X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, stresant trzyma nas w niepewności ;)

    A u mnie dziś niestety @. Zaczynam IV cykl staraniowy. Trochę mi przykro, bo ten był tak sprzyjający z tą chorobą, a mimo to nic z tego. Mam dziś jakieś myśli, że wcale się nie uda.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, cierpliwości- na pewno Emilka doczeka się rodzeństwa. A tak w ogóle to zapodaj jakieś zdjęcie pyzuni :-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 lipca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, jakiś test?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lipca 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha bardzo bym chciała, ale poczekam. Tak myślę, że jak nie zacznę płacić to w niedzielę.

    bertha lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, bertha, ladnie to u Was wygląda, kciuki za pozytywy.
    Annie, przykro mi :(

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane do 14 wczasujemy...w sobote piekna gruba krecha,we wtorek ledwo widoczna, dzis rano wcale. Wlasnie zaczelam nowy cykl. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje i chyba nie chce wiedziec. Maz juz mi zabronil robic jakiekolwiek testy i wogole o ciazy mam nie myslec.Smutno mi ale co zrobie nic ...Annie bedziemy razem testowac :)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stesant, to jest straszne co "wyprawia twój organizm", trzymaj się.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Kochane do 14 wczasujemy...w sobote piekna gruba krecha,we wtorek ledwo widoczna, dzis rano wcale. Wlasnie zaczelam nowy cykl. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje i chyba nie chce wiedziec. Maz juz mi zabronil robic jakiekolwiek testy i wogole o ciazy mam nie myslec.Smutno mi ale co zrobie nic ...Annie bedziemy razem testowac :)
    Przykro mi.
    Ponawiam pytanie - czy masz zalecony steryd, heparynę, progesteron po pozytywnym teście?? Ty powinnaś mieć tzw żelazny zestaw - czyli to co wymieniłam - od razu od pozytywa, jak szybko się da. Powinnaś mieć leki już od razu pod ręka..
    Prosze cię, pójdź do porządnego lekarza żeby ci to przepisał... to może być tak „proste”, jeśli tylko weźmiesz odpowiednie leki!
    skąd jesteś? Polecę ci jakiegoś lekarza z okolicy, z wątku o poronieniach wiem sporo na ten temat.

    Karoluś81, Annie1981, kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtha, stresant jak pamiętam mieszka w UK, a tam- niestety to nie Polska.

    Ja zaczynam plamić, nasila się ból miesiączkowy- tak więc zakończenie znamy.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, bardzo mi przykro, przytulam, bo nawet nie bardzo wiem, co można napisać w tej sytuacji :(
    Alicja, no tez nie fajnie :(
    Bez sensu, że tak się dzieje.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś Karoluś zamilkła.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant słuchaj Berthy. Uważam, że bez leków wspomagających utrzymanie ciąży Wasze starania mogą nie mieć sensu. Oszczędź sobie bólu na przyszłość i poszukaj lepszego lekarza. Pamiętam że te badania które robiłaś wyszły pozytywnie. Ale jakaś przyczyna musi być. Jeśli jej nie poznasz to mimo to warto brać leki na wszelki wypadek. Ja np nie miałam stwierdzonej żadnej mutacji , w ogóle nie ronilam ale dostałam acard już na etapie starań. Przemyśl to jeszcze raz.

    Dziewczyny niezmiennie trzymam za Was kciuki i codziennie odmawiam dziesiątek różańca w intencji Waszych starań.

    U mnie spokój. Dzisiejsze ktg wzorowe. Ale macica spokojna, zero skurczy. Wczoraj wzięłam ostatni raz luteine. Teraz czekam na skrócenie szyjki. Od kilku dni mam coś jakby rozwolnienie. Trzy, cztery razy dziennie chodzę na luźną dwojeczke. Nie wiem o co chodzi. Gdzieś czytałam, że w ten sposób organizm przygotowuje do porodu. Ale to chyba za wcześnie u mnie ? Od wczoraj też boli mnie trochę głowa, ale to może przez burze, albo przewialo mnie w samochodzie, bo jechałam w przeciągu w samochodzie, tak duszno wczoraj było. Cukier jak zawsze, ciśnienie dobre. Ale bardzo nerwowy mam ten tydzień. Kumulacja rodzinnych problemów. Codziennie jakieś stres.

    Już się nie mogę doczekać szczęśliwego porodu. Choć się boję.

    krrropka lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 lipca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant. Przykro mi :(
    Bertha dobrze mówi. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Wiem, że za granicą to bardzo trudne, ale wszystko się da.

    Alicja. Trzymam kciuki, żeby się nie rozkręciło ;)
    Troche teraz nie mam czasu, postaram się pamiętać, żeby wrzucić fotkę Emilki. U nas zaczął się długi weekend i trochę jesteśmy zajęci, jutro jedziemy na całodzienną wycieczkę, może jakieś fajne fotki przywiozę :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 12 lipca 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, u mnie też nic nie wykryto Ale "na wszelki wypadek " od razu po pozytywnym teście lekarz kazał brać dhupaston i acard. Miałam wykupione leki i od razu od 9dpo je brałam jak wyszła blada kreseczka.

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza.. wszystkie się wygrzewają :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wszystkie. Ja czekam w napięciu na wielki dzień. Od jutra ciąża donoszona :-)

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja czekam na @ :-)
    Trochę mi przykro, bo co miesiąc sytuacja się powtarza, ten sam scenariusz- plamienia i @ ( a nie mogłoby chociaż raz inaczej??, bez plamień i miesiączki?? ) zastanawiam się co jest nie tak???- podobno owulację mam,jajka rosną i nadal nic.
    Najbardziej szkoda mi córki- ona tak strasznie chciałaby mieć rodzeństwo, często mówi mi, że jak się wieczorem modli to zawsze prosi Boga o rodzeństwo, i takie głupie pytanie: Mamo dlaczego ja nie mogę mieć brata albo siostry???- i co jej powiedzieć?. Tłumaczę jej wtedy, że czasami tak bywa, że nie każdy może mieć dzieci, czasami kobiety albo mężczyźni chorują.
    Przepraszam, że smęcę.

    Karoluś Ty nam napisz jak coś się zacznie dziać.
    Bertha- jak u was, co z tym immunologiem, zapisałaś się do kogoś, będziesz coś działała?

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja u Was kolejnym krokiem, jeśli hormony są ok, powinno być hsg a najlepiej od razu laparo. Mój napro już mnie chciał brać na laparo, ale zaszłam w ciążę.
    Bardzo dobrze że córeczka się modli o rodzeństwo. To często najlepszy sposób :-)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    A Ja czekam na @ :-)
    Trochę mi przykro, bo co miesiąc sytuacja się powtarza, ten sam scenariusz- plamienia i @ ( a nie mogłoby chociaż raz inaczej??, bez plamień i miesiączki?? ) zastanawiam się co jest nie tak???- podobno owulację mam,jajka rosną i nadal nic.
    Najbardziej szkoda mi córki- ona tak strasznie chciałaby mieć rodzeństwo, często mówi mi, że jak się wieczorem modli to zawsze prosi Boga o rodzeństwo, i takie głupie pytanie: Mamo dlaczego ja nie mogę mieć brata albo siostry???- i co jej powiedzieć?. Tłumaczę jej wtedy, że czasami tak bywa, że nie każdy może mieć dzieci, czasami kobiety albo mężczyźni chorują.
    Przepraszam, że smęcę.

    Karoluś Ty nam napisz jak coś się zacznie dziać.
    Bertha- jak u was, co z tym immunologiem, zapisałaś się do kogoś, będziesz coś działała?

    :( wiem jak to jest co miesiąc witać @.
    A badalas progesteron 7dpo?

    Właśnie, jutro się muszę umówić. Już wyniki mam wszystkie, także jutro zadzwonię.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolus, to jest naprawdę niesamowite jak to szybko minęło!!
    Kciuki żeby jeszcze bejbik posiedział u mamusi aż będzie gotowa do wyjścia i żeby poród minął szybko!

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ