X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze płodne 🤗

    Ja jadę właśnie do Kliniki Wczesnej Ciąży w UK, żeby orzekli czy mi się należy heparyna. Aż mnie mdli z nerwów. Trzymajcie kciuki.

    Lolipop, kalcia64, Ania81, bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    może boli przez dzidzię!
    dzisaj test negatywny rano tak ze nikłe myśle szanse na ciąże . Wsumie to ból podbrzusza i krzyża mi tak faktycznie dokucza to tez może być zwiastun okresu .

    Lolipop lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Trzymam kciuki za Wasze płodne 🤗

    Ja jadę właśnie do Kliniki Wczesnej Ciąży w UK, żeby orzekli czy mi się należy heparyna. Aż mnie mdli z nerwów. Trzymajcie kciuki.
    Powodzenia życzę dale nie sprawdziłam tych zastrzyków 🙈

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Trzymam kciuki za Wasze płodne 🤗

    Ja jadę właśnie do Kliniki Wczesnej Ciąży w UK, żeby orzekli czy mi się należy heparyna. Aż mnie mdli z nerwów. Trzymajcie kciuki.


    Kciuki Annie trzymam

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Annie, dawaj znac!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    ale masz fajnie 😄 . w ciąży też zamierzasz używać?
    no pisz jak to rano ?
    jasne, ze bede w ciazy uzywac :):):):)

    Melduje, ze po owu :) rano na usg pecherzyka juz nie bylo, czyli dobrze wyczulam, ze pecherzyk wypuszcza juz plyn. Szczesliwie serducho wczoraj bylo, takze owu obstawiona :)

    krrropka, kattalinna, Annie1981, Greetta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, daj znać, co Ci powiedzieli.

    Bertha, to teraz relaksacje i będzie pięknie za 10 dni :*
    Lolipop, a jak u Ciebie? Mam nadzieje, że podziałane :)

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Ciebie kropka podzialane? :) owu blisko?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    jasne, ze bede w ciazy uzywac :):):):)

    Melduje, ze po owu :) rano na usg pecherzyka juz nie bylo, czyli dobrze wyczulam, ze pecherzyk wypuszcza juz plyn. Szczesliwie serducho wczoraj bylo, takze owu obstawiona :)
    kurde ale ty to masz.fajnie z tym ..aż przejrzałam USG do kupna 😂😂😂
    u ciebie już po ovu a u mnie laski dziwny cykl..hahah zawsze mam śluzu płodnego z 5 dni a teraz w końcówce plamienia po okresie pokazał się rozciągliwy śluz i nawet sporo ..i od tamtego czasu tylko kremowy jest haha

    dziś szyjka już miększa dużo także może coś zaczyna się dziać 😂 paprotek też więcej tylko ten śluz dziwny jak nie mój 😂 no nic . możliwe że ten cykl mi się znowoz wydłuży, powalone hormony 🤷🏻‍♀️

    kroopka działane. działane😆 choćby dla przyjemności 😂

    Annie trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2020, 16:48

    Annie1981, bertha lubią tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Melduje, ze po owu :) rano na usg pecherzyka juz nie bylo, czyli dobrze wyczulam, ze pecherzyk wypuszcza juz plyn. Szczesliwie serducho wczoraj bylo, takze owu obstawiona :)
    Super 😍 Teraz dużo spokoju i mocno zaciskam kciuki 🙂 Zrobiłaś rytuał pożegnania z poprzednim maluszkiem? Jak już Ci pisałam, ja zrobiłam w szczęśliwym cyklu 🙂

    Jestem już po wizycie w szpitalu, w Klinice Wczesnej Ciąży, w UK. Bardzo się rano stresowałam, ale okazało się, że załatwiłam wszystko co chciałam, a nawet więcej 🤗
    Dostałam receptę na heparynę i będą mi tu ją pisać do końca ciąży 🤗 Musiałam się przygotować do tej wizyty, bo oni nie mają pojęcia co to jest PAI i jak przedstawiłam im badania po angielsku to mi serdecznie dziękowała, że jej pracę ułatwiłam 🙂
    To jest dla mnie mega sukces, bo nie będę musiała ściągać heparyny z Polski, ponosić kosztów ani samego leku ani przesyłki. Tutaj będę dostawać za darmo 🤗
    Zgodzili się też przepisywać progestron, chociaż powiedziała mi, że oni w UK mają praktykę, że dopiero od 8tc jak wykluczą ciążę pozamaciczna. Całe szczęście lekarka powiedziała, że nie będzie kwestionować zaleceń polskiej ginekolog.
    Do tego zbadali mi betę i progesteron. To jest moja trzecia ciąża w UK i pierwszy raz w życiu mam zbadaną betę, bo oni tego tu nie robią, prywatnie te się nie da 😮 Po 2h już miałam wyniki - beta 616, progesteron 63, więc chyba w normie (nie wiem, bo nie mam wyników, tylko przez telefon przekazali).
    Byłam też bardzo zdziwiona, bo zrobili mi USG. Nic jeszcze nie było widać, bo to dopiero 4+0, ale endometrium grube, więc mówiła, że jest super. Umówili mi też wizytę na za tydzień 😮 Na pewno już coś będzie widać 🤗
    W Polsce to wszystko jest takie normalne, a w UK nic nie robią z ciążą do 12 tc, kiedy to jest pierwsze USG. Gdyby nie wysłali mnie do tej kliniki z uwagi na to, że wymogłam na nich podjęcie decyzji czy będą mi przepisywać heparynę, to też musiałabym czekać do 12 tc, także czuję się teraz jakbym Pana Boga za nogi złapała 😂


    bertha, Lolipop, krrropka, Greetta, Ania81, kattalinna, Maggia lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Annie, super!!!!! To dzisiaj dopiero masz 14dpo??
    A to endometrium wiesz jakie grube było? Masz fotkę?
    Beta i prog piękne. :)
    Naprawdę super trafiłaś na lekarkę/klinikę!

    Tak, ja rytuał zrobiłam w zeszłym cyklu ale to była już druga faza. Teraz puszczam sobie medytacje do snu, albo drzemki w ciągu dnia ;)
    Tylko puszczam z YouTube, zasypiam w kilka minut wiec nawet niewiele świadomie słyszę. A YouTube po jakimś czasie się zatrzymuje. Muszę jakos ściągnąć te filmiki. Ty mówiłaś ze na telefon jakos udało ci się ściągnąć czy z YouTube nie? Jak to sobie zorganizowalas? Tez do snu puszczała z YouTube?
    Mam zrobiona playliste z medytacją do ciąży, afirmacjami, przywoływaniem duszy, potem ta do Gabriela, potem chyba Ra ma da sa. :)

    A, a w niedziele byłam na warsztatach tkania makatek i utkalam w intencji dla mojego dzidziusia (który myśle ze będzie dziewczynką) taką makatkę śliczna i powiesiłam przy łóżku :)

    krrropka, Maggia lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Super 😍 Teraz dużo spokoju i mocno zaciskam kciuki 🙂 Zrobiłaś rytuał pożegnania z poprzednim maluszkiem? Jak już Ci pisałam, ja zrobiłam w szczęśliwym cyklu 🙂

    Jestem już po wizycie w szpitalu, w Klinice Wczesnej Ciąży, w UK. Bardzo się rano stresowałam, ale okazało się, że załatwiłam wszystko co chciałam, a nawet więcej 🤗
    Dostałam receptę na heparynę i będą mi tu ją pisać do końca ciąży 🤗 Musiałam się przygotować do tej wizyty, bo oni nie mają pojęcia co to jest PAI i jak przedstawiłam im badania po angielsku to mi serdecznie dziękowała, że jej pracę ułatwiłam 🙂
    To jest dla mnie mega sukces, bo nie będę musiała ściągać heparyny z Polski, ponosić kosztów ani samego leku ani przesyłki. Tutaj będę dostawać za darmo 🤗
    Zgodzili się też przepisywać progestron, chociaż powiedziała mi, że oni w UK mają praktykę, że dopiero od 8tc jak wykluczą ciążę pozamaciczna. Całe szczęście lekarka powiedziała, że nie będzie kwestionować zaleceń polskiej ginekolog.
    Do tego zbadali mi betę i progesteron. To jest moja trzecia ciąża w UK i pierwszy raz w życiu mam zbadaną betę, bo oni tego tu nie robią, prywatnie te się nie da 😮 Po 2h już miałam wyniki - beta 616, progesteron 63, więc chyba w normie (nie wiem, bo nie mam wyników, tylko przez telefon przekazali).
    Byłam też bardzo zdziwiona, bo zrobili mi USG. Nic jeszcze nie było widać, bo to dopiero 4+0, ale endometrium grube, więc mówiła, że jest super. Umówili mi też wizytę na za tydzień 😮 Na pewno już coś będzie widać 🤗
    W Polsce to wszystko jest takie normalne, a w UK nic nie robią z ciążą do 12 tc, kiedy to jest pierwsze USG. Gdyby nie wysłali mnie do tej kliniki z uwagi na to, że wymogłam na nich podjęcie decyzji czy będą mi przepisywać heparynę, to też musiałabym czekać do 12 tc, także czuję się teraz jakbym Pana Boga za nogi złapała 😂

    bardzo się cieszę że jest wszystko tak jak należy 😊
    moja znajoma była po poronieniu to też jej betę sprawdzali także ja wiedziałam że się da bo aż tacy zacofani to nie są😂. wszystko zależne od miejsca i na kogo się trafi i od danego przypadku z resztą

    mi mówili .nigdy nikt nie zbada cię ginekologicznie w ciąży a jednak zbadali .

    często warto nie słuchać innych a iść i swoje załatwiać , nie z nerwami a na spokojnie.
    przynajmniej ja tak robiłam i dobrze wyszłam na tym za każdym razem ;)

    i byłaś zapewne na early pregnancy unit. nie raz mi koleżanki mówiły , sklam ze masz plamienia to ci USG zrobią wcześniej ale nie chciałam wywoływać wilka z lasu 🙄 a im to łatwo szlo i miały usg dużo wcześniej

    a druga teraz robiła ale prywatnie i takie jaja że wyniki to mogła uzyskać po paru dniach 🤦‍♀️ po co było tyle kasy płacić kiedy taka giga z czasem lecą 🤦‍♀️

    w ogóle w 3 ciąży miałam USG co 2 tyg od 25tyg .w sumie 7 😆 wszystko na czas pięknie ładnie i grosza człek od wydał a teraz ten covid i tak slucham o tych wizytach przez telefon i ile problemów przez to eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2020, 20:41

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    dzisaj test negatywny rano tak ze nikłe myśle szanse na ciąże . Wsumie to ból podbrzusza i krzyża mi tak faktycznie dokucza to tez może być zwiastun okresu .
    no nic . będzie się działać dalej i napewno się uda :)

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, bardzo się cieszę z dobrych wieści. Super, że udało Ci się tyle załatwić Duży sukces!

    Bertha, podziałane, dzisiaj mam 12dc, czyli powinna być owulacja, ale wydaje mi się, ze raczej była wczoraj. Co do słuchania, to ja sobie odtwarzam na telefonie z you tube i też jak się kładę spać, szybko mnie usypia (ostatnio słucham tylko ra ma da sa i to wystarczy do zaśnięcia.

    bertha, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawiło się u mnie więcej śluzu i uczucie wilgoci.. coś się rusza. nawet odczuwałam środek przy seksie także może cos z tego cyklu będzie .. szkoda tylko że nie można się tak pogzic z h parę 😂😂😂

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    jasne, ze bede w ciazy uzywac :):):):)

    Melduje, ze po owu :) rano na usg pecherzyka juz nie bylo, czyli dobrze wyczulam, ze pecherzyk wypuszcza juz plyn. Szczesliwie serducho wczoraj bylo, takze owu obstawiona :)
    czyli boli cię tak w środku kiedy pęcherzyk pęka i e wypuszcza plyn??
    czy ból zaczyna sie już wcześniej?
    jak mam ovu to mam coś takiego ze jak siadam to jakbym czuła środek .coś w jajnikach o przy ❤️ tym bardziej .. z najmłodszym jak zaszłam to ledwo żeśmy skończyli 🤦‍♀️ tak było jakieś bolesne wtedy

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    czyli boli cię tak w środku kiedy pęcherzyk pęka i e wypuszcza plyn??
    czy ból zaczyna sie już wcześniej?
    jak mam ovu to mam coś takiego ze jak siadam to jakbym czuła środek .coś w jajnikach o przy ❤️ tym bardziej .. z najmłodszym jak zaszłam to ledwo żeśmy skończyli 🤦‍♀️ tak było jakieś bolesne wtedy
    Czuje takie bolesne rozbieranie w podbrzuszu. Przy ❤️ Tez boli bardziej, tak. Ale nie ze potrafię to zlokalizować ze to jajnik, tylko obszar macicy, a na usg widać płyn w Zatoce douglasa.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Annie, bardzo się cieszę z dobrych wieści. Super, że udało Ci się tyle załatwić Duży sukces!

    Bertha, podziałane, dzisiaj mam 12dc, czyli powinna być owulacja, ale wydaje mi się, ze raczej była wczoraj. Co do słuchania, to ja sobie odtwarzam na telefonie z you tube i też jak się kładę spać, szybko mnie usypia (ostatnio słucham tylko ra ma da sa i to wystarczy do zaśnięcia.
    To miałyśmy owu razem wczoraj :) czyli teraz testy pozytywne mamy razem za kilka /naście dni 😍
    Lolipop, dołączaj do owu i testujemy razem :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wow Annie, super!!!!! To dzisiaj dopiero masz 14dpo??
    A to endometrium wiesz jakie grube było? Masz fotkę?
    Beta i prog piękne. :)
    Naprawdę super trafiłaś na lekarkę/klinikę!

    Tak, ja rytuał zrobiłam w zeszłym cyklu ale to była już druga faza. Teraz puszczam sobie medytacje do snu, albo drzemki w ciągu dnia ;)
    Tylko puszczam z YouTube, zasypiam w kilka minut wiec nawet niewiele świadomie słyszę. A YouTube po jakimś czasie się zatrzymuje. Muszę jakos ściągnąć te filmiki. Ty mówiłaś ze na telefon jakos udało ci się ściągnąć czy z YouTube nie? Jak to sobie zorganizowalas? Tez do snu puszczała z YouTube?
    Mam zrobiona playliste z medytacją do ciąży, afirmacjami, przywoływaniem duszy, potem ta do Gabriela, potem chyba Ra ma da sa. :)

    A, a w niedziele byłam na warsztatach tkania makatek i utkalam w intencji dla mojego dzidziusia (który myśle ze będzie dziewczynką) taką makatkę śliczna i powiesiłam przy łóżku :)
    Dziś u mnie 18 dpo, ja mam krótkie cykle. Nie powiedzieli mi ile mierzyło endometrium, zdjęcia też nie dostałam. Chciałam o nie poprosić, ale jak się okazało, że w macicy jeszcze nic nie ma to zrezygnowałam.
    Fajnie, że ruszyło u Ciebie z medytacjami 🙂 Dobrze jest słuchać tego wszystkiego podczas snu, ale wydaje mi się, że jakąś część z tego trzeba robić też świadomie. Ja robiłam 10-15 min dziennie świadomie, potem do snu słuchałam już nieświadomie.
    Ściągam nagrania z YT za pomocą programu na komputer - 4K Video Downloader, a potem przegrywam na telefon. Odtwarzam w aplikacji, którą można zapętlić i ustawić czas, po którym ma się wyłączyć.
    Taka makatka super sprawa, szczególnie że ma taką piękną intencję 🤗 Ja też miałam w planach kupić coś dla maluszka, bo przeczytałam w Dziecięcych Duszach, żeby tak zrobić, ale nie zdążyłam zrobić tego wcześniej, dopiero kupiłam w tym samym dniu, w którym leciałam po kolejne testy ciążowe 😉

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    bardzo się cieszę że jest wszystko tak jak należy 😊
    moja znajoma była po poronieniu to też jej betę sprawdzali także ja wiedziałam że się da bo aż tacy zacofani to nie są😂. wszystko zależne od miejsca i na kogo się trafi i od danego przypadku z resztą

    mi mówili .nigdy nikt nie zbada cię ginekologicznie w ciąży a jednak zbadali .

    często warto nie słuchać innych a iść i swoje załatwiać , nie z nerwami a na spokojnie.
    przynajmniej ja tak robiłam i dobrze wyszłam na tym za każdym razem ;)

    i byłaś zapewne na early pregnancy unit. nie raz mi koleżanki mówiły , sklam ze masz plamienia to ci USG zrobią wcześniej ale nie chciałam wywoływać wilka z lasu 🙄 a im to łatwo szlo i miały usg dużo wcześniej

    a druga teraz robiła ale prywatnie i takie jaja że wyniki to mogła uzyskać po paru dniach 🤦‍♀️ po co było tyle kasy płacić kiedy taka giga z czasem lecą 🤦‍♀️

    w ogóle w 3 ciąży miałam USG co 2 tyg od 25tyg .w sumie 7 😆 wszystko na czas pięknie ładnie i grosza człek od wydał a teraz ten covid i tak slucham o tych wizytach przez telefon i ile problemów przez to eh
    Tak, byłam na EPU. Też bym się bała kłamać, że są plamienia, żeby tylko scan zrobili. Szczególnie teraz po poronieniu.
    Ja tak się kiedyś naczytałam i nasłuchałam, że w UK nie ma szans dostać zwolnienia w ciąży. A ja poszłam, zapytałam i powiedzieli, że oni nie zmuszają kobiet w ciąży do pracy, także dostałam bez problemu. Czasem po prostu trzeba sprawdzić na własnej skórze, bo to wszystko też zależy na kogo się trafi.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 523 524 525 526 527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ