X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyszłe/obecne mamy PLUS SIZE
Odpowiedz

Przyszłe/obecne mamy PLUS SIZE

Oceń ten wątek:
  • Kejt88 Autorytet
    Postów: 550 321

    Wysłany: 31 lipca 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ananana wrote:
    A mogę zapytać z jakiej wagi startowałaś? Piękny spadek jak na 3 cm!


    Startowałam z 106.3kg ... przy wzroście 173cm

    MamaMagda89, ananana lubią tę wiadomość

    TSH : 7.26 -> 3.97 -> 2.73 :)))) poprawa <jupi>
    Ft3 : 4.17
    Ft4 : 11.70

    <3

    Euthyrox 70
    Pregna Start
    Folik
    Fertistim
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączę do Was. Jak idą starania? Ja też plus size niestety.

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Chętnie dołączę i dodam otuchy. Obecnie jestem po dacie 🐵 i becie i dziś pierwsze USG przez lekkie problemy z betą.

    Startowałam z wagą 81 kg, teraz już 79 kg (wzrost 170). Nie mam żadnych problemów zdrowotnych

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • MamaMagda89 Przyjaciółka
    Postów: 81 162

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Chętnie dołączę i dodam otuchy. Obecnie jestem po dacie 🐵 i becie i dziś pierwsze USG przez lekkie problemy z betą.

    Startowałam z wagą 81 kg, teraz już 79 kg (wzrost 170). Nie mam żadnych problemów zdrowotnych

    Czekamy na informację jak usg. ✊

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    rfxgyx8dfe2l7v49.png
  • Anuuula Koleżanka
    Postów: 35 30

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Jestem tu nowa i tez mam kilka kg za dużo.. w zeszłym roku udało mi się schudnąć 18kg ale niestety rok później połowa już wróciła :( ciężkie to i smutne, ze cale życie trzeba się pilnować i ograniczać bo kg i tak wracają.. Poza wagą mam jeszcze problemy z kręgosłupem więc też się o to martwię 🙄
    Jestem w pierwszym cyklu starań, 6 dpo i czekam niecierpliwie czy coś się udało czy nie 😊😊
    Przesylam Wam moc dobrej energii 💕

    MamaMagda89 lubi tę wiadomość

  • MamaMagda89 Przyjaciółka
    Postów: 81 162

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuuula wrote:
    Cześć dziewczyny 😊
    Jestem tu nowa i tez mam kilka kg za dużo.. w zeszłym roku udało mi się schudnąć 18kg ale niestety rok później połowa już wróciła :( ciężkie to i smutne, ze cale życie trzeba się pilnować i ograniczać bo kg i tak wracają.. Poza wagą mam jeszcze problemy z kręgosłupem więc też się o to martwię 🙄
    Jestem w pierwszym cyklu starań, 6 dpo i czekam niecierpliwie czy coś się udało czy nie 😊😊
    Przesylam Wam moc dobrej energii 💕

    Witamy i trzymamy kciuki. Dawaj znać jak już zaczniesz testować.

    Dziewczyny czy są tu jakieś kobiety zadowolone ze swojej sylwetki? Które nie są na diecie i są zadwolone z dodatkowych kilogramów.
    Ja muszę przyznać, że mam duży problem z akceptacją i chcę się postarać żeby dużo nie przytyć w trzeciej ciąży. Jakoś tak średnio chcę mi się coś dla siebie kupić bo zawsze nastawiam się na duże zakupy jak schudnę 😂 a nawet jak już idę na zakupy to zazwyczaj nie sprawiają mi takiej przyjemności jak wtedy gdy byłam szczupła i praktycznie wszystkie ubrania na mnie dobrze leżały...
    Teraz ważę 85 kg (mam 173cm) po drugiej ciąży ważyłam 99kg i powiem Wam że i tak na plus jest to, że kondycja jest ciut lepsza przy 99kg było mi już ciężko wejść na 3 piętro 😔
    Moim celem po urodzeniu 3 dziecka będzie 69kg - oczywiście dam sobie na to czas, ale zdecydowanie w moim przypadku dodatkowe kilogramy nie dodają mi szczęścia. A jak jest u Was?

    rfxgyx8dfe2l7v49.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie. Piękne grube endometrium - w ciąży na pewno jestem ale rzeczywiście młodsza niż z OM. Kolejna wizyta za 2 tygodnie bo znalazł 2 pęcherzyki ale jeden bardziej na ciążowy wygląda
    339f8a951e04.jpg

    MamaMagda89, AgataJ, ananana lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMagda89 ja jestem zadowolona 😊 lubię swoje ciało i akceptuję wszystko w nim. Nie wiem czy masz Instagrama ale ja tam obserwuję Martynę Kaczmarek i ona też daje mega kopa

    MamaMagda89 lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Anuuula Koleżanka
    Postów: 35 30

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMagda89 ja ogólnie siebie akceptuję ale wiem, ze lepiej czułam się z mniejszą wagą rok temu. Bardziej np. nie podobam się sobie na zdjęciach bo widzę że znowu jest mnie wiecej. Tez obawiam się tego i będę się pilnować aby nie przytyć za dużo w ciąży :) ciekawe, czy to w ogóle możliwe, aby nie przytyć duzo pilnując się w tym okresie ? Zazwyczaj się słyszy, że kobiety tyją po 10+kg ..

    Blondyna.B super zdjęcie, trzymamy kciuki, aby wszystko było dobrze ! 😊

    Blondyna.B, MamaMagda89 lubią tę wiadomość

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuuula wrote:
    MamaMagda89 ja ogólnie siebie akceptuję ale wiem, ze lepiej czułam się z mniejszą wagą rok temu. Bardziej np. nie podobam się sobie na zdjęciach bo widzę że znowu jest mnie wiecej. Tez obawiam się tego i będę się pilnować aby nie przytyć za dużo w ciąży :) ciekawe, czy to w ogóle możliwe, aby nie przytyć duzo pilnując się w tym okresie ? Zazwyczaj się słyszy, że kobiety tyją po 10+kg ..

    Blondyna.B super zdjęcie, trzymamy kciuki, aby wszystko było dobrze ! 😊
    Powiem Ci że ja w poprzedniej ciąży też zaczynałam z taką wagą jak teraz. W 1 trymestrze schudłam 6 kg a potem powoli bardzo tyłam. Niestety ciąża trwała tylko do 23 tygodnia ale do tego czasu byłam na minusie 1kg

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Anuuula Koleżanka
    Postów: 35 30

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B
    oo, czyli jednak jest nadzieja, że może nie będzie zbyt dużo tych dodatkowych ciążowych kg :) ale po prostu jadłaś zdrowo czy jak, że aż tyle kg zeszło?

    wierzę, że jak przyjdzie co do czego, to wszystko będzie pozytywnie.. na razie pozostaje mi czekanie :)

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuuula wrote:
    Blondyna.B
    oo, czyli jednak jest nadzieja, że może nie będzie zbyt dużo tych dodatkowych ciążowych kg :) ale po prostu jadłaś zdrowo czy jak, że aż tyle kg zeszło?

    wierzę, że jak przyjdzie co do czego, to wszystko będzie pozytywnie.. na razie pozostaje mi czekanie :)
    Jadłam normalnie ale miałam mniejszy apetyt i duże mdłości i jakoś tak zeszło samo

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Kejt88 Autorytet
    Postów: 550 321

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejka🌸 wrote:
    Hej dziewczyny,chciałam tylko potwierdzić, że u mnie również pomogło odstawienie chleba. Kocham chleb,więc było mi trudno, ale efekt jest odczuwalny. I niestety co do kinderkow... one na mnie działały strasznie tucząco, serio jak przerzuciłam się na zwykłą czekoladę ( nie umiem z niej zupełnie zrezygnować) widziałam lepsze efekty. Powodzenia Wam życzę i wytrwałości ✊💪🍀 będę czasem zaglądać 🙂

    Ja tak mam z kinderkami nie mogę się oprzeć jeden leci musowo ! :D ale już-15kg walczę dalej o zdrowie i o maleństwo:))) w końcu musi się udać

    TSH : 7.26 -> 3.97 -> 2.73 :)))) poprawa <jupi>
    Ft3 : 4.17
    Ft4 : 11.70

    <3

    Euthyrox 70
    Pregna Start
    Folik
    Fertistim
  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Już po wizycie. Piękne grube endometrium - w ciąży na pewno jestem ale rzeczywiście młodsza niż z OM. Kolejna wizyta za 2 tygodnie bo znalazł 2 pęcherzyki ale jeden bardziej na ciążowy wygląda
    339f8a951e04.jpg
    Gratulacje !!!! :)
    Z całego serca życzę szczęśliwego rozwiązania. Niech maluszek albo maluszki zdrowo rośną ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 21:58

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualnie okres, kolejny miesiąc starań na nic. Z wagą nic nie robię, a powinnam.... Nie spodziewałam się, że starania będą dla mnie tak ciężkie psychicznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 22:03

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataJ wrote:
    U mnie aktualnie okres, kolejny miesiąc starań na nic. Z wagą nic nie robię, a powinnam.... Nie spodziewałam się, że starania będą dla mnie tak ciężkie psychicznie.

    Głową do góry jak to mówią walcz nie poddawaj się to może być Twój szczęśliwy dzień. Kolejny cykl to nowa szansa.

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Już po wizycie. Piękne grube endometrium - w ciąży na pewno jestem ale rzeczywiście młodsza niż z OM. Kolejna wizyta za 2 tygodnie bo znalazł 2 pęcherzyki ale jeden bardziej na ciążowy wygląda
    339f8a951e04.jpg


    Gratulacje cudne zdjęcie. Trzymam kciuki za dwa. Kropki 🥰🥰

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1942 2325

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataJ wrote:
    U mnie aktualnie okres, kolejny miesiąc starań na nic. Z wagą nic nie robię, a powinnam.... Nie spodziewałam się, że starania będą dla mnie tak ciężkie psychicznie.

    Ja sama dlugo sie zbierałam do zrobienia czegos ze swoja wagą.
    Ale zanim padla decyzja, ze będziemy sie starac to udalo mi sie zrzucić 28 kg. Bez jakis diet - cud; a ćwiczenia regularne. Teraz waga w normie, chłop śmieje, że nie taką mnie brał 🤣 i trochę jak wieszak wygladam, ale dobrze ze tyłek przynajmniej został nie mały 🤣 Ale do czego dążę, nie da sie nic zrobić na siłę... Ja schudłam bo zwyczajnie bolały mnie kolana... Myślę, SCHUDNĘ, przestaną... A gdzie tam przestały, wcale nie przestały. Bo za tym nie miałam żadnych innych problemów zdrowotnych. Fakt, jest lżej.. Poruszać się, czy nawet z kupnem ubrań.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Ja sama dlugo sie zbierałam do zrobienia czegos ze swoja wagą.
    Ale zanim padla decyzja, ze będziemy sie starac to udalo mi sie zrzucić 28 kg. Bez jakis diet - cud; a ćwiczenia regularne. Teraz waga w normie, chłop śmieje, że nie taką mnie brał 🤣 i trochę jak wieszak wygladam, ale dobrze ze tyłek przynajmniej został nie mały 🤣 Ale do czego dążę, nie da sie nic zrobić na siłę... Ja schudłam bo zwyczajnie bolały mnie kolana... Myślę, SCHUDNĘ, przestaną... A gdzie tam przestały, wcale nie przestały. Bo za tym nie miałam żadnych innych problemów zdrowotnych. Fakt, jest lżej.. Poruszać się, czy nawet z kupnem ubrań.

    No patrz a dla mnie motywacja miały być kolana. Ostatnio skrecilam kolano i lekarz zalecił redukcję wagi. No ale jak mówisz że po schudnięciu i tak bolą to nie wiem czy warto się meczyc😁😁😁😁😁

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Kessa Autorytet
    Postów: 1942 2325

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    No patrz a dla mnie motywacja miały być kolana. Ostatnio skrecilam kolano i lekarz zalecił redukcję wagi. No ale jak mówisz że po schudnięciu i tak bolą to nie wiem czy warto się meczyc😁😁😁😁😁
    Hahah, no może w Twoim przypadku byłoby inaczej, u mnie niestety nie pomogło.
    Ale jeszcze jedna rzecz, teraz jak już nie mozna zrzucić bólu na wagę, to wg lekarzy przecież na pewno nic mi nie jest, z kokanami nic się jie dzieje...

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ