Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet

Wysłany: 2 września 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie :( :( :(

Ulas, fajnie że do nas zawitałaś. I życzę powodzenia. Zamierzasz testować w tym tygodniu? ;)

Ulas, Annie1981 lubią tę wiadomość

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet

Wysłany: 2 września 2018, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka jak u Ciebie??

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Ulas Znajoma

Wysłany: 2 września 2018, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie :)
    Krropka jeżeli do soboty nic się nie wydarzy, to rano w sobotę mam plan testować (24 dc, owu około 11 dc - cykle średnio 23 dni).

• krrropka Autorytet

Wysłany: 2 września 2018, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulas, to masz cykle równie krótkie jak ja, zazwyczaj mniędzy 23 a 26 dni.
    Dzisiaj jest 24 dc, na razie spokój, piersi lekko pobolewają i momentami czuję napięcie w brzuchu, czyli taki standard przed @
    Staram się nie nastawiać jakoś za bardzo, chociaż kurcze mogłoby się w końcu coś u mnie pojawić (np druga krecha na teście ;) )

Greetta lubi tę wiadomość

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ulas Znajoma

Wysłany: 2 września 2018, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle krótkie i faza lutealna niestety tez była krótka. Ostanie dwa cykle owu ok 11dc, wcześniej między 12-15 dniem. Średnia faza lutealna 8 dni. Cykl najdłuższy 27 dni (bez owu), najkrótszy 21. Dużo wit B6 i magnezu brałam na wydłużenie fazy lutealnej, na razie owu wcześniej się pojawia. To już coś. Towarzyszą jej bardzo duże bóle owulacyjne - jakby mi miało coś jajnik rozerwać (trwa to ok. 5-10min o rożnej porze dnia). Nie wiem, czy to zdrowy objaw. A mam wysoki próg bólu. Lekarz powiedział, ze na razie nie widzi powodów medycznych. Ogólnie, wiem, ze młode już nie jesteśmy wg polskich standardów (chociaż czuje się bardzo młodo), i na zachodzie nasz wiek to tak naprawdę jest normalnym do zachodzenia w ciążę. Jednak chyba styl życia i stres robią swoje.

• Annie1981 Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 00:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulas. Witaj u nas i powodzenia :)
    Krótką masz FL. Ja biorę luteinę na wydłużenie, ale chyba za mało dawka, bo nie działa. Teraz tylko 10 dni.
    Ja teraz radzę sobie z @ o wiele lepiej niż podczas poprzednich starań. Chyba dlatego, że jedno szczęście już mam i na nim skupiam swoją uwagę. Bardzo jednak chcę mieć drugiego maluszka i są też chwile zwątpienia.
    Dziś akurat dostałam @, ale nawet nie mam czasu rozpaczać, bo za 3 dni będę już w Polsce z rodziną, gdzie będziemy organizować roczek. To zajmuje teraz moje myśli, nie mogę się doczekać ;)

Kropka. Cały czas trzymam kciuki :)

Alicja81 lubi tę wiadomość

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ulas Znajoma

Wysłany: 3 września 2018, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie spróbuj z wit b (dodatkowo B6 i magnez w dużej dawce) ja to biorę od 2 miesięcy i faza lutealna w takich wspomaganym cyklach ma już 12 dni. Dawka wit B6 to 171 mg po owulacji, magnez biorę tak jak lek czyli 4 tabletki dziennie (192 mg mleczanu magnezu). Ważne, żeby wit B6 po owu w takiej dawce, bo zakłóca śluz (przed owu witb6 21 mg). U mnie działa bez skutków ubocznych. Ale kombinowałam dawkę dla siebie. Dzisiaj prawdopodobnie 8dpo (nie mierzę temp, wiec tylko po objawach, śluzie i statystyce wytyczyłam dzień owu). Zobaczymy, co dalej.

Annie1981 lubi tę wiadomość

• bertha Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ulas, to masz cykle równie krótkie jak ja, zazwyczaj mniędzy 23 a 26 dni.
    Dzisiaj jest 24 dc, na razie spokój, piersi lekko pobolewają i momentami czuję napięcie w brzuchu, czyli taki standard przed @
    Staram się nie nastawiać jakoś za bardzo, chociaż kurcze mogłoby się w końcu coś u mnie pojawić (np druga krecha na teście ;) )
    Kropka, żeby pojawiła się druga kreska na teście to trzeba na niego nasikać

Annie1981, Ulas lubią tę wiadomość

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulas, to jedziemy równo z cyklem, ja dzisiaj tez 8dpo :)

Ulas lubi tę wiadomość

Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulas wrote:
    Annie spróbuj z wit b (dodatkowo B6 i magnez w dużej dawce) ja to biorę od 2 miesięcy i faza lutealna w takich wspomaganym cyklach ma już 12 dni. Dawka wit B6 to 171 mg po owulacji, magnez biorę tak jak lek czyli 4 tabletki dziennie (192 mg mleczanu magnezu). Ważne, żeby wit B6 po owu w takiej dawce, bo zakłóca śluz (przed owu witb6 21 mg). U mnie działa bez skutków ubocznych. Ale kombinowałam dawkę dla siebie. Dzisiaj prawdopodobnie 8dpo (nie mierzę temp, wiec tylko po objawach, śluzie i statystyce wytyczyłam dzień owu). Zobaczymy, co dalej.
    Dzięki, może spróbuję.

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

• Alicja81 Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka i jak?

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kropka, żeby pojawiła się druga kreska na teście to trzeba na niego nasikać
    Hahaha :P @ nie przyjdzie to i sik będzie :)
    Na razie spokój, czuje sie coraz bardziej okresowo, dziś 25 dc więc jeszcze jest czas.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 20:02

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn. do kiedy jest czas??

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet

Wysłany: 3 września 2018, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, cykle mam 23-26 dni, więc do środy na pewno. Najdluższy w trakcie starań mialam 29 dn. Na razie się wstrzymuję z testowaniem. Przeczucia mam raczej w stronę @

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ulas Znajoma

Wysłany: 3 września 2018, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak szyjka zachowuje się w późnej fazie lutealnej, tak ok. 10 dpo? Czy po implantacji zachowuje się inaczej? Bo u mnie zawsze pod koniec cyklu idzie wysoko, jest twarda i zamknięta. Przed pierwszą ciążą nie badałam szyjki.

• Alicja81 Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 06:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula ja nie badam szyjki, kiedyś próbowałam- ale to nie dla mnie. Podejrzewam, że najwięcej powie Ci Bertha

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 07:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie wiem. Badałam szyjkę, ale byłam w ciąży raz dawno temu kiedy nie badałam wiec nie wiem jak się zachowuje w ciąży.
    Już dawno olałam badanie szyjki bo to nic nie wnosiło.
    A jak weryfikowałam po wykresach dziewczyn to tez ciąży to jedne miały wysoko, drugie nisko..
    Najważniejsze chyba żeby była twarda i zamknięta. Ale ja przed @ zawsze mam wrażenie ze taka jest a i tak @ przychodzi.

2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka i jak? nie skusilas sie na test?

2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 14:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusiłam się na tą bezpłatną konsultację w Inviccie skoro już będę w Polsce. Cthce się umówić kilka dni przed owu, żeby sprawdzić jakie Endo i czy pęcherzyk rośnie. Podobno mają zrobic USG. Zapytam też o tya krtótka FL.
    Badań raczej nie będziemy robić, bo nie ma pieniędzy.

Kropka. Kciuki zaciśnięte :)

bertha lubi tę wiadomość

wk6Yp1.png
    WWOcp1.png

• Ulas Znajoma

Wysłany: 4 września 2018, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ja sprawdzam szyjkę raz na kilka dni, ale wprowadza mi tylko zamieszanie. Dlatego chyba przestaję.
    Krropka, może jak się u Ciebie i u mnie nic nie wydarzy, to umawiamy się na testowanie w sobotę? Bo mnie już ciągnie w stronę testu, a to dopiero 20dc.

‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego