X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 14 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, kupię dziś to cudo będę sobie serwować:) a przez najbliższy weekend będę wlewać napar do wina, pewnie też coś da:)

    bratek, kciuki zaciśnięte:)...za inne zresztą też:)!

    Bratek, Vesper lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Ja tez dzis krwi upuscilam. Bylam u gp. Troche mu zatailam faktow i sam wyskoczyl ze oprocz tsh, ft3, ft4 trzeba jeszcze lh i fsh i prolaktyne (chociaz tu mu mowilam ze nie potrzeba bo wczoraj pytongowanie bylo no ale u niego to bez roznicy) i jak beda wyniki to bedziemy robic usg pod katem pcos. I ogolnie w pl troche przyoszczedze bo czesc badan mam tu. Tylko ta prolaktyne bede musiala konoecznie powtorzyc.

    Morwa, kattalinna lubią tę wiadomość

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 14 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 371! Ale się cieszę :) <3 W piątek za tydzień wizyta :) Będę czekać z niecierpliwością :)

    Mona_M, Rosolina, przyszła mama 2, pirelka, Migracja, Ejrene, aleala, Jagah, luna91, ewelinka2210, Morwa, Vesper, pepsunieczka, emaj, kattalinna, Baronowa_83, Kourtney, coffee, malika89, Emilia77, JoHanna, Miki85, kirys, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja zrobiłam wczoraj albo dziś dzieciaka. Teraz tylko czekam na pozytywny test :) testuję 30 oficjalnie, ale nasikam pewnie kontrolnie jesczze kilak razy przed tym terminem ;) gratuluję wszystkim zaciażonym

    Vesper, kattalinna lubią tę wiadomość

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4205

    Wysłany: 14 października 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny super, gratulacje, który to dzień cyklu?

    JennyXS lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny gratulacje ;) poprosze wysokobetowe wiruski pod wykresem ;) osmarkaj mi tam porzadnie ;) reszte zaciazonych tez o to prosze ;)

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych zaciążonych:)
    Pozdrowienia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny gratuluję :) oby tak dalej!!!

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 14 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pirelka wrote:
    To ja chyba też kupuję jakieś felerne bo nigdy nie ujrzałam jeszcze II kresek ;P
    MiMK trzymam kciuki, by @ nie przyszła ;)

    Pirelka I Love you! Normalnie zostałabys ciocia chrzestna ;) Ja się kompletnie na "tym" nie znam i myślałam, że wszystko stracone i nawet modliłam się o @ żeby zacząć już nowy cykl a nie wisieć w próżni. Myślisz, że jest jeszcze szansa?
    Jestem około 16 dni po owu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 12:17

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK wrote:
    Pirelka I Love you! Normalnie zostałabys ciocia chrzestna ;) Ja się kompletnie na "tym" nie znam i myślałam, że wszystko stracone i nawet modliła się o @ żeby zacząć już nowy cykl a ni wisieć w próżni. Myślisz, że jest jeszcze szansa?
    Jestem około 16 dni po owu.
    Nie mam pojęcia, sama czekam na @ spóźnioną i nie wiem co jest grane :P a testy negatywne więc.. wolę się nie nastawiać. Ale jak to się mówi, póki @ nie ma, jest nadzieja :D <3

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 14 października 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się rozumiemy...
    Ale zaraziłas mnie nadzieją, dziękuję!

    pirelka lubi tę wiadomość

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK moge Ci powiedziec ze juz tez sie naczytalam duzo rzeczy. I sa przypadki ze po miesiacu od spodziewanej @ dopiero testy wychodzily pozytywne. Tylko w tych przypadkach co ja czytalam beta nie byla robiona to nie wiem jak to tam z nia wyglada sprawa i czemu testy wczesniej jej nie wykrywaly. Wiec jak pisala Pirelka: poki @ nie ma jest nadzieja ;D

    pirelka lubi tę wiadomość

  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 14 października 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - gratuluję wszystkim zaciążonym i zostawiam ciążowe wiruski! Powodzenia!

    Wrześniowa Zygotka

    Morwa, pirelka, Vesper, pepsunieczka, kattalinna, Emilia77, maaadzik1207, Bratek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 października 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Dzien dobry.
    Ja tez dzis krwi upuscilam. Bylam u gp. Troche mu zatailam faktow i sam wyskoczyl ze oprocz tsh, ft3, ft4 trzeba jeszcze lh i fsh i prolaktyne (chociaz tu mu mowilam ze nie potrzeba bo wczoraj pytongowanie bylo no ale u niego to bez roznicy) i jak beda wyniki to bedziemy robic usg pod katem pcos. I ogolnie w pl troche przyoszczedze bo czesc badan mam tu. Tylko ta prolaktyne bede musiala konoecznie powtorzyc.
    No chyba że wyjdą ok wyniki prolaktyny, to nie trzeba powtarzać, nie? No bo jeżeli pytongowanie jej nie podniesie, to znaczy że w normie :) A kiedy masz wyniki?

    Jenny gratulacje :)

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moeil ze w piatek powinny byc i mam dzwonic. Ale piatek mam wolny to sie przejde. Moze na pismie je wtedy dostane.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 14 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JennyXS super przyrost bety ,gratki :* :* moje wyniki dopiero jutro rano będą :) chyba ,że jakimś cudem wrzucą późnym wieczorem.

    Wombi trzymam kciuki za bete :*:*:* a ty o której masz wyniki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kolejnym szczęśliwym zaciążonym :D rośnijcie duże okrąglutkie :P i wysyłajcie wiruski przyjmę każdą porcję <3 :D

    JennyXS lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę wino :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK zobaczymy co czas przyniesie :) ale trzymam za Nas kciuki i za wszystkie czekające na spóźnialską @!

    Cytrynka faktycznie, sama dzisiaj się naczytałam postów o negatywnych testach i często nie wychodzą, niektórym dziewczynom wyszły dopiero 2 tygodnie po terminie, a niektórym dopiero jak beta była 300 także wszystko jest możliwe, a testy różnie pokazują :) jednym późno, innym kilka dni przed terminem.

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 14 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny, gratulacje!!! :D

    Odrobina! przytulam i wznoszę toast za Twoje zdrowie :)

    odrobinacheci, JennyXS lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ