X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyszłe/obecne mamy PLUS SIZE
Odpowiedz

Przyszłe/obecne mamy PLUS SIZE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    To rzeczywiście nieduże dziecko jak na cukrzycę ciążowa i porównanie do pierwszej pociechy.
    Przykro mi, że takie zrosty. Ale przez to dochodziłaś do siebie dłużej? O ile można mówić o czasie przeszłym bo to nadal dość świeży temat. Mam nadzieję, że czujesz się dobrze :)

    Wiecie jak to jest. Ja jestem z tych co woli sama coś zrobić niż się prosić. W sobotę wyszłam ze szpitala, a w poniedzialek jechałam zmienić opony bo mój się tym nie zajął. Teraz już ogólnie jest ok. Nawet chyba szybciej doszłam do siebie niż po pierwszej. Mam nadzieję, że to znaczy że wszystko dobrze tam pozszywali.

  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Wiecie jak to jest. Ja jestem z tych co woli sama coś zrobić niż się prosić. W sobotę wyszłam ze szpitala, a w poniedzialek jechałam zmienić opony bo mój się tym nie zajął. Teraz już ogólnie jest ok. Nawet chyba szybciej doszłam do siebie niż po pierwszej. Mam nadzieję, że to znaczy że wszystko dobrze tam pozszywali.

    Podziwiam bardzo, że jesteś taka twarda. Ale jak nie my kobiety, to kto? Ja miałam rok temu we wrześniu operacje, wycięcie 8cm mięśniaka stąd też mam od razu zapewniona cesarkę w kwietniu. I znowu ten ból + dochodzi opieka nad dzieckiem i pewnie problemy z laktacją. Powiedz mi, karmisz piersią? Jeśli tak, czy miałaś problemy z mlekiem? To moja pierwsza ciąża i od razu cc i się nie nastawiam, że mleko magicznie będzie płynąć w pierwszych dobach..

    I tak z ciekawości, jak Twoja waga po ciąży z cukrzyca? Ja mam -8kg obecnie, waga stoi od miesiąca w sumie. Każdy komplementuje jak super wyglądam w ciąży i zastanawiam się jak to dalej będzie.

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wagą trochę gorzej. Przytyłam w sumie 15kg. Narazie od razu spadło 7. Póki co dalej jestem na diecie aż do krzywej. Zobaczymy czy spadnie więcej.
    Mleko odciągam bo mlody nie chciał ssać nawet przez kapturki. Leniuszek. Ale dostaje też mm. Aż się dziwię ze dość szybko zaczęło coś leciec bo juz w drugiej dobie. Po pierwszym cc niestety przez duża ilość kroplówek i antybiotyków nie miałam pokarmu. Teraz chociaż jeszcze przez chwilę będzie dostawał przeciwciała po moim szczepieniu

  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Z wagą trochę gorzej. Przytyłam w sumie 15kg. Narazie od razu spadło 7. Póki co dalej jestem na diecie aż do krzywej. Zobaczymy czy spadnie więcej.
    Mleko odciągam bo mlody nie chciał ssać nawet przez kapturki. Leniuszek. Ale dostaje też mm. Aż się dziwię ze dość szybko zaczęło coś leciec bo juz w drugiej dobie. Po pierwszym cc niestety przez duża ilość kroplówek i antybiotyków nie miałam pokarmu. Teraz chociaż jeszcze przez chwilę będzie dostawał przeciwciała po moim szczepieniu


    Ale masz zalecenia by trzymać dietę dalej? Bo ja tu większości czytam, że powinno się wrócić do "normalnego" Jedzenia by właśnie sprawdzić czy cukrzyca została czy nie. I trochę czekam aż będę mogła zjeść sobie.. Ziemniaczki z sosem 😅 jakoś za słodyczami tak nie tęsknię. Dobrze, że pokarm jest a może dzidziuś po jakimś czasie dorośnie do ssania.

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie kazał trzymać dietę. Mogę jedynie zmniejszyć ilość posiłków. W środę mam konsultacje i zobaczymy co dalej.

  • Asika Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie w sprawie diety.
    Mam stwierdzone Hashimoto, Hiperprolaktynemie no i oczywiscie nadwage.
    Powiedzcie mi jaka diete stosowac? Zalezy mi na zajsciu w ciaze i najlepsza by bylo jakas dieta uwzgledniajaca diete plodnosciowa oraz diete na te moje dolegliwosci.
    Czy ktoras z Was moglaby mi pomoc?

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 17 marca 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asika wrote:
    Dziewczyny mam pytanie w sprawie diety.
    Mam stwierdzone Hashimoto, Hiperprolaktynemie no i oczywiscie nadwage.
    Powiedzcie mi jaka diete stosowac? Zalezy mi na zajsciu w ciaze i najlepsza by bylo jakas dieta uwzgledniajaca diete plodnosciowa oraz diete na te moje dolegliwosci.
    Czy ktoras z Was moglaby mi pomoc?
    Cześć. Najlepsza dieta to taka właśnie niski IG i pro plodnosciowa. Polecam pooglądać filmiki na YT dziewczyn a Akademii Płodności odnośnie diety ja sama pilnuje diety. Kupiłam różne diety ale nie potrafię stosować wg listy. Obecnie w 4 miesiące schudłam 15,5 kg

    age.png
    age.png
‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ