X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:51

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe,ze Cie na laparo wysylaja...podejrzenie pcos jest jak jest stosunek ponad 1,5 a Ty nawet 1 nie masz.
    Ja bym sie tak nie rozpedzala,tym bardziej ze owu Ci na usg stwierdzili,ale dopiero co TSH Ci wyszło ponad normę, wiec bym spokojnie poczekala,az sie ureguluje i jak bedzie w normie to kontolowałabym,bo ono moze tutaj wadzić.A badalas progesteron 7 dni po owulacji czy wzrasta?to dobry wskaznik czy owu w ogole była.Lekarz Ci chcial robic hsg a teraz nagle laparo, nie rozumiem tego tempa.Ja bym sie tym hormonom najpierw blizej przyjrzała.

    Evaa, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja się trochę boję tego zabiegu, że może pogorszyć a nie polepszyć. A może mi zaszkodzić?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie moze byc w ogole niepotrzebny.Ja bym zbadala hormony jak nalezy i poczekala az lek na tarczyce zadziala,bo dopiero co zbiłas TSH,ale to tylko moje zdanie :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to co mam zrobić? powiedzieć że rezygnuje z zabiegu? gin powie żebym sie leczyła sama; co mam robić?

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile to skierowanie jest wazne, juz musisz to robic?Nie wiem,byc moze ma rację.Ale wydaje mi sie osobiscie,że najpierw nalezy poczekac na reakcje organizmu,dopiero co TSH Ci spadło,ja bym sobei dała czas na jakies 3 cykle,bo byc moze to TSH Ci dawało w kość.I porobiła hormony w tym dniach cyklu jak nalezy.Moze narazie sie na hsg zdecyduj tak jak proponowal,moze sa jakies niedroznosci i wtedy warto isc na laparo jesli sa zrosty itp.Przynajmniej mi ginka mowila,ze taka jest kolej.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparo sie generalnie robi po hsg,na ktorym wychodzi niedroznosc.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • iza1983 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już zgłupiałam, nie wiem co robić, zadzwonie do niego i powiem o moich obawach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja gratuluję, tak czulam. Dzis caly dzien w pracy myslalam o tobie :) Spokojnej, zdrowej i nudnej ciąży. Dbaj o siebie i malenstwo :*

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak dalej pojdzie to juz niedlugo zostanę sama na forum :/

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka powiedz mi jakie było Twoje samopoczucie po hsg?Ja jak wrocilam do domu (sroda)to w ten sam dzien zuzylam 2 podpaski,na kolejny dzien (wczoraj)juz sluz podbarwiony krwia,ale po seksie...troszke masakra,wydostalo sie jeszcze pare skrzepow,dzis plamienia.Tez tak krwawilas?Za to zadnego bolu po zabiegu.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka spoko...czuje ze przede mna tez dluga droga ;)Jest jeszcze Eva,Agnes,Ewelinka,Helen damy rade,powoli :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja co za fantastyczna informacje!!!!Gratuluje z całego serducha! :D

    Teraz już się grochy posypią jeden za drugim jak w tej piosence Dwa plus jeden-Wyspa dzieci :D :

    Bęc, bęc, już jeden leci,
    Pac, pac pac już drugi spadł,
    Bęc, bęc, sypią się dzieci,
    Pac, pac,pac, tłusty, różowy grad.

    Najpierw Renieczka,później Kasiarzyna,Eva-stare wyjadaczki ;) :P a następnie cała świeżonka,która niedawno do nas dołączyła:Helen,Gazanew,Ewelina,Iza,Sówka,Zoe i ja :) mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam :P

    paula1, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:52

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Renieczka powiedz mi jakie było Twoje samopoczucie po hsg?Ja jak wrocilam do domu (sroda)to w ten sam dzien zuzylam 2 podpaski,na kolejny dzien (wczoraj)juz sluz podbarwiony krwia,ale po seksie...troszke masakra,wydostalo sie jeszcze pare skrzepow,dzis plamienia.Tez tak krwawilas?Za to zadnego bolu po zabiegu.

    Kasia ja po badaniu prawie w ogóle nie krwawilam. Tylko jak leki puszczały to czulam jakby mi bebechy poprzewracali. Na drugi dzien bylam obolala ale juz na trzeci wszystko wrocilo na swoje miejsce i ból minął.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta negatywna więc już raczej nie mam nadziei :(

    Ciąża urojona :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 18:32

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówko tule mocno! Kochana na pewno sie uda, kwestia czasu!
    To nie ciąża urojona. Tempkę masz wysoko ale jak twoja FL trwa np 14 dni to spadek moze byc np dzien wczesniej. A znam dziewczyny ktore @ zaskakuje mimo wysokiej temperatury.
    Nie wiem czy badałaś poziom progesteronu po owulacji, bo moze tu jest problem. Stad moglo byc to plamienie.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja wielkie gratulacje :) I Ty dajesz nam tutaj nadzieję, że w końcu się uda ;)

    Renieczka, może i masz rację. Staramy się z mężem dopiero 3 cykle, także to początek naszej batalii. Dopiero teraz, jak tylko łaskawie przyjdzie do mnie @ i się skończy, udam się do lekarza i będę sprawdzała czy wszystko ok, czy jednak są problemy.

    Dla mnie najgorszym jest fakt, ze wszystko na wykresie i w moim organizmie krzyczało, że się udało :( Ogromny zawód ale i niestety jest jeszcze jakaś ciutka nadziei, ze może na betę za wcześnie :(

    Poczekam na rozwój wypadków do końca weekendu i zaczynam działania na szerzą skalę. Na razie się troszkę nad sobą poużalam, bo chyba za dużo wszystkiego w sobie nagromadziłam i muszę odreagować.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazaja gratuluje :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Sówka, przytulam mocno...i trzymam kciuki za następny cykl. Pamiętaj, że Cię wspieramy i zawsze możesz się wygadać tutaj. Ale @ jeszcze nie dostałaś? to zawsze jest nadzieja

    A mój mąż cały czas się pyta, czy jestem pewna, że jestem w ciąży. A ja do niego, że niby jeszcze nie widać na USG, ale lekarz powiedział, że wyniki HCG jednoznacznie wskazują, że tak, bo w żadnym innym przypadku ten hormon nie rośnie w taki sposób. A on do mnie, bo ja nie chce, żebyś się rozczarowała i później płakała. No i masz tu babo placek...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 19:46

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ