X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 25 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale co ten napro mógłby nowego u mnie stwierdzić..? Ja już tyle miałam badane ze czuje ze nie mógłby mnie już niczym zaskoczyć..
    Temp spadła, czekam na @, jeszcze cisza, wiec póki nie przyjdzie będę miała nadzieje na jakiś mega niespotykany cud..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha może właśnie czymś by Cię pozytywnie zaskoczył. Skoro i tak próbujesz, myślisz o kolejnym in vitro, czyli jesteś gotowa na wszystko, to czemu nie spróbować napro? Przecież to o wiele zdrowsze od in vitro, bo prowadzi w miarę możliwości do wyeliminowania wszystkich przeszkód na drodze do poczęcia. Wiele par po nieudanych próbach in vitro zostało rodzicami właśnie dzięki leczeniu napro. Bertha ja cały czas mocno wierzę, że kiedyś Ci się uda :-)
    P.S. Mój lekarz nazywa się Radosław Maksym. Jak wpiszecie w neta to wyskakuje gdzie przyjmuje. Ja osobiście gorąco polecam.

    Alicja81, kattalinna, Szyszka1, Greta lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha popieram Karoluś!!

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta pewnie jak już się zdecyduję na wizytę to zrobię dokładniejszy risercz ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 26 lutego 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha zgadzam się z dziewczynami, pomysl o tej napro. Polozna opowiadała mi o znajomej, która kredyt wzięła specjalnie i kilka podejść mieli do in vitro a w końcu zaszła naturalnie. Co Ci szkodzi :) od Ciebie niezmiennie bije taki optymizm i spokój, ze to napro nie sprawi ci pewnie kłopotu.


    Karoluś oba imiona piekne, ależ jestem ciekawa kto tam u Ciebie mieszka :). Na kiedy masz termin?

    Dakota
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, a kiedy masz połówkowe? :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w piątym miesiącu ciąży :-) Pamiętam jak niedawno Kattalina to pisała. Czas mknie do przodu.
    Termin porodu mam 4 sierpnia.
    Następna wizyta 8 marca u starego gina, 23 u napro-gina. Nie wiem kiedy połówkowe. Pewnie w kwietniu.

    Greta, kattalinna, Annie1981, Eni_gma lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko przypilnuj, żeby znowu nie wypaść z terminu. To USG robi się między 18 a 22 tygodniem, najlepiej tak koło 20. Kwiecień to już za późno będzie, skoro dziś zaczynasz 18 tc :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 8 marca powinnam mieć to połówke. To będzie 19 tydzień.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w ten mroźny dzień, pogoda przepiękna przynajmniej wszystkie bakterie wyzdychają :)
    Dziś miałam piekny sen..... śniło mi sie,że zobaczyłam 2 kreski na teście :) aż sie z wrażenia obudziłam :)
    Testować zamierzam w sobote, mam nadzieje, że tydzień szybko przeleci....ale brzuch mnie pobolewa już teraz.....

    bertha, Moona lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant mnie też bolał a dwie kreski wysikalam :-)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolał ;-) teraz też boli bo mnie mała masakruje :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 26 lutego 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksttalina a Ty bierzesz jeszcze luteine ? Bo ja niby miałam odstawić ale tylko zmniejszyłam dawkę ze 100 i biorę dalej rano i wieczorem po 50 dla spokoju psychicznego.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziś na wizycie ustalone zostało, że odstawiam. Miesiąc temu już gin wspominał, że będziemy odstawiać. Ja i tak miewałam przerwy kilkudniowe - cały czas kończę pierwsze i jedyne opakowanie ;-) chciał mi też magnez zmniejszyć ale na to się nie zgodziłam, nie zaszkodzi a psychicznie lepiej się czuję. Już nie mówiłam mu, że czasem biorę aspargin w ciągu dnia (mam tylko na noc). Ale luteiny faktycznie raczej nie potrzebuję. Szyjka cały czas jest ok, nigdy nie miałam problemu z progesteronem.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stressant to trzymam kciuki za sobotnie testowanie :).
    U mnie tsh spadło po 11 dniach z 5,5 na 2,27.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona fajnie że tsh spadło. Daj znać jak po wizycie.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 lutego 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, czy Ty jesteś już po owu? Tak wygląda Twój wykres trochę :-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 lutego 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji, że dziś dzień aktualizacji mojego brzucha, to Wam też wkleję ;-) jak będziecie miały dość, to proszę o info

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4110526e1fe5.jpg

    krrropka, Alicja81, Annie1981, Eni_gma, Karoluś81, bertha, Dakota, Moona, Greta, doty22 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 27 lutego 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina brzuch superowy :) już coraz większa kuleczka

    Mona bardzo ładnie tsh spadło, tak trzymać.

    Kroopka właśnie co z Twoją ovu?

    A umnie dziwne przeczucia..... raz jeste pewna, że się udało, drugi raz znów becze, że nie wyszło. Taka dziwna huśtawka.

    Mam pytanie dla wtajemniczonych w śluz, dziś u mnie 24 DC, czyli teoretycznie niepłodny po owulacji(chociaż kto go tam wie )rano dosłownie wypadło mnóstwo śluzu żółto-kremowego bardzo rozciągliwego nawet na 10cm. Czy to można zaliczyć do objawów ciążowych czy raczej owulacyjnych?

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 lutego 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta ale fajnie wyglądasz. Ale chciałam zauważyć że kota brak ;)

    Stresant z powodów wiadomych ;) w sprawie objawów nie pomogę, ale trzymam kciuki. Do soboty coraz bliżej.

    Moja owulacja powinna być wczoraj albo dzisiaj. Temperatura pokazuje, ze raczej wczoraj, śluz też, chociaż bardzo mało go było i tylko przez chwilę.

    kattalinna, Annie1981, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ