X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tak, byłam na EPU. Też bym się bała kłamać, że są plamienia, żeby tylko scan zrobili. Szczególnie teraz po poronieniu.
    Ja tak się kiedyś naczytałam i nasłuchałam, że w UK nie ma szans dostać zwolnienia w ciąży. A ja poszłam, zapytałam i powiedzieli, że oni nie zmuszają kobiet w ciąży do pracy, także dostałam bez problemu. Czasem po prostu trzeba sprawdzić na własnej skórze, bo to wszystko też zależy na kogo się trafi.

    oj tak . mi też znajome mówily że nie , w życiu a ja miałam pelvic pain I od 25tyg na zwolnieniu bo już 8 h pracy nie dawałam rady.. niestety ruszyć się przy tym czasem człek nie mógł czy króla dać. śmiałam się że ja mam umierać a znajomaly i znajoma na depresję zwolnienie dostaje , dajcie spokój

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2020, 01:23

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie super wiesci, ciesze sie ze wszystko poszlo po twojej mysli.
    Ja nie moge narzekac na swoj szpital, to typowo polozniczy i maja inne podejscie do ciazy,moze to dlatego ze moja ciaza to wysokiego ryzyka 🤷‍♀️.
    Ja mialam wczoraj sluz zabarwiony krwia, bardzo sie przestraszylam, mimo ze to moze sie zdarzyc.
    Zbadali mnie, USG wszystko ok. A za tydzien mam 12tyg USG.
    Takze to chyba zalezy od szpitala i na kogo sie trafi
    Annie odpoczywaj i rosnijcie oboje zdrowo❤️❤️❤️❤️.
    Kochane staraczki czekamy na super wiesci od was💖💖

    Lolipop, Annie1981, Maggia lubią tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha to mam podobnie z tym bólem .
    ja wczoraj się zastanawiałam kiedy mi się śluz typowo płodny rozciągliwy pokaże a dziś wstałam z lekkim bólem owulacyjnym , ciężkość tam w środku. burczenie meczy to zrobiłam test ovu właśnie ..krecha jeszcze ciemniejsza od kontrolnej w minutę się pokazała także proszę, jednak nie są felerne jak myślałam w poprzednim cyklu bo pozytywa wyłapać nie moglam .
    i śluz woda, szyjka wysoko miękka i piękne paprotki .. jak się miało cykle jak w zegarku dawno temu to się znało swój organizm idealnie że się człek opierał tylko na kalendarzyku haha a teraz ciagle zaskakuje, taki nieprzewidywalny i w cały swiat 😂
    mąż śpi .. o 12 muszę skoczyć do pracy..wrócę to zaatakuje 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2020, 12:19

    bertha lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81 wrote:
    Annie super wiesci, ciesze sie ze wszystko poszlo po twojej mysli.
    Ja nie moge narzekac na swoj szpital, to typowo polozniczy i maja inne podejscie do ciazy,moze to dlatego ze moja ciaza to wysokiego ryzyka 🤷‍♀️.
    Ja mialam wczoraj sluz zabarwiony krwia, bardzo sie przestraszylam, mimo ze to moze sie zdarzyc.
    Zbadali mnie, USG wszystko ok. A za tydzien mam 12tyg USG.
    Takze to chyba zalezy od szpitala i na kogo sie trafi
    Annie odpoczywaj i rosnijcie oboje zdrowo❤️❤️❤️❤️.
    Kochane staraczki czekamy na super wiesci od was💖💖
    zrozumiałe kochana że strach ogarnął , ale najważniejsze że wszystko dobrze ❤️

    Ania81 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, staram się o pierwszą ciążę. Pierwsza wizyta w centrum leczenia niepłodności niedługo.

    Lolipop, Ania81, Annie1981, bertha, kattalinna, Maggia lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Super 😍 Teraz dużo spokoju i mocno zaciskam kciuki 🙂 Zrobiłaś rytuał pożegnania z poprzednim maluszkiem? Jak już Ci pisałam, ja zrobiłam w szczęśliwym cyklu 🙂

    Jestem już po wizycie w szpitalu, w Klinice Wczesnej Ciąży, w UK. Bardzo się rano stresowałam, ale okazało się, że załatwiłam wszystko co chciałam, a nawet więcej 🤗
    Dostałam receptę na heparynę i będą mi tu ją pisać do końca ciąży 🤗 Musiałam się przygotować do tej wizyty, bo oni nie mają pojęcia co to jest PAI i jak przedstawiłam im badania po angielsku to mi serdecznie dziękowała, że jej pracę ułatwiłam 🙂
    To jest dla mnie mega sukces, bo nie będę musiała ściągać heparyny z Polski, ponosić kosztów ani samego leku ani przesyłki. Tutaj będę dostawać za darmo 🤗
    Zgodzili się też przepisywać progestron, chociaż powiedziała mi, że oni w UK mają praktykę, że dopiero od 8tc jak wykluczą ciążę pozamaciczna. Całe szczęście lekarka powiedziała, że nie będzie kwestionować zaleceń polskiej ginekolog.
    Do tego zbadali mi betę i progesteron. To jest moja trzecia ciąża w UK i pierwszy raz w życiu mam zbadaną betę, bo oni tego tu nie robią, prywatnie te się nie da 😮 Po 2h już miałam wyniki - beta 616, progesteron 63, więc chyba w normie (nie wiem, bo nie mam wyników, tylko przez telefon przekazali).
    Byłam też bardzo zdziwiona, bo zrobili mi USG. Nic jeszcze nie było widać, bo to dopiero 4+0, ale endometrium grube, więc mówiła, że jest super. Umówili mi też wizytę na za tydzień 😮 Na pewno już coś będzie widać 🤗
    W Polsce to wszystko jest takie normalne, a w UK nic nie robią z ciążą do 12 tc, kiedy to jest pierwsze USG. Gdyby nie wysłali mnie do tej kliniki z uwagi na to, że wymogłam na nich podjęcie decyzji czy będą mi przepisywać heparynę, to też musiałabym czekać do 12 tc, także czuję się teraz jakbym Pana Boga za nogi złapała 😂
    miałam podobnie jak ty śluz zabarwiony na różowo koło 6 tygodnia ciąży. Pochechalam na EPU i zrobili mi badanie wymaz z pochwy a na drugi dzień Usg . Potem po 2 tygodniach tez kolejny skan a potem w 12 tygodniu . Ja to już chyba czekam na okres . Dziś 12 dpo test negatywny trzeci dzień bez progesteronu tak ze tylko czekać mi pozostało .😱😍 Super ze wszystko ok u ciebie 💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2020, 16:52

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    miałam podobnie jak ty śluz zabarwiony na różowo koło 6 tygodnia ciąży. Pochechalam na EPU i zrobili mi badanie wymaz z pochwy a na drugi dzień Usg . Potem po 2 tygodniach tez kolejny skan a potem w 12 tygodniu . Ja to już chyba czekam na okres . Dziś 12 dpo test negatywny trzeci dzień bez progesteronu tak ze tylko czekać mi pozostało .😱😍 Super ze wszystko ok u ciebie 💚

    dopiero 12dpo ..ale pozatym nie jesteś pewna kiedy była ovu:p takze Dajmy jesZcze dwa dni!
    a nóż!

    leżę po ( króliki) także niech się dzieje wola Boża 😄

    Annie1981, bertha, kalcia64 lubią tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania81. Dziękuję kochana 😘
    Jejku, wyobrażam sobie Twój stres. Ja cały czas sprawdzam czy plamienie się nie pojawiło i chyba bym miała zawał jakbym coś takiego znów zobaczyła. Cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło i że już wiesz na czym stoisz . Rosnijcie dalej zdrowo 🙂

    Lolipop. Owulacja to taki ekscytujący czas, oby była owocna 🤗

    Krakowska. Witaj i powodzenia. Daj znać co powiedzą na wizycie.

    kalcia64. Oj to szkoda, że testy negatywne. Może jeszcze coś się pokaże, a jak nie to trzymam kciuki za kolejny cykl.

    Krakowska, kalcia64 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    dopiero 12dpo ..ale pozatym nie jesteś pewna kiedy była ovu:p takze Dajmy jesZcze dwa dni!
    a nóż!

    leżę po ( króliki) także niech się dzieje wola Boża 😄
    Ależ postawiliście owu pięknie 😄

    Lolipop lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Dzień dobry, staram się o pierwszą ciążę. Pierwsza wizyta w centrum leczenia niepłodności niedługo.
    Cześć Krakowska! Super ze ktoś jeszcze się stara o pierwsze z naszego rocznika :) kciuki!! Ile już się starasz?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Cześć Krakowska! Super ze ktoś jeszcze się stara o pierwsze z naszego rocznika :) kciuki!! Ile już się starasz?

    Cześć, na razie w ogóle tj. to pierwsze podejście.

    bertha, kattalinna lubią tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    dopiero 12dpo ..ale pozatym nie jesteś pewna kiedy była ovu:p takze Dajmy jesZcze dwa dni!
    a nóż!

    leżę po ( króliki) także niech się dzieje wola Boża 😄
    No za dwa dni albo pozytywny test albo @ha ha ❤️❤️

    Lolipop lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Dzień dobry, staram się o pierwszą ciążę. Pierwsza wizyta w centrum leczenia niepłodności niedługo.
    Witaj i powodzenia ❤️❤️❤️💚💚💚

    Krakowska lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ania81. Dziękuję kochana 😘
    Jejku, wyobrażam sobie Twój stres. Ja cały czas sprawdzam czy plamienie się nie pojawiło i chyba bym miała zawał jakbym coś takiego znów zobaczyła. Cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło i że już wiesz na czym stoisz . Rosnijcie dalej zdrowo 🙂

    Lolipop. Owulacja to taki ekscytujący czas, oby była owocna 🤗

    Krakowska. Witaj i powodzenia. Daj znać co powiedzą na wizycie.

    kalcia64. Oj to szkoda, że testy negatywne. Może jeszcze coś się pokaże, a jak nie to trzymam kciuki za kolejny cykl.
    no zobaczymy ale wykres nie wyglada już obiecująco 😍

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Cześć, na razie w ogóle tj. to pierwsze podejście.
    A! To spoczko, może się szybko uda :)
    Ja tez o pierwsze, ale staram się już 6 lat.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Witaj i powodzenia ❤️❤️❤️💚💚💚

    Dziękuję :-) W moim wieku na pewno się przyda.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4362

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A! To spoczko, może się szybko uda :)
    Ja tez o pierwsze, ale staram się już 6 lat.

    Współczuję, a co jest powodem tak długich starań?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kobitki ile uwas na ogol po odstawieniu progesteronu przychodzi okres .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Współczuję, a co jest powodem tak długich starań?
    Gdyby to jakiś lekarz wiedział... generalnie jest u mnie całkiem niezle wszystko, plemniki tez są pi razy drzwi, choć mogłyby być lepsze, ale nie z takimi warunkami ludzi zachodzą w ciąże. Także myśle ze to jednak psychika, energetyka blokuje.
    Dlatego w od niedawna wprowadziłam medytacje i afirmacje. :)

    Annie1981, Krakowska lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A! To spoczko, może się szybko uda :)
    Ja tez o pierwsze, ale staram się już 6 lat.
    Ja wierzę, że jak pójdziesz drogą duchową, to maluszek, którego masz w aurze, w końcu zdecyduje się do Ciebie przyjść 😍 Mocno trzymam kciuki 🙂

    Wczoraj czytałam o mantrze na płodność. Sobie też ją ściągnęłam, bo jest również dla kobiet w ciąży.

    http://mamaczarodziejka.pl/adi-shakti-medytacja-zycia-najlepsza-medytacja-dla-mam/

    Wczoraj przeczytałam też o Hoponopono. Przypomniało mi się, że 10 lat temu używałam tej metody, a potem jakoś porzuciłam. Fajne rzeczy się wtedy zadziały w moim życiu, chyba do niej wrócę.

    https://rubikonwings.com/2018/04/16/hooponopono-czy-to-na-pewno-dziala/

    krrropka, Maggia lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 524 525 526 527 528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ