X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania
Odpowiedz

Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie bylas i u kogo? Jakie bieżące badania mialas ze soba?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałam wcześniej - u dr. Pietza, w Tarmedzie.
    Miałam pierwsze tsh 3,31 i późniejszy komplet badań tarczycowych (tsh, ft3, ft4, tt3, tt4, ATPO, ATG, cholesterol). Wybrałam tak obszerne, bo moja mama ma hashimoto i chciałam to sprawdzić. Na miejscu zrobił mi usg tarczycy.

    PWZJp2.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Jak w pt test wyjdzie negatywny (a wyjdzie), to sie umowie. Moje TSH wynosi 3.2! Jeszcze pol roku temu bylo 1.6 :/

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, ja się przekonałam, że z tym tsh to nic pewnego. 5.01. miałam 3,31 a 17.01. (bez żadnych leków) już 2,00 - w tym samym laboratorium robione.
    Głowa do góry. To można wyregulować.
    A wykres masz ładny, więc dlaczego uważasz, że wszystko już przesądzone?

    PWZJp2.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie bylo <3 wtedy kiedy trzeba :(
    Masz racje z tymi wartosciami, powtorze za dwa tygodnie i zobacze co wyjdzie.
    Wiesz co, sprawdzilam opinie tego lekarza w necie i troche zwatpilam... Ale skoro mowisz, ze bylo dobrze, to wierze:)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do <3 - zobacz w galerii wykresów ciążowych, ile jest takich z <3 jeden dzień przed owulacją :)

    A opinie też czytałam. I teraz po wizycie mogę powiedzieć tak:
    a) Miałam mieć wizytę na 16. 50. Weszłam o 17.10. Było opóźnienie, mimo że jakieś pacjentki wypadły. Patrzyłam na zegarek, każda z osób przede mną była w gabinecie 10 minut. Ja krócej, ale naprawdę miałam wyniki zasadniczo w normie. A lekarz zdążył ze mną porozmawiać, zebrać wywiad, kilkakrotnie dopytywał, czy się dobrze ogólnie czuję. Osłuchał mnie, zrobił usg. Poinformował o obrazie tarczycy. Przejrzał wyniki laboratoryjne, a trochę tego miałam, bo wzięłam i inne hormonalne, ginekologiczne ;) Do wszystkich się odniósł. Poinformował mnie o danych statystycznych przy takim stanie tarczycy ;) i dzielnie odpowiadał na moje pytania, których trochę miałam. Nie czułam się wyganiana. Jeśli jest w stanie to zrobić w mniej niż 10 minut to dla mnie ok, nie jest mi potrzebny do konwersacji.
    b) nie wiem, czy dawka leku jest za wysoka, czy ok. To się okaże. Ale komuś muszę zaufać. On stwierdził, że daje mi taką dawkę, żeby mi w razie czego nie namieszać, na czas starań i potem ewentualnej ciąży - tu i tak trzeba by skontrolować i zobaczyć, co dalej.

    PWZJp2.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Daria, ile czekalas na prywatna wizyte u dr Glydy? Ile kosztuje wizyta? Pytam, bo ja na NFZ do niej chodze, a czasami musialabym isc JUZ a nie za miesiac.

    Lianna, jak bylo u endo? Jakis konkretny? Polecasz?
    Natalia nie chodze prywatnie tylko na NFZ chodzilam do niej do szpitala na Polna na oddział diagnistyczny, z polecenia jej męża, ale słuchaj przyjmuje jeszcze ona w POSUM na solidarnosci, (jej maz jest tam dyrektorem przychodni) zapisałam sie do niej mam bliżej, czekałam na wizyste 2 tyg teraz 3.02 mam termin wizyty, wiec szybko pewnie mało osob wie ze ona tam przyjmuje.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalas, ze prywatnie przyjmuje w Bamberskim Dworze, stad moje pytanie, bo zwatplilam i pomyslalam, ze tam do niej chodzisz prywatnie;) Prawda jest tez taka, ze jak cos sie dzieje, to jest w stanie przyjac w ciagu dwoch dni lub tydzien po tygodniu. Jak bylam w ciazy i wyszlo, ze jest cos nie tak, to nie bylo problemu. Babeczki w rejestracji maja chyba kilka "wolnych" numerkow lub zapisuja 2 pacjentki na jedna godzine i tez jakis przebojow z tym zwiazanych nie ma.

    A powiedz mi jeszcze jak jest z jakoscia sprzetu w POSUMie? Ja i tak musze troche dojechac, wiec ogranicza mnie tylko miejsce postojowe, a ta nowa siedziba Bamberskiego Dworu na Dabrowskiego ma jedynie zatoczke...

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co nie wiem, USG miałam normalnie sa po remoncie przychodni wiec chyba jest ok byłam w zeszłym roku ostatnio bo miałam przerwe w leczeniu, chodziła na polna do kliniki niepłodnosci.
    Parking przed przychodnia jest;)

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Pytanie do Dziewczyn, ktore chodz do dr-a Nycza prywatnie. Gabinet ma na Podgornej? Ile sie czeka na wizyte i ile kosztuje? Dosc pilne;)

    Dziękuję :)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Hej:) Pytanie do Dziewczyn, ktore chodz do dr-a Nycza prywatnie. Gabinet ma na Podgornej? Ile sie czeka na wizyte i ile kosztuje? Dosc pilne;)

    Dziękuję :)
    Nie pomogę chodziłam tyllko na NFZ , moze zadzwon i się dowiedz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 19:25

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bawilam sie dzis w gluchy telefon po przychodniach. Zawsze mnie zastanawialo dlaczego telefon dzwoni, a wszyscy udaja, ze nie :/
    Czy wszystko trzeba zalatwiac osobiscie? :/

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • malenaaa Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem nowa na forum. Też z M staramy się o potomstwo i jak na razie bez powodzenia :( mam pytanie czy ktoś orientuje się gdzie w Poznaniu jest laboralorium, które wykonuje biocenozę pochwy od razu z wymazem?
    Z góry dzięki za odpowiedź.

    Chcę mieć nadzieję...
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malenaaa wrote:
    Witam, jestem nowa na forum. Też z M staramy się o potomstwo i jak na razie bez powodzenia :( mam pytanie czy ktoś orientuje się gdzie w Poznaniu jest laboralorium, które wykonuje biocenozę pochwy od razu z wymazem?
    Z góry dzięki za odpowiedź.
    Cześć, wiesz co dzis byłam w jednej z Poznańskich przychodni i widziałam plakat dignostika ze gdzieś na dąbrowskiego 77 chyba otworzykli jakis punkt o od marca bedzie w ofercie wymaz ginekologiczny... ale wiecej nie wiem.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria, piszesz o przeniesionym Bamberskim Dworze do nowej siedziby ;)

    Malenaa, wydaje mi sie, ze na Polnej zrobia Tobie to badanie.

    Jestem mile zaskoczona, bo w POSUMie umowilam sie mejlowo na wizyte! Co prawda bede czekac do 3 marca na wizyte, ale w Bamberskim Dworze dr Glyda moze mnie przyjac na NFZ dopiero 13 maja, wiec roznica jest. Z drugiej strony ja weszlam do tej nowej siedziby, to az szczeka mi opadla ;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dziewczyny, a ja polecam dr Ochmańską Katarzyne, to świetny specjalista endykrynolog-ginekolog. Lecze się u niej juz kilka lat, ale dopiero od pol roku z mysla o dzieciach.. Szybko działa- jak leki nie działały od razu skierowała na laporoskopie.. i dała skutki, udało mi się odzyskac owulacje:)) Przyjmuje prywatnie na sw Marcinie ale wiem ze tez na Polnej na nfz, tylko ze tam kolejki..

    Ja z kolei zdecydowanie nie polecam dr Ochmańskiej. Przez panią doktor zmarnowałam sporo czasu, zapisywała mi uparcie Clostilbegyt, mimo że nie działał. Nie dała przy tym leków na pęknięcie (mimo, że wiedziała, że u mnie jest problem z pękaniem), przez co wylądowałam z pękniętą torbielą na nocnym dyżurze na Polnej z potwornymi bólami. Sprawia wrażenie kompetentnej, u mnie na wrażeniu się skończyło. Zmarnowałam pół roku u niej.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Daria, piszesz o przeniesionym Bamberskim Dworze do nowej siedziby ;)

    Malenaa, wydaje mi sie, ze na Polnej zrobia Tobie to badanie.

    Jestem mile zaskoczona, bo w POSUMie umowilam sie mejlowo na wizyte! Co prawda bede czekac do 3 marca na wizyte, ale w Bamberskim Dworze dr Glyda moze mnie przyjac na NFZ dopiero 13 maja, wiec roznica jest. Z drugiej strony ja weszlam do tej nowej siedziby, to az szczeka mi opadla ;)
    Mogę Ci odstapic wizyte teraz na wtorek tj. 3.02.Tak zapomniałam dodać że umowisz się mejlowo. ja tez zawsze tak robię.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Daria, piszesz o przeniesionym Bamberskim Dworze do nowej siedziby ;)

    Malenaa, wydaje mi sie, ze na Polnej zrobia Tobie to badanie.

    Jestem mile zaskoczona, bo w POSUMie umowilam sie mejlowo na wizyte! Co prawda bede czekac do 3 marca na wizyte, ale w Bamberskim Dworze dr Glyda moze mnie przyjac na NFZ dopiero 13 maja, wiec roznica jest. Z drugiej strony ja weszlam do tej nowej siedziby, to az szczeka mi opadla ;)
    GRATULUJĘ CIĄŻY TAK W OGOLE ;)

    Natka88 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja z kolei zdecydowanie nie polecam dr Ochmańskiej. Przez panią doktor zmarnowałam sporo czasu, zapisywała mi uparcie Clostilbegyt, mimo że nie działał. Nie dała przy tym leków na pęknięcie (mimo, że wiedziała, że u mnie jest problem z pękaniem), przez co wylądowałam z pękniętą torbielą na nocnym dyżurze na Polnej z potwornymi bólami. Sprawia wrażenie kompetentnej, u mnie na wrażeniu się skończyło. Zmarnowałam pół roku u niej.
    Hm wiesz poleciłam ja, ale zaczynam miec osttanio wlasnie watpliwosci.. co prawda szybko zareagowala na brak reakcji na clo, dostalam skierowanie na laporoskopie, ktora sie udała, ale.. po niej nie mialam 2 miesiace stymulacji lekami i w pierwszym cyklu byl pecherzyk i owulacja- ale nic sie nie wydarzylo.. w drugim znowu brak pecherzykow :( i teraz koncze ten cykl i znowu clo mi zapisała- wiedzac ze przed lapo nie reagowałam.. ale powiedziala ze jak teraz nie pomoze to zostaja gonadotrtopiny ( ogolnie mam pco) . i sama juz nie wiem.. troche jestem zalamana ta moja sytuacja.. daje jej szanse na 2-3 cykle jak nie uda sie nic zdzialac to szukam innego lekarza.. a Ty do kogo trafilas i kogo mozesz polecic ? bo ja juz nie mam powoli sil na to wszystko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że u dr Ochmańskiej niewiele się zmieniło...Ja trafiłam do dr Kubiaczyk-Paluch i jestem jej pacjentką od 1,5 roku. Obecnie prowadzi moją ciążę. Wizyty do tanich nie należą, ale jest dyspozycyjna właściwie 7 dni w tygodniu i skuteczna. Obecnie prowadzi moją ciążę. Jeśli chciałabyś wiedzieć coś więcej, pytaj na priv

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ