X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Dziękuję za kibicowanie pod moim wykresem! :*!
    Ja też :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo Vesper, ja dopiero doczytałam, że na becie by łaś! kurczę, otwieranie forum na telefonie skutkuje niedoczytaniem wszystkiego ..
    Vesper, to koniecznie jak najszybciej daj znać, szkoda, że tak późno te wyniki.. aż ponad dobę trzeba czekać? jajko bym zniosła..

    dziewczyny, faktycznie pod wykresami macie mnóstwo kibiców i mnóstwo kolorowych zdjęć!! :D i aj się przyłączam do trzymania kciuków! Cały czas trzymam za wszystkie!

    miłego dnia kobitki, u nas wielka mgła!
    ja dziś oprócz pracy wybieram się na szmatki z koleżanką. Mam nadzieję łowy będą udane :P

    Vesper lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki :)

    MAGGIA - dzięki za "instrukcję bóli podbrzusza" :D Bardzo mi to pomogło :) Tak ku sprostowaniu, to moje stwierdzenie, że "podbrzusze mi doskwiera", to było bardziej określenie, że coś tam się dzieje. Nie jest to ból, a raczej pobolewanie i raz czuję, a raz nie. Także z Twojego opisu myślę, że faktycznie to normalna sprawa. Czasem coś zakuje, ale nic poza tym, nie plamę więc raczej ok .... No i często jest tak, że przy odpoczynku przestaje pobolewać :D
    Buziaczki Kochana - dobrze jest mieć bardziej doświadczoną ciążówkę <3

    GRETTA - przy clo to nawet wcześniej dziewczyny ganiają na monit, bo pęcherzyki szybciej rosną; ostatnio moja znajoma w 12dc to miała już pęcherzyk 23mm, ale wiadomo, organizm może różnie reagować. Mam nadzieję, że dziś w Twoim 11dc wszystko tam będzie, tak jak ma być. Daj koniecznie znać co i jak :)

    VESPER - czekamy z niecierpliwością na Twój wynik. Ale faktycznie długo musisz czekać :( Jak ja robiłam, to do późnego wieczora czekałam na wynik i było to bardzo stresujące :/ Także wierzę co musisz czuć. Ściskam Cię i kciuki <3

    NATASZKA - jak udostępnisz wykres, to też dostaniesz specjalne, dedykowane tylko dla Ciebie, wiruski :) <3
    Udanych zakupów :) Poszalej, a co :D


    BUZIACZKI Dziewczęta i tradycyjnie więcej słonka :)

    Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ale się porobiło...

    Dostałam propozycje nowej pracy :) takiej woooow, może na początek za nie dużą kasę ale za to na stanowisku, na którym zawsze chciałam pracować :)

    Teraz dopiero mam stresa... kurcze co tu robić, jak przeczekać te 12 do testowania???

    Macie jakieś pomysły?

    No i tradycyjnie trzymam kciukasy za testujące :)

    Słoneczka dużo życzę Wam dziewczynki życzę, u mnie dziś piękna pogoda :) i jakaś taka szczęśliwa jestem :) :) :)

    A co do podbrzusza... to ja nie wiem co się tam u mnie dzieje: burczy, kłuje, pobolewa i nie wiem co jeszcze, OVU chyba faktycznie była :) nie wiem, jak można taki stan przeoczyć, kiedyś nawet tego nie zauważałam :)

    hewa81, kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zowu mnie nakręca detektor oznak ciąży. A informacja o terminie porodu wywołuje takiego banana na twarzy :-) oczywiście wiem że to nic pewnego itd ale fajnie pomarzyć. Mogłabym mieć w tym roku najpiękniejsze Boże Narodzenie w życiu :-) cały czas wierzę że to możliwe. Musi mi wystarczyć cierpliwości do wtorku.

    hewa81, Greetta lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga ja bym na Twoim miejscu brała pracę. Staram się mieć takie podejście, że nie uzależniam niczego od ewentualnej ciąży bo jest ryzyko że ani dziecka ani normalnego życia nie będę miała. Nie znam szczegółów ale spróbuj podejść do tematu racjonalnie. A kto wie? Może właśnie jak zaczniesz realizować się zawodowo i zajmiesz głowę innymi sprawami niż ciąża to szybciej w nią zajdziesz? Życzę dobrej decyzji i powodzenia :-)

    hewa81, kattalinna lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga, jak praca wymarzona, to bierz :)

    Karoluś81, hewa81 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga ja też bym brała :D

    hewa81 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga dokładnie, ja też bym brała. Normalnie trzeba funkcjonować :D ja teraz też jestem po kokardę zawalona robotą, bo planowaliśmy ivf w czerwcu. Ale co ma być, to będzie i tyle :)


    Hewa, już udostępniam wykres i czekam na zarazę :D

    Zakupy średnio udane, słaba dostawa :P

    Już żyję myślą o Białymstoku. Jeszcze tylko trochę popracuję, skoczę na próbę chóru i już :D

    hewa81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny melduję się po wizycie :D pęcherzyk 24mm z lewego jajnika, zapomniałam zapytać o endo :/ pierdoła ze mnie ( tsh nadal gin twierdzi że nie ma potrzeby obniżać ) :/ i mamy działać od dziś po przez cały weekend <3 - czyli będzie przyjemnie :P ostatnio coś moje libido się poprawiło :D
    Uciekam teraz bo mamy imieniny syna, zrobiliśmy mu niespodziankę - zakupiliśmy mu nowy rower taki jaki mu się od dawna podobał :) i musimy się zbierać bo rodzinka czeka :D

    Trzymam kciuki za betę Vesper ;)
    Zaglądne wieczorkiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 16:24

    Vesper, Nanatasza, hewa81 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga wrote:
    Kurcze dziewczyny ale się porobiło...

    Dostałam propozycje nowej pracy :) takiej woooow, może na początek za nie dużą kasę ale za to na stanowisku, na którym zawsze chciałam pracować :)

    Teraz dopiero mam stresa... kurcze co tu robić, jak przeczekać te 12 do testowania???

    Macie jakieś pomysły?

    No i tradycyjnie trzymam kciukasy za testujące :)

    Słoneczka dużo życzę Wam dziewczynki życzę, u mnie dziś piękna pogoda :) i jakaś taka szczęśliwa jestem :) :) :)

    A co do podbrzusza... to ja nie wiem co się tam u mnie dzieje: burczy, kłuje, pobolewa i nie wiem co jeszcze, OVU chyba faktycznie była :) nie wiem, jak można taki stan przeoczyć, kiedyś nawet tego nie zauważałam :)


    Jakie 12? 12 dni do testowania?
    A ty masz jakaś pracę teraz?
    Trudna sprawa, bo co innego przyjąć awans i zaciążyć, a co innego iść do nowej pracy i zacząć od ciąży, ale
    1. Pierwsze primo: starania staraniami... A z ciążami u nas kiepsko... Moze sie zdążyć, ze zanim zaciążysz, to spokojnie popracujesz i wcale nie wyjdzie tak, ze po 2 dniach pracy dajesz zwolnienie ciążowe (tak a propodażowe to wiesz, ze umowa terminowa i bardzo wczesna ciąża oznacza brak przymusu przedłużania umowy)
    2. Drugie primo: moze zadziałać prawo murphiego i zaciążysz w pierwszym tygodniu pracy... Wiec nowa praca moze okazać sie niezlym lekarstwem na nasze problemy.

    Podsumowując ;) ja bym brała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 16:47

    Greetta lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :D

    Dzięki za wszelkie wsparcie i w ogóle za miłe przyjęcia do grona :D
    Beta negatywna, więc trzymajcie kciuki, żebym się dziada pozbyła, bo mnie dręczy już od wielu miesięcy :P No i przeziębiłam się do tego :P Chyba miałam ciążę urojoną ;)
    Także jutro zaczynam leczenie i kolejny miesiąc odpuszczam, bo będę na wyjeździe bez ślubnego ;)

    Maggia dzięki wielkie za wszystkie informacje! <3

    AgQa zgadzam się z Ktosiową, bierz pracę!

    Karoluś teraz reflektory zwrócone na Ciebie, serdecznie kibicuję!!!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper, szkoda .. ale wylecz dziadostwo i wracaj do działań z nowymi siłami!

    AQga może być i tak, jak mówi Ktosiowa, prawo murphiego ciągle gdzieś obok się czai (bynajmniej ja tak mam...) ale naprawdę co ma być, to będzie
    Przecież nie jesteśmy tylko dla dzieci i tylko matkami. Trzeba nam dbać o swój rozwój, swoją pracę, samopoczucie :)
    bierz robotę i się spełniaj :D
    ps. zdradzisz, cóż to za praca?


    Gretta, udanej imprezki imieninowej :D młody pewnie przeszczęśliwy z nowego roweru :D

    Vesper, Greetta, hewa81 lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesperku, a może za wczesna ta beta jeszcze? Wiesz, póki nie ma Ridża... ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, nie sądzę, Katta ;) coś by tam urosło ;)

    Trzymam kciuki za twoje testowanie, kochana!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper przykro mi bardzo... Podlecz się i walcz! Ja też z tym dziadem wojowałam, wiem czym to pachnie :(

    A propos mojej sprawy to faktycznie ciężka kwestia, bo owszem pracuję już dłuuugo w jednej firmie i musiałabym się zwolnić i zacząć nową pracę. A jak wiadomo, chyba to nie najlepszy pomysł... Może uda mi się jakoś przeciągnąć podjęcie decyzji do czasu spodziewanej @, ja po prostu chciałabym mieć spokojną głowę...

    Ale może zdarzyć się tak, że jak nie wyjdzie z ciążą a praca poczeka to ją wezmę i chyba na jakiś czas będę musiała odłożyć starania, chcę się przebranżowić, więc czekałaby mnie długa nauka :) ale co tam, możecie się ze mnie nabijać - zawsze chciałam zostać księgową :)

    Pozdrawiam wieczorową porą :)

    Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Aqga
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna no proszę, ostatnio Szyszka na swoim wykresie zaznaczyła plamienie implantacyjne i wszystkie wiemy jak to się skończyło :)

    Trzymam kciuki :)

    kattalinna, Greetta lubią tę wiadomość

    Aqga
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga, kciuki się przydadzą :) szczerze mówiąc, czuję się jakbym za chwilę miała dostać okres. Kiedyś, jakoś w czasach studenckich miałam cykle 21-22 dniowe i boję się, że to wróciło :( może to być też wczesna menopauza bo sporo objawów się też zgadza...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalina tylko nie wczesna menopauza ja Cię proszę! Za młodziutkie z nas kobitki by o tym ustrojstwie myśleć

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby...

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ