X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania
Odpowiedz

Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanula, ale chorujesz na cos? Tarczyce badalas? Gdzie sie leczysz?:)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny ;)

    Moze ktoras polecic dobrego endokrynologa na NFZ i prywatnego?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny.
    Natka, też bym chętnie się czegoś w tej materii dowiedziała, bo moje wyniki niestety są po prostu nieciekawe.
    Nie polecę nikogo, bo dopiero idę. Wybieram się prywatnie do dr. Pietza. O nfz już nawet nie myślę, nie mam czasu, żeby tyle czekać.
    Zastanawiałam się też nad wizytą u endokrynologa-ginekologa, ale nie wiem, czy to ma sens i trudno mi się na kogokolwiek zdecydować.

    PWZJp2.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Pietz, z tego co kojarze, to na medycznej wyklada, badz wykladal kilka lat temu:)
    Ile czekasz na wizyte u niego i ile sobie liczy za ta przyjemnosc?
    Szukalam kiedys ginekologa-ednykrynologa, ale nie znalazlam zadnego na portalu "znany lekarz", ktory bylby dobry w obu dziedzinach... Poki co z gina jestem zadowolona, przydaloby sie tylko homony wziac pod lupe.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmotywowałaś mnie i zadzwoniłam się zarejestrować. Idę za tydzień. A wizyta razem z badaniem usg to 150 zł.
    Pójdę już z kompletem badań. Tsh mam 3,31 a że mogę mieć Hashimoto, to zbadam też resztę hormonów tarczycowych.
    A czy endokrynologowi wyniki lh/fsh też pokazać czy to ginekolog...?

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się przyłączę :) może przyjmiecie brzuchatą?

  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    czesc Noelka zostało nas mało tu na wątku jak widać, części się udało i noszą Swoją upragnioną Fasolkę pod sercem, gdzie sie leczysz? na jakim jestes etapie starań?

    Hej, przepraszam, nie zauważyłam, że odpisałaś :) Za chwilę zacznę 4 cykl starań. A leczyć mam nadzieję na razie nie ma czego, gin kazał łykać kwas foliowy, zdrowo się odżywiać i działać :D oprócz tego staram się mierzyć temperaturę i obserwować swoje ciało, ostatnio zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi ;)
    Trzymam kciuki za Ciebie! :)
    Natka88 wrote:
    Czesc Dziewczyny ;)

    Moze ktoras polecic dobrego endokrynologa na NFZ i prywatnego?

    Natka88, polecam dr Pawła Guta - ja byłam kiedyś prywatnie, bo na NFZ nie udało mi się dostać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja polecam dr Ochmańską Katarzyne, to świetny specjalista endykrynolog-ginekolog. Lecze się u niej juz kilka lat, ale dopiero od pol roku z mysla o dzieciach.. Szybko działa- jak leki nie działały od razu skierowała na laporoskopie.. i dała skutki, udało mi się odzyskac owulacje:)) Przyjmuje prywatnie na sw Marcinie ale wiem ze tez na Polnej na nfz, tylko ze tam kolejki..

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Hanula, ale chorujesz na cos? Tarczyce badalas? Gdzie sie leczysz?:)
    Ailatan na nic właśnie nie choruje i nigdy nie miałam żadnych problemów z ginekologicznymi sprawami, byłam w lipcu u dr Wandelta bo dostalam do niego kontakt z polecenia od przyjaciółki. Akurat miałam wtedy owulację i dr powiedział że wszystko wzorowe i że bez problemu możemy działać i starać się :) jest styczeń a tu nadal nic.. W tym miesiacu przyłozyliśmy się bardzo do starań i serduszkowanie jest codziennie. Owulację co miesiąc mam bo po 1 czuję (śluz, ból w podbrzuszu) a po 2 testy owulkowe są pozytywne. Wiec jeśli teraz nie wyjdzie to chyba będzie znaczyło że z moją połówką jest coś nie tak... :( pożyjemy zobaczymy :) a Ty polecasz dr Ochmańską? Mieszkam niedaleko jej gabinetu więc mialabym blisko :)

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanula, jezeli chodzi o sprawy ginekologiczno-endykrynologiczne dla kobiet to tak:) ale skoro u Ciebie gra to nie wiem, ale tarczyca czasami sie maskuje.. ja mam lekko niedoczynnosc a zadnych objawow nie mialam, ale mam tez pco, ktore w ogole do mnie nie pasuje.. wiec czasami wszytsko jest na odwrot.. a polowka powinna tez sie zbadac w sumie :)

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dostanę okres to od razu umawiam narzeczonego na badania. I ja przy okazji zrobię na tarczycę. A Wy długo się staracie?

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pcos. od sierpnia ale nie miałam owulacji i czekałam na laporiskopie. miałam ja 17 grudnia i to mój pierwszy cykl z owulacji i starań. Za 4 dni testuje. .

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam mocno za Ciebie kciuki !!! Mam nadzieję, że się uda !!:)

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodziłam do dr Nycza teraz się zapisałam do jego żony dr Głydy przyjmuje w Bamberkim dworze - prywatnie i w Posum na NFZ.Pracuje na Polnej dodatkowo wiec kieruje tam na badania.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Daria a dr Nycza zna osobiscie moj przyjaciel - namawial mnie zebym do niego poszla ale jakos sie nie zdecydowalam.. wczesniej juz zaufałam dr Ochamsnkiej i jej narazie sie trzymam..

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do dr Glydy, trafilam przypadkiem i juz jej nie zamienie na nikogo innego:) A jej maz jest endokrynologiem? Gdzie przyjmuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 22:16

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam, ja do dr Glydy chodzilam do Bamberskiego Dworu na NFZ, teraz sie przenieśli na Dabrowskiego. Nie wiedzialam, ze przyjmuje tez prywatnie... Ile sie placi za wizyte i jak dlugo sie czeka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 22:22

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile kosztuje wizyta.. Dr Nycz jest ginekologiem . Jezeli chodzi o ginekologfa- endykryologa to znam tylko dr Ochmanska u ktorej sie lecze :)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, ile czekalas na prywatna wizyte u dr Glydy? Ile kosztuje wizyta? Pytam, bo ja na NFZ do niej chodze, a czasami musialabym isc JUZ a nie za miesiac.

    Lianna, jak bylo u endo? Jakis konkretny? Polecasz?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zadowolona. Ale zobaczymy, jakie będą efekty.
    Przede wszystkim nie zbył mnie, mówiąc, że jest ok, bo mieszczę się w normach. Powiedział, że skoro się staram o dziecko, to tsh trzeba zbić i dostałam tabletki na pół roku. Mimo że przyszłam do niego z drugim wynikiem tsh:2. Więc chyba ok.

    PWZJp2.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ