X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    borowina na brzuchu? jeny a ja to ominęłam o co chodzi?...co Ci ta borowina ma zrobić?:)

    widzę, ze jako nieliczna w tej szerokiej społeczności mam wywalone na te całe starania:) nie mierzę temp, nie spinam się, nie wkręcam nie mysle, nie badam ...spalić mnie na stosie!!:)
    A który to Twój cykl starań?

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Muszę coś wyznać- niestety...ale testy rossmanowskie kłamią!!!!! I to bardzo!!!!!
    Ja w poprzednim miesiącu ostatni raz kupiłam testy- teraz po 14 dniach robie bete i tyle. Mój rossmanowski test pokazywał mi bladziocha, co prawda dopiero po chwili, ale zawsze, wiec poszłam na bete, oczywiscie wynik 0. W poprzednim myslałam ze to wynik pregnylu, ale widocznie tak to one mają.
    Według moich testów testów :), a zrobiłam ich duuuuuuuużo, najbardziej wiarygodny jest quixx.

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 25 września 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się poranie :)
    a może i ja zakupię testy i takie i siakie a co będę sobie żałować :)!

    Słońce, który cykl to juz sie pogubiłam...2 lata liczone, mierzone i osikane...i pół wieku sexu bez zabezpieczeń i niby nieuważanych bądź uważanych zależy od miesiąca...nie mniej kopę lat..:):)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Muszę coś wyznać- niestety...ale testy rossmanowskie kłamią!!!!! I to bardzo!!!!!
    Ja w poprzednim miesiącu ostatni raz kupiłam testy- teraz po 14 dniach robie bete i tyle. Mój rossmanowski test pokazywał mi bladziocha, co prawda dopiero po chwili, ale zawsze, wiec poszłam na bete, oczywiscie wynik 0. W poprzednim myslałam ze to wynik pregnylu, ale widocznie tak to one mają.
    Według moich testów testów :), a zrobiłam ich duuuuuuuużo, najbardziej wiarygodny jest quixx.

    u mnie wszystkie działają tak samo poprawnie - zgodnie pokazują bezbłędnie jedną kreskę ;)

    dziś koszmarnie mnie bolą jajniki (zwłaszcza tradycyjnie lewy), że z tego bólu to aż mi niedobrze :/ całe szczęście weekend już widać na horyzoncie :D

    Mama_Ali lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Spokojnie. Ja obstawiam, że Aleksis była u Ciebie wczoraj. Zobaczysz, jutro temp skoczy do góry ;)

    emaj, żeby nie było, że jestem wszechwiedząca albo jakiś jasnowidz ze mnie :P jednak nie mogę się powstrzymać: wiedziałam!!! :D :D :D

    a teraj winkuj ile się da ;) pomóż zygocie wcisnąć się w mięciutkie endometrium ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 10:19

    emaj lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sobie radzicie z pytaniami typu "kiedy powiększy Wam się rodzina"?
    Jutro mam spotkanie z koleżankami, które mają już po dwójce dzieci, a my staramy się dwa lata o drugie i nic.

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga będę się chwalić :) jestem już po usg i mam dwa pęcherzyki na prawym jajniku , ten bez jajowodu w tym cyklu mi odpuścił :) największy pęcherzyk ma 19 mm a ten drugi 17 - 18 mm także liczę na to ze się zrówna z tym dominującym :) endo ma 9,8 mm jak to po clo :p ale spokojnie zaraz będę nad nim pracować :p lecę po wino Aaaaa!!!

    kattalinna, emaj, Ann.naa, Mama_Ali, Kjopa3, JoHanna, Bratek, ewelinka2210, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 25 września 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny zapisuję się do Was na 31 października. Bo w tym cyklu już nadziei nnie mam :( więc może 3 cyklu przyniesie mi szczęście. :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Uwaga będę się chwalić :) jestem już po usg i mam dwa pęcherzyki na prawym jajniku , ten bez jajowodu w tym cyklu mi odpuścił :) największy pęcherzyk ma 19 mm a ten drugi 17 - 18 mm także liczę na to ze się zrówna z tym dominującym :) endo ma 9,8 mm jak to po clo :p ale spokojnie zaraz będę nad nim pracować :p lecę po wino Aaaaa!!!
    Graty :D to teraz do dzieła, Towarzyszko :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Uwaga będę się chwalić :) jestem już po usg i mam dwa pęcherzyki na prawym jajniku , ten bez jajowodu w tym cyklu mi odpuścił :) największy pęcherzyk ma 19 mm a ten drugi 17 - 18 mm także liczę na to ze się zrówna z tym dominującym :) endo ma 9,8 mm jak to po clo :p ale spokojnie zaraz będę nad nim pracować :p lecę po wino Aaaaa!!!
    Owocnej nocki życzę :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Owocnej nocki życzę :)
    Eee tam , tylko jednej ? Zamierzam gwałcować męża nieco dłużej , już niedługo ksiezycowa wielka noc :) będzie moc !!! Macie już jakieś plany na ową noc ? Ja nie wiem czy dam radę oglądać ten księżyc z przyczyn czysto erotycznych :p

    słońce82, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy ten księżyc?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 25 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa czad! Graty!

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    a kiedy ten księżyc?
    Na pierwszej stronie , trzeci post , tam jest cytat Odrobinacheci o tym księżycu :)

    kattalinna, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robimy imprezę w ten weekend ? Kto ma ochotę w sobotę napić się winka, oczywiście na lepsze endo :p

    http://iv.pl/images/28557400615759757537.gif

    emaj, Bratek, Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 25 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie bym się wprosiła na bibkę ale idę do pracy oglądać pijących, bawiących się ludzi buuuuu!!

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 25 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie wpisuję, co prawda bebechy mnie nawalają i wińsko mało mi potrzebne ale takiemu towarzystwu się nie odmawia....także wieczorem zasiadam do imprezy z wińskiem na endo:)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka86 wrote:
    hej Laski.. A u mnie chyba cykl bezowulacyjny:( Jajniki od soboty disco robiły a w poniedziałek wyszedł mi test pozytywny ale śluzu brak i tempka do dziś nie skoczyła, więc raczej małe nadzieje na baby w tym miesiącu....ehh.....co za życie...A moja znajoma wpadkę zaliczyła za pierwszym razem....Niektórzy to mają fuksa...
    Jak twoja dzisiejsza temperatura ?

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Uwaga będę się chwalić :) jestem już po usg i mam dwa pęcherzyki na prawym jajniku , ten bez jajowodu w tym cyklu mi odpuścił :) największy pęcherzyk ma 19 mm a ten drugi 17 - 18 mm także liczę na to ze się zrówna z tym dominującym :) endo ma 9,8 mm jak to po clo :p ale spokojnie zaraz będę nad nim pracować :p lecę po wino Aaaaa!!!

    Ej, to endo całkiem ładne jak na CLO i ten dzien cyklu. Ja idę na monitoring we wtorek i zobaczymy co wyhodowałam. Tez bym chciała ze dwa dorodne, zeby szanse zwiekszyc :D

    No to teraz możemy liczyc na bliźniaki u Ciebie nie? :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Ej, to endo całkiem ładne jak na CLO i ten dzien cyklu. Ja idę na monitoring we wtorek i zobaczymy co wyhodowałam. Tez bym chciała ze dwa dorodne, zeby szanse zwiekszyc :D

    No to teraz możemy liczyc na bliźniaki u Ciebie nie? :)
    Oj chciałabym :) jak nie w realu to zodiakalne by się przydały :p a co do endo to takie miałam w cyklach bezowulacyjny( może taka moja już uroda;) ),więc liczę na to ,że jeszcze porośnie :D

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ