sobie mysle ze lepiej dwa razy sprawdzić, zanim zaczną "tam" majstrować żeby czasami czegoś nie spaprali. Gdzieś nawet czytałam ze niektórych zylaków nie każą operwać, chyba zalezy to od wielkości.

    dzieczyny czy facet którejś z Was ma tez żylaki?

    Aniołek 04-12-2012 11tc
    a8dos65gkoubrdmo.png
    dqprepok2kks4prg.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Itka pisalam ci juz kochana na szczecinskich mamuskach :)

    moj np ma II stopnia tak dr Machoy mowil ale maz od razu powiedzial jemu ze na operacje nie idzie i koniec(wkurzylam sie nie powiem),
    ale coz przepisal leki takie jak ci napisalam na ,,szczecinskich,, i jakos zaskoczylo ale ja to caly czas mysle ze to te Ziola Ojca Sroki (Boze dziewczyny nigdy bym nie pomyslala ze bede lykac takie ,,specyfiki,,) a i nigdy nie myslalam ze w ogole bede miala trudnosci!
    Pierwsza cora za pierwszym razem, drugie tez za pierszym (poronienie) a na to 1,5 roku oczywiscie z przerwami...no ale udalo sie...:)
    A teraz siedze jak na szpilkach i sie obawiam!

    Dziewczyny nie poddawajcie sie sama wiem jak to jest bo mialam chwile zwatpienia ale nie mozna sie poddawac!
    Buzka!

    Itka i daj znac jak u dr!!!!! trzymam kciuki za Ciebie :) i za pozostale kobietki ,, ze slabym nasieniem,, ;)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka gratuluje!!!! Super ♥
    A ile czasu piłas te ziółka? Pytam bo sama zaczęłam w poprzednim cyklu . Zastanawiam się czy mężowi parzyc , podobno tez korzystnie wpływają u facetów.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! gratulacje dla zafasolkowanych :-) jednak jest nadzieja ze słabym nasieniem, super! ja też zaczęłam pić ziółka ojca sroki mam nadzieje że pomogą, no i biorę bromergon na obniżenie prolaktyny a mąż witaminy i leki od androloga na nasienie, takim zestawem suplementów mam nadzieję że damy radę w końcu!

    Ania1986, paaulla84 lubią tę wiadomość

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    hej dziewczyny! gratulacje dla zafasolkowanych :-) jednak jest nadzieja ze słabym nasieniem, super! ja też zaczęłam pić ziółka ojca sroki mam nadzieje że pomogą, no i biorę bromergon na obniżenie prolaktyny a mąż witaminy i leki od androloga na nasienie, takim zestawem suplementów mam nadzieję że damy radę w końcu!
    Kochana a jakie leki dostał od lekarza?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu 1986 napisałam Ci na priv .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a jakie leki dostał od lekarza?

    androlog przepisał mu: L karnityne 2,0g, tran 1,0g, wit C 1,0g, clostibegyt 1x1, wit. e 2x1, salfazin, wit a+e, antybiotyk na bakterie w nasieniu nolicin 2x1. to ma być na 3 miesiące i potem ma powtorzyć badanie nasienia. (salfazin i wit a+e brał już wcześniej przed wizytą u androloga jakieś 5 miesiecy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 14:19

    <3
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    Battinka gratuluje!!!! Super ♥
    A ile czasu piłas te ziółka? Pytam bo sama zaczęłam w poprzednim cyklu . Zastanawiam się czy mężowi parzyc , podobno tez korzystnie wpływają u facetów.

    Wiesz co Zoe zaszlam w II cyklu o bralam ziola tylko do polowy cyklu o juz miałam je odstawić...a tu proszę.i radze dla męża tez dać to w smaku jest dobre

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 18:53

    zoe31 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mąż miał badanie nasienia , pierwsze po odstawieniu polfilinu . Wyniki jutro trzymajcie kciuki!!!

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ