X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiscie, że Alicja ma rację, może kropek próbuje sobie znaleźć miejscówkę dlatego masz takie odczucia

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna a jak konkretnie to plamienie wyglądało? Mogłabyś je opisać bliżej? Ja wczoraj wieczorem przed kąpielą zauważyłam na majtkach taki delikatny jasno brązowy ślad. Oczywiście histeria bo wg ovu wczoraj był 9 dpo wg mnie 8 dpo więc za wcześnie na okres a temp mam ładne. Takie plamienia tylko bardziej ciemne i w większej ilości mam czasem dzień lub dwa przed @. A to wczorajsze było takie delikatne że nawet nie wiem czy zaznaczyć na wykresie. Później latalam co chwilę do toalety i sprawdzałam czy coś więcej ale do tej pory czysto. Może to mityczne plamienie implantacyjne, może. Ale wolę się nie nastawiac. Wystarczy że wczoraj ryczalam :( ech.... szkoda słów.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, a po co te łzy, kochana? <3 u mnie było podobnie. Ze dwa dni wcześniej miałam śluz z lekkim zabarwieniem jasnobrązowym, jakby nitkami. Wczoraj na wkładce miałam dwa karmelkowe ślady i jakby kłaczek śluzu ciemnobrązowego. Ale nie był taki jak przed @. Bo też zawsze mam ciemne. Teraz brzuch boli lekko, zobaczymy co będzie. Dzisiejsza noc znowu rwany sen więc termometr wraca do pudła

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pocieszenie. No nic nie przyspieszymy. Trzeba cierpliwie czekać. Zadzwonię do laboratorium. Spytam ile się czeka na wynik bety. Jak kilka godzin to pójdę jutro rano bo akurat mam czas przed pracą i będę wiedziała przed weekendem co i jak. Przynajmniej będę wiedziała czy mogę zaszaleć we Wrocławiu. Przyda mi się reset :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 08:20

    Greetta lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u Ciebie jest tak pięknie, że beta nie może być negatywna :)

    Karoluś81, hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Przesympatyczne Panie :)

    Czy macie choć trochę słonka??? U mnie się coś przebija zza chmur, ale też burze zapowiadają :(

    NATASZKA - powodzenia w klinice <3 czekamy na wieści;

    GREETTA - imprezka się udała?? A synio to z prezentu pewnie mega zadowolony :) No i powodzenia, bo ważny czas macie z M., dajcie czadu <3

    VESPER - beta ujemna??? Kurczę, przykro mi. Ściskam Cię mocno <3 No i życzę Ci, żebyś raz na dobre pogoniła bakcyla i ze zdwojoną siłą ruszyła w dalsze starania. I nie dawaj się tym złym grypowym wirusom - zdrówka :)

    AQGA - też kiedyś chciałam być księgową, nawet zdawałam na ekonomię. Ale teraz, z perspektywy czasu, jako że ściśle współpracuję z księgowością w moim zakładzie pracy, stwierdzam, że to jednak nie dla mnie. Ale jeśli jest to Twoja wymarzona praca to się Dziewczyno nie zastanawiaj. Drugiej takiej okazji możesz nie mieć. Wiem, że masz wahania, co jeśli zaciążysz. Nie myśl na razie o tym. Uda się to będziesz jeszcze bardziej szczęśliwa, a jak nie to będziesz się rozwijać zawodowo, a zafasolkujesz ciut później. A jeśli nie zaryzykujesz, to będziesz sobie w brodę pluć, że nie wykorzystałaś szansy. Także głowa do góry, cyc do przodu i bierz tą robotę.
    KATTA, KAROLUŚ - a może te wasza plamienia to faktycznie implantacja?? Kto wie ... kibicuję, żeby się tam wszystko Wam dobrze pozagnieżdzało i pojawił się zielony plusik. Powodzenia Dziewczyny <3

    Buziaki i spokojnego dnia :)

    Karoluś81, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam,

    słońce próbuje się przebić, trzymam za nie kciuki, bo dzisiaj wyjeżdżam do Zakopanego :).

    hewa81, kattalinna, Nanatasza lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Ja też się witam,

    słońce próbuje się przebić, trzymam za nie kciuki, bo dzisiaj wyjeżdżam do Zakopanego :).

    KTOSIOWA, hej :)
    A zabierzesz mnie ze sobą???
    Uwielbiam Zakopane, ale niestety mój M niekoniecznie, bo za dużo ludzi dla niego. Za to dla niego Bieszczady to cud, miód i orzeszki - dzika natura :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje. Sporo tego deszczu ostatnio.
    Stwierdziłam że nie pójdę na betę bo się boję. Nie mam na to siły psychicznej. Muszę sobie poukładać w głowie co nieco żeby bardziej panować nad emocjami.

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam, u mnie też dziś leje

    Aqga
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mi tam Wasze plamienia wyglądają na implantację i trzymam mocno kciuki żeby tak było.
    Już jesteśmy w drodze do domu. Badania ok, usg ok. Dostałam leki. W prawym jajniku dziś 6 pęcherzyków w lewym 4. Czyli super. Więcej napisze jak przejrzę te wszystkie karteluszki. Teraz przysypiam w samochodzie :)
    Następna wizyta 20 kwietnia :)

    hewa81, Greetta, Vesper, kattalinna, AQga, ktosiowa lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam ;) u mnie pochmurno, ale czasem słonko wysyła delikatne promienie aż miło :)

    A więc tak :) synio przeszczęśliwy, nie spodziewał się takiego prezentu :D niespodzianka udana :P rodzice zadowoleni z siebie ;)

    Natasza super wieści :P

    Vesper przykro mi z powodu bety <3 życzę szybkiego powrotu do działań ( wygoń dziadzisko ) ;)

    AQga masz teraz nad czym myśleć, oby te myśli odwróciły Twoją uwagę od zaciążenia i niebawem okaże się że już nie musicie się starać :D

    Karoluś nie patrz na detektor, zaczynam myśleć że jego obecność tylko niepotrzebnie nas nakręca. Wykres jest piękny :D i jeśli brak odwagi czy przekonania do zrobienia bety to lepiej dać sobie spokój na weekend, pojechać, odstresować się i w poniedziałek wszystko się okaże. Życzę zieloności :)

    Kattalinna trzymam kciuki za pomyślne "trwanie" wykresu :)

    Miłego wieczoru życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 16:48

    hewa81, Vesper, Karoluś81, kattalinna lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie, dziewczyny! <3

    Właśnie się okazało, że większość moich "ciążowych" objawów to były raczej dolegliwości z przewodu pokarmowego, być może stanowiące konsekwencję zażywania luteiny :P krwawo się to skończyło, bardzo krwawo :P...

    Zgadzam się z Greetą, że detektor jest niepotrzebnym nakręcaczem. Mam na wykresie zaznaczone K-, a ten twierdzi, że szansa na pozytywny test wynosi 80% :P hahaha!

    Nanatasza, gratuluję pęcherzyków, niech rosną na zdrowie!

    Karoluś, rozumiem Twój lęk przed betą. Ja zdecydowałam się na nią, bo wiem, że większość leków przepisywanych przez lekarzy z NFZ nie uwzględnia potencjalnej opcji "ciąża" ;) A tak do soboty żyłabym nadzieją ;)

    Hewia, Maggia, Szyszka - czekamy na wieści z frontu ciążowego <3

    No i na nowe ciąże. Trzymam kciuki za implantacje, dziewczyny !!!

    kattalinna, Greetta, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za tydzień się wyjaśni co to było ;) dziś już śladowe ilości zwykłego śluzu kremowego. Za to jajniki szaleją i brzuch pobolewa. Czyli standard o tej porze cyklu.

    Vesper lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zaczęłam się rozpisywać po południu ale przez dziadowski telefon cały wpis wsiorbało :(

    Vesper strasznie mi przykro, ale nie poddawaj się, wylecz dziada porządnie, tak żeby nie psuł ci starań, chociaż mi ostatnio jeden lekarz powiedział że infekcje pochwy nie odpowiadają za niepowodzenia w zajściu...

    Karoluś bądź dobrej myśli, jesteś na dobrej drodze, sytuacja u ciebie klarowna jak na dłoni, wszystko pięknie wygląda, a te plamienia Twoje i Kattalinny to może faktycznie kropki szukają sobie miejscówki :)

    Hewa dzięki za Twoje cenne rady,w ogóle można na Was liczyć dziewczyny :)

    Nanatasza powodzenia, bardzo dobre informacje na początku cyklu :)

    Ja u siebie takiej sytuacji jeszcze nie miałam... tzn w cyklach z termometrem to pierwszy raz i tak sobie myślę, że człowiek przeznaczenia i tak nie oszuka, co ma być to będzie:)

    Pozdrawiam Wszystkie :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa i ja do Zakopanego sie pisze. Kocham Tatry i mam sentyment do Zakopca!!

    Karolus cierpliwości, poszalej i odsuń myśli od płodności

    Przejrzałam swoje wyniki z zeszłego roku
    Wiec tak w skrócie. Szanse na naturalną ciążę miałam.większe rok temu. Stosunek lh do fsh 0.75. Teraz mam 0.68.. Wiec decyzja z in vitro jak najbardziej słuszna. Fsh wskazuje na niska rezerwę..
    Ale do to do Naturalnej ciąży a ze my ze wspomagaczami wiec wszystko ok :)

    Dostałam leki do stymulacji (bemfola) , nie znałam tego wczesniej. Potem antagonista orgalutran. Do,tego encortolon - steryd.

    Teraz zastrzyki i czekamy.

    Greetta, ktosiowa, hewa81 lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza dobrze, że jesteś pod fachową opieką, sama też pewnie czujesz się bezpieczniej, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i tym razem zaowocuje zielonym kropkiem :)

    Ktosiowa, ja też bym bardzo chętnie się z Tobą zabrała, już myślę, gdzie by tu na majówkę wyjechać... Potrzebny mi reset, ciężka była ta zima :(

    Aqga
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga, infekcje może i nie przeszkadzają w zajściu, ale w uprawianiu seksu zdecydowanie nie pomagają :P
    Nie mówiąc już o tym, że wiele z nich może albo powodować problemy u Maleństwa, albo (w skrajnych przypadkach przy infekcjach bakteryjnych) nawet poronienie...

    Nanatasza, słyszałam, że odchodzi się od porównywania stosunku LH/FSH ;) chyba trochę bardziej ma znaczenie poziom rezerwy jajnikowej (AMH, ocena pęcherzyków antralnych, inhibiny...). Rozumiem, że FSH Ci wzrosło?
    Tak czy inaczej, cieszę się, że jesteś pod fachową opieką i kibicuję! :D

    U mnie IO i AMH nawet za duże ;), więc jajec jest potencjalnie dużo. Ale żeby coś z tego wniknęło, to jeszcze seksy muszą być ;)

    Dziś sobie uświadomiłam, że skoro w tym cyklu nie zaszłam, to już nie zostanę mamą przed 35 rż ani w 2016 :P Na razie skromny plan jest taki: zaciążyć do grudnia ;)

    Dobrego wieczorku, dziewczyny <3

    edit:literówka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 21:37

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na miłe zakończenie dnia pochwalę się Wam jak mój kiciuś świętował dziś swoje 4 urodzinki :)
    4c4a1d4033f2379bmed.jpg

    5a97b64b487f8766med.jpg

    d21b0d209b00e18cmed.jpg

    Vesper, AQga, Nanatasza, Greetta, hewa81, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale numer Kattalinna w pierwszej chwili pomyślałam, że z tym tortem coś nie tak "w galarecie"??? :) Dopiero po chwili zakumałam, że to dla kotka.

    Vesper zgadzam się z Tobą w kwestii sexu - masz 100 % racji, ja leczyłam się ok 3 lat, próbowałam już chyba wszystkiego, wyleczyłam tez nieistniejące choroby weneryczne a to dziadostwo wciąż wracało...
    I tak po prawdzie dalej nie wiem, czy nie jestem chora, mój M w nasieniu ma Enterococcus faecalis, więc też zmierzam na posiew...

    Ale mimo wszystko życzę zdrówka i więcej przytulania co by w końcu zamierzony rezultat osiągnąć :)

    Aqga
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ