X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Taniej. Ja płaciłam 100 zł, ale moja gin zrezygnowała już z konsultacji online. Dla mnie zrobiła wyjątek, więc nie mogę dać Ci na nią namiarów. Zobacz sobie na znanylekarz.pl, tam jest sporo ginów, którzy w ten sposób pracują.
    ja M
    Am jakaś ilość zastrzyków które brałam od 21 tygodnia ciąży na rozrzedenie krwi i wydaje mi się ze to heparyna

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się co robić progesteron miałam urzywam do piątku a to wypadał 7dpo ale dzisaj wzięłam kolejny raz . Nie jestem pewna czy faktycznie miałam owulacje z środy na czwartek w nocy wzięłam pierwszy progesteron w piątek owu wyznaczyło owulacje był i śluz płodny i szyjka jak przy dniach płodnych . Czuje jajniki ból krzyża w 6dop był spade w poprzedniej ciąży był 8dpo . Nie nastawiam się na ciąże ale różnie to bywa boje się ze jak przerwę proga to może złe się skończyć a nóż gdyby cossss🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Duphostan jest progesteronem syntetyczny a on jest zakazany w niektórych krajach i w Uk także nawet lekarz mnie się pytał skąd sobie załatwiłam duphostan bo tu go nawet na receptę od prywatnego lekarza nie dostaniesz . I przepisał mi narazie utrogestan .
    a to fakt . myślałam ze ogólnie .

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Zastanawiam się co robić progesteron miałam urzywam do piątku a to wypadał 7dpo ale dzisaj wzięłam kolejny raz . Nie jestem pewna czy faktycznie miałam owulacje z środy na czwartek w nocy wzięłam pierwszy progesteron w piątek owu wyznaczyło owulacje był i śluz płodny i szyjka jak przy dniach płodnych . Czuje jajniki ból krzyża w 6dop był spade w poprzedniej ciąży był 8dpo . Nie nastawiam się na ciąże ale różnie to bywa boje się ze jak przerwę proga to może złe się skończyć a nóż gdyby cossss🙈
    pogubilam sie😂🙈
    jesli dziś jest 9dpo zrób test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2020, 08:33

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    pogubilam sie😂🙈
    jesli dziś jest 9dpo zrób test
    zrobilam dzisaj i negatywny . Tak ze chyba dzisaj już odstawię progesteron i czekam na okres .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    pogubilam sie😂🙈
    jesli dziś jest 9dpo zrób test
    Wyczym się pogubiłas :). Lekarz mi przepisał progesteron mam go brać od 16 /17 dnia cyklu przez 10 dni . Owu wyznaczyło mi owulacje w 18 dniu cyklu . Nie robiłam monitoringu wiec tak naprawdę nie wiem czy ten skok to była owulacja czy progesteron podniósł tempie . Śluz i szyjka wskazywała na objawy owulacji . Zobacz mój wykresik jak coś .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Wyczym się pogubiłas :). Lekarz mi przepisał progesteron mam go brać od 16 /17 dnia cyklu przez 10 dni . Owu wyznaczyło mi owulacje w 18 dniu cyklu . Nie robiłam monitoringu wiec tak naprawdę nie wiem czy ten skok to była owulacja czy progesteron podniósł tempie . Śluz i szyjka wskazywała na objawy owulacji . Zobacz mój wykresik jak coś .
    fakt . mogłam spojrzeć w wykres bo po tym co napisałaś to nie wiedziałam co i kiedy nie widząc cyklu.

    czyli rozumiem że dzień przed owulacja wzięłaś progesteron ..z środy na czwartek ? w jakiej dawce?
    z tą temp to też tak nie na 100 procent bo podobno może wystąpić 3 dni przed skokiem jak i 3 dni po 🙉🙈🙈🙈 ale wzięłas naturalny progesteron więc on chyba podnosi temp hmm ..z duphastonu sztuczny podobno nie. więc na dwoje babka wróżyła .
    najważniejsze to połączyć wszystko w całość ..i zasugerowałabym się szyjka i śluzem dodatkowo by wiedzieć że już jest po ..ale biorąc progesteron śluz pewnie się zmienił też pod jego wpływem . 🙉

    ale jeśli mimo to sluz i szyjka w tym dniu wskazywały na owulacje to tak mogło być . bo wiem że np dawka 35mg duphastonu ( jeśli dobrz epamietam) już owu blokuje , a bólu owulacyjnego w tym dniu nie miałaś...bo widzę że wystąpił trochę wcześniej?

    w ogóle patrzę że 5 dni po wciąż odczuwałas ból miesiączkowy ..ja mam nadzieję że jak wezmę ten progesteron to ten miesiąc chociaż bez bólu będzie eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2020, 12:21

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    ja M
    Am jakaś ilość zastrzyków które brałam od 21 tygodnia ciąży na rozrzedenie krwi i wydaje mi się ze to heparyna
    Tzn masz heparynę i nie potrzebujesz?

    kalcia64 wrote:
    Wyczym się pogubiłas :). Lekarz mi przepisał progesteron mam go brać od 16 /17 dnia cyklu przez 10 dni . Owu wyznaczyło mi owulacje w 18 dniu cyklu . Nie robiłam monitoringu wiec tak naprawdę nie wiem czy ten skok to była owulacja czy progesteron podniósł tempie . Śluz i szyjka wskazywała na objawy owulacji . Zobacz mój wykresik jak coś .
    Lepiej sugerować się tym kiedy wystąpiła owulacja niż który jest dzień cyklu. Ja zaczynałam brać proga 3 dpo. Wiadomo, że bez USG nigdy nie mamy pewności, ale ja znałam już swój organizm na tyle, żeby mniej więcej wiedzieć kiedy jest 3 dpo.

    Lolipop, kalcia64 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Lepiej sugerować się tym kiedy wystąpiła owulacja niż który jest dzień cyklu. Ja zaczynałam brać proga 3 dpo. Wiadomo, że bez USG nigdy nie mamy pewności, ale ja znałam już swój organizm na tyle, żeby mniej więcej wiedzieć kiedy jest 3 dpo.
    też tak myślę wziasc mte 3dpo bo w sumie 100% pewności się nie ma a tak powinno być nie ..za wcześnie hmm

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Lepiej sugerować się tym kiedy wystąpiła owulacja niż który jest dzień cyklu. Ja zaczynałam brać proga 3 dpo. Wiadomo, że bez USG nigdy nie mamy pewności, ale ja znałam już swój organizm na tyle, żeby mniej więcej wiedzieć kiedy jest 3 dpo.
    Muszę zerknąć co to jest dokładnie i czy data jest ważna . A co do do progesteronu przy planowaniu ostatniej ciąży tak właśnie brałam 3 dpo ale cykle były regularne a teraz po tej ciąży np brak okresu 45 dni potem cykl 28 dni potem okres 8 i po 7 dniach przerwy znowu okres . Tak zr bałagan jak ta lala . Wiec ginekolog przepisał proga w stronę regulacji i po2 cyklach wizyta kontrolna z badaniami I monitoring I kolejny krok 🙈😍😂

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Muszę zerknąć co to jest dokładnie i czy data jest ważna . A co do do progesteronu przy planowaniu ostatniej ciąży tak właśnie brałam 3 dpo ale cykle były regularne a teraz po tej ciąży np brak okresu 45 dni potem cykl 28 dni potem okres 8 i po 7 dniach przerwy znowu okres . Tak zr bałagan jak ta lala . Wiec ginekolog przepisał proga w stronę regulacji i po2 cyklach wizyta kontrolna z badaniami I monitoring I kolejny krok 🙈😍😂
    Oj, to rzeczywiście ciężko cokolwiek przewidywać. Polecam testy owulacyjne jako dodatkowe narzędzie w przewidywaniu owulacji.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Oj, to rzeczywiście ciężko cokolwiek przewidywać. Polecam testy owulacyjne jako dodatkowe narzędzie w przewidywaniu owulacji.
    Normalnie uzywam testy owulacyjne ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pecherzyk ma ok. 18mm, endometrium ok. 9mm. Takze trzeba by jakies seksy zapodac ;)

    Ania81, Papierówka, kattalinna, ktosiowa, Annie1981 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    U mnie dzisiaj pecherzyk ma ok. 18mm, endometrium ok. 9mm. Takze trzeba by jakies seksy zapodac ;)

    wyobrazilam sobie ciebie jak sobie robisz to usg hah

    u ciebie 12dc a u mnie 10dc .kul prawy jajnik trochę a ciebie nic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2020, 13:00

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    wyobrazilam sobie ciebie jak sobie robisz to usg hah

    u ciebie 12dc a u mnie 10dc .kul prawy jajnik trochę a ciebie nic?
    u mnie 11dc, więc ładnie sie zgrałyśmy :D I też prawy jajnik kłuje.

    Lolipop, kattalinna lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny do roboty, czasu nie marnowac😁.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    wyobrazilam sobie ciebie jak sobie robisz to usg hah

    u ciebie 12dc a u mnie 10dc .kul prawy jajnik trochę a ciebie nic?
    Nie, mnie nie kłuje jajnik przy owulacji. Ja czuje takie rozpieranie podczas owu i wg monitoringu usg to to co czuje to jest rozlewający się płyn z pęcherzyka. Teraz jak siedze to tego nie czuje ale byłam godzinę temu na spacerze i czułam i zrobiłam potem usg i endo w ogóle 12mm teraz a pęcherzyk jakby wiekszy i może już się zaczyna owu bo więcej płynu w zatoce douglasa... zobaczę jutro rano.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    fakt . mogłam spojrzeć w wykres bo po tym co napisałaś to nie wiedziałam co i kiedy nie widząc cyklu.

    czyli rozumiem że dzień przed owulacja wzięłaś progesteron ..z środy na czwartek ? w jakiej dawce?
    z tą temp to też tak nie na 100 procent bo podobno może wystąpić 3 dni przed skokiem jak i 3 dni po 🙉🙈🙈🙈 ale wzięłas naturalny progesteron więc on chyba podnosi temp hmm ..z duphastonu sztuczny podobno nie. więc na dwoje babka wróżyła .
    najważniejsze to połączyć wszystko w całość ..i zasugerowałabym się szyjka i śluzem dodatkowo by wiedzieć że już jest po ..ale biorąc progesteron śluz pewnie się zmienił też pod jego wpływem . 🙉

    ale jeśli mimo to sluz i szyjka w tym dniu wskazywały na owulacje to tak mogło być . bo wiem że np dawka 35mg duphastonu ( jeśli dobrz epamietam) już owu blokuje , a bólu owulacyjnego w tym dniu nie miałaś...bo widzę że wystąpił trochę wcześniej?

    w ogóle patrzę że 5 dni po wciąż odczuwałas ból miesiączkowy ..ja mam nadzieję że jak wezmę ten progesteron to ten miesiąc chociaż bez bólu będzie eh
    Dzisaj pierwszy dzien bez proga podbtrzusze mnie dzis chcialo zabic . Test dziś również negatywny tak ze myśle ze ten cykl już powoli się kończy ciekawe za ile małpeczkę przyjdzie ❤️❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Nie, mnie nie kłuje jajnik przy owulacji. Ja czuje takie rozpieranie podczas owu i wg monitoringu usg to to co czuje to jest rozlewający się płyn z pęcherzyka. Teraz jak siedze to tego nie czuje ale byłam godzinę temu na spacerze i czułam i zrobiłam potem usg i endo w ogóle 12mm teraz a pęcherzyk jakby wiekszy i może już się zaczyna owu bo więcej płynu w zatoce douglasa... zobaczę jutro rano.

    ale masz fajnie 😄 . w ciąży też zamierzasz używać?
    no pisz jak to rano ?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Dzisaj pierwszy dzien bez proga podbtrzusze mnie dzis chcialo zabic . Test dziś również negatywny tak ze myśle ze ten cykl już powoli się kończy ciekawe za ile małpeczkę przyjdzie ❤️❤️
    może boli przez dzidzię!

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ