X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Hey kobitki ile uwas na ogol po odstawieniu progesteronu przychodzi okres .
    Jak brałam luteinę to dopiero po 3-4 dniach po odstawieniu przychodził. Jak się przerzuciłam na Besins to dostawałam w tym samym dniu, w którym odsatwilam. Chciałam sprawdzić czy w przypadku Besinsu @ tak szybko rprzychodzi, ale kolejny cykl okazał się już szczęśliwy, więc nie wiem czy to był przypadek czy reguła.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Jak brałam luteinę to dopiero po 3-4 dniach po odstawieniu przychodził. Jak się przerzuciłam na Besins to dostawałam w tym samym dniu, w którym odsatwilam. Chciałam sprawdzić czy w przypadku Besinsu @ tak szybko rprzychodzi, ale kolejny cykl okazał się już szczęśliwy, więc nie wiem czy to był przypadek czy reguła.
    No mam nadzieje ze dzisaj albo juto przyjdzie tempka spadła poniżej lini bazowej tak ze i czuje jak bym miała okres dostać No ale zobaczymy .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia, ja tam ciągle trzymam kciuki za ciąg dalszy tego wykresu 😊

    I marzy mi się sześć kresek za kilka dni 🤣

    Krakowska, cześć i czołem! Niech Ci "pyknie" od razu 😄 czemu klinika niepłodności?

    bertha, krrropka, Krakowska lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Jak brałam luteinę to dopiero po 3-4 dniach po odstawieniu przychodził. Jak się przerzuciłam na Besins to dostawałam w tym samym dniu, w którym odsatwilam. Chciałam sprawdzić czy w przypadku Besinsu @ tak szybko rprzychodzi, ale kolejny cykl okazał się już szczęśliwy, więc nie wiem czy to był przypadek czy reguła.
    a miałas jakies plamienia?

    Bertha nie wiedziałam że aż 6lat . no to trzymam mocno kciuki aby medytacje zdały egzamin :)

    u mnie dziś rano dalej pozytyw . został mi ostatni test na wieczór .
    poprawione o 13😂

    na bank owulka z prawego..mlody jak mnie nie nacisnął zprawej strony ..jak mnie nie zabolało auć . .. w ogóle z nim zaszłam właśnie z prawego.moze co z tego będzie 😂

    śmieje się z tego mojego entuzjazmu który z reguły opada kilka dni po ovu haha

    Maggia lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    a miałas jakies plamienia?
    Wcześniej tak, po braniu progesteronu nie miałam

    Lolipop lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja wierzę, że jak pójdziesz drogą duchową, to maluszek, którego masz w aurze, w końcu zdecyduje się do Ciebie przyjść 😍 Mocno trzymam kciuki 🙂

    Wczoraj czytałam o mantrze na płodność. Sobie też ją ściągnęłam, bo jest również dla kobiet w ciąży.

    http://mamaczarodziejka.pl/adi-shakti-medytacja-zycia-najlepsza-medytacja-dla-mam/

    Wczoraj przeczytałam też o Hoponopono. Przypomniało mi się, że 10 lat temu używałam tej metody, a potem jakoś porzuciłam. Fajne rzeczy się wtedy zadziały w moim życiu, chyba do niej wrócę.

    https://rubikonwings.com/2018/04/16/hooponopono-czy-to-na-pewno-dziala/
    O, fajne rzeczy podsylasz! Dzięki!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    a miałas jakies plamienia?

    Bertha nie wiedziałam że aż 6lat . no to trzymam mocno kciuki aby medytacje zdały egzamin :)

    u mnie dziś rano dalej pozytyw . został mi ostatni test na wieczór .
    poprawione o 13😂

    na bank owulka z prawego..mlody jak mnie nie nacisnął zprawej strony ..jak mnie nie zabolało auć . .. w ogóle z nim zaszłam właśnie z prawego.moze co z tego będzie 😂

    śmieje się z tego mojego entuzjazmu który z reguły opada kilka dni po ovu haha
    Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne! 😀

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to umnie nowy cykl . Tak jak owu wyznaczyło miesiączkę tak się zaczęła czyli myśle ze owulacja jednak była . Organizm jak by wrócił do starych nawyków skok libido jak zawsze na początku cyklu ... mam nadzieje ze jednak nie tak zle zemna ❤️❤️❤️🙈😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2020, 08:25

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981, normalnie Cię kocham za te wszystkie rzeczy, którymi się dzielisz :*

    Katta, no 6 kresek to byłoby coś :D

    Krakowska, heej, życzę jak najkrótszych starań, powodzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2020, 18:08

    Krakowska, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka, ale tylko pod warunkiem, że na trzech testach u trzech osób. Sześciu pojedynczych nie przyjmujemy 😄

    bertha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4699 4365

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Kalcia, ja tam ciągle trzymam kciuki za ciąg dalszy tego wykresu 😊

    I marzy mi się sześć kresek za kilka dni 🤣

    Krakowska, cześć i czołem! Niech Ci "pyknie" od razu 😄 czemu klinika niepłodności?

    Nie ma na co czekać, poza tym prawdopodobnie problem z mężem.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Nie ma na co czekać, poza tym prawdopodobnie problem z mężem.
    miał już jakieś badanie?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4699 4365

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    miał już jakieś badanie?

    Tak, jeszcze wiele lat temu, ale wtedy nie było ciśnienia by coś z tym zrobić.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie1981, normalnie Cię kocham za te wszystkie rzeczy, którymi się dzielisz :*
    Cieszę się, że tak uważacie, a nie że zwariowałam 😂
    Przed chwilą zrobiłam Hoponopono. Czuję się rewelacyjnie, jakby nowa energia we mnie wstąpiła. Ciekawe czy to tylko tak za pierwszym razem czy za każdym 😉

    Krakowska wrote:
    Tak, jeszcze wiele lat temu, ale wtedy nie było ciśnienia by coś z tym zrobić.
    Jak wiele lat temu to się wszystko mogło jeszcze kilka razy zmienić 😉 Trzymam kciuki, żeby było dobrze 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Annie, a jak długo powtarzasz te cztery słowa w metodzie hoponopono ze jest to jakaś „dawka” czy cykl?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Annie, a jak długo powtarzasz te cztery słowa w metodzie hoponopono ze jest to jakaś „dawka” czy cykl?
    Właśnie nie wiem do końca. Z tego co czytałam, to każdy mówi co innego. Jedni, że trzeba cały dzień to powtarzać, inni, że starczy pół godziny czy 15 minut, a jeszcze inni że tylko 4 cykle.
    Podobno istota tego sposobu jest opisana w książce Joe Vitale. Ja miałam jakąś jego książkę w pdf, 10 lat temu czytałam, ale już nic nie pamiętam. Nie wiem też czy to akurat o tą dokładnie chodzi. Pewnie trzeba by się jeszcze wgryźć w temat, ale osoby które to popronują jako kilkunastominutową mantrę też obiecują efekty 🙂

    Tutaj kobeita fajnie o tym mówi. Jest też link do ściągnięcia tej mantry w MP3, więc ja sobie to też do snu puszczam, ale świadomie też robię. Wczoraj zrobiłam pierwszy raz i super energia we mnie wstąpiła.

    https://youtu.be/kqHLQlXTpnA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2020, 12:47

    bertha lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj miałam kolejne usg w 1 dc. Dziś dostałam wynik ze mam endometriozę. Nie mam pojęcia o tej chorobie. Mieszkam w angli i dzisaj lekarz rodzinny poinformował mnie o wynikach . Urodziłam 5 tekę dzieci i niewiem skąd to wogole teraz się wzięło. Przed ostatnia ciąża byłam pod regularna opieka polskiego ginekologa miałam monitorowane owulacje a teraz to 10 miesięcy po porodzie . Czy samo usg potwierdza ta chorobę jakie badania trzeba wykonać . I planuj tu ciąże 🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Hej dziewczyny wczoraj miałam kolejne usg w 1 dc. Dziś dostałam wynik ze mam endometriozę. Nie mam pojęcia o tej chorobie. Mieszkam w angli i dzisaj lekarz rodzinny poinformował mnie o wynikach . Urodziłam 5 tekę dzieci i niewiem skąd to wogole teraz się wzięło. Przed ostatnia ciąża byłam pod regularna opieka polskiego ginekologa miałam monitorowane owulacje a teraz to 10 miesięcy po porodzie . Czy samo usg potwierdza ta chorobę jakie badania trzeba wykonać . I planuj tu ciąże 🙈
    Ja się za bardzo nie znam na tej chorobie, ale słyszałam, że często jest trudna do wykrycia przez lekarzy, że bagatelizują objawy.


    Jestem po wizycie u dentysty. Do zrobienia są 2 zęby. Jednemu trzeba założyć plombę, która wypadła, a drugi jest do kanałowego leczenia. Niestety, z uwagi na covid, dentyści w UK mają odgórny zakaz leczenia, mogą tylko wyrywać zęby, więc nic nie zrobili 🙈
    Jedyną opcją dla mnie jest pojechanie za granicę, koło 200 km. Nie widzę innego wyjścia, bo boję się, że to może zaszkodzić maleństwu. Koszty leczenia wyniosą mnie, w przeliczeniu, jakieś 2500 - 3500 zł + koszty dojazdu, a w UK miałabym za darmo, bo państwo płaci, gdy kobieta jest w ciąży. To się nazywa pech, bo długo u mnie nic się z zębami nie działo, a akurat jak przyszła pseudo-pandemia, to padły od razu dwa 🙈
    Zastanawiam się jeszcze nad lotem do Polski. Nie wiem ile tam by wyniosło leczenie, plus bilety. Boję się jednak, że za chwilę znów będzie kwarantanna i do domu nie wrócę 🙈

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, ja też w czasie pandemii problem z zębami... Tylko ja zaniedbałam bo na początku ciąży byłam to lekarz powiedział, że nic na pilnie nie ma, ale później miałam coś do zrobienia. Ale ponieważ to nie było nic poważnego to nie zrobiłam. A potem wiadomo, małe dziecko, brak czasu itd. ciąża i kp zrobiły swoje, zęby straciły na tym. W czasie kwarantanny wypadła jedna plomba, druga ukruszona. Byłam tydzień temu i zapłaciłam 400 zł za dwie plomby i to nie w stolicy a w mojej rodzinnej miejscowości, gdzie zawsze było taniej. Ceny poszły drastycznie w górę. A teraz czuję, że coś z kolejnym się dzieje... Masakra z tą pseudopandemią

    Krakowska lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4699 4365

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, o kurczę, nie wiedziałam, że ceny tak poszły w górę, co do "pandemii" mam takie samo zdanie. Obyś szybko zaleczyła wszystkie zęby.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ