X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja mam właśnie nadzieję, że 1 lipca komuś zapali się lampka w głowie i refundacja powróci. Na kogo te 500 zł? Na dzieci, które nie mogą się urodzić ?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 lutego 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znów w szpitalu, mam doła nie chce jeszcze rodzic....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Domili Autorytet
    Postów: 1066 496

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa, co się dzieje ?

    02.2016 - start z Gameta Gdynia (zaniżona rezerwa 0.94 + hashimoto)
    05.2016 - hsg, drożne
    21.10.2016 - pierwsza IUI - nieudana
    26.01.2017 - druga IUI - nieudana
    28.04.2017 - Chińczyk + dieta
    07.2018 - pierwsze IVI 1 zarodek 8aa
    03.2019 - drugie IVI 3 zarodki 4aa, 2x3aa, jest Igi ❤
    02.2021 - krio cykl sztuczny (-)
    03.2021 - krio cykl sztuczny (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja trzymaj się. Co się tak mu spieszy????? Poczekaj jeszcze......
    Daj znać

    U mnie też nie ciekawie:-(
    Od wczoraj miałam sluz pozbawiony na brazowo a dzisiaj przy załatwianiu mnóstwo tego śluzu a potem różowy.
    Zobaczę co to będzie bo teraz jestem w labo muszę badania zrobic do endo.
    Najwyżej pojadę do gina.
    Ale oblecial mnie strach paraliż lek i Noe wiem co jeszcze płakać mi się chce:-(

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja ale co się dzieje? :( Trzymaj się <3 Kiano na pewno jest silny, będzie dobrze <3

    Żabka spokojnie... Jak nie będzie poprawy to pojedź do tego gina, niech zobaczy co i jak <3 Trzymaj się <3

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka pędem do gina. Jeśli możesz to odpoczywaj i nie forsuj się.
    Anastazjaaa trzymaj się i odpoczywaj postaraj się nie denerwować wierzę że uda Wam się jeszcze troszeczkę poczekać.

    20070804310114.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka z różowym to koniecznie do lekarza, lepiej jechać kilka razy za dużo niż raz za mało.

    U nas skurcze co 2 minuty, dostaliśmy zastrzyk sterydowna przyspieszenie rozwoju plucek, czekam jeszcze na jednego lekarza...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Zabka z różowym to koniecznie do lekarza, lepiej jechać kilka razy za dużo niż raz za mało.

    U nas skurcze co 2 minuty, dostaliśmy zastrzyk sterydowna przyspieszenie rozwoju plucek, czekam jeszcze na jednego lekarza...

    Anastazja mam nadzieję że to chwilowe skurcze tzw przepowiadajace.
    Ja też wylądowałam w 34 tc z córką dostałam sterydy na płuca i wytrzymałam do 38 tc bo wody odeszły.
    Mam nadzieję że dziecko tylko straszy.

    Wróciłam z labo i czysto.
    Zadzwoniłam do gina mówi żeby się obserwować i leżeć.
    Mogę mieć tendencje do krwawień bo biorę acard. Do tego niski progesteron.
    Jak coś jest i przyjmuje do 18 i mam przyjechać.
    Ja cały czas się oszczędzać nic nie robię tylko leżę. Więc myślę że to wina pekbietego naczynka podczas załatwiania się.
    Nic obserwuje się i czekam co się wydarzy. Oby nic.
    Dzięki za wsparcie

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwotok ustal, skurcze wciąż mam ale co 20-30 minut więc nie jest źle.
    Mamy wielkie problemy z lozyskiem, jest małe ale na szczęście jeszcze się nie odkleja.
    Szyjka 3 cm więc super.

    Przez łożysko, raczej nie wróżą mi dotrwania do terminu ale piwiedzieli że jak dotrwam do 36 tc to będzie bardzo dobrze.
    Na 70 % będę miała cc :/

    Ja wrócę do domu to wrzucę fotkę bo dostałam na pendrive w 3D

    Mały wciąż jest chłopcem i waży prawie 2 kg z pomiarów wszystko idealnie w normie, i ma duży nosek zupełnie jak tata i tiago, bynajmniej tak widać na usg

    Dzięki za wsparcie :)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Krys-tyna Koleżanka
    Postów: 35 12

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa dobrze że sytuacja opanowana teraz bardzo się oszczędzaj tak abyście wyrwali możliwie długo. Trzymam mocno kciuki.
    Żabka jak się czujesz wszystko ok?

    żabka04 lubi tę wiadomość

    20070804310114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja :* Uspokoj synka i niech jeszcze trochę pomieszka w brzuszku mamy :)

    Żabka powinnaś zgłosić się do lekarza. Daj znać co u ciebie.

    My byliśmy dzis na wizycie. Wg usg jest już 19t1d i maluch przyspieszył o tydzień. Posluchalam serduszka, o płeć nawet nie pytałam, bo dzieć odwrócił sie plecami :)

    żabka04, paula1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gina bo musiałam zgłosić się do zakładu pracy tam oczywiście męża wysłałam a do gina zawitalam.
    Plamienia się pojawiają co jakiś czas. Pojechałam bo wzięłam nospe brzuch mnie bolał a po godz bol wrócił więc ja się wystraszylam:-(
    Wzięłam receptę na dupka bo by mi brakło do wizyty która mam za tydzień.
    Mówię co i jak a on dawaj do badania.
    Zbadał Babel urósł ma 2,07mm i 170 /min. Szczegółowo badał i pokazał zarys rączek i nóżek. Znalazł krwiaka i z tą te krwawienia.
    Jeżeli się pojawia plamienia to dupka mam brać 4 x1 jeśli ustawa to 3 x1.
    Wizyta za free. Za tydzień następna.
    Mam lezakowac zakaz seksu,basenu:-(
    Ale damy radę.
    Wracamy do domu córką zabrała fotki i mówi:widzicie tam jest mamusi paczek który zjadła w domu hahahahaha

    Renieczka cieszę się że wizyta udana.

    Anastazja gadaj tam do syncia żeby wytrzymał :-) Cieszę się że masz opiekę i że się uspokoiło.

    Dziękuję dziewczyny za wsparcie:-)

    Anastazjaaa, paula1 lubią tę wiadomość

  • kretka83 Ekspertka
    Postów: 226 63

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaa, trzymaj się tam i zaciskaj nogi :-)

    Żabka, oszczędzaj się i będzie dobrze. Z synem miałam krwiaka dającego plamienie w 5 tygodniu. Sam się wchłonął, w 8 tygodniu nie było po nim śladu. Trzymam kciuki, żeby było OK.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Tymoteusz: 26.11.2010
    Drugie - in progress ;-)
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaa trzymam kciuki niech maluszek trzyma sie mamusi i nigdzie sie nie wybiera. Wazne abys wytrwała jak najdłużej, będę mocno trzymac za was kciuki.
    Co do tej laski to u nas podobno tez była, i wiele info o niej sie potwierdzało na innych forach, ludzie to mają wyobraźnię i czas na takie numery, skąd się te skrzywienia biorą...matko...była tez na grudniówkach.
    żabka dobrze ze pojechałas, chociaz jestes spokojniejsza i wiadomo co jest przyczyną, ten krwiak z czasem sie wchłonie.
    wombi ja za was nadal mocno kciukam, moze odpocznij i na spokojnie pomylscie co dalej, nie opuszczaj nas, napisz od czasu do czasu co tam u ciebie.

    u nas walentynki przesłodko, mąż się postarał, zabrał mnie nad morze do 5*hotelu, mówił ze gdzies mnie zabiera ale nie podejrzewam, ze az tak zaszaleje ;) bardzo miło spędziliśmy czas, posiedzielismy trochę w spa, nawet byłam w saunie aromaterapii i chwilę na łaźni, w ulotce było napisane ze mogę 1xtygodniu, ale chce jeszcze to skonsultowac :).
    zjedlismy pyszna kolację a w niedzielę skosztowałam tortu bezowego z karmelowym sosem, pyszności :)
    renieczka, anastazjaa, żabka polecam wam poduszkę ciążową z kształcie c, bardzo fajna do spania, a potem służy jako kojec dla dziecka i ułatwia też karmienie :).
    http://allegro.pl/poduszka-ciazowa-premium-c-materac-fotelik-kojec-i5849435916.html
    taką zamawiałam,
    A wiecie może co u Ewy?
    jak ona się ma? bo dawno jej tu nie było widać :(

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen ale męża masz fiu fiu ważne że miło spędziliśmy czas :-)
    Ja sobie kupię taka poduche tylko jak wrócę do żywych albo będę sama w domu.
    Bo mąż wiecznie na kompie siedzi a z telefonu boję się co kolwiek zamawiać:-)

    Wiem ze się wchlonie.
    Dobrze ze byłam i mam za sobą bo głaz big głaz spadł mi serca.
    Nie było mi do śmiechu od rana.
    Wręcz usiadłabym i płakala ale jakoś zajęłam się robieniem golobkow choć bardzo mizerne mi to szło i mąż wrócił z pracy a potem to już miałam ciśnienie bo i do pracy musiałam koniecznie podjechać.
    Straszny jest ten lek strach po takich przejściach.
    Szkoda ze mózg nie umie sobie poradzić.

    A ta pseudo fanka ov i bbf była i na moim wątku wrzesniowym 2016 jako Blair ale dziewczyna przeczytała wątek grudniowe 2015 i polapala fakty. Szybko uciekła.

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja dobrze że już jest spokojniej... Czekam na fotkę :-D
    Renieczka cieszę się że z maluchem wszystko dobrze :-)
    Żabka dobrze że u ciebie wszystko się wyjaśniło. Teraz wypoczywaj, będzie dobrze :-*
    Helen ale super wypad :-D Korzystajcie ;-) Ja planuję podobny wypad na początku kwietnia, mamy 10-tą rocznicę i chcę przygotować niespodziankę ;-) Ale pewnie gdzieś w góry, bliżej...
    Dziewczyny a co chodzi z tą panną co udawała kogoś innego? Jest jakaś afera a ja nic nie widziałam... Jaki miała nick? U nas też jednak była?

    Helen lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no była taka laska co miała jedną podobną bajkę i była na paru wątkach ciązowych :P no cóż zdarza się, rózne są odchyły psychiczne ;) nie leczone grożą takim zachowaniem.Teraz wszystkie zrobiły sie podejrzliwe :/.
    No na męża nie narzekam, i jeszcze mi powiedział"no gdzie ja bym miał cię zabrać?wszystko co najlepsze dla mojej zony" no powiem ze cudowne uczucie, jakbym go nie znała to bym podejrzewała, ze coś przeskrobał, ale to dobry i kochający facet :).
    Jeszcze bardzo bym chciała pojechać na parę dni w góry ale jak zrobi się ciepło, aby tak pobyć jeszcze razem tylko we dwójkę.
    żabka wazne ze juz wszystko ok, bedzie dobrze, nie zamartwiaj się, w Itrymestrze takie plamienia są bardzo częste.

    ania8306 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Helen wspomniała dziewczyna z jedną bajka.
    Była w ciąży z bliznaiakami uważała że dziewczynki, była z Krakowa, niedobry lekarz na izbie przyjęć który znalazł tylko jedno serduszko potem lekarz uzdrowienie znalazł dwa serduszka, mieszka w domu, jest młoda osoba i ma swoje biuro rachunkowe a męża najjjjjjjjjjj życie przeslodkie itd. Tak było na moim wątku wrześniowek.
    Okazało się że to malolata w 2013 skończyła gimnazjum.
    Tak dużo osób się dało nabrać ale już chyba całe ov i bbf o tym piszę.
    Niestety przez takie osoby straciliśmy zaufanie i wszystkie jesteśmy podejrzane.
    Szkoda bo forum bardzo pomocne.....
    Dobranoc

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka a dostałas coś na podwyzszenie progesteronu?masz dupka przypisanego?
    co do tej sytuacji no strasznie to przykre ze takie gówniarstwo się szwęda po forum :/
    miłego dnia :) damy jakos radę :)

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen ja biorę dupka od 16dc 4x1 ponad tydzień temu zeszłam do 3 x1 a teraz gin znalazł krwiaka i powiedział że jak plamie to mam brać 4x1 jak ustanie to 3 ahhhh
    Mam nadzieję że się wchlonie i da mi spokój wrescie ten krwiak bo ile można?:-)

‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ