X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    dobrze, że Wy dziewczyny takim optymistycznym akcentem zaczynacie tydzień :)
    Przyda mi się nieco tej Waszej dobrej energii.

    U mnie 19 dzień cyklu a OVU brak :( No i nie wiem czy czekać dalej na nią czy już raczej na @...

    Pozdrawiam Was gorąco.

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqga może jeszcze skoczy temp. Przecież czasem ovu się przesuwa, np przez chorobę.
    Vesper wiem że Szyszka robiła betę. No ale w galerii są ciążowe wykresy gdzie dziewczyny testowaly przed terminem@i był plusik. Nie ma reguły. No właśnie, o ile było by łatwiej gdyby od razu organizm nas informował że jest ciąża. I pomyśleć że są kobiety, które potrafią przegapić termin @ i dopiero po iluś tam dniach czy tygodniach orientują się że mogą być w ciąży. Ech.... ja tak nigdy nie będę miała.
    Oczywiście każdego dnia analizuję swój organizm. W tym cyklu np tak mam, że od dnia ovu do soboty włącznie bolał mnie brzuch i jajniki zwłaszcza ten owulujacy. Wczoraj rano temp była niższa i ból ustal. I ja oczywiście myślę że to pewnie zagniezdzenie i dlatego takie odczucia. Dzisiaj temp znowu wysoko. Właśnie zastanwia mnie to co opisałam bo wcześniej nie zauważyłam takich objawów. Jeśli bolał jajnik to tylko w podczas ovu, a brzuch tuż przed@ lub w trakcie. Oczywiście wiem że to absolutnie nic nie musi znaczyć jednak miałam potrzebę podzielenia się tym z Wami :-)

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jak dobrze, że od Was bije optymizm :)

    ja dziś okropny dzień, nerwowa jestem, płaczliwa, niech już ta cholerna @ przyjdzie..

    Gretta dziękuję za pamięć :P
    Hewa - Tobie za wirusy i bociany, niech on w końcu do mnie doleci!

    doty zdrowiej kochana!! nie daj się żadnym zapaleniom!

    AQga może faktycznie się owu przesunęła? Z nią to trochę tak, że nie znamy dnia ani godziny.. nawet na lekach nie zawsze jest wtedy, kiedy by się chciało

    Vesper, podziel się tą siłą woli!! ja co chwilę latam do wc czy to już.. :)
    praca coś się nie klei.. ech marny mam dziś dzień

    dziewczyny ściekam Was słonecznie, wszak za oknem niby wiosna :)
    Karoluś, jak ja Cię rozumiem, też ciągle się obserwuję i na każde skwierczenie jajnika reaguję. A maiłam się wyluzować, a tu nici..
    i życzę tej woli, by wytrzymać do testowania :)

    Greetta, Vesper, Szyszka1, hewa81 lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza nie podlamuj się. Pomyśl że macie przecież plan, że droga do macierzyństwa jest cały czas otwarta. Jeśli nawet teraz @ przyjdzie to za chwilę zaczynacie procedurę a wtedy na pewno się uda :-)
    Ja pewnie przesadzam z tymi oberwacjami i analizą objawów, ale i tak jestem spokojna w porównaniu do poprzedniego miesiąca.
    Co będzie to będzie.

    Nanatasza lubi tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie podłamuję się, tylko nerw mnie nosi, pms szaleje :P
    czekam właśnie aż @ i czekam i czekam.. a ta jak na złość..
    już bym się chciała umówić do kliniki, od tego zależą też moje pozostałe spotkania w pracy, praca M, bo przecież też jedzie ze mną.. a tak zaplanować tygodnia nie mogę:)

    dobrze, że jesteś spokojniejsza :)
    zobacz, co spokój przyniósł Hewie :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Szyszko super, że u Ciebie i kropeczki wszystko dobrze, zaglądaj tu do nas częściej i dawaj znać o sobie :)

    Hewa tobie również udanego tygodnia i lepszej pogody dla Futra :)

    Vesper trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie.

    Doty zdrówka życzę, tak mi przykro ze dopadły Cię nie te wirusy co trzeba.

    Nanatasza ewidentnie przemawia przez Ciebie pms:) Ja wciąż powtarzam sobie, że co ma być to będzie... nawet Twoja @ w końcu nadejdzie.
    Życzę, żeby stało się to jak najszybciej i żebyś mogła już sobie wszystko zaplanować.

    Karoluś, wiem ze z OVU to różnie może być, analizowałam swoje wcześniejsze dane i dość często miewałam cykle 30-32 dniowe a to wskazywałoby w moim przypadku na OVU nawet w 21 dniu... Tylko czy przypadkiem akurat los nie chce zadecydować jednak za mnie...
    A tak swoją drogą ja tez ciągle szukam jakichś objawów ze strony jajników z nadzieją, że może coś się tam dzieje.
    Tak to już widocznie my Staraczki mamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 15:37

    Vesper, hewa81 lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, potrzebuję porady..
    po stosunku zaczęłam plamić (brązowa wydzielina) - i teraz nie wiem, czy to już @ czy co? nie sądzę że to od M.
    Czekam na rozwój wydarzeń, póki co cisza.. nie wiem, czy dzwonić się już umawiać, bo mam być w klinice 2-3dc. Jak dziś jest 1 a ja zadzwonię jutro, to już panikuję, że miejsca dla mnie nie będzie.. ech. co robić?
    M mówi, że sam nie wie. Mówi, zapytaj tych koleżanek na forum :D

    EDIT______
    zapomniałam dodać, że podczas przytulanek bolała mnie macica..
    kłujący taki ból przy dotykaniu szyjki..

    EDIT 2_________
    zapadła decyzja, żeby poczekać na rozwój sytuacji do jutra :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 17:57

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza plamienie to jeszcze nie @ i z tego co wiem nie powinno się liczyć jako 1 dc.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze słyszałam, że jako 1dc liczymy pierwszy dzień krwawienia. A kiedy teoretycznie powinnaś mieć @?

    PWZJp2.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza trzymam kciuki, żeby się nie rozkręciło! Posyłam Wam moją silną wolę! Która została wsparta mądrą radą, bo, oczywiście, sikałabym już od 8 dpo ;)

    Karoluś u mnie działa luteinka, więc mam cudowne ciążowe objawy ;) no i pewnie, trochę odsuwam w czasie ewentualne rozczarowanie, w które nie wierzy mój M ;)

    AQga dzięki za kciukasy! :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) odpoczywam sobie od forum ale zaglądam często i oczywiście kibicuję zarówno staraczkom jak i zaciążonym :D

    Maggia tak pięknie napisałaś do nas, że aż cieplej na sercu się zrobiło :)
    Jak to miło, że kobieta która osiągnęła swój upragniony cel i jest już prawie na mecie pamięta o nas, zagląda, interesuje się nami i wspiera :) Dziękujemy :*
    Zdrówka życzę :) miewajcie się ciepło <3

    Natasza mam nadzieję, że omówiliście z M te ważne sprawy :D i zgodni jesteście ;)
    @ jeśli nie dziś to jutro się rozkręci (plamienie nie jest uznawane jako 1dc [ oby @ nie przyszła przez najbliższe 9 mc :P ])i wszystko pójdzie wg planu tylko nie stresuj się tak jeśli realizacja jego przesunie się o 1 dzień w którąś stronę. Wiem łatwo się mówi jeśli się nie jest w danej sytuacji :O ale tak praktycznie wyciszenie teraz Wam potrzebne a nie to przeklęte pms :D współczuję tego wszystkiego przez co musicie przechodzić bo ta Wasza droga taka długa. Kochana bardzo mocno Wam kibicuję i trzymam kciuki oraz z uwagą będę śledzić jak idzie :P ;)

    Hewa zdrówka i ładnej pogody na długie spacery :)

    Karoluś, owulkę to ponoć monitoring najlepiej wyśledzi tak ostatnio usłyszałam :O ale tak czy inaczej obserwować się i zapisywać "parametry" nie zaszkodzi :P
    Wyglądam u Ciebie zielonej kropeczki na wykresie :P

    Vesper trzymam kciuki aby użyty przez Ciebie test nie pozostał zepsuty, no chyba że II się pokażą :D ale to już nie podchodzi pod zepsucie tylko zużycie ;)

    Doty wypędź choróbsko i wracaj do gry po właściwe wirusy :P

    Szyszko super, że miewacie się dobrze :) odwiedzaj nas częściej :)

    Pozdrawiam wszystkie i zieloności nam w najbliższym czasie życzę :P tak jak to przepowiedziała nam Maggia ciąże posypia się jedna po drugiej :D

    Ps. jeśli macie czas i ochotę to zerknijcie na mój 3dc na wykresie ( notatki ), mam tam wyniki hormonów - co o nich sądzicie ? :O ekspertki i koleżanki z forum :D mój M też jak nie wie co mi doradzić to każe Was pytać :D

    wklejam, bo chyba nie można moich notatek podejrzeć :O
    3dc -TSH 2,78 ; LH 8,84 ; FSH 7,20 ; PRL 9,72 ; E2 42 ;PRG 0,78 ;T 0,438 ;FT4 15,20 ;






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 19:50

    Vesper, Szyszka1, doty22 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna dzis albo jutro powinnam dostać. Jak narazie cisza, lekkie pobolewanie brzucha i tyle

    Gretto na pewno tsh jak dla starających sie za wysokie. Ja robiłam tez ft3 nie tylko ft4 i wtedy cos tam porównać można. Pozostałe hormony zerkne jutro :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza potwierdzam pierwszy dzien @ to ten z krwawieniem nie z plamieniem.

    Gretto tsh za wysokie, ft4 powinno być przy gornej granicy normy tyle z moich doświadczeń

    Greetta lubi tę wiadomość

    Aqga
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Ahoj ::
    Witam się w piąteczek :)

    MAGGIA, cudnie napisałaś <3 - za mną połowa sukcesu i już się nie mogę doczekać tego końcowego okresu jak wybieranie ubranek, wózka czy zabawek, bo innego scenariusza nie zakładam - przetrwam kolejne 6 m-cy w szczęściu, że maluszek zdrowo rośnie.
    I wierzę mocno, że pozostałe Dziewczyny też tego pięknego czasu doświadczą - najpierw wielką radość z dwóch kresek, potem mdłości, rzyganka, a na końcu szał zakupów, wyprawki dla bąbelków, radość z narodzin, itp.
    Życzę Kochana dużo zdrówka dla Maleństwa i Ciebie, dużo szczęścia i radości. Cieszę się, że wszystko jest fajnie, a do 15.04. jeszcze tydz., szybko zleci i będziesz spokojniejsza :)
    Odpoczywaj teraz dużo, nie przemęczaj się, a ciśnienie na pewno nie będzie szaleć.
    A jakie imię wybraliście (jeśli to nie tajemnica)?? Ja mam kilka na oku, ale nie ze wszystkimi się mój M zgadza, więc coś czuję, że negocjacje będą. Chociaż z drugiej strony czy ma to jakieś znaczenie .......
    Buziaczki :****

    Hewa, nie jest to tajemnica, tym bardziej ze to imie juz funkcjonuje w gronie mojej rodziny, znajomych, kolegow z pracy, a nawet wsrod poloznych i mojej pani Dr, wszyscy sie juz ponad pol roku temu przyzwyczaili, ze maly Olaf rosnie w moim brzuchu :)
    Jest kochany, pacnie, dotknie, skubnie mnie czasami delikatnie, nigdy mi nie sprawil jeszcze bolu (choc kolezanki przestrzegaly "zobaczysz jak pod koniec ciazy bedzie walic po zebrach to az sie bedziesz zwijac z bolu"), no nie wiem, albo on taki kochany albo moj tluszczuk dobrze wszystko amortyzuje - ja to szczupla jestem ale w ciazy zrobila sie ze mnie troche kuleczka, wiadomo ;)
    No wiec Olaf. Nie znalismy plci wybierajac to imie, mielismy wiec tez typ przygotowany dla dziewczynki - zajelo nam to jeden wieczor. Kierowalismy sie tym, co to imie oznacza, jakie ma pochodzenie, jaka energie ze soba niesie. Dla obojga nas to bylo wazne, bo wierze, ze imie nieco determinuje charakter, szczescie, powodzenie w zyciu. Nie moglabym np dac synowi na imie Bruno, bo to imie nie wiadomo skad pochodzi i co oznacza, nie znalazlam nic na jego temat, takie imie "kundel" ;)
    Uwielbiam imie Krzysztof, ale to juz moj brat nosi, wiec odpada. Zas moj ojciec ma ciekawe imie, Wilhelm, i wlasnie tak na drugie bedzie mial Olaf, brzmi moze troche zlowrogo, ale jak tylko uzyje sie zdrobnienia Olo Wili (Wiluś), to po prostu miod na moje serce. Olafek Wiluś :)
    A jakie masz typy Hewa?


    Dziewczyny Kochane, jejku dziekuje Wam za tyle cieplych slow na temat mojej nocnej weny, kiedy po tradycjnym zjedzeniu jablka po prostu wylalam z siebie to, co nosze w sercu i glowie. Kibicuje Wam i zagladam i oczywiscie, ze bede to robic dopoki ostatnia z nas nie zostanie ciężaroweczka! Przeciez to jest niesamowite, ze co jakis czas kolejnej sie udaje i przechodzi na liliowa strone :) (choc watku tam jak nie bylo, tak nie ma ;)). Ja czuje naprawde, ze za moment kolejna odfrunie w ciazowej radosci <3
    Zycze Wam wszystkiego dobrego i duzo milosci :-)

    Vesper, hewa81, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greetta wrote:
    Witajcie :) odpoczywam sobie od forum ale zaglądam często i oczywiście kibicuję zarówno staraczkom jak i zaciążonym :D

    Maggia tak pięknie napisałaś do nas, że aż cieplej na sercu się zrobiło :)
    Jak to miło, że kobieta która osiągnęła swój upragniony cel i jest już prawie na mecie pamięta o nas, zagląda, interesuje się nami i wspiera :) Dziękujemy :*
    Zdrówka życzę :) miewajcie się ciepło <3

    Natasza mam nadzieję, że omówiliście z M te ważne sprawy :D i zgodni jesteście ;)
    @ jeśli nie dziś to jutro się rozkręci (plamienie nie jest uznawane jako 1dc [ oby @ nie przyszła przez najbliższe 9 mc :P ])i wszystko pójdzie wg planu tylko nie stresuj się tak jeśli realizacja jego przesunie się o 1 dzień w którąś stronę. Wiem łatwo się mówi jeśli się nie jest w danej sytuacji :O ale tak praktycznie wyciszenie teraz Wam potrzebne a nie to przeklęte pms :D współczuję tego wszystkiego przez co musicie przechodzić bo ta Wasza droga taka długa. Kochana bardzo mocno Wam kibicuję i trzymam kciuki oraz z uwagą będę śledzić jak idzie :P ;)

    Hewa zdrówka i ładnej pogody na długie spacery :)

    Karoluś, owulkę to ponoć monitoring najlepiej wyśledzi tak ostatnio usłyszałam :O ale tak czy inaczej obserwować się i zapisywać "parametry" nie zaszkodzi :P
    Wyglądam u Ciebie zielonej kropeczki na wykresie :P

    Vesper trzymam kciuki aby użyty przez Ciebie test nie pozostał zepsuty, no chyba że II się pokażą :D ale to już nie podchodzi pod zepsucie tylko zużycie ;)

    Doty wypędź choróbsko i wracaj do gry po właściwe wirusy :P

    Szyszko super, że miewacie się dobrze :) odwiedzaj nas częściej :)

    Pozdrawiam wszystkie i zieloności nam w najbliższym czasie życzę :P tak jak to przepowiedziała nam Maggia ciąże posypia się jedna po drugiej :D

    Ps. jeśli macie czas i ochotę to zerknijcie na mój 3dc na wykresie ( notatki ), mam tam wyniki hormonów - co o nich sądzicie ? :O ekspertki i koleżanki z forum :D mój M też jak nie wie co mi doradzić to każe Was pytać :D

    wklejam, bo chyba nie można moich notatek podejrzeć :O
    3dc -TSH 2,78 ; LH 8,84 ; FSH 7,20 ; PRL 9,72 ; E2 42 ;PRG 0,78 ;T 0,438 ;FT4 15,20 ;

    Wg mnie poza tarczyca reszta hormonow ksiazkowo: stosunek LH do FSH oscyluje wokol 1, prolaktyna ladna, niska, progesteron typowy dla tej wczesnej fazy cyklu... No jednym slowem nic tylko w ciaze zachodzic :) choc moze te tarczyce warto wziac pod lupe.

    To fajne: http://m.dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/nieplodnosc/234-sprawdzamy-poziom-hormonow

    Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretto, tak, jak napisała Maggia - stosunek LH FSH dobry
    Ja bym też o tej tarczycy pomyślała. Ale z tego, co wiem, to nie można opierać się na 1 badaniu, bo tsh jest zmienne, mi zlecił lekarz powtórkę za tydzień od badania.
    Kiedy wybierasz się na wizytę?

    Maggia fajne imię Olaf :)
    My przez te lata mieliśmy już tyle imion wybranych, tyle że w tym czasie pojawiały się dzieci w rodzinie i u znajomych, a wraz z nimi nasze imiona znikały z listy.. i tak czekamy.
    Teraz też miałam wybrane imiona, jak widać, za wcześnie. Następnym razem poczekam do 9 miesiąca :P

    U mnie póki co cisza.. wredna @ tak się zawsze śpieszy.. ale liczę, że dziś przylezie
    A o tym plamieniu i bólu podczas stosunku muszę pogadać z lekarzem. Oczywiście wyobraźnia działa i już widzę różne złe rzeczy..

    miłego dzionka!!

    Greetta, Maggia lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza możesz pogadać z lekarzem, nie zaszkodzi ale ja bym tego nie wyolbrzymiala. Czasem tuż przed okresem jakiś pęcherzyk czy coś pęknie i stąd plamienie. Ale @ zaczyna się dopiero kuedy faktycznie poleci krew :/
    Na hormonach się jeszcze nie znam. Nie pomogę ale widzę że dziewczyny są specjalistkami :-)
    Maggia pozdrawiam i gratuluję kochanego Olafka :-)

    Maggia lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w kolejny pochmurny dzień :(
    A może u Was choć trochę słonka przebija się zza chmur??

    MAGGIA - piękne imię - Olaf - też nad takim rozmyślałam, ale ostatecznie jeśli urodzi się chłopczyk to będzie miał na imię Szymon lub Tymon (póki co nie potrafię zdecydować które i to pewnie mój M ostatecznie wybierze). Co do dziewczynki, to jest tak wiele imion, wiele niezdecydowania i nieporozumienia w tej kwestii z M, że zostawiamy to na później. Ale coś czuję, że to właśnie będzie chłopiec.
    Życzę Wam dużo, dużo zdrówka i spokoju na ten końcowy czas :) <3

    NATASZKA - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj to z lekarzem. Z jednej strony nie ma co popadać w paranoję, ale też nie można bagatelizować dolegliwości, skoro bóle się powtarzają.
    Życzę Ci szybkiego nadejścia @, niech się nie ociąga, bo przed Tobą ważny czas. Dużo uśmiechu i siły :) <3

    GREETTA - tak jak Dziewczyny pisały, wyniki masz ok, no może faktycznie poza TSH. Najlepiej umów się do endo, niech decyduje. Moja zawsze powtarzała, że z TSH nawet powyżej normy można zaciążyć, ale potem może być problem z donoszeniem, jeśli się nie będzie uzupełniać hormonów, więc wiadomo, lepiej wyjść z niższym TSH. Ale głowa do góry - lekami można szybciutko uregulować :)

    VESPER, KAROLUŚ i pozostałe Panie testujące niebawem - POWODZENIA i spokoju na te trudne dni <3

    AQGA - owulka mogła zostać przesunięta przez przeziębienie, które Cię dopadło. Cały czas masz dobry, płodny śluz, więc myślę, że lada moment temp. skoczy. Także działajcie Dziewczyno :P

    Mimo zachmurzenia, życzę Wam dużo uśmiechu na twarzyczkach i słoneczka w duszy. Spokojnego dnia :)

    Vesper, Karoluś81, Greetta, Maggia lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję synka, Maggia! Znam fajnego Olafa :) Sama nie zdecydowałabym się na takie imię, ale bardzo podoba mi się podejście do jego wybierania! Niech Wam rośnie zdrowo!

    Hewa dzięki wielkie za życzenia! spokój się przyda :P obudziłam się dziś z bólem gardła, a to mi się zdarza super wyjątkowo rzadko. Ech... jak się czujesz u progu drugiego trymestru?

    Dobrego, słonecznego, mimo pogody, dnia, dziewczyny! Podpisuję się pod życzeniami Hewy!

    hewa81, Greetta, Maggia lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no już tuż tuż II trymestr :) Teraz trudne dni przede mną, bo w sobotę mam bad. prenatalne i pewnie im bliżej tym większy stres będzie mnie ogarniał niestety :( A ja jestem taka podatna .....
    No ale cóż, próbuję wmawiać sobie, że wszystko jest ok, a badania to tylko formalność i póki co nawet mi to wychodzi, ale coś czuję, że z piątku na sobotę to pewnie oka nie zmrużę :( :( :(
    A czuję się ok, podbrzusze mi doskwiera, raz mniej raz więcej, ale generalnie cały czas je czuję. Wiem, że to tak ma być, bo się przecież tam wszystko rozciąga, powiększa, ale czasem się zastanawiam czy aby na pewno to prawidłowe??? MAGGIA, Kotku - też tak miałaś??
    No i brzuch mi już wyskoczył całkiem spory :/ i obawiam się, że zamienię się w potężnego wieloryba - nigdy nie należałam do tych szczupłych (chociaż jak to niektórzy mówią "kochanego ciałka nigdy za wiele"). Ale co ciekawe (z czego się niezmiernie cieszę) waga spadła o 2kg :D :D :D

    Buziaczki :***

    Karoluś81, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ