X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżbitka gratuluję!! <3

    Kirys, Tobie również gratuluję! <3 \


    Hrabina, bardzo mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 17:18

    kirys lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróżbitka wrote:
    Poproszę kota , udało się w 9 cs, beta z dzisiaj 98 właśnie odebrałam wyniki :) pierwsza lista , na którą się wpisałam okazała się szczęśliwa!!!!
    Gratulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Mam już wynik!!! Moja beta to 493,3 mlU/ml - 4 tydzień :-D
    Piękna beta, gratuluję :)

    kirys lubi tę wiadomość

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 19 października 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrozbitka gratuluję! Proszę o jakieś wróżby na siebie i wszystkie staraczki :)

    Pirelka nie jest źle, nie powiedział nie :)
    Fajnie, że jesteś mile zaskoczona to ma pewno też wpłynie na.twój późniejszy spokój w ciazy.
    Kiedy beta?
    Ile dni dokładnie masz opóźnienie?

    Ja mam lekarza i usg dowcipne w czwartek. Do tej pory u mnie się nic nie zmieniło oprócz tego że wczoraj zauważylismy z mezem na basenie, że mam dziwnie spuchniety wzgorek.

    3 mam kciuki!

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 października 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilanka wrote:
    Pirelka trzymam kciuki :)

    Wróżbitka nie mniej jednak nie zależnie od tego jak długo bezapelacyjnie gratuluję :)

    Morwa co z betą? czekamy do wieczora?
    Albo do jutra rana ;) bo dzisiaj o 10 robiłam betę a nie z samego rana wiec wyniki mogą być dopiero rano.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pirelka idz na bete jak najszybciej. Mysle ze duzo juz wiesz. Bo przynajmniej wykluczylas torbiele ktore blokuja Ridza. Endo grube swiadczy ze cos sie dzieje. I miejmy teraz nadzieje ze na plus.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 19 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:46

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 19 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jednostki estradiolu to pmol/l a progesteronu nmol/l

    hchygox1kst10j9v.png
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 19 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrozbitka gratulacje ♡ :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 18:00

    hchygox1kst10j9v.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_karolina wrote:
    Morwa jednostki estradiolu to pmol/l a progesteronu nmol/l
    Albo owu była innego dnia niż myślisz albo masz niedomoge lutealną. Estradiol może nam mówić o tym ,że owu była ale progesteron jest malutki , niewiele powyżej 8 w przeciętnych normach ,czyli w ng/ml . Jakie normy masz podane w fazie owulacyjnej do obu hormonów? Jak chcesz być pewna fazy lutealnej to powtórz za jakiś czas progesteron np jutro , zobaczysz czy spada czy rośnie, bo bardzo możliwe ,że zamiast 7dpo mogłaś mieć wtedy np 3 dpo. Wybierz się do pana doktorka bo najprawdopodobniej będziesz musiała się wspomagać progesteronem.

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 19 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:23


  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 19 października 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    dziewczyny, abstrahując od wszystkiego. Spójrzcie, jaki Kirys miała słabiutki test, ledwo cień na nim było widać, a nastepnego dnia beta prawie 500. Do dupy są te wszystkie testy
    u mnie przy becie równej 5 była wyraźniejsza kreska :D
    bądź tu mądry ...

    powinni wymyślić taki test ciążowy z krwi, jak glukometr, że kapiesz kropelkę krwi i wychodzi wynik, bo na tych sikanych to się nieźle można przejechać.

    Kirys szykuj dwa wózki na bliźniaki, bez jaj :D :D :D

    Bo to taki lipny test był i już. A ja po prostu czułam, że jestem w ciąży :-)
    Bliźniaki raczej nie, bo miałam monitoring i był jeden pęcherzyk. Chyba że drugi schował się za nim :-P A w sumie - jak Bóg da - to tak będzie i już, będę miała 2 w 1 hehe.

    Morwa, JoHanna lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK wrote:
    Wrozbitka gratuluję! Proszę o jakieś wróżby na siebie i wszystkie staraczki :)

    Pirelka nie jest źle, nie powiedział nie :)
    Fajnie, że jesteś mile zaskoczona to ma pewno też wpłynie na.twój późniejszy spokój w ciazy.
    Kiedy beta?
    Ile dni dokładnie masz opóźnienie?

    Ja mam lekarza i usg dowcipne w czwartek. Do tej pory u mnie się nic nie zmieniło oprócz tego że wczoraj zauważylismy z mezem na basenie, że mam dziwnie spuchniety wzgorek.

    3 mam kciuki!
    Dzisiaj 10-ty dzień spóźnienia. Podejrzewam u mnie przesunięcie owulacji, mówił że wydaje mu się, że z prawego jajnika chyba była owulacja.
    Na betę najwcześniej idę w środę, ale może i później.

    Za Ciebie trzymam kciuki!

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 19 października 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy dla fazy owulacyjne dla estradiolu 315-1828 a dla progesteronu 2.4-9.4
    Niedomoga lutealna wyjaśniła by te plamienia no i niemożliwość zajścia w ciazę mimo starań :(

    hchygox1kst10j9v.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 19 października 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróżbitka wrote:
    Poproszę kota , udało się w 9 cs, beta z dzisiaj 98 właśnie odebrałam wyniki :) pierwsza lista , na którą się wpisałam okazała się szczęśliwa!!!!
    Gratulacje!!! :-)

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 19 października 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za kciuki! Beta zaskoczyła również mnie ;-)
    A powiem Wam, że bolszewik mi rośnie prawdziwy - dziś pół nocy spać nie mogłam i było mi strasznie gorąco (a z natury jestem zmarzluchem).
    Morwa - dzięki za Lenin Cata - miałam mocne postanowienie nie testować przed terminem wizyty Ridża, ale tak mnie nakręciłyście, że macie! A serio to czułam, ze coś jest na rzeczy.

    pirelka, kattalinna, kate55, Morwa, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje zaciazonym i wiruski poprosze.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Dziewczyny dzięki za kciuki! Beta zaskoczyła również mnie ;-)
    A powiem Wam, że bolszewik mi rośnie prawdziwy - dziś pół nocy spać nie mogłam i było mi strasznie gorąco (a z natury jestem zmarzluchem).
    Morwa - dzięki za Lenin Cata - miałam mocne postanowienie nie testować przed terminem wizyty Ridża, ale tak mnie nakręciłyście, że macie! A serio to czułam, ze coś jest na rzeczy.
    A jak czułaś i od kiedy? :) bo wiesz, ja jestem jakoś przed owu ale czuję od pierwszego dnia cyklu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 19 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam wirusy wirusiska i wirusiątka:

    &^%$#@!!!!@#$%^&*())(*&^^%%$#$#@!!!~~!@#$%%^^&&***&^%$#@!!!!@#$%^&**&^%$#@!@#$%^&*&^%$#@!~@#$%^&*&^%$#@!@#$%^&*(*&^%$#@#$%^&*(*&^%$#@#$%^&*(*&^%$#@#$%^&*(*&^%$#@#$%^&*(

    pirelka, MiMK, kattalinna, Migracja, Elza :), Klaudia90, Bratek, Kjopa3, Emilia77, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ