X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 lutego 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-)
    Emilka piękna jak zawsze! Ładnie rośnie pannica. A jak się leżaczek sprawuje, polecasz? Bo rozważam też tiny love.

    Brzuszek może wrzucę jutro bo będzie aktualizacja na nowy tydzień ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Kattalina. Polecam TinyLove jak najbardziej, bo to jedyny lub jeden z niewielu leżaczek, który rozkłada się na płasko, więc jest zaraz od urodzenia. Wszystkie inne nadają się dopiero od 3msc życia, mimo że producent może deklarować coś innego.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie śliczna ta Emilka, wrzucaj nam co jakiś czas fotki- buzia się usmiecha jak widzi takie piękności.
    Katta na widok brzusia z lokatoem w środku też buzia się uśmiecha.

    Ja dzień aczynam od podglądu wykresów kroopki i berthy, szkoda że moona, stresand i MamaLili nie prowadzą.

    Annie1981, bertha lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wcale nie żale na ciążowe dolegliwości. Nie chciałam żeby tak zabrzmiało. Po prostu zdaję relację z tego co się dzieje :-) a brzusio postaram się wrzucić, bo ewidentnie wysuwa się do przodu. A jeszcze nie robiłam żadnego zdjęcia na pamiątkę.
    Annie córeczka śliczna :-)
    Gratuluję rocznicy ślubu :-)
    Mam nadzieję że to z czasem przyjedzie, ale póki co oprócz ciuszkow to mnie te inne rzeczy dla dzieci stresuja. A np wybór i zakup wózka to jakaś totalna abstrakcja. Mam nadzieję że mi się zechce i zainteresuje się tematem, a jak nie, to zrzuce to na Męża ;)

    MamaLili, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś masz jeszcze czas na kupowanie wózka. Ja jakoś tak przesądnie wózek i inne rzyczy kupiłam krótko przed porodem Julii

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, że jeszcze czas. Mam nadzieję że w odpowiednim czasie zainteresuje mnie ten temat i kupię dobry sprzęt :-)
    Ja właśnie wcale nie jestem przesądna. Chyba dlatego, że urodziłam się 13-tego w piątek :-)
    Wierzę że z Bożą pomocą urodzę zdrowe dziecko i wszystko będzie dobrze :-)
    Czego i Wam życzę :-)

    Alicja81, Annie1981, bertha, doty22 lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś masz jeszcze sporo czasu. Przyjdzie wiosna to i na zakupy pewnie chętniej się wybierzesz niż teraz.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś zdjęcia trzeba robić, bo to fajna pamiątka :) a okers ciąży to najpiękniejszy czas w życiu (przynajmniej u mnie, pomimo ogromnego stresu)

    ja fotografuje wszystko i wszędzie od zawsze, znajomi ostatnio potrzebowali swoje zdjęcie rodzinne to do mnie dzwonili, bo na bank będe mieć :)no i miałam nawet takie z przed 15 lat jak jeszcze wszyscy byliśmy na studiach i bez dzieci.
    Często wracamy z mężem do starych zdjęć i wspomnień....

    Moja Julka to żywioł, ale wszystko w granicach normy :) jedyne co mnie denerwuje, to jak sie obrazi....prawdziwa kobieta.... bez przeprosin i kwiatka nie podchodź :)a że ma jeszcze o 2 lata straszego brata, który uwielbia jej słownie dokuczać to chodzi obrażona prawie non stop.....a jak już ma go dosyć to najnormalniej w świecie mu przywali :) ja tam nie ingeruje w ich sprawy, póki sie krew nie leje, niech sie dzieci uczą same rozwiązywać swoje problemy :)

    Alicja81, Karoluś81, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ja z wyprawką stoję w miejscu cały czas. Fakt, że dostaniemy od mojej siostry wózek czy łóżeczko, a od mojej koleżanki ciuszki ale nawet nie wiem ile czego. Nie mogę się zebrać żeby zrobić porządki w szafach i przygotować pokój do malowania i przestawiania, żeby w końcu pojechać po łóżeczko i resztę. Wtedy bym mogła kompletować wyprawkę na dobre. A tak mi się nie chce...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroopka 37???. Będziesz czekała do piatku???

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja raczej bede :) Tą temp trzeba wziąć mocno w nawias, bo obudzilam się o 4 do wc i juz nie mogłam zasnąć. A skoro nie zmierzylam od razu to już poczekałam do 6. Więc wiesz...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki moje kochane a ja nie wytrzymałam. U mnie 2 kreski!!!!! 3 dni przed. :)

    krrropka, kattalinna, Alicja81, Karoluś81, Annie1981, bertha, doty22, ktosiowa, Greta lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Moona! Wiedziałam! Gratulacje i spokojnej ciąży życzę :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje !!! Krrropka Ty też nie czekaj. Poproszę o dobre wieści:). Czuję że będziesz teraz Ty mi towarzyszyć.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona poka te dwie magiczne kreski!!!!
    Super, wielkie gratulacje!!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak to się wkleja :)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, gratulacje :-) pokaż kreski! Beta dziś od razu?:-D

    Krrropka, kciuki mocno :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, zamierzm napić się dzisiaj walentynkowego winka :D
    Moona, Annie jakis czas temu wrzucala instrukcję jak wkleić zdjęcie, a potem któraś z dziewczyn, chyba Kattalina, cytowała ten post, więc powinno być na jednej z ostatnich stron.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie idę na betę. Nigdy nie chodziłam. Poczekam troszkę i pójdę do lekarza. Muszę w przyszłym tygodniu endo odwiedzić.

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 13 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c7cbab432777a9cemed.jpg

    kattalinna, Alicja81, krrropka, MamaLili, Karoluś81, Annie1981, bertha, doty22, ktosiowa, Greta lubią tę wiadomość

‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ