X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania
Odpowiedz

Przyszłe i teraźniejsze mamy z Poznania

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odzew i pomysły :) Czyli pościelowo-ręcznikowy kierunek ze zindywidualizowanym podejściem...

    Lady, mam wrażenie, że nie do końca można tym terminom wyznaczanym przez system dowierzać. Ginekolog mi ostatnio mówił, że przychodzą do niego pacjentki przekonane na podstawie wykresów, że już po owulacji albo dopiero na nią czekają, a usg pokazuje coś zupełnie innego...

    PWZJp2.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Dzięki za odzew i pomysły :) Czyli pościelowo-ręcznikowy kierunek ze zindywidualizowanym podejściem...

    Lady, mam wrażenie, że nie do końca można tym terminom wyznaczanym przez system dowierzać. Ginekolog mi ostatnio mówił, że przychodzą do niego pacjentki przekonane na podstawie wykresów, że już po owulacji albo dopiero na nią czekają, a usg pokazuje coś zupełnie innego...

    No właśnie też tak czuję :) zobaczymy czy coś się wykluje :) za Ciebie trzymam nadal kciuki

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu i jak?

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według OF @ ma być w niedzielę, ale temperatura spada już w kierunku podstawowej, więc pewnie nowy cykl się zacznie przed czasem...
    To w ogóle typowe - od kiedy zaczęłam się starać o dziecko, mam coraz krótsze cykle :o
    A jak Wasz piątkowy poranek? :)

    PWZJp2.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, no i tak jak rzadko pamiętam, co mi się śni - tak dziś owszem, obudziłam się, wszystko widząc dokładnie :/
    Śniła mi się moja przyjaciółka w trzeciej (aktualnie jest w drugiej) ciąży, tuż przed rozwiązaniem... urządzali z mężem imprezę i pomiędzy gośćmi krążyła Księga Ciąży... Różne osoby wpisywały tam swoją historię... Na przyjęciu było też sporo małych dzieci... I tylko ja byłam sama :(

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Ach, no i tak jak rzadko pamiętam, co mi się śni - tak dziś owszem, obudziłam się, wszystko widząc dokładnie :/
    Śniła mi się moja przyjaciółka w trzeciej (aktualnie jest w drugiej) ciąży, tuż przed rozwiązaniem... urządzali z mężem imprezę i pomiędzy gośćmi krążyła Księga Ciąży... Różne osoby wpisywały tam swoją historię... Na przyjęciu było też sporo małych dzieci... I tylko ja byłam sama :(
    Kochana niedługo to się zmieni..tulę..wiem jak sny mogą wpłynąc na nastrój ;(

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Według OF @ ma być w niedzielę, ale temperatura spada już w kierunku podstawowej, więc pewnie nowy cykl się zacznie przed czasem...
    To w ogóle typowe - od kiedy zaczęłam się starać o dziecko, mam coraz krótsze cykle :o
    A jak Wasz piątkowy poranek? :)

    Wiesz u mnie odwrotnie od kiedy się staram o dzidzię to cykle mam o wiele dłuższe

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Ach, no i tak jak rzadko pamiętam, co mi się śni - tak dziś owszem, obudziłam się, wszystko widząc dokładnie :/
    Śniła mi się moja przyjaciółka w trzeciej (aktualnie jest w drugiej) ciąży, tuż przed rozwiązaniem... urządzali z mężem imprezę i pomiędzy gośćmi krążyła Księga Ciąży... Różne osoby wpisywały tam swoją historię... Na przyjęciu było też sporo małych dzieci... I tylko ja byłam sama :(

    To tylko sen,
    Mnie się śniło że robiłam kartki na święta i dwie kartki były dla mojej mamy i mamy od Rafała i pamiętam że dałam czerwony papier na środku zdjęcie usg nad tą dzidzią dałam małą czapkę św. Mikołaja, że niby wiecie fasolka ma już czapkę obok choinkę wstążki i takie dwie kartki wysłałam :( jak się obudziałam to tak mi było smutno :(, my sobie daliśmy w tym miechu taki luz, że dzidzi na pewno nie będzie :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki myślę by się spotkać w styczniu, a w grudniu odpuścić.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) No moje Poznanianki mam bladziuchną kreseczkę :)
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8da10b99e39aeda5.html

    Misi@ lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, gratulacje ogromne jeszcze raz :) Zdrowej i spokojnej ciąży Ci życzę!
    I ładnie poproszę o wiruski ;)

    PWZJp2.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przesyłam dużo wirusków :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łapie wiruski :)

  • noelka Autorytet
    Postów: 429 275

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dołączam - też jestem z Poznania :)

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Noelka zostało nas mało tu na wątku jak widać, części się udało i noszą Swoją upragnioną Fasolkę pod sercem, gdzie sie leczysz? na jakim jestes etapie starań?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, mam pytanie czy ktoś orientuje się gdzie w poznaniu można zrobić w miarę w normalnej cenie badanie AMH? znalazłam laboratorium ale tam życzą sobie 190zł chyba, że orientujecie się i wiecie, że to badanie właśnie tyle kosztuje i nie mam co szukać tańszego tylko po prostu iść.
    Z góry dzięki za pomoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 21:46

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wg cennika dostępnego na stronie internetowej na Polnej wykonują to badanie za 140 zł.

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołaczam do Poznanianek :) Gdzie sie leczycie i co Wam dolega? Ja mam pco, lecze sie u dr ochmańskiej, jestem miesiac po laporoskopii :) wierze- uda sie :) do testowania zostalo mi 5 dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna dzięki za odpowiedź.

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam do Poznanianek!!:) to jest mój 7 cykl starań a 2 z ovufriend. W lutym zaczynam się przykładać do zbadania mnie i mojej połówki, bo juz to za długo trwa...:( zobaczymy jak będzie.teraz jestem w czasie owulki wiec staramy się intensywnie i zobaczymy pod koniec stycznia co będzie :) pozdrawiam was i trzymam za nas wszystkie kciuki!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 23:27

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ