X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie 9dc :) zaraz zrobie sobie usg, to zobacze jak pecherzyk i endometrium. :)

    Ale zobaczcie, Annie zaczela mantry, medytacje i od razu zaszla.. jednak warto. tylko trzeba byc konsekwentnym! z tym u mnie porblem. ale do snu juz sobie puszczam medytacje. tylko za szybko zasypiam :D
    Ale Ty masz fajnie, że możesz sama sobie wszystko posprawdzac 🙂
    Ja słucham mantr czy afirmacji podczas snu. Podobno wtedy umysł jest bardzo na to podatny 🙂

    bertha, Maggia lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, gratulacje! :))))

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop, nie miałam go 😜 u mnie zawsze wszystko obrzydliwie podręcznikowo działało poza zachodzeniem w ciążę

    Ktosiowa, Ty zaraz rodzisz!!

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie oglądam jak laska sobie sprawdza progesteron testem ! ah ta technika
    jakieś P.D.G. wykrywa
    https://youtu.be/zjMR9FDQip0

    nieźle oO

    dziś mam resztę plamienia z płodny śluzem mnóstwo ! zaczyna się. seksy czas start😂

    kattalinna, kalcia64, bertha lubią tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop. Trzymam kciuki za seksy 😉

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umnie dziś prawdopodobnie 7dpo wczoraj był spadek 36,56 a dzisaj skok 36,87 . W ostatniej ciąży tez miałam podobnie ale sadek w 8dpo w 9 dpo skok a w 10 test pozytywny . Ale pomarzyć dora rzecz . Ahh nie ma zwas któraś dostępu do duphastonu . Lekarz mi przepisał angielski progesteron ale powiedział ze dobrze by było jak bym w Polsce załatwiła sobie dupka bo nie wstrzymuje owulacji . W Angli dupek jest zakazany . 🚫

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Umnie dziś prawdopodobnie 7dpo wczoraj był spadek 36,56 a dzisaj skok 36,87 . W ostatniej ciąży tez miałam podobnie ale sadek w 8dpo w 9 dpo skok a w 10 test pozytywny . Ale pomarzyć dora rzecz . Ahh nie ma zwas któraś dostępu do duphastonu . Lekarz mi przepisał angielski progesteron ale powiedział ze dobrze by było jak bym w Polsce załatwiła sobie dupka bo nie wstrzymuje owulacji . W Angli dupek jest zakazany . 🚫
    I tak jestem zaskoczona, że w UK dostałaś progesteron 😮 Chyba, że to od polskiego lekarza?
    Trzymam kciuki za ten cykl. Kiedy testujesz?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia, może jakaś konsultacja online z lekarzem z Polski i Ci da receptę?

    zem3qps6in5tddof.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    I tak jestem zaskoczona, że w UK dostałaś progesteron 😮 Chyba, że to od polskiego lekarza?
    Trzymam kciuki za ten cykl. Kiedy testujesz?
    Dostalam receptę od prywatnego polskiego ginekologa . Od tych głąbów to nic nie dostaniesz. Sorry za słowa 🤣🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Kalcia, może jakaś konsultacja online z lekarzem z Polski i Ci da receptę?
    No wlanie się nad takim czymś zastanawiałam .😍

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Dostalam receptę od prywatnego polskiego ginekologa . Od tych głąbów to nic nie dostaniesz. Sorry za słowa 🤣🙈
    I teraz się wszystko zgadza 😂
    Ja mam we wtorek wizytę w Early Pregnancy Clinic. GP mnie tam skierował, żeby ocenili czy należy mi się heparyna 🙈 Ciekawe co powiedzą.
    W razie czego dziś miałam konsultacje online z polskim ginem i dostałam receptę zarówno na heparynę jak i progesteron. Polecam takie rozwiązanie.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    I teraz się wszystko zgadza 😂
    Ja mam we wtorek wizytę w Early Pregnancy Clinic. GP mnie tam skierował, żeby ocenili czy należy mi się heparyna 🙈 Ciekawe co powiedzą.
    W razie czego dziś miałam konsultacje online z polskim ginem i dostałam receptę zarówno na heparynę jak i progesteron. Polecam takie rozwiązanie.
    A polskim lekarzem w Uk czy w Polsce . Bo ja chce duphostan 😂😍❤️😘

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jak sie czujesz?
    Ja mam nadzieje przebrnelam przez najgorsze, choc nadal roznie ze mna bywa.
    Ja odliczam dni do prenatalnchy badan. Annie ty tez niedlugo bedziesz tak pisac❤️.
    Mam nadzieje, ze u mnie wszystko bedzie dobrze.
    Dziewczyny trzymam za was kciuki byscie jak najszybciej znalazly sie po drugiej stronie mocy

    kalcia64, Lolipop, Papierówka lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Annie jak sie czujesz?
    Ja mam nadzieje przebrnelam przez najgorsze, choc nadal roznie ze mna bywa.
    Ja odliczam dni do prenatalnchy badan. Annie ty tez niedlugo bedziesz tak pisac❤️.
    Mam nadzieje, ze u mnie wszystko bedzie dobrze.
    Dziewczyny trzymam za was kciuki byscie jak najszybciej znalazly sie po drugiej stronie mocy
    Dziękujemy i dużo zdrówka dla was ❤️❤️❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Umnie dziś prawdopodobnie 7dpo wczoraj był spadek 36,56 a dzisaj skok 36,87 . W ostatniej ciąży tez miałam podobnie ale sadek w 8dpo w 9 dpo skok a w 10 test pozytywny . Ale pomarzyć dora rzecz . Ahh nie ma zwas któraś dostępu do duphastonu . Lekarz mi przepisał angielski progesteron ale powiedział ze dobrze by było jak bym w Polsce załatwiła sobie dupka bo nie wstrzymuje owulacji . W Angli dupek jest zakazany . 🚫

    I jak zakazany jak moja znajoma miała przepisywany ze względu na poronienie hmm
    powyzej 35mg też wstrzymuje

    ja załatwiłam sobie cyclogest i myślę to wziasc od tego cyklu🙄hmm
    a miałam nic nie kombinować 🙈

    wczoraj mi się skończyło plamienie jednodniowe po okresie a dziś już czuję ciężkość gdzie jajniki a ile jeszcze do owulacji ehh kobiety to się mają

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 17:40

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    I teraz się wszystko zgadza 😂
    Ja mam we wtorek wizytę w Early Pregnancy Clinic. GP mnie tam skierował, żeby ocenili czy należy mi się heparyna 🙈 Ciekawe co powiedzą.
    W razie czego dziś miałam konsultacje online z polskim ginem i dostałam receptę zarówno na heparynę jak i progesteron. Polecam takie rozwiązanie.
    podaj namiar .online chyba taniej prawda?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    A polskim lekarzem w Uk czy w Polsce . Bo ja chce duphostan 😂😍❤️😘
    Z polskim w Polsce. Taką receptę może Ci ktoś odebrać w PL i przesłać, albo mam namiary na aptekę w Irlandii, która realizuje polskie recepty i wysyła pocztą.

    Ania81 wrote:
    Annie jak sie czujesz?
    Ja mam nadzieje przebrnelam przez najgorsze, choc nadal roznie ze mna bywa.
    Ja odliczam dni do prenatalnchy badan. Annie ty tez niedlugo bedziesz tak pisac❤️.
    Mam nadzieje, ze u mnie wszystko bedzie dobrze.
    Dziewczyny trzymam za was kciuki byscie jak najszybciej znalazly sie po drugiej stronie mocy
    Dziękuję kochana, oby tak było 😘
    Ja się czuję dobrze, oprócz stresu związanego z załatwianiem heparyny w UK i zębem, bo żaden dentysta mnie nie chce przyjąć, przez ten śmierdzący Covid.
    Z objawów ciążowych to na razie mam tylko bóle i kłucie jajników. Biorę to za dobry objaw, bo w donoszonej ciąży też tak miałam, a w tej poronionej nie 🙂
    Trzymam kciuki za Ciebie 🙂

    Lolipop wrote:
    podaj namiar .online chyba taniej prawda?
    Taniej. Ja płaciłam 100 zł, ale moja gin zrezygnowała już z konsultacji online. Dla mnie zrobiła wyjątek, więc nie mogę dać Ci na nią namiarów. Zobacz sobie na znanylekarz.pl, tam jest sporo ginów, którzy w ten sposób pracują.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Lolipop, nie miałam go 😜 u mnie zawsze wszystko obrzydliwie podręcznikowo działało poza zachodzeniem w ciążę

    Ktosiowa, Ty zaraz rodzisz!!
    Na to wychodzi 😱u

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Taniej. Ja płaciłam 100 zł, ale moja gin zrezygnowała już z konsultacji online. Dla mnie zrobiła wyjątek, więc nie mogę dać Ci na nią namiarów. Zobacz sobie na znanylekarz.pl, tam jest sporo ginów, którzy w ten sposób pracują.
    a myślałam że konsultacja z lekarzem tu . widziałam parę opcji właśnie .
    dałaś mi do myślenia bo mam ginke w pl ktora zna mnie od lat . i jeśli leki bez problemu można przesyłać to się pomyśli jakby była potrzeba .

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    I jak zakazany jak moja znajoma miała przepisywany ze względu na poronienie hmm
    powyzej 35mg też wstrzymuje

    ja załatwiłam sobie cyclogest i myślę to wziasc od tego cyklu🙄hmm
    a miałam nic nie kombinować 🙈

    wczoraj mi się skończyło plamienie jednodniowe po okresie a dziś już czuję ciężkość gdzie jajniki a ile jeszcze do owulacji ehh kobiety to się mają
    Duphostan jest progesteronem syntetyczny a on jest zakazany w niektórych krajach i w Uk także nawet lekarz mnie się pytał skąd sobie załatwiłam duphostan bo tu go nawet na receptę od prywatnego lekarza nie dostaniesz . I przepisał mi narazie utrogestan .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ