X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Dopiero będę z łóżka wyłazić. Męża nie ma w domu to jakoś tak mi było dziwnie samej wczoraj. Oglądałam tv do 2 a później też spać nie mogłam, bo jakieś chorobsko mnie dopadło :(
    U mnie słoneczko nieśmiało wygląda zza chmur, a jeszcze godzinę temu lało jak z cebra.
    Ewa mój chłop niestety też ma zapędy polityczne :( ku mojemu niezadowoleniu.
    Miłej niedzieli. Lecę parzyć herbatę z cytryną :)

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    A dzisiaj ty jeszcze spisz? Wstawaj słońce tak pięknie świeci ;)

    czuję się przyłapana na gorącym uczynku :-P

    renieczka, Anastazjaaa, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    Good morning ladies ;)

    Cześć Anja :-)

    Codziennie wstaje o 8 najpóźniej a dziś zaniemogłam i nawet nie zanosi się żebym miała się ruszyć z łóżka. A widzę że tu już oznaki życia są :)

    Wiecie co, czuje że chyba pada mi na głowę. Chorobliwie sprawdzam temperaturę, czytam wiecznie na temat ciąży i wciąż o tym myślę. Najgorzej że strasznie mnie to doluje, bo w powiadomści czuje presję i te myśli, że pewnie nie mogę mieć dzieci :-(

    Nie jesteś sama jeśli cię to pocieszy :)
    choć ja juz trochę odpuszczam to i tak jest to temat nr 1 w głowie.
    Ale co tam zaraz rozpoczynam procedurę ivf to dopiero będzie histeria.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:
    Good morning ladies ;)

    Cześć Anja :-)

    Codziennie wstaje o 8 najpóźniej a dziś zaniemogłam i nawet nie zanosi się żebym miała się ruszyć z łóżka. A widzę że tu już oznaki życia są :)

    Wiecie co, czuje że chyba pada mi na głowę. Chorobliwie sprawdzam temperaturę, czytam wiecznie na temat ciąży i wciąż o tym myślę. Najgorzej że strasznie mnie to doluje, bo w powiadomści czuje presję i te myśli, że pewnie nie mogę mieć dzieci :-(
    Wiem ze łatwiej powiedzieć niż zrobić ale kochana taka presja ci nie pomoże, postaraj zająć myśli czyś innym choć wiem jakie to trudnek ale spróbuj się odprężyć choć kilka dni.
    Może po wykryciu owulacji odstaw termometr

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Witam się i ja. Dopiero będę z łóżka wyłazić. Męża nie ma w domu to jakoś tak mi było dziwnie samej wczoraj. Oglądałam tv do 2 a później też spać nie mogłam, bo jakieś chorobsko mnie dopadło :(
    U mnie słoneczko nieśmiało wygląda zza chmur, a jeszcze godzinę temu lało jak z cebra.
    Ewa mój chłop niestety też ma zapędy polityczne :( ku mojemu niezadowoleniu.
    Miłej niedzieli. Lecę parzyć herbatę z cytryną :)
    Wzajemnie milej nirdzieli ja lecę robić kawę.
    A mój mąż jeszcze śpi wow

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:29

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam sie i ja :) zazdroszce wam takiej pieknej pogody u nas niestety typowo Angielska czyli leje i wieje ze strach z domu wychodzic :/

    Ach powiem wam kobietki ze ja tez z reguly staram sie nie nakrecac nie powiem ze niemysle o tym jak wspaniale by bylo zobaczyc w koncu || kreseczki sczegulnie ze testow z | widzialam juz lohohooo albo i wiecej :( ale jesten dobrej mysli ze wkoncu i nam sie uda :)


    Domili wiem co czujesz kochana ale badz dobrej mysli nie stresuj bo to w niczym nie pomaga wrecz przeciwnie wiem ze latwo sie powie ale na wlasnej skorze sie przekonalam ja ztego wszystkiego nabawilam sie depresji przestalam wychodzic z domu zero kontaktu ze znajomymi i strasznie zamknelam sie w sobie a najgorsze bylo dla mnie to jak co chwila slyszalam ze albo jakas z kolezanek jet w ciazy albo ktoras z rodziny oczywiscie cieszylam ze beda mieli dziciatko ale w serduszku jakos tak przykro mi bylo i za kazdym razem pytanie kiedy my bedziemy tak sie cieszyc,ale to juz zamna teraz jestem jakos pozytywnie nastawiona :) kobietki nie poddajemy sie walczymy az osiagniemy nasz cel ;)
    Trzymam kciuki za nas wszystkie milej niedzieli wam zycze :)PS dziekuje za mile przywitanie :)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja widzę ze każdą z nas targają takie uczucia...jak się dowiedziałam ze przyjaciolka albo bratowa zaszły w ciąże i to od razu to mi się jakoś przykro zrobiło bo my zaczęliśmy starania przed nimi i to jest denerwujace i niesprawiedliwe...trudno czekamy na swój czas...tylko z lekka się to juz przedłuża :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    kasiarzyna w pelni sie z toba zgadzam :) ja tez bylam pewna ze zajsciem w ciaze nie bede miala wiekszego problemu poniewasz mam juz dwujeczke z pierwszego malrzenstwa no okazalo sie inaczej i tak od ponad 4 lat walczymy z obecnym M i przyznam ze caly czas mamy pod gorke niestety :(

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Anja widzę ze każdą z nas targają takie uczucia...jak się dowiedziałam ze przyjaciolka albo bratowa zaszły w ciąże i to od razu to mi się jakoś przykro zrobiło bo my zaczęliśmy starania przed nimi i to jest denerwujace i niesprawiedliwe...trudno czekamy na swój czas...tylko z lekka się to juz przedłuża :-)
    Jak zaczynałam starania i moja przygodę z O.F. Cześć dziewczyn zaczynało w podobnym czasie jek ja, większość z nich albo już grubo w ciąży albo już mają maluszki przy sobie.
    Ciesze się ich szczęściem ale pewna zazdrość jest.

    Ale dość już smecenia.
    Dziś miałam piękna pogodę polezaczkowalam na słoneczku i od razu więcej energii mam :)

    Brzuch bpli @-wo juz od tygodnia wiec pewnie niedługo się pojawi :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odstawilam cukier ćwicze i spaceruje pełna para i czuje się fantastycznie :-) fajnie by bylo zrzucić te 5 kg :-) ale bardziej mi zależy na wzmocnieniu mięśni kręgosłupa. heh czasem mam myśli ze przyjemnie by było dalej co roku jeździć i zwiedzać tajne miejsca za granica,kiedyś nie miałam takiego parcia na bobasa...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ by mi się przydało odstawić cukier i zacząć ćwiczyć, po dwóch poronieniach zostało mi 2,5 kg :/
    Tylko ze jakoś chęci brak zwłaszcza jak @ się zbliża to batoniki moi najwięksi przyjaciela :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, witaj Anja :)
    U nas młyn, siostra męża z dwójką dzieci przyjechała, fajni są, ale strasznie rozpuszczeni...
    U nas tez piękna pogoda, wczoraj się na słoneczko wystawilam, dekolt mi trochę chwyciło :D
    Dalej nie wiem co z histeroskopią, ale juz czuję, ze przerwa mi służy, za tydzień chce krew oddać, pierwszy raz - któraś z Was oddaje? Nie wiem co muszę zrobić przed - jakies zastrzeżenia są?
    Ja tez się za ćwiczenia zabieram, teraz trochę piwkuję, chciałabym do lipca 5 kg - moze się uda:)
    Miłego tygodnia Wam życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 22:14

  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mój śpi. Ja leżę obok i za cholerę spać nie mogę. A za jakieś 6.5 h trzeba się zbierać do pracy :)
    Nawet bym sobie tu samotnie pomarudzila, ale nie mam szczególnego powodu jakoś ;-)

    Co do ćwiczeń, o których rozmawiacie to ja nawet zakupiłam sobie buty do biegania, potem pożyczyłam stepper od kolegi, potem wykopalam skakankę, a na koniec ćwiczyłam z ewą ch. efekt jest taki, że wieczorami i tak zalegam przed tv :-P a cellulit ma się wyśmienicie :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 23:43

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili haha
    Nie wiem szczerze skąd mi się wzięło to samozaparcie...orbitrek mam w domu wiec jakos mnie skusil ;)
    Ewelinka nie mam pojęcia, ja juz mdleję na widok strzykawek i zawsze mam problem z pobieraniem krwi, więc nie dla mnie takie zabawy :P Juz mi słabo na mysl, ze w tygodniu musze isc na to badanie prolaktyny, i to na czczo...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:30

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:30

    Domili, kasiarzyna, anja83 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domu, czekam na skm, wieje jak na Uralu !

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na południu tez niezle piź... to znaczy wieje :D

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pięknie i słonecznie ummm

    Wiecie może czy histeroskopie robi się w jakimś specjalnym czasie cyklu, czy Obojętnie?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ