X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka a może o to chodzi aby nie myśleć za bardzo, no ale wiemy dobrze, że tak się nie da...:-)

    Działajcie, działajcie.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita czarnulka po Tatusiu :-)
    No właśnie przy samej pupci robi się czerwona skóra, ale coś zaradzimy. Dzięki za rady.
    Serio, jutro muszę włączyć wreszcie komputer bo mam trochę rzeczy do kupienia przez Internet, głównie w aptece, więc wrzucę lepsze zdjęcie.
    A córeczka mi rośnie. Widzę po rożku. Na początku w szpitalu ginela w nim, teraz ledwo starcza materiału żeby Ją okryć.

    Greetta, Mała@, Alicja81, Papierówka, Annie1981, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka. Trzymam kciuki za owu :)

    U mnie też aktualnie płodne, także czekamy na owu i działamy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 23:13

    Alicja81, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za owocne owulacje :-D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, również zaciskam kciuki za Ciebie. Działajcie, działajcie :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale głupie to of. Ciągle mnie spamują, że zostałam wybrana i mogę się wybrać na bezpłatną wizytę do kliniki niepłodności. Ja już kiedyś byłam zapisana na tę promocję ale odwołałam. Lepiej by mi dali darmowy abonament i zobaczyło, że dopiero co urodziłam dziecko...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam taką ofertę :-)

    Bertha coś nam ucichła, ciekawe czy była u tego immunologa.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka! jestem jestem.. mam depreche powakacyjna ;) dzis trzeci dzien w pracy i nie mam sily na nic...

    na starania tez nie mam sily... nie chce mi sie juz tego wszystkiego planowac, sledzic. chyba musze sie wybrac do jakiegos gina ponownie na monitoringi, to bedzie wszystko jasne kiedy owu.

    u immunologa bylam. babeczka tak jak wiedzialam przepisala wlewy.
    Nie dowiedziałam się zbyt wiele nowego. Nie zwraca uwagi na badania imk, cytokin, tylko przeciwciał. Mówi ze to naciąganie kasy tamte badania (iniaczej niz pozostali immunolodzy..). A mam zle tylko PC P/ fosfatydyloserynie nic więcej. Wiec w sumie nie dużo. Ale mówiła ze robili badania na grupie kobiet która nie zachodziła bez przyczyn immunologicznych i zaszło 55-60% po wlewach.

    Ale wlewy 4 szt kosztowałyby ok 30tys zł. :O
    mówi ze szczepienia są alternatywa ale wg niej gorszą i mniej bezpieczna bo immunoglobuliny org pozbywa się w całości. A te substancje ze szczepień zostają i nie wiadomo co mogą powodować za ileś lat.

    Takze tyle wiem. wlewy sa za drogie wiec odpada. moze te szczepienia, ale to czekam na zalecenia drugiego immunologa i wtedy pomysle.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja81 wrote:
    Karoluś a gdzie obiecane zdjęcia???

    Zrobiłam dzisiaj progesteron: 23.81 ng/ml- niestety nie podali normy więc nie wiem czy ok??
    Prog piekny 7dpo!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    Dziewczyny OM 12.7 dluga - 8 dni - chyba po tej ciąży biochemicznej, do tego 2 tygodniowy ból piersi (co w pierwszej polowie cyklu raczej na niewyrównanie hormonalne wskazuje), zero śluzu płodnego (cały cykl biały i gęsty), coś tam działaliśmy ale szału nie było....

    Przy moich nieregularnych i długich cyklach 15.8 zrobiłam test i wyszła tłuściutka, różowiutka druga krecha :)

    Dziwne to wszystko, włosy z głowy mi lecą garściami i do tego czasami mnie mdli.....a to u mnie nie normalne....6 razy byłam w ciąży i takie objawy miałam tylko raz (przy pustym jaju płodowym).

    Narazie nic nie robie, czekam cierpliwie, nic nie zmienie, co ma byc to bedzie...

    Pozdrawiam :)
    gratulacje :) z co do tego ze nic nie zmienisz - zmienilabys gdybys dostala steryd, progesteron i heparyne od pozytywnego testu! ja ci normalnie te leki wysle bo mam troszke i powiem ci jak brac!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, czyli jednak moze byc tak wczesna owu jak u Ciebie Alicja.. ja sie teraz zastanawiam czy u mnie nie ma teraz owu. wczoraj mi sie pojawil sluz rozciagliwy i tak mnie to zaskoczylo... zobaczymy jutro temp.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, współczuję, tyle pieniędzy. Mam nadzieję, że los się do Ciebie uśmiechnie i wkrótce się uda. Skoro udało Ci się zajść w ciążę raz, to wierze, że to jest znowu możliwe. Trzymam za Ciebie kciuki. Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

    Moja Malutka śpi już trzecią godzinę, wreszcie udało mi się zrobić cokolwiek.
    Nie narzekam, noce nam przesypia, robię Jej jedną pobudkę na papu. Ale w dzień jest różnie, czasem dwie dwugodzinne drzemki, czasem tak jak wczoraj cały dzień na cycu, co odkładam do kołyski to maks 10 minut spokoju i alarm.
    Cały czas karmię piersią. Rita pięknie je :) Po ilości kupek i sików wnioskuję, że się najada.
    Coraz bardziej aktywna robi się w ciągu dnia, można z Nią nawiązać kontakt wzrokowy, trochę już sobie gaworzy, rozgląda się, czasem mam wrażenie, że nawet się do mnie uśmiecha :)

    Alicja81, kattalinna, bertha, doty22, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś piękna pannica, widać dużą różnicę- rośnie jak na drożdżach.
    Jaki Rita ma kolor oczu, czarny??, pamięta, że jak Julia się urodziła też miała czarne, nie kojarzę tylko kiedy zmienily jej się na niebieskie.

    Bertha straszne koszty tego wlewu.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co ma szaroniebieskie oczy. Ja mam zielone, Mąż brązowe.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, jaka kruszynka słodka :-) rośnie, to prawda. Niesamowite jak szybko dzieci się zmieniają. A te uśmiechy to już tuż tuż. Ania miała koło miesiąca jak zaczęła. Potem doszły dźwięki zachwytu i pianie z radości, a od zeszłego tygodnia w końcu najprawdziwszy głośny, dźwięczny śmiech. Najpierw dwa razy krótkie chyba w piątek wieczorem, a w niedzielę w ciągu naszej rozmowy już cała salwa. Aż się wzruszyłam <3 każdej z Was życzę takich łez radości! Doczekacie się, wierzę w to :-)

    Alicja81, Karoluś81, doty22, Greetta, Annie1981 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Oto obiecane zdjęcia mojego Maleństwa. Jedno ze szpitala, drugie z wczoraj :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28b1c57eaf07.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c129d3f13e2.jpg
    Yuppi!!! W końcu się załapałam!! Słodkości!! :)

    Papierówka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ale fajne bobo masz :) To niesamowite, jak szybko zmienia się takie maleństwo, dwa tygodnie, a zupełnie inne dziecko :)

    Bertha, straszne koszyty takich wlewów, na czym one dokładnie polegaja i co niby daja przy problemach immunologicznych? A co do zniechęcenia to rozumiem, chyba przechodzę podobny etap, tzn przytulasy są, ale poza tym nie chce mi się myśleć o staraniach, przestałam mierzyc temperaturę (obecnie tak pracuję, że te pomiary byłyby raczej nieadekwatne, ale też zwyczajnie mi się nie chce, już mniej więcej wiem, kiedy przypada owu, cykle mam regularne, to nie będę ciągle sprawdzać, bo i tak to mierzenie niewiele zmienia), witaminy biorę jak sobie przypomnę i wogóle mam jakieś takie bleee do tego wszystkiego.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, chyba każda ma takie stany zwątpienia i "mam już w d... te starania", ale zawsze przechodzi i przynajmniej ja co miesiąc czekam i mam nadzieję, że to już :-).
    tym cyklu- nie czekam, a raczej czekam na @, mam nadzieję, że jutro przylezie i zaplanowałam już 30 wizytę u napro.
    A jak nie przyjdzie to się lekko wkurzę.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, to jest plus krótkich cykli, szybciej masz kolejną szansę. I masz rację, teraz mi sie odechciewa, a pod koniec cyklu pewnie się nakręce, że może w końcu...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, jak mnie dopadło zniechęcenie to po całości: odstawiłam termometr, przestałam łykać cokolwiek, nawet męża trochę odstawiłam bo byłam zmęczona staraniami. Z dnia na dzień zniknęłam z forum. Byłam totalnie zdołowana. Ale w głowie zostało. 12 cykli minęło i walczyłam ze sobą żeby nie zwracać uwagi na to, która to faza. Nie da się. Ale 13 cykl był szczęśliwym. Jak masz dość to zluzuj trochę. Termometr pomaga i przeszkadza jednocześnie. Trzymam kciuki za odpoczynek psychiczny. I za cel główny to wiadomo.

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 434 435 436 437 438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ