X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 5 marca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki karoluś. Też myślałam o tym zelu. Ja mam nadzerkę ale lekarz radził nie ruszać i nie wypalac. Mam zamiar umówić się do ginekolog napro tak w połowie cyklu i zrobić te wymazy. Zobaczymy co powie na moja nadżerkę a i w tym miesiacu skrupulatnie mam zamiar obsereowac sluz prz każdej wizycie w toalecie. Zamówiłam zeszyt obserwacji z npr ponieważ Pani doktor nie podobał się wykres z ovu- uważała że linia pokrywajaca powinna być w innym miejscu.
    Sorki za błędy ale pisze z telefonu

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, wykres ładny i pewnie skończy się jak zwykle. Już wolałabym mieć pokręcony wykres, ale zakończony ciążą. Niestety, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 30dc. i narazie spokój @ nie przyszła. Piersi jak balony nadmuchane, bolą nawet jak po schodach ide, ale to chyba PMS.
    Postaram się teraz bardziej wyluzować i skupić na pracy, może prędzej "zaskoczę" :) w maju mam dostać umowe na stałe.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant a ile zazwyczaj trwją Twoje cykle?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka u mnie z cyklami to różnie, jak wiatr zawieje ostatnio to 27 dni, wczesniej 40, w listopadzie 34,wcześniej 31,33,36,30,34,27,35,31,27,29,28,30,33,32
    Przeważnie jeden cykl jest dłuższy, następny krótszy ale to też nie jest regułą.....były czas ze cykle były jak w zegarku co 27,28 dni a później znów sie wydłużyły.....Nie wiem od czego to zależy....

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, stresant! No to faktycznie masz kołowrotek. A wiesz kiedy masz owulację, testy robisz albo mierzysz temperaturę? U Ciebie może być ciężko trafić w odpowiednie dni.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka nic nie mierze, testów też nie robie, kocham sie poprostu :) Chyba muszę sobie w końcu uświadomić, że nie mam 20 lat i płodność też sie zmniejsza....

    W zeszłorocznych cyklach tak przez 5 dni w miesiącu można było rozpoznać super śluz był go dużo i super sie rozciągał....ale po poronieniu we wrześniu jakoś wszystko sie popsuło.
    Ja nigdy nie miałam problemu z zajściem w ciąze (zawsze w pierwszym cyklu), ale raczej był problem ja donosić (5 ciąż 2 dzieci).

    Teraz sie zaczynam martwic bo to 3 cykl starań i nadal nic....Wiem, ze wiele z nas stara sie latami a ja stresuje po 3 cyklu....ale dla mnie to odstępstwo od mojej normy....

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, wiem że to, co napiszę Cię malo poccieszy, ale 3 cykle to nie jest jeszcze problem z płodnością. Tym bardziej że mogliście nie trafiać w owulkę przy tak nierównych cyklach (no chyba że kochacie się tak regularnie, że to wykluczasz ;) ). A może teraz się udało, tylko za wcześnie test zrobiłaś. Trzymam kciuki żeby tak było.
    A masz zdiagnozowanie przyczyny poronień?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 6 marca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny probowałam wg instrukcji Annie wstawic foto malucha i nie ogarniam tego, pierdoła ze mnie :( może jest jakiś inny jeszcze sposob na wstawienie tego?

    pozdrawiam

    Dakota lubi tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greta w awatarku jest Twój słodzak? Śliczne dzieciątko :-)
    Stresant 3 cykle to nie tragedia. Bardziej martwią mnie poronienia. Ważne żebyś znała przyczynę, wtedy łatwiej zapobiegać. Trzymam za Ciebie kciuki :-)

    Greetta lubi tę wiadomość

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 6 marca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie uwierzycie....chciałabym Wam zdjecie wstawic ale nie potrafie :(

    @ ciagle nie przyszła, cycki na pęknieciu syfów pełno na gębie wylazło, no typowe objawy przed....

    Miałam w domu ostatni test 25, przyszłam z pracy taka podkurzona, bo ciągle z tą moją umową problemy, i z tej złości zrobiłam....teraz popołudniu.

    Blada bladziocha ale JEST.....nawet mąż ją zauważył, czyli nie mam omamów wzrokowych:)

    Proszę o burze mózgów, bo już schizuje i poronienie widze na horyzoncie. Odrazu wszystko mnie boli, a prze godzina jeszcze na WF biegałam i świetnie sie czułam.

    3 dni temu w sobote testowałam rano 10 i ani bladzochy nie było. Dziś popołudniu 25 i bladzioch jest. Dziwne nie powinno być nic.....nie mówie gdybym dzis 10 zatestowała ale 25....taka niska czułość a wykryło coś......

    Co do moich poronien....to lekarz nigdy nie skierował mnie na żadne badania, mówił ze to były wady genetyczne zarodków a wnioskował tak, dlatego ze po każdym poronieniu kolejna ciąza konczyła sie porodem.....nigdy nie było 2 poronien za soba ....dlatego twierdzi ze to przypadek.

    No chyba polece do apteki po kolejny test i zrobie jutro rano....albo najlepiej w czwartek rano.....

    Jak dobrze, że Was mam i można sie podzielić uczuciami....

    krrropka, Greetta, bertha, Eni_gma, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant :) :) :)

    A co Ci jeszcze rano pisałam? :D Super, jak po południu jest bladzioch na 25, to nie powinnaś się martwić. I jest to jak najbardziej możliwe, hormon hcg, którego poziom sprawdza test, zaczyna się wydzielać 2 dni po implantacji i jego przyrost podwaja się co 48 godzin. Więc możliwe, że w sobotę już się zaczął wydzielać, ale jeszcze było go za mało dla testu, natomiast po 3 dniach już jest ok, nawet dla 25. Anyway cieszę się bardzo i trzymam kciuki za Ciebie i maluszka.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant- super. Będziesz szła na bete???

    Kroopka- Ty jesteś kolejna.

    U mnie zaczyna mnie drażnić @, delikatnie krwawię, chcociaz dzisiaj to nie wiem czy mozna nazwać to krwawieniem, ale temp. niska i brzuch boli. Zamówiłam dzisiaj żel concive- będziemy próbowć w tym miesiącu :-)

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyp ciąż mamy na wątku, może uda się załapać ;)

    Alicja81, Eni_gma, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja na bete nie pójde, nie mieszkam w Polsce i u nas sie nie da tak przyjsc zaplacic i zrobia Ci co chcesz.....bede czekać....powtórze jeszcze test i jak do 2 tygodni @ sie nie pojawi to pojde do gina. Co chwile jeszcze zerkam na test i nie potrafie uwierzyć ze tam sa II krechy. Pół soboty przebeczałam całkiem niepotrzebnie.

    Alicja może to hormony szaleja?
    Krrropka Ty napewno będziesz następna :)

    MamaLili lubi tę wiadomość

  • MamaLili Ekspertka
    Postów: 174 166

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant mocno zaciśnięte kciuki trzymam :) oby na kolejnym teście była już tłuściutka krecha :)

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Karolus moje dzieciatko :) dziękuje :)

    Stresant moje kciuki również zaciśnięte za tłuściutką krechę :D

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretta piękna fotka i sliczny Staś :-)
    Może jeszcze raz spróbuj wstawić fotkę ze strony zapodaj net.- zawsze większe lepiej widać.

    Greta lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta ale śliczny dzidziuś :)

    Greta lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant na pewno wszystko bedzi3 dobrze, trzymam kciuki :) .

    Dakota
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ