X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, super. Ja pamiętam, że podczas ciąży i później ok. roku po porodzie moje libido sięgało dna. Byłam nawet z tym u lekarza bo mi męża było szkoda- a tu zero chęci. No ale pomocy nie dostałam usłyszałam, że tak może być i po roku powinno wrócić do normy.
    Więc u was fajnie.
    Starajcie się starajcie- same teraz widzimy, że to tak łatwo nie idzie.

    Annie i Krrropka- mam nadzieję, że coś u Was pykło:-),

    krrropka, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ale masz okaz :D Pięknie śpi dziewczyna.

    Annie, myślę że u mnie owulka była jakoś we wtorek, więc jeszcze jakiś tydzień czekania.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu była wczoraj, dzisiaj usg u gina potwierdzili ze owu była.
    Teraz tylko czekać pozostało. Oczywiście ja testy zaczynam 8dpo ;)

    krrropka, kattalinna, Annie1981, Papierówka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, szalona jesteś z tymi testami:-) (pozytywnie oczywiście)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, moja też tak spała ;-) smoczka dawaliśmy na początku, kilka razy się udało ale ogólnie nie ma miłości. Akceptowała go bardzo krótko i koniec. Wyczytałam na stronie npr, że przy kp i spełnieniu kilku warunków to jest gwarancją 12 tygodni niepłodnych, a potem to różnie. U mnie było 14. A to jednak chyba okres, dziś znowu było lekkie krwawienie na spacerze. Z tym, że miałam wkładkę i ona wystarczyla. Jednak mój nastrój ny to potwierdzał. Oraz wysp pryszczy jakiś tydzień temu. Trudno, rok przerwy to i tak super. No i fajnie, że nie boli, tak mogłoby zostać.

    Bertha, czekamy :-)

    bertha, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Bertha, szalona jesteś z tymi testami:-) (pozytywnie oczywiście)
    Ze tez jeszcze mi się nie znudziło po tylu latach bieli i nieprawdziwych cieniach nie? :)
    No ale nie potrafię odpuścić jak pomyśle ze to może być ten cykl a ja nie będę miała historii testów - kiedy pierwszy cień się pojawił, jak ciemnial :)

    Alicja81, kattalinna, Karoluś81, Greetta, Papierówka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, myślę że u mnie owulka była jakoś we wtorek, więc jeszcze jakiś tydzień czekania.
    To u mnie w środę była ;) Którego dnia zaczynasz testowanie?

    Bertha. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny własnie zaczelam plamic, nie jest tego duzo ale zywa krew :( nic mnie boli dobrze sie czuje.....
    dzis 6t5d.....

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze stresant- a możesz iść do lekarza, niech zobaczy co się dzieje

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro rano o 7 pojade....teraz nie mam z kim dzieci zostawic....narazie przeszlo.....oby nie wrocilo....nie bylam jeszcze nawet na pierwszej wizycie....wczoraj bylam pierwszy dzien w pracy i odrazu sie wkurzylam na maxa...chyba zaszkodzilo

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresami dawaj znać po wizycie, trzymam kciuki...

    Przypomnij mi - zbadałas coś z trombofilii, zespołu antyfosfolipidowego, przeciwciała Ana, test imk/ subpopulacje limfocytów/komórki nk?
    Progesteron razem z beta zbadałas? Może proga masz mało?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki tych badan co piszesz mam wszystki ok. jeszcze mutacje mialam robione i tez ok.
    Progesteronu nie badalam...w kazdej ciazy dostawalam od poczatku 2x2 tabl. profilaktycznie bo sie uparlam ze chce....i tak potem lazilam do 10 tygodnia - 4 razy z poronieniem zatrzymanym bo progesteron "trzymal" ciaze i konczylo sie lyzeczkowaniem.

    Teraz jedynym dowodem na ciaze jest test ciazowy zrobony 2 tygodnie temu. U lekarza potwierdzic ciazy jeszcze nie bylam....bo po ostatnim poronieniu mowil ze i tak mi zadnych lekow juz nie przepisze.....wiec chcialam poczekac do 8 tyg. z wizyta zeby juz serduszko zobaczyc.....

    Bertha nie mieszkam w PL i tu ciaza przed 12 tyg. to nie ciaza...a tymi co maja juz zdrowe dzieci to sie calkiem nie przejmuja, no bo przeciez juz dzieci maja czyli zdolni do rozrodu sa......

    Mineły 2 godz. od plamienia, narazie czysto...leze i nie ruszam sie.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, planuję wytrzymać do terminu @ czyli wtorku, srody. No chyba że w weekend mnie poniesie ;) i jednak siknę. W tygodniu male szanse, bo ja z tych, co wstają na ostatnią chwilę i z niczym rano nie moga się wyrobić, a na test jednak trzeba parę minut przeznaczyć. A Ty na kiedy testy szykujesz?
    Stresant, leż, odpoczywaj ile się da i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wszystko ok. Kropek jest na miejscu serduszko bije :) Krwawienie juz sie nie pojawilo.....

    Lekarz twierdzi ze tak sie czesto dzieje na poczatku ciazy....mam nie zdziwiac i zachowywac sie normalnie....to ze bede lezec to nic nie da...zadnych lekow nie przepisal....pytal sie czy chce progesteron (wedlug mnie nieprofesjonalne podejscie....zeby pacjent decydowal o leczeniu)w koncu nie dal.....(juz sie nie czepiam bo zona mu umarla 2 tygodnie temu na sepse)

    Kontrola za 2 tygodnie, pobierze krew na badanie "lymfocytow???? zeby okreslic prawdopodobienstwo zdrowej ciazy" nie mam pojecia o co chodzi ale tak powiedzial....

    Od zrobienia testu ciazowego bardzo pracowalam nad swoja psychika..wogole o ciazy nie myslalam zylam jakby sie nic nie stalo nie myslalam nie stresowalam sie nie analizowalam.....i tak chcialam do konca ....no ale po wczorajszym "zajsciu" znow wszystko wrocilo na stare tory....siedze i rycze martwie sie i czytam internety.....jakie to wszystko trudne

    kattalinna, Alicja81, bertha, krrropka, Greetta, doty22, Papierówka lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant, przede wszystkim gratuluję i cieszę się, że kropek jest ok :-) po drugie, odstaw internety. Wiem, że korci ale zwalcz to, wiesz dobrze, że bez czytania będzie lepiej. Szkoda, że tego progesteronu nie wzięłaś, ale skoro pytał ciebie o zdanie to chyba nie jest potrzebny. Głowa do góry, myśl pozytywnie!

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant, super. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze :-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    wyniki tych badan co piszesz mam wszystki ok. jeszcze mutacje mialam robione i tez ok.
    Progesteronu nie badalam...w kazdej ciazy dostawalam od poczatku 2x2 tabl. profilaktycznie bo sie uparlam ze chce....i tak potem lazilam do 10 tygodnia - 4 razy z poronieniem zatrzymanym bo progesteron "trzymal" ciaze i konczylo sie lyzeczkowaniem.

    Teraz jedynym dowodem na ciaze jest test ciazowy zrobony 2 tygodnie temu. U lekarza potwierdzic ciazy jeszcze nie bylam....bo po ostatnim poronieniu mowil ze i tak mi zadnych lekow juz nie przepisze.....wiec chcialam poczekac do 8 tyg. z wizyta zeby juz serduszko zobaczyc.....

    Bertha nie mieszkam w PL i tu ciaza przed 12 tyg. to nie ciaza...a tymi co maja juz zdrowe dzieci to sie calkiem nie przejmuja, no bo przeciez juz dzieci maja czyli zdolni do rozrodu sa......

    Mineły 2 godz. od plamienia, narazie czysto...leze i nie ruszam sie.
    Komórki nk tez masz wynik? Ile wyszło?
    Ana ujemne?
    Kariotypy macie zbadane?

    Rozumiem, zagranica często olewaja młode ciąże :( to bardzo smutne. A czasem wystarczy prosty lek..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresant. To bardzo dobra wiadomość. Gratuluję serduszka. Trzymam kciuki, żeby maleństwo dalej ładnie się rozwijało :)

    Kropka. Nie wiem kiedy będę test robić. Jestem zwolennikiem jak najpóźniejszego testowania, ale moje FL są po porodzie dość krótkie, wiec może w niedzielę - poniedziałek (11-12 dpo).
    W środę lecę do Polski i wtedy mam termin @. Jak rzeczywiście tak dostanę to się chyba zastrzelę, bo po porodzie @ zrobiły mi się bardzo obfite i co chwilę muszę do łazienki latać, a w podróży to utrudnione jednak.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam dzisiaj do Gdańska do lekarza. Nie było wolnych miejsc na wizytę ale kazała Pani przyjechać na tzw. Receptę. Zrobiłam badania no i przyjęła mnie ale o badaniu nie było mowy. Mam się umówić na normalną wizytę po @ A PRZED OWYLACJA. Kurczę dzisiaj mam 6 dc super czas na badanie no ale... jechałam ponad 100 km w jedną stronę po recepty za 50 zł

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha czy Ty czasami nie masz IO? Mam wg. Pani dr insulinę podwyzszoną- niby jest w tych pudełkach ale twierdzi, że powinna być niższa.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ