X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Elza :) Autorytet
    Postów: 311 263

    Wysłany: 20 października 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety tak samo.
    W tym miesiącu chyba nic z tego nie będzie :(

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 20 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale wczoraj w ciężkich bólach trzymających do dziś przyszedł Ridz ;(
    Pirelka rozkrecil się? Idziesz ze mną do listopadowek?

    Morwa poproszę o wino.
    Dużo Zdrówka jeszcze raz życzę:)

    Gratuluję wszystkim za resztę 3 mam kciuki!

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Serduszkowa Koleżanka
    Postów: 39 30

    Wysłany: 20 października 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    dziś pół nocy spać nie mogłam i było mi strasznie gorąco (a z natury jestem zmarzluchem).

    też tak mam.. beta zrobiona, wynik 303.40 :)

    Gratuluję wszystkim nowym mamom!

    MiMK, emaj, Musik, kattalinna, Morwa, Migracja, Kjopa3, ewelinka2210, Emilia77, pepsunieczka, Vesper, kirys, Bratek, JoHanna lubią tę wiadomość

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 20 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpowiedzcie proszę jeszcze.
    @ powinnam dostać 12 a dostałam 19go. Raczej miałam 29-30 dniowe. Jak liczyć cykl? Mogę nie zauważyć ovu po sluzie jedynie po bólach ale teraz to już sama nie wiem. A codzienne pytongowanie nie przejdzie...

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 października 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK a mierzysz temperaturę? robisz testy owulacyjne?

    zem3qps6in5tddof.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 20 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, poprzedni cykl był moim 1 i myslalm, że tego nie potrzebuje. Zawsze wiedziałam kiedy mam ovu, nawet na ostatnim usg pan mówi ze owu chyba... A ja na to była wczoraj... I się cieszył ze tak siebie znam. A na nast miesiąc miałam 2 dni opóźnienia. :(
    Zacząć mierzyć od 1 dnia po @?
    Te 10-14 dni kiedy mogłoby coś być mogę się pytongowac, ale nie jest to dla mnie łatwe.

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wiruski :) apsik http://iv.pl/images/29319773222241482729.gif

    kattalinna, emaj, Paulette, Klaudia90, Elza :), Kjopa3, Emilia77, pepsunieczka, Vesper, Bratek, JoHanna, Musik, marchewa lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 20 października 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, masz wyniki? :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Morwa, masz wyniki? :)
    Tak nadal jesteśmy w normie ,więc już więcej bety nie będę robić tylko poczekam na wizytę :) beta z wczoraj 1391 :)

    kate55, MiMK, kattalinna, Migracja, Paulette, Karolina_karolina, Klaudia90, Kjopa3, ewelinka2210, Emilia77, pepsunieczka, Vesper, kirys, Bratek, JoHanna lubią tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 20 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gratulacje, ładna beta :) a kiedy masz wizytę?

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę zrobić progesteron, tsh, ft4 i ft3 :) a pod koniec tygodnia muszę wybrać się do doktorka bo mi się leki na tarczyce kończą w tym tygodniu a dupek starczy tylko do przyszłego tygodnia.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Morwa gratulacje, ładna beta :) a kiedy masz wizytę?
    Idę prywatnie, więc kiedy przyjdę wtedy mnie przyjmie ;) myślę o piątku , no ale zadzwonię jeszcze ,czy aby czasem się doktorek nie wczasuje :p

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 20 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lec lec Morwa. Piekna beta. Gratuluje i prosze o wiecej wiruskow

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 20 października 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie poszła jak najszybciej, zaraz po teście :D

    ja dizś właśnie robiłam tsh, ft3 i ft4 :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    Ja bym pewnie poszła jak najszybciej, zaraz po teście :D

    ja dizś właśnie robiłam tsh, ft3 i ft4 :)
    Jak odbierzesz wyniki to daj znać :) trzymam kciuki aby były jak najlepsze:*:*

    Ja to bym poczekała jeszcze z wizytą gdyby nie te leki ,które mi się kończą;) w piątek i tak miałam się wybrać do doktorka bo gdybym dostała @ to bym musiała śmigać na pierwszy monit ;) i wtedy miałam w planie dostać receptę i wykupić tabletki:p

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 20 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Morwa :) fajnie, że masz taki spokój w sobie, bo ja pewnie bym mega panikowała... pewnie poszłabym tak szybko do gina, że nawet jeszcze nic by nie było widać :D no ale niestety, strasznie się boję, że znów będzie pozamaciczna :(

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    dzięki Morwa :) fajnie, że masz taki spokój w sobie, bo ja pewnie bym mega panikowała... pewnie poszłabym tak szybko do gina, że nawet jeszcze nic by nie było widać :D no ale niestety, strasznie się boję, że znów będzie pozamaciczna :(
    Ja tam Cię rozumiem i dopóki nie zobaczę bąbelka to pewnikiem jakiś niepokój będzie siedział w mej głowie , na chwilę obecną jest inaczej niż ostatni bo beta rośnie i przede wszystkim jest w normie ,więc może jest dobrze i tego się trzymam :D tobie również życzę aby teraz było już tylko z górki . Limit złych rzeczy wyczerpałaś ,teraz będę tylko dobre :*:*:*

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 20 października 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci bardzo!
    U Was na pewno jest wszystko dobrze, skoro beta ładnie rośnie :) Trzymam mocno kciuki :)
    A jeszcze Cię zapytam, czy przy cp miałaś jakieś inne objawy oprócz niewłaściwej bety? Jakieś krwawienia, bóle? Bo u mnie w zasadzie już praktycznie od zapłodnienia były plamienia i pewnie po tym poznam, czy coś jest nie tak. A parę dni przed testem miałam silny ból w podbrzuszu - byłam pewna, że to jakiś hardkorowy ridż :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 20 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się ze właśnie wróciłam od ginekologa i potwierdziły się Morwa twoje przypuszczenia. Zbyt niski progesteron w drugiej fazie cyklu. Dostałam luteine i jak dostane okres to mam zacząć jan brać w drugiej fazie cyklu i zbadam w przyszłym miesiącu czy się podniósł. Narazie dostałam 1tab na dzień. Jak będzie za mało rósł to wtedy zmienimy na dwie. Monitoring i tak zrobię dla siebie prywatnie a maz ma za tydzień badanie nasienia. Ale najbrawdopodobniej przyczyną jest niski progesteron co nie pozwala na zagniezdzenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 11:24

    hchygox1kst10j9v.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 20 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    dziękuję Ci bardzo!
    U Was na pewno jest wszystko dobrze, skoro beta ładnie rośnie :) Trzymam mocno kciuki :)
    A jeszcze Cię zapytam, czy przy cp miałaś jakieś inne objawy oprócz niewłaściwej bety? Jakieś krwawienia, bóle? Bo u mnie w zasadzie już praktycznie od zapłodnienia były plamienia i pewnie po tym poznam, czy coś jest nie tak. A parę dni przed testem miałam silny ból w podbrzuszu - byłam pewna, że to jakiś hardkorowy ridż :)
    U mnie plamienia nie wystąpiły odrazu tylko jakoś później 6tc ? Jakoś tak i były niemalże czarne jak fusy z mikro skrzepami(sorry za opis) . U mnie jakoś tydzień po teście ciągle czułam coś w rodzaju podniecenia a to tak naprawdę było coś w rodzaju skurczy. Miałam dyskomfort z lewej strony jakby to była kolka. Potem ból zaczął się nasilać, rozchodził się na plecy, udo i posladek ,dotrwam bodajże do 8t+2d jak jajowód pękł i skończyło się operacją :/

    Edit : zaczęłam krwawic dopiero w szpitalu...w sobotę a trafiłam do niego w piątek. W poniedziałek była operacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 11:45

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ