X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 lutego 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po Twojej temperaturze zastanawiałabym się nad 7dc nawet. Dlatego pytam o resztę objawów :-)

    Też zwróciłam uwagę na brak kota ;-) ale mam jeszcze inne ujęcia - kot jest, tu było większe zbliżenie i się wyciął był ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 15:56

    zem3qps6in5tddof.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 lutego 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta. Piekny brzuszek :)

    Odnośnie wypadania włosów to ja już 5msc po porodzie i włosy wypadają tak jak przed ciążą, czyli normalnie. Zobaczymy jak będzie dalej.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 28 lutego 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :). Jestem po wizycie. Wszystko jest w porządku. Serduszko bije :). Dostałam luteinę i zwiększoną dawkę eutyroksu na piątek sobotę i niedzielę. Ciąża była bliźniacza ale jeden zarodek przestał się rozwijać na bardzo wczesnym etapie. Został pęcherzyk szczątkowy 5mm. Drugi dzidziuś rośnie zgodnie z wiekiem ciąży. Cieszę się ogromnie tylko straszne mdłości mnie dopadły.
    Krrropka nadal trzymam kciuki :)

    Alicja81, Greta, kattalinna, bertha, Szyszka1, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 28 lutego 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona super, że z ciążą wszystko ok. szkoda tego drugiego maluszka, teraz żeby to maleństwo pięknie rosło.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona cieszę się, że z dzidziusiem dobrze i szkoda drugiego. Ale chyba w miarę spokojnie to przyjełaś. Teraz rośnijcie zdrowo.

    MamaLili, stresant jak u Was?

    Alicja trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, ciesze sie ze dobre wieści u Ciebie....mnie też zwiększali w ciąży dawke eutyroksu i do tego dodawali jeszcze jod.

    ja po trzech poronieniach trzeźwo podchodze do całej sytuacji "zanikających zarodków" oczywiścieże jest żal i ogromny smutek, ale "natura" wie co robi....i tego ja się trzymam.....a i tak za każdym razem morze łez wylałam.
    Mdłści ciążowe.... wiem ze uciążliwe, ale ciesz się ze są, to bardzo dobry objaw :) prosimy o relacje nabieżąco i oczywiście zdjęcia na dokładkę :)

    u mnie spokój, czekam cierpliwie do soboty ...na piątek planuje jeszcze narty, miejmy nadzieje, że ostatnie w tym roku...z wiadomych względów bezpieczeństwa....

    Kroopka działasz działasz?

    Alicja81, Moona lubią tę wiadomość

  • Moona Przyjaciółka
    Postów: 61 51

    Wysłany: 28 lutego 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant właśnie wychodzę z założenia że natura wie co robi. Mam nadzieję że dalej wszystko będzie dobrze:)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 lutego 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona, mówiłam, że bliźniaki ;-) szkoda, że zostało jedno, ale pewnie tak miało być. fajnie, że się odezwałaś ze sprawozdaniem, czekamy na dalsze informacje. Zobaczysz, że zanim się obejrzysz to będziesz czekać na porod. :-D Tymczasem trzymam kciuki, żeby mdłości przeszły.

    Szyszka, jesteś gdzieś w tle? Odezwij się co u Ciebie?

    Trzymam kciuki za wszystkie testy nadchodzące :-)

    Alicja, jaki nastrój przed wizytą u napro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 22:19

    Moona lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 28 lutego 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant coś tam podziałaliśmy, ale bez wielkiej spiny. Jakoś nie mam ostatnio wiary w sukces i staram się koncentrować na innych rzeczach. Będzie, co ma być.

    Greta, kattalinna, bertha lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 marca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moona gratuluję i niech już reszta ciąży przebiega książkowo.
    Alicja czekam na relacje z wizyty u lekarza :-)

    Moona lubi tę wiadomość

  • Greta Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 1 marca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja to już dziś ta wizyta, zdaj koniecznie relacje. Trzymam kciuki za to aby malo "przeszkód" do poczęcia było.

    Bertha jak idzie z mleczkiem pszczelim?

    Karolus jak samopoczucie? Jeszcze chwila i polowkowe.

    Mona polubilam za to ze ten zarodek dobrze sie rozwija i jest serducho, zal drugiego. Przypomnij czy dlugo sie staraliscie?

    Katalina bardzo ladnie wygladasz w ciazy, zgrabny brzuszek.

    Kto teraz testuje? bo na biezaco nie jestem troszke czasu brakuje.
    Pozdrawiam

    kattalinna lubi tę wiadomość

    02.02.2006 synuś cc 31tc :D 2015 Aniołek :( 05.01.2018 synuś sn 39tc :D
    82do20mm2dvmdfa2.png
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 1 marca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 1dc.
    Alicja daj znać jak po wizycie?

    Moona gratuluję bijacego serduszka :) teraz już będzie z górki :)

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili :(

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 marca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili trzymaj się. Powodzenia w nowym cyklu. Masz jakieś plany odnośnie leczenia?
    Dobrze się czuję. Tylko już mam trochę dosyć tego L4 i zimy. Nie to że tęsknię za moją pracą, bo atmosfera przed moim wolnym była fatalna, za nikim stamtąd nie tęsknię, i pewnie nie czułabym się tak dobrze gdybym do pracy chodziła. Ale jednak brakuje mi tej aktywności, życia w pewnym ustalonym rytmie i chyba ogólnie kontaktu z ludźmi. Więc czekam na ciepelko, kiedy będę mogła chodzić na długie spacery, spotykać się ze znajomymi i w miarę możliwości pracować w ogrodzie.
    Dziecko właśnie szaleje w brzuchu. Dzisiaj od rana było spokojniejsze, za to popołudniu się obudziło :-) fajne to, nie ukrywam i naprawdę z całego serca życzę wszystkim Staraczkom takich momentów.
    Wczoraj się przełamałam i zaczęłam wchodzić na strony internetowe z rzeczami dla dzi. Poczytałam trochę o wózkach, choć to nadal czarna magia, wybrałam łóżeczko, komode, ogarnęłam inne potrzebne rzeczy typu wanienka, ciuszki itp. Z zakupami poczekam do czerwca. Myślę że zdążę. Teraz odkładam kasę, bo trochę tego potrzeba, koszty będą.
    Chyba faktycznie na dzieci wydaje się z większą przyjemnością niż na siebie.
    A najbardziej frustrujace było wydawanie kasy na leczenie płodności bez gwarancji sukcesu.
    Dziewczyny życzę Wam wiary, że wkrótce się uda :-)

    Greta, Szyszka1, Alicja81, MamaLili, Kajka81, kattalinna lubią tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili :( nowy cykl - nowe nadzieje

    Przyznam się Wam, dziś wstąpiłam do rossmana po test 10, żebym już miała na sobote przygotowany.....kupiłam odrazu 2 :)
    No i zaraz po przyjsciu do domu zatestowałam....no głupia ja... 10 zl w dup....
    Oczywiście biel .....spokojnie poczekam do soboty dziś dopiero 26dc....teoretycznie cień cienia mógłby sie pojawić......a tu nic :(

    Karoluś zazdroszcze przeglądania internetu :)

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 2 marca 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina ale mi miło, ze zapytujesz o mnie;) tak, jestem w tle:D byłam wczoraj na pierwszej wizycie. Na serduszko za wcześnie. Ale pęcherzyk jest na swoim miejscu. Jestem dobrej mysli, choć na tym etapie spodziewałabym się - sądząc po wczesniejszych doświadczeniach - gorszych mdłosci. A obecnie troche mnie przymuli nieraz w ciagu dnia, ale bynajmniej nie jest to jakies straszne czy intensywne, a tak było poprzednio... i staram sie tym raczej cieszyc niż martić, choś wątpliości mi sie pojawiają.... Stresant - zobacz na mój wykres - mi dwa testy nie wyszły (na pierwszym jakas plamka drugiego dnia, na drugim Bieeeel nad biele) a potem jednak beta wyszłapozytywna. Tego Ci życzę. Wam szystkim kochane i to prędko.

    Greta, kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem
    wzoraj wrociłam późno padłam na łóżko.
    A więc tak: z moich wyników w zasadzie wszystko ok- mam suplementować witamne D3 najpierw 2000, a od wiosny 1.000. Nie brać ani clo ani tego leku na prolaktynę.
    Mam umówić się na wizytę do instruktora ale tylko dlatego, że śluzu mało na wykresie i nad nim trzeba popracować. Muszę zrobić usg tarczycy i piersi, umówić do Pani ginekolog na badania a przede wszystkim musszę zrobić wymazy- Koaroluś też robiłaś wymazy??
    A i jeszcze po usg tarczycy powinnam zachaczyć o endokrynologa.
    Co do badań mężą- uwag brk, podobno wyniki super (robione rok temu).

    MamaLili, Greta, kattalinna, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja to już połowa sukcesu. Dobrze, że wyniki ok.

    Karoluś nie planuję wdrażać teraz żadnego leczenia. Robiłam kilka badań i wyniki były w normie. Z obserwacji wnioskuję że owu też występuje. Postaram się teraz ze dwa cykle dołączyć mierzenie temperatury i postaram się namówić męża na badanie nasienia. I wtedy zobaczymy co dalej.

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musiałam robić wymazow, ale ja miałam już prowadzone od trzech miesięcy obserwacje a z tego można wyczytać czy są jakieś nieprawidłowości w wydzielinie z pochwy na poszczególnych etapach cyklu, nawet czy są stany zapalne.
    Co do wyników męża, to ok, ale u nas takie sprzed roku nie były ważne, bo podobno może się wynik zmienić. Ale u Was prawdopodobnie przyczyna leży gdzie indziej.
    Ja chodziłam do napro-endokrynologa. To też dobrze bo wtedy jest prawdziwa współpraca między ginem i endo.
    Alicja powoli powoli rób badania, naucz się obserwacji i prowadź je. Może faktycznie tylko kwestia śluzu. A te wymazy może dlatego u Ciebie że masz plamienia przed @. A tak nie powinno być. Ja też miałam, ale po krioterapii szyjki macicy w 2016 roku w listopadzie się skończyły. Może masz jakiś stan zapalny i wystarczy podleczyc.
    Mam nadzieję że jesteś podbudowana. Mocno trzymam kciuki :-)
    Szyszka pozdrawiam Ciebie i Twoją Kropkę w brzuszku :-)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaLili wrote:
    Alicja to już połowa sukcesu. Dobrze, że wyniki ok.

    Karoluś nie planuję wdrażać teraz żadnego leczenia. Robiłam kilka badań i wyniki były w normie. Z obserwacji wnioskuję że owu też występuje. Postaram się teraz ze dwa cykle dołączyć mierzenie temperatury i postaram się namówić męża na badanie nasienia. I wtedy zobaczymy co dalej.

    MamaLili a jak u Ciebie ze sluzem? Bo to czasem może być ta drobna przeszkoda, mówię po sobie.

‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ