X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina jaki słodziak! Moj w tym roku 7 lat :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga dokładnie, jak piszesz, w telefonie to nie czytanie, nie pisanie :)

    teraz mogę na spokojnie :)

    Karoluś i Kattalinna - ja tam cały czas wierzę, w wasze implantacje

    Vesper - kurczę, faktycznie i ja nie zostanę mamą przed 35 r.ż. ale cóż :P mamy 36 też są fajne
    ha i w klinice w karcie wpisują mnie, że mam 34 :D skończę 35 dopiero w czerwcu więc taka ze mnie młódka
    FSH skoczyło mi z 5,86 na 8,89
    Lekarz mi mówił, że odchodzi się od tego, ale, powiedział, że przed procedurą wystarczą te hormony. W sumie co za różnica - w chwili obecnej i tak tylko in vitro, więc w sumie amh na nic mi :P

    Hewa dziękuję za wirusy! :D niech mnie obsiądą :P Teraz czekamy na Twoje jutrzejsze wieści z prenatalnych

    ktosiowa, rzuc choć oscypkiem :P

    Gretta super, że młodzież zadowolona :D rower na wiosnę cudna sprawa!

    Alicja81, Dotty, Enigma, Lianna, Ankaa81 co tam u Was?
    Szyszka, Maggia jak Wasze brzuchale i ich lokatorzy?

    ja już dziś po zastrzyku, miły i sympatyczny :P gotowy do wstrzykiwań, więc bella! w aptece Pani nas uświadomiła, że na wczorajszych lekach zaoszczędziliśmy 1600zł - tyle dołożył nfz, a my jedynie 335.
    Nie kumam, jak szanowny rząd może zabierać takie szanse.. punkcja, transfer, wizyty, usg, hormony wszystko w programie finansuje nfz. Komercyjnie .. aż nie mam sił myśleć, ile by to kosztowało.. zbieraliśmy od stycznia kasę i nie wiem, czy na 2 procedury by wystarczyło ..

    grzecznie teraz muszę nadrabiać pracę, bo od środy pewnie będę w Białym, monitoring, punkcja, pewnie zejdzie kilka dni, mój lekarz-anioł kazał się nastawić :)

    a tak mi się nie chce, że szok!!!
    piękne słońce, 15 stopni ma dziś być. Ale chociaż jutro polatam po terenie to trochę się na zieleń napatrzę. Chociaż na moich kochanych mazurach to i za oknem mam zielono :)

    miłego dnia kochane!!

    Greetta, hewa81, kattalinna, Vesper lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:

    Dziś sobie uświadomiłam, że skoro w tym cyklu nie zaszłam, to już nie zostanę mamą przed 35 rż ani w 2016 :P Na razie skromny plan jest taki: zaciążyć do grudnia ;)

    Dobrego wieczorku, dziewczyny <3

    edit:literówka


    Ja ustaliłam plan do listopada :P Będę się go trzymać

    Vesper lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Na miłe zakończenie dnia pochwalę się Wam jak mój kiciuś świętował dziś swoje 4 urodzinki :)]

    Haha świetny torcik :D

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:



    Dostałam leki do stymulacji (bemfola) , nie znałam tego wczesniej. Potem antagonista orgalutran. Do,tego encortolon - steryd.

    Teraz zastrzyki i czekamy.


    Nanatasha to są leki na wyciszenie czy do stymulacji już? Super, że ruszyliście, zanim się obejrzysz, będziesz głaskać swój brzuszek z ludzikiem w środku :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowionka dla reszty dziewczyn :)

    Ja w następny piątek lecę na monitoring licząc na cud naturalnego poczęcia ;) Jakoś muszę sobie czas do laparoskopii zająć, bo dłuży się niemiłosiernie

    Greetta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Nanatasha to są leki na wyciszenie czy do stymulacji już? Super, że ruszyliście, zanim się obejrzysz, będziesz głaskać swój brzuszek z ludzikiem w środku :)
    do stymulacji, idziemy krótki protokołem
    potem antagonista na zahamowanie wzrostu
    a sterydy ze wzgl na moją tkankę mięśniakowatą - mięśniaki mogą wywoływać zapalenia a encortolon ma pomóc
    czytałam też kiedyś, że ten steryd powoduje, że organizm nie odrzuca ewentualnego zarodka

    Lianna to i my trzymamy kciuki za Twój cud :)

    Eni_gma lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawialiśmy z M, że po transferze, to chociaż chwilę w ciąży będę, czy się maluch zagnieździ, czy nie

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina u mnie to plamienie w kolorze toffi też okazało się epizodem. Od wczoraj wieczorem jajnik prawy boli cały czas. Temp wysoka. Co to będzie? Wczoraj strzelilam focha mężowi, dzisiaj rano się poryczalam bo nie mogłam ogarnąć włosów i znowu mąż oberwal. Musial mnie przytulać i poprawił mi humor. Jeśli to nie ciąża, to najgorszy pms w moim życiu.
    Nataszo powodzenia. Trzymaj się dzielnie bo z tego co wiem to te zastrzyki też wpływają na humorek.
    Miłego dnia wszystkim. Dzisiaj wreszcie słońce w Polsce centralnej :-)

    Greetta lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, u mnie temp. spadła. Mąż zrobił mi śniadanie do łóżka, a ja zrobiłam mu w tym łóżku awanturę. Nienawidzę dziś ludzi i ubolewam, że nie mogę się zaszyć w jakiejś dziurze ze słuchawkami na uszach i do nikogo się nie odzywać. Do tego mi ciągle zimno i niedobrze.
    Nawet słońce nie pomaga... :/

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna jedziemy na tym samym wózku. Ech.... Ale kotka masz słodkiego. Moja Lupita wyszła gdzieś zimą i nie wróciła :(

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, witam u mnie lekko ciepło i słonecznie, ale cieszę się z tego, że niedługo będzie to już standard:)

    Myślę, że u mnie ten cykl jednak bezowulacyjny. Chciałam oszukać los i mimo tego że endo zabroniła starań ja postanowiłam po mojemu... a tu lipa :(

    Gdzieś kiedyś miałam wywróżone, że pierwsza będzie córka, potem będzie baaaaaardzo dłuuuuuuuuuuga przerwa i na koniec pojawi się dwóch chłopaczków :)
    Dwie pierwsze części z tej przepowiedni się sprawdziły tzn jest dziewczynka i dłuuuuuga przerwa i co dalej będzie..... kto wie?

    Miłego weekendu wszystkim życzę, trzymajcie się i nie dawajcie za wygraną, a za testujące trzymam bardzo mocno kciuki ;)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga przykro mi. Takie to wszystko nieprzewidywalne w tym rozmnażaniu. Chciałbym żeby mi ktoś powiedział już dziś czy będę miała dziecko czy nie. Wolę znać najgorszą prawdę niż żyć w niewiedzy. Ale w tym temacie jestem zdana na nadzieję. Oby jej nie zabrakło.

    Vesper, Eni_gma lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, kiedy testujesz? :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Aqga przykro mi. Takie to wszystko nieprzewidywalne w tym rozmnażaniu. Chciałbym żeby mi ktoś powiedział już dziś czy będę miała dziecko czy nie. Wolę znać najgorszą prawdę niż żyć w niewiedzy. Ale w tym temacie jestem zdana na nadzieję. Oby jej nie zabrakło.

    Wyjęłaś mi to z ust (klawiatury? ;))
    Wokół takie fajne brzuchy i jeszcze fajniejsze dzieciaki, a ja siedzę i dumam, czy tego doświadczę :P

    AQga :D ciekawe, czy będziesz miała bliźniaki ;) W jakim wieku masz córkę? :)

    Enigma wierzymy w te same cuda ;) Z jakiego powodu będziesz mieć laparo?

    Nanatasza życzę Ci, abyś była w ciąży przepisowe 9 miesięcy ;)

    Katta, Karoluś kciuki zaciśnięte!!!

    A tak w ogóle, to jak się ma Matka Założycielka wątku, Tova? :D

    Nanatasza, AQga lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie właśnie, jak Tova i jej maleństwo?? :)
    Vesper, widzę, że Ty na urlop się szykujesz! zazdraszczam! :D

    Z tymi brzuchami wokół to prawda.. co nie pójdę do sklepu, to jakaś ciężarna przede mną, jadę samochodem, to co pasy laska z wózkiem.. i jak tu przestać myśleć..

    Vesper lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety test negatywny. Przynajmniej kasy nie szkoda bo wczoraj były po 6 zł w aptece-promocja. Później zaliczyłam seks na pocieszenie i cóż-czekam na @. Oczywiście jakaś część mnie uważa że na test było za wcześnie i jeszcze wszystko możliwe. Druga część puściła kilka łez.

    Nadzieja Pauli lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś <3 ja z tą pierwszą trzymam kciuki, dla drugiej przytulas na pocieszenie :-*

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Niestety test negatywny. Przynajmniej kasy nie szkoda bo wczoraj były po 6 zł w aptece-promocja. Później zaliczyłam seks na pocieszenie i cóż-czekam na @. Oczywiście jakaś część mnie uważa że na test było za wcześnie i jeszcze wszystko możliwe. Druga część puściła kilka łez.

    Współczuję Kochana, mam nadzieję, że za wcześnie ten test <3 ściskam mocno :*

    Co do ciężarnych to naprawdę zatrzęsienie ich wszędzie jest :O ale my również znajdziemy się w tym gronie :D wszystkim nam tego życzę <3

    Ps. Maggia co u Was słychać? miały zapaść decyzje po 15-tym kiedy rozwiązanie :D

    Hewa pochwal się maluszkiem po badaniu :)

    Życzę wszystkim miłego weekendu :)

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, ściskam!!

    Dziewczyny, trzymajmy się pozytywnych myśli, bo inaczej wszystkie zwariujemy!
    Dużo słonka Wam wysyłam!!! :)

    Ja odzywam radości ze stymulacji.. śmierdzę tak chemią, że sama nie mogę wytrzymać, mocz, pot, nawet skóra, palce, jakbym się tarzała w jakichś roztworach.. oczywiście ból jajników, i metaliczny smak w ustach. Brałam różne zastrzyki, ale nigdy tak nie reagowałam. Te widać są mocniejsze.
    Ale jak to się mówi, to nie pomidorowa, że muszę ten stan lubić, mam go po prostu przejść :)
    ruszam w teren, trzymajcie kciuki, bym nie padła i dała radę latać po tych krzakach :P

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ