X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:37

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zule pija najtansze. Lipena miodzie albo patykiem pisane.

    A ja mam jakies wloskie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pochłonęłam grzane piwo z miodem wcześniej, a teraz winko białe półwytrawne...a co se będę żałować, butlę prawie opróżniłam :P

    emaj lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:37

    kattalinna, Morwa, Vesper, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 25 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sperma szatana? No ja bym chyba nie piła. Jeszcze po ojcu by poszedl i co ja bym z takim bolszewikiem zrbila?

    emaj lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 września 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:37

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 września 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ludzie faktycznie nie mają taktu. Mój mąż już nie raz usłyszał od "kolegów" z pracy, że jak nie daje rady to oni chętnie go wyręczą :/ zawsze im odpowiada, że zanim coś powiedzą to mają pomyśleć. Z reguły reagują burakiem na twarzy.

    a ja w pracy mam codziennie skan brzucha: "urósł, czy nie?", albo pytania typu: "możesz dźwigać?".
    O matko! Skąd ja to znam...Jak powiem, że coś pachnie "w ciąży jesteś?" jak powiem, że mam na coś ochotę, to samo, jak mam chorobę lokomocyjną w czasie delegacji, jak bocian przeleci to pewnie do mnie. I pytanie, które ostatnio zadał mi kumpel mojego P: Czy wy to coś tam w końcu majstrujecie? I jeszcze jeden znajomy, który ciągle opowiada mi, że dzieci są cudowne bo myśli, że nie mam bo nie chcę. Zauważyłam już, że zaczynam unikać ludzi ze strachu przed takimi pytaniami, szczególnie rodziny :(.

    słońce82 lubi tę wiadomość

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 25 września 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój rocznik z podstawówki organizuje imprezę z okazji 20-ej rocznicy ukończenia 8-ej klasy. Nie wybieram się. Nie chcę porównywania i pytań o dzieci od koleżanek i kolegów, których niektóre dzieci mają już tyle lat ile my wtedy.

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w zależności od sytuacji potwierdzam, że tak, jestem w ciąży i np. dlatego piję winko (teraz też piję, żeby nie było :) ), albo że to już 36 miesiąc, a w przypadku osób wierzących to np. że chyba za słabo się modlą o tego potomka. Kiedyś mówiłam, że będę mieć dzieci jak wymyślą żłobki z internatem. Ogólnie wyrobiłam sobie tym chyba opinię niechcącej dzieci. Póki co taka wersja mi na rękę. A im mniej się odzywam tym lepiej, bo każdy sobie własną interpretację wstawia i jest przekonany, że uzyskał odpowiedź. A ja mam w dupie co kto myśli

    Ale ja tak w ogóle nie o tym chciałam tylko no, ten... Zdrowie dziewczynki :) czerwone wytrawne :) i ananas. I śledzie. I sałatka z tuńczyka ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 września 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie mam z tym problemu. Nikt nie zadaje zbędnych pytań: kiedy na nas przyjdzie pora Itp. Itd. . Wystarczyła jedna chamska odpowiedź na chamsko zadane pytanie w ciekawskim towarzystwie i pomogło :p czasami trzeba oko za oko aż druga osoba z butów wyjdzie to się ustawi do pionu wszystkich :D od taka moja rada:D

    Edit: a Ci co są dla mnie ważni(najbliższą rodzina , przyjaciele) to wiedzą. Nie widziałam problemu w tym aby o tym mówić otwarcie (mąż był steptyczny). Nie potrafię kłamać, więc mowie jak jest. Dzisiaj odmówiłam noclegu przyjaciołom bo mam weekend rozpłodowy i nie mam czasu na grubszą fazę a spotkać się możemy zawsze ;) i spoko loko zrozumieli i jest git :) termin imprezy przeniesiony na "za jakiś czas" :p bo albo będziemy świętować moje 2 kreseczki albo opijać smutki :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 23:27

    Vesper, słońce82, Kjopa3, pigułka, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 25 września 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wiedzą Ci, którzy powinni, a reszta dawno przestała pytać, bo jesteśmy parą z 13 stażem, więc myślą, że nie chcemy :P
    Inna sprawa, że na forum jest mi czasem łatwiej o coś zapytać, bo dziewczyny siedzą w temacie. czasem nawet moje znajome starające się z reala nie mają wielu spraw obczajonych. ich sprawa ;) nie będę ich przecież gwałcić przez ucho :P

    kattalinna, Morwa lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper 13 szczęśliwa jest ! Lauda coś Ci o tym może więcej opowiedzieć , jej ciąża to pętla 13-tki:D także tego , testuj koniecznie 31 -> bo to jakby nie patrzeć obrócona 13 , lustrzane odbicie . Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak testować 31 o 13.31 . Będziesz miała dwie kreski jak nic ! Może to będą bliźniaki spod znaku raka?! :) jakby nie było to trzymam kciuki z całych sił ! Ma być bolszewik ma być zygota i będzie git :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 00:09

    Anika27, Vesper, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 26 września 2015, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jaaaa, Morwa <3 jestem ugotowana, nie ma opcji! 13 go Alexis, 31 cionrza :D ale się jaram! mój małż się śmieje, chłopiec czy dziewczynka, nieważne, może być nawet gupie, byle zdrowe było ;) raki bliżniaki kupuję!
    Ale bliźniaki spod znaku Bliźniąt są Twoje! kciukam mocnoooooo <3 <3 <3 ten weekend będzie WASZ!!!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 26 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Ale pić przecież można, bo to nie tą drogą się w ciąże zachodzi :D
    Nigdy nie wiesz jak zadziala. Przeciez to szatan.


    Najwazniejsze żeby było zdrowe. A raki czy blizniaki to już mało ważne.

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 26 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    O matko! Skąd ja to znam...Jak powiem, że coś pachnie "w ciąży jesteś?" jak powiem, że mam na coś ochotę, to samo, jak mam chorobę lokomocyjną w czasie delegacji, jak bocian przeleci to pewnie do mnie. I pytanie, które ostatnio zadał mi kumpel mojego P: Czy wy to coś tam w końcu majstrujecie? I jeszcze jeden znajomy, który ciągle opowiada mi, że dzieci są cudowne bo myśli, że nie mam bo nie chcę. Zauważyłam już, że zaczynam unikać ludzi ze strachu przed takimi pytaniami, szczególnie rodziny :(.

    a ja w zaleznosci od humoru i osob ;) juz nie mam problemu z tym, zeby powiedziec, ze probujemy i nic, z tym, ze poronilam tez powiedzielismy bo to dotyczy wielu osob i powiem Wam, ze wbrew pozorom jak mowie bez ogrodek to ludzie najczesciej "dobrze" reaguja, albo nie poruszaja juz teamatu wiecej albo fajnie zakoncza temat albo ladnie potoczy sie dalsza dyskusja. Jeden raz tylko mialam powiedzmy sobie taka niezbyt fajna sytuacja z byla szefowa no ale zdarza sie ;) Wiecie dzieki temu okazalo sie, ze wiele kobiet i mezczyzn otworzylo sie przede mna i wyjawili, ze zanim udalo im sie z bobasem mieli takie same przezycia tylko o tym nie mowili.

    Jak Wam mija weekendowy poranek? ;)

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dobry początek dnia stawiam kawę :p

    http://iv.pl/images/79620435614592705165_thumb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 09:12

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 26 września 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis pierwszy raz robie sobie sama paznokcie hybrydowe ;) ciekawe jak mi wyjdzie :)
    i chyba zaczynam nowy cykl bo @ sie rozkreca, ale nie ukrywam ze do samego konca mialam nadzieje ze to może plamienie implantacyjne ;)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 26 września 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie niestety trzeba wymazać z 02.10 bo szansę na ciążę zerowe. Pytong mi wyemigrował i nie było starań w płodne. Dobra wiadomość jest taka że jak @ przyjdzie w terminie to załapie się jeszcze na 30.10
    Zadanie mam utrudnione bo bzykanko prawdopodobnie będzie tylko w weekendy :/

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi OF przesunęło @ z 7.10 na 2.10 bo niby owulacja której niby nie było była 14dc w dzień monitoringu. Więc jak coś to powinnam się załapać też na koniec października :-).

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 26 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:37

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ