X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna kreseczka :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczna krecha. A teraz proszę czarować i wirusować kroopke i berthę.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona piękny widok :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona gratulacje!

    Karoluś, nie zabrzmiało jakbyś się żaliła. Napisałam że współczuję dolegliwości bo wiem, że czasem nawet najbardziej upragnionej ciąży ma się dość :)jeszcze pamiętam jak toczyłam się w sierpniowe upały kląc pod nosem :) teraz wspominam to z rozrzewnieniem

    Kropka, Bertha teraz kolej na Was.

    Alicja kiedy masz wizytę u napro?

    Karoluś81, bertha lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili ja też mam spore szanse na takie toczenie się w upały :-)
    Moona wielkie gratulacje :-) mam nadzieję że szybciutko pociagniesz za sobą kolejne dziewczyny :-)
    U nas malowanie w toku, dzisiaj druga warstwa. Ładnie wyszło. Cappuccino.
    Muszę zrobić to zdjęcie i wrzucić. Dzisiaj rano naprawdę wstałam z dużym brzuszkiem więc to już na pewno to a nie wzdęcia hehehe :-)

    Alicja81, kattalinna, doty22 lubią tę wiadomość

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki laseczki i wysyłam ciążowe fluidki. Czekam na Wasze 2 kreseczek i z niecierpliwością i dziękuję Wam bardzo:)

    Alicja81, krrropka lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili mam 1 marca na 18.00. Mąż oswaja się z myślą, że zapewne będzie musiał robić ponownie badanie nasienia ( a zarzekał się ostatni raz, że już więcej nie będzie robił badań nasienia)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się cieszę, że nie będę się toczyć w upały ;-) chyba, że zaczną się w maju, ale nie podejrzewam więcej niż dwadzieścia kilka stopni.

    Alicja, jak dobrze, że ten 1 marca już blisko. Czekamy tu chyba wszystkie na tę Twoją wizytę! :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, 21 lutego mam zamiar iśc do gina na nfz zobaczyć czy coś urosło, tak więc pojazdę na wizytę z pakietem badań i wiedzą czy coś tam w środku się zadziało.

    Kroopka- pokaz ty też te swoje dwie piękne krechy!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina a Ty na kiedy masz termin?
    Alicja badania Męża zróbcie dopiero po wizycie. Niech lekarz zobaczy te stare wyniki i zdecyduje. W razie czego powie co dokładnie. U nas te badania a było ich kilka kosztowały ok 300 zł, ale na szczęście wystarczyło jedno pobranie.

    Alicja81 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona. Gratuluję! Piękne kreseczki, takie widoki cieszą :)

    Alicja. Bardzo chętnie co jakiś czas wrzucę fotki Emilki. Nie chciałam Was tu drażnić dzieckiem skoro tak długo się staracie, ale skoro Wam nie przeszkadza to z przyjemnością :)

    Karolus. Dla mnie wózek to była najbardziej stresująca rzecz z całej wyprawki. Też nie jestem przesądna, więc wybrałam i kupiłam w II trymestrze i poczułam jak mi kamień z serca spada ;)

    Ja też uwielbiam zdjęcia. Zaczęłam fotografować brzuszek od 5tc co tydzień. Dzięki temu wiedziałam, że rośnie, bo tak to tego nie widać. Na koniec ciąży zrobiłam kolaż na pamiątkę, żeby Emilka kiedyś zobaczyła jak pięknie rosła w brzuszku :) Tak to wyglądało
    b6eba2620e3b7a33med.jpg

    krrropka, Alicja81, Karoluś81, kattalinna, bertha, Greta lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super fotki Annie.
    Ja z pierwszej ciąży nie mam żadnych fotek (jakos tak), ale jak zajde w drugą, a wieżę, że Bozia da nam drugi a później trzeci skarb- będę cykała- tak jak Ty!!

    Katta dawaj te foty

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie fajny kolaz. Super pamiatka dla Ciebie i Emilki. Teraz czekamy na aktualizację Katty. Karoluś no nie daj się prosić.
    Ciekawe jak Szyszka?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nie wymiguj się, zdjęcie urodzinowo-brzuszkowe musi być :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja. Na pewno doczekasz się kolejnego skarba i jeszcze następnego :) Wiem, że to niesprawiedliwe, ale czasami po prostu trzeba się naczekać. Zobacz na Karolus, też musiała uzbroić się w cierpliwość. Cały czas trzymam za Ciebie kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam, że ja czekam (ustępując pierwszeńswa na zaciążenie dla kroopki i berthy)- więc proszę Kroopka wysikaj te dwie kreski a za tobą bertha.

    Karoluś masz urdziny??? (jakas taka roztrzepana ostatnio chodzę)- najlepszego!!, lampecza pysznego czerwonego winak za Ciebie i maluszka:-)

    Karoluś81, bertha lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 13 lutego 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona gratulacje , obyśmy wszystkie jak najszybciej zobaczyły II krechy.
    A ja całe dopołudnie spędziłam na nartach, mam ferie więc zaczęłam sie więcej ruszać....może rozruszam swoje ciało i szybciej zaskoczy :)

    Alicja81, krrropka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Podejrzewam, że ja czekam (ustępując pierwszeńswa na zaciążenie dla kroopki i berthy)- więc proszę Kroopka wysikaj te dwie kreski a za tobą bertha.

    Postaram się zrobić co w mojej mocy, ale niczego nie obiecuję :D :D :D
    Sugeruję jednak żebyś mi tego pierszeństwa nie odstępowała, bo wiesz, u mnie to może jeszcze potrwać i potrwać... Ostatnio próbowałam podliczyć ile cykli już próbujemy i wyszło mi że ten jest 37 +/-1. Masakra ;/

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie liczę w cyklach tylko latach- jakos tak chyba od 2014r bez zabezpieczenia. Już mi sie myli:-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Szczęśliwego rozwiązania :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ