X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 6 października 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    U mnie z kolei lewy jajnik zawsze jakoś słabo widoczny, ale nie że go w ogóle gin nie znajduje i też mam częściej z prawego (tego bardziej widocznego) owulkę, ale i z lewego się zdarza :)
    Ja nie mam juz z prawego owulacji. Dobrze, że lewy co cykl pracuje :)
    No u mnie 12 dpo i negatyw, więc raczej nic z tego...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Hej!
    Co prawda nie byłam zapisana na liście, ale skoro mi się udało, to pomyślałam, że poprawię Wam statystyki :)
    W sobotę ujrzałam po raz pierwszy w życiu pozytywne testy, a wczoraj robiłam betę i wynik to 223.
    Także poproszę o wpisanie mi czuwającego kota ;)
    Super :) gratulacje :*:*:* wpisałam Ci Lenincata z datą sobotnią :)

    Abra, Vesper, stacey lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Otrzymujesz dzisiaj 10 punktów.
    W sumie za objawy mogące wskazywać na ciążę posiadasz 72/100 pkt. "


    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 6 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Super :) gratulacje :*:*:* wpisałam Ci Lenincata z datą sobotnią :)


    O matko - ale wyglądam z tym Kotem :P

    Dzięki dziewczyny :)

    Morwa, kattalinna, Mona_M lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    O matko - ale wyglądam z tym Kotem :P

    Dzięki dziewczyny :)
    z kotem każdej do twarzy :)

    właśnie sobie uświadomiłam, że jako kociara nie wiem jak to zrobię, ale musze dwie wysikać ;)

    Abra, Bratek, Vesper lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 6 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    z kotem każdej do twarzy :)

    właśnie sobie uświadomiłam, że jako kociara nie wiem jak to zrobię, ale musze dwie wysikać ;)


    Nawet mąż do mnie wczoraj się śmiał, że jestem kotna, a że mówię do niego notorycznie "kocie" "Kotku" to mu powiedziałam - no tak! w końcu to Twoje dziecko czyli Kociak :D

    Oby było tu jak największe kocie stado ;)

    powodzenia Wam życzę!!!

    ewelinka2210, kattalinna, pepsunieczka, Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 października 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna mi sie udalo nazbierac 74 pkt. Teraz juz nie doliczaja. Tylko kaza testowac. A testy dup...

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Kattalinna mi sie udalo nazbierac 74 pkt. Teraz juz nie doliczaja. Tylko kaza testowac. A testy dup...
    miałam tak w zeszłym cyklu. koniec liczenia i już. ale dobiłam do 62 chyba wtedy. jak dobrze, ze jeszcze tylko 3 dni abo premium ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 października 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo zostalo 6. I nie mam zamiasru kupowac kolejnych. Bede sie mniej denerwowac.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 6 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie wkurzyłam spiełam i się rejestruje do invicty ...jakaś promo jest więc może uda mi się skorzystać zjechać do pl i zlecą jakieś sensowne badania..
    O ile mnie słuchy doszły szybko diagnozują ....zobaczymy..

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 6 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam się pożegnać z Wami, dziękuję za wsparcie w chwilach zwątpienia, trzymam za Was kciuki. Przenoszę się na fioletową stronę.
    Powodzenia w staraniach, przesyłam wirusy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Morwa, pepsunieczka, emaj, Kjopa3, Vesper lubią tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 6 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam się pożegnać z Wami, dziękuję za wsparcie w chwilach zwątpienia, trzymam za Was kciuki. Przenoszę się na fioletową stronę.
    Powodzenia w staraniach, przesyłam wirusy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Najlepszego,zdrowego,radosnego ciążowania :)

    słońce82 lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • iwonka86 Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 6 października 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy!!Mój okres to chyba nie okres...do teraz jeszcze się nic nie rozkręciło, rano miałam ślady jasnej krwi przy podcieraniu i do tego bolał mnie brzuch jak na okres więc byłam pewna, że to okres...Do teraz jednak podpaska jest sucha jedyne co to dwa razy przy sikaniu miałam trochę krwi, ale żadnych skrzepów nic i ból brzucha przeszedł...test chcę zrobić ale nie wiem czy mogę jak plamię czy coś wyjdzie?Może sobie wkręcam znowu ,ale u mnie zawsze okres się rozkręcał w godzinkę max. dwie. Tempkę mierzyłam przed chwilą i jest 37.7 ale po południu to chyba i tak nie ma co się sugerować. Co o tym myślicie?

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 6 października 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba sobie wkręcasz...wszystkie to przerobiłyśmy:) raczej nie ma co się łudzić o historiach ciążowych z krwawieniami!
    a temperaturę po południu można o kant dupy rozbić!

    polej sobie dobrego winka na uspokojenie skołatanych nerwów:)

    pepsunieczka, dotik lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 6 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka86 wrote:
    dziewczyny pomocy!!Mój okres to chyba nie okres...do teraz jeszcze się nic nie rozkręciło, rano miałam ślady jasnej krwi przy podcieraniu i do tego bolał mnie brzuch jak na okres więc byłam pewna, że to okres...Do teraz jednak podpaska jest sucha jedyne co to dwa razy przy sikaniu miałam trochę krwi, ale żadnych skrzepów nic i ból brzucha przeszedł...test chcę zrobić ale nie wiem czy mogę jak plamię czy coś wyjdzie?Może sobie wkręcam znowu ,ale u mnie zawsze okres się rozkręcał w godzinkę max. dwie. Tempkę mierzyłam przed chwilą i jest 37.7 ale po południu to chyba i tak nie ma co się sugerować. Co o tym myślicie?
    relax :) jak ma przyjść, to przyjdzie, jak nie to jeszcze lepiej ;) nie wkręcaj się, przyszykuj na wieczór jakieś miłe zajęcie, żebyś miała czym głowę zająć :) jak jutro się nic nie zmieni to sikaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 16:41

    zem3qps6in5tddof.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 6 października 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Na jaki dzień Cię wpisać ? :)

    na 30 :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 października 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonko kattalinna dobrze mowi. Dzis sie zrelaksuj. Wez ciepla kapiel, dobry film. Moze winko i pytong. I jak sytuacja sie nie zmieni do rana to wtedy testuj.
    Teraz jest popoludnie i moze wyjsc negatyw. Wiec bez sensu cokolwiek robic. A temp o tej porze tez moze przeklamywac.

  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 6 października 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Karolina moze sprzet stary i temu lekarz malo co widzi. Idz jeszcze raz na lepszy sprzet. Wtedy bedziesz wiedziala dokladniej co i jak.

    Mam już skierowanie na drugie usg do innego ginekologa z lepszym sprzętem. Dzięki dziewczyny trochę mnie to podniosło na duchu bo jak wróciłam od ginekologa to się powaliłam na łóżko i ryczałam. Oby to wina słabego sprzętu. Dostałam dziś wyniki lh i fsh i są idealne w normie wiec zglupialam bo nie wskazują na PCOS

    hchygox1kst10j9v.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 6 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym "obrazem płodności" LH:FSH? no i czy jak się mieści w dolnych normach tych poziomów to jest ok czy nie ok? :P

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 6 października 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_karolina wrote:
    Mam już skierowanie na drugie usg do innego ginekologa z lepszym sprzętem. Dzięki dziewczyny trochę mnie to podniosło na duchu bo jak wróciłam od ginekologa to się powaliłam na łóżko i ryczałam. Oby to wina słabego sprzętu. Dostałam dziś wyniki lh i fsh i są idealne w normie wiec zglupialam bo nie wskazują na PCOS


    PCOS to zespół czyli musisz mieć np. 3 lub więcej objawów :) ja przed ciążą miałam podobno PCOS - nieregularne miesiączki, trądzik, policystyczne jajniki ale hormony nic nie wykazywały. Zaszłam w ciąże w 1 cyklu po odstawieniu anty.

    Także spokojnie, możesz mieć policystyczne jajniki (same) lub też może wina sprzętu

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ