Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:37

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:37

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze kiedyś wypróbować zawsze się bałam ze kupny makaron się nie dopiecze, ale muszę poszukać może u nas tez znajdę jakiś który się piecze krotko

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja tarczyca to przede wszystkim TSH, ft3,ft4 :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlam zapiekanki i popijam czerwonym wytrawnym hiszpańskim winkiem MMM :-)

    Evaa lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:37

    kasiarzyna, Domili lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff juz na lotnisku, teraz tylko czekanie :/

    Jak będę po badaniu to dam znać co lekarz mi powiedział ;)

    kasiarzyna, nick nieaktualny, Domili lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:37

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba był imprezowy weekend dla 83 ;)

    My robiliśmy imprezę u siebie, o 3 nad ranem się towarzystwo rozeszło. Wstałam o 9.30 z bólem głowy, a D. o 15 z jeszcze większym. Już nigdy nie będę piła... :P a przed nami grill w piątek i dżampreza w sobotę...jak ja to wytrzymam :P

    Dobrze, że ten tydzień ma tylko 4 dni :)

    Zapisałam się do gin. na 7 maja, tuż przed owulacją - niech luknie na moje wyniki badań, bo chyba dobrze nie jest. Powiedzcie, na czym polega monitoring cyklu?

    Co do makaronu lassagne, to ja kupuję taki w czerwonym pudełku... Primo czy jakoś tak... ale nigdy go nie gotuję, tylko prosto do piekarnika, zawsze jest taki jak powinien być...



    Evaa lubi tę wiadomość

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam gdzie, ale natknęłam się na:
    http://www.kobieta.diagnostyka.pl/

    Może któraś z Was będzie zainteresowana :)


    W sumie się zastanawiam czy te badania (a przynajmniej niektóre) są potrzebne? Bo być może lepiej wydać te pieniądze na inne badania... zapytam lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 23:31

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili powiem Ci, że ja po pierwszym poronieniu robiłam jeszcze szczerszy pakiet - te badania to serio podstawowe, choć Przeciwciała anty-HBs to ja robiłam dopiero w ciąży, a myslę, że serio dobrze przed. Toksoplaxzzmozę i Cytomegalię warto zrobić, ale jak Ci wyjsdą przeciwciałą w grupach IGG, to waro zobsaczyć jeszcze IGm, bo możliwe, że zakażenie jest w toku - tak miaął moja znajoma - zrobiła cytomegalię, zakażenie było w toku. ale na końcówce i musiała jakiś czas poczekac ze staraniami, bo to bardzo niebezpieczne dla dziekc.a Ogólnie fajny pakiet, cikawe jakie zniżki, bo to 65 % to pewnie jak się więcej badań zrobi.
    A monitoring cyklu, to usdg co jakiś czas, żeby zobaczyć jak w poszczególnych fazach wygląda endometrium, czy pęcherzyki dojrzewają, kiedy pękają itd.
    A jakie wyszły Ci wyniki badań? Bo chyba tu nie pisałaś?

    U Was teżtakie słonko piękne? A majówka ma być podobno brzydka... Oby nie...

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili generalnie chodzi o to z monitoringiem,zeby sprawdzic czy jest owulacja :)Tuz przed czy jest pecherzyk dominujacy, jak wyglada endometrium,ile ma mm,czy wystarczajaco grube,a potem po owu czy pecherzyk pekl,ewentualnie plyn w zatoce Douglasa,jak tam cialko zolte.
    Dzieki Bogu ten tydzien ma tylko 4 dni pracy... :D
    W weekend byla cudna pogoda, wyspacerowalismy sie tak,ze padlismy zmeczeni :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przepieknie,ale od srody wlasnie ma sie zepsuc i 11 stopni tylko w dzien...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili wrote:

    Odebrałam wyniki, prolaktyna jak zwykle nie w normie 27,66ng/ml, progesteron 13,4 ng/ml, tsh 0,490 mlU/l. A miałam niedoczynność...

    Dzięki EWELINKA :) czyli zrobię te badania :)

    Co? Ma być brzydko? ! Przecież rozpoczyna się sezon grillowa. .. mam nadzieje jednak, że może się jeszcze coś pozmieniało ... w pogodzie :)

    Piszę z telefonu wiec jeżeli coś nie składnik to przepraszam, nie mogę się skupić :)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, przecież jak trzeba siedzieć w pracy to wtedy jest słonecznie, ale tylko zamkną się drzwi do biura w piątek popołudniu albo dzien przed urlopem i juz się chmurzy :-P Czasem mam wrażenie, że to specjalnie tak ;)

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś to tsh Ci szwankuje...a progesteron taki sobie, pytanie czy faktycznie zrobiony w odpowiednim dniu :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domili nie ma sprawy :) Ale to w takim razie niedawno robiłaś prolaktynę i tsh? Może zapyta, czy możesz zamienić te hormony na inne albo policz sobie czy się opłaca i tak w pakiecie te wszystkie, czy jednak robić osobno - ja moge poszukać i podać Ci co jeszcze sprawdzałam albo w sumie lekarza zapytaj - może jeszcze na coś Cię naprowadzi :)
    Kasiu a czemu progesteron taki sobie? Przecież w II fazie wystarczy 5, żeby potwierdzał owulację.
    No ja już w czwartek nie idę :D Jedziemy do siostry do Krakowa :)
    A właśnie - co z tym ewntulanym spotkaniem? Trzeba by się na kiedyś spróbować umówić jakoś :)
    A ja jestem tak masakrycznie rozdrażniona, że męża co chwilę chcę zabić... Już dawno tak kiepsko ze mną nie było, a wczoraj nie miałam siły ćwiczyć nawet - jakiś straszny spadek formy mam. No i średnio mogę skakać, bo mnie tak straszliwie piersi bolą - może mi prolaktyna skoczyła przez to, że rozpoczęłam ćwiczenia znowu?
    Mąż się tylko pyta kiedy @, bo mówi, że nie da się ze mną wytrzymać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 09:56

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że sa różne szkoły...ja słyszałam,że powinno być = lub większe od 15 ng/ ml :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:38

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja miałam 5,36 ng/ml jak byłam w ciąży, dla fazy lutealnej jest dość szeroki ten zakres - od 1,7 do 27. No taki jak ma Domili to na pewno świadczy o owulacji, czy musi byc wyższy? No w ciąży pewnie tak, ale tak normalnie, to chyba jest ok.
    Ja tą ciążę poroniłam - poblemem był właśnie niski progesteron, ale myślę, że taki wynik jak ma Dolmili jest ok. ostatnio miałam 15 i lekarka mówiła,że super - świadczy o owulacji, więc jest ok.
    Może te Twoje informacje na temat 15 to w czasie ciązy są podane? Ze tyle powinno być?

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ