X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ja daję brzuch, lokator we własnym zakresie ;-) ale fakt, pasuje do dziewczynki :-D

    Alicja, od początku marca Twoje posty nabrały innej energii - widać plan i konsekwencję. Bardzo się cieszę i wierzę, że już niebawem zobaczysz konkretne skutki tych działań w postaci dwóch kresek. Trzymam kciuki!

    Wikisen, czekamy na wyniki zatem :-)

    Ja jutro też badania, chyba już przedostatnie. I dobrze, to jeżdżenie do laboratorium już jest nudne. Podziwiam ludzi, którzy z własnej woli co chwila latają po lekarzach i różnych badaniach. Chociaż nie, to nie podziw, to zdziwienie...

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka na kontrole mam iść za tydzień...już byłam umówiona w nastęny piątek na wizytę w klinicie ale dziś dzwonili, że nie ma lekarza i będzie dopiero w poniedziałek...więc jeszcze troche poczekam, bo chce koniecznie do tego lekarza a moge tylko po 13..... nie chce brać wolnego z pracy...wiec ciezko dogadać termin.. ....a z mężem też ciężko, nie dość, że chłop to jeszcze programista....myślenie zero-jedynkowe :)

    Alicja oj będzie na pewno....:)

    Brzuchol z dziewczynką ja zamawiam :)
    Dziś dotarł wózek, który kupiłam bedąc jeszcze w ciąży...śliczny, wyniosłam grzecznie na strych i będzie czekał...powiem Wam, że nawet sie nie poryczałam :) dzielna jestem :)
    i tak to nic nie zmieni....trzeba czekać, nic sie nie da zrobić......

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant- jesteś bardzo dzielna. Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że lekarze zaczną coś działać u Ciebie.

    Katta, ja bardzo się cieszę, że zaczęłam to napro, przynajmniej lekarze opierają się na wynikach badań, a nie po omacku przepisują leki.
    Trochę szkoda bo mam cykl w plecy, teraz u gina wizyta w 8-10 dc, czyli najprędzej w czerwcu ponieważ te dni wypadną w dlugi weekend majowy. Ale spoko,Ty się rozpakujesz to któraś z dziewczyn dostanie brzusio, a ja mogę poczekać na zwolnienie brzucha u Karoluś.

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka. Piękny brzuszek :) Już 12 tc? Super :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta, brzuszek i figurę masz cudo!! Ja tez chętnie przejmę taki ładny brzusio z dziewczynka w środku :)
    Ale ja mam dopiero transfer w czerwcu.
    Zaczęłam wczoraj stymulacje. Tzn jestem po pierwszym zastrzyku, bo robię o 20. Także za godzinę kolejny. W poniedziałek rano pierwszy podglad. Oby jajnik ruszył cała para!! Punkcja będzie ok 7-9.05

    kattalinna, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, bardzo dzielna dziewczyna z Ciebie. xxx
    Alicja, fajna rodzina ;)
    Bertha, jejku, ale Ci kibicuję! Niech jajcor rusza pełną parą i czekam na dwie krechy u Ciebie. Czemu teansfer dopiero w czerwcu?

    bertha lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroopka- taka rodzinkę planuję,tzn.część już jest- jeszcze tej mniejszej dwójki brakuje. Ale warsztat chodzi- więc może w końcu coś zmajstrujemy.

    kattalinna, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, Wasze szanse rosną. Taka rodzinka to marzenie :-)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda piękna dziewczyny. Zakupiłem kwiatki i mimo strasznego bólu miesiaczkowego pędzę do ogrodu.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Staraczkom, sobie też życzę takiej rodzinki jak z obrazka :-)

    Dzisiaj to już regularny upał. I przyznam się, że już nie jestem taką fanką tropikow jak przed ciążą. Ciekawe jakie będzie to lato.

    Dziewczyny brzuszki macie śliczne. Mój też spory. Ze zdjęciem jak zawsze mam problem tak więc nie obiecuję.

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś nie bądz taka i pokaż brzusio- wszystkie się nacieszymy pięknym widokiem.

    A ja byłam dzisiaj w kinie- jestem wraz z mężem fanką avengersów.Fajnie tak było tyko we dwoje wybrać się do kina. córka u teściów- już nie pamiętam kiedy ostatni raz sami gdziekolwiek byliśmy.

    MamaLili lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, współczuję już tych upałów, które przyjdą. Dobrze, że masz ogród i możesz się w cieniu schronić, ja pewnie bym całe dnie tak spędzała, z nogami w jakimś baseniku ;-)
    Ja będę kombinować gdzie wybyć z nagrzanego mieszkania z niemowlakiem, ale przynajmniej nie będę sapać już jak parowóz ;-) w razie czego zamieszkamy w parku albo na podwórku ;-)

    Proszę jutro o kciuki, wybieram się do szpitala na ktg, prawdopodobnie dowiem co dalej, czy będzie mi dane urodzić sn w terminie dogodnym dla młodej, czy też będzie wcześniejsze rozwiązanie, czego bardzo bym nie chciała...

    Fajne powietrze jest teraz u nas. Padało, zrobiło się wietrznie, pewnie będzie burza. Aż miło, tylko kota szkoda bo się wiatru boi i cały dzień pod łóżkiem...

    zem3qps6in5tddof.png
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 35 dc. Żadnych dolegliwości. Dosłownie. Tylko w głowie siedzi mi poprzednia ciąża biochemiczna. Jutro kupuję test i we wtorek będzie jasne.
    Kattalina trzymam kciuki abyś urodziła jak sobie marzysz.
    Alicja, i inne staraczki, życzę szybkiego dojścia do wymarzonej rodzinki.
    Karoluś, współczuję upałów, skorzystałabym z rady kattaliny i urządziła w ogrodzie wygodne gniazdko z basenikiem albo w ostateczności miską ;-) trzymaj się!
    U nas właśnie goście pojechali, bo Janek skończył rok! Dziewczyny, to już rok! Jak ten czas biegnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:25

    bertha, Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Stresant, bardzo dzielna dziewczyna z Ciebie. xxx
    Alicja, fajna rodzina ;)
    Bertha, jejku, ale Ci kibicuję! Niech jajcor rusza pełną parą i czekam na dwie krechy u Ciebie. Czemu teansfer dopiero w czerwcu?
    Bo musze byc przygotowana immunologicznie do transferu, zeby organizm nie odrzucil zarodka. a teraz przy stymulacji tego lepiej nie brac, zeby jajek nie psuc sterydami itp.
    Juz jutro podglad! zobaczymy ile pecherzykow rosnie rowno... Marze o 10, ale takie minimum to 6..

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha to napisz nam jak po podglązie. My tu wszystkie bardzo ciekwe jesteśmy i mocno Ci kibicujemy.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiłam w pracy. Pozytyw.

    4b55980855692c47med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2018, 08:30

    kattalinna, Karoluś81, Annie1981, Greetta lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, super! Kciuki zaciskam :-D

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, gratulacje! I trzymam kciuki :)

    Bertha, rozumiem. Czekam dzisiaj na dobre wieści.

    Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę tej pogody. U nas cały ubiegły tydzień padało, od soboty jest nawet ładnie, ale zimno przeokrutnie, jakieś 12 stopni, a odczuwalna jeszcze niższa. Załamać się idzie. Miejscowi mówią, że nie pamiętają aż tak zimnego kwietnia.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty, gratulacje!! :) Ależ idziesz jak burza! :)

    Juz po podgladzie! jestem bardzo dobrej mysli, jest ok 15 pecherzykow :) jesli tyle by zostalo, to byloby genialnie! :) Aczkolwiek mysle ze to bylo tak policzone na szybko mniej wiecej, bez mierzenia, wiec czesc moze jeszcze sie zatrzymac.. Ale licze ze 10 jajeczek bedzie!
    W piatek kolejny podglad :)

    Kropka, a ty gdzie mieszkasz, ze tak zimno?? :O

    MamaLili, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty pięknie, gratuluję. Oby wszystko było dobrze. Kiedy robisz badania?

    Bertha powodzenia :-)

    bertha lubi tę wiadomość

‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ