X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka tu masz fajny artykuł na temat interpretacji wyników hormonalych:

    http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-1-hormony-przysadkowe/1873.html

    a podpiwek to takie ciemne piwo jak porter tylko nie ma goryczki, jest słodki i ma 0,5% :) mniami

    renieczka, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś jak carmi? :) Ja w ciąży uwielbiałam bavarię - ma 0% i smak piwa :) A ja KOCHAM piwo :D

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzięki za artykuł - już kiedyś go czytałam :) Szkoda że o tym estriadolu nie piszą, ale już mi się nawet nie chce tego szukać... Bo zwariuję :) No i znalazłam o estriadolu :D Biorę się za czytanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 21:02

  • Emmma Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Dziewczyny czy mogę się przylaczyc? Tez rocznik 83 ;)
    Jestem nowa na forum...wcześniej podczytywalam tak z ciekawości a od jutra zaczynamy już na dobre z moim starania ;) Jestem ciekawa jak to będzie...czy uda się od razu..czy nie.. ;) Okres powinnam dostać 30/31 stycznia..znając zycie test zrobie wcześniej ;)
    Ewelinka - ja tezkocham piwo!!!!!! wlasnie zaraz wyjde na jedno do pubu ;)
    Tak sobie mysle, ze u mnie nie udało by się trzymać w tajemnicy przez pierwsze trzy miesiące ze jestem w ciąży...znana jestem z tego ze do piwka zawsze chetna ;) a ze znaajomi wiedza, ze będziemy się starac to już by sobie wszystko w glowkach poskładali czemu nie pije ;)
    poczytam Was jutro więcej..chciałam się przywitać ;)
    Milego wieczoru zycze!

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Emmma :)
    ewelinka2210 wrote:
    No i znalazłam o estriadolu :D Biorę się za czytanie :)
    Możesz udostępnić link do tego, co znalazłaś? :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Emma ☺ u mnie było tak samo - jak nie piłam, to znaczyło, że coś jest na rzeczy :) ale teraz po tych wszystkich przejściach będę mówić, że biorę antybiotyk albo że muszę gdzieś autem jechać, bo to nawet nie chodzi o to, żeby nie mówić o tym, że się poroniło, ale potem to odkręcanie, że jednak się nie jest w ciąży, jest strasznie bolesne:( oczywiście Tobię życzę szybkiego zafasolkowania i bezproblemowej ciąży :*
    Paula piszę z telefonu, jak usiądę przy komputerze, to wkleje, ok?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 16:09

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Emma.

    Mam mega doła poklocilam się z mężem. Jestem zmęczona a jutro znów poniedziałek :/
    Niech mnie ktoś przytuli.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Emmmo :) owocnych starań życzę :)
    Obyś szybo zafasolkowala.

    Anastazja tulę mocno :* Głowa do góry :) Wiesz moja koleżanka niedawno kłócila się z mężem, ten ja później tak przepraszał ze teraz jest w 4 miesiącu ciąży :D
    Ja niestety już nie mam wiary ze coś się uda naturalnie, muszę przygotowywać się psychicznie i finansowo do kolejnego etapu.
    życzę wam milej niedzieli dużo relaksu i odpoczynku :)
    Buziaki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 13:02

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Witaj Emmmo :) owocnych starań życzę :)
    Obyś szybo zafasolkowala.

    Anastazja tulę mocno :* Głowa do góry :) Wiesz moja koleżanka niedawno kłócila się z mężem, ten ja później tak przepraszał ze teraz jest w 4 miesiącu ciąży :D
    Ja niestety już nie mam wiary ze coś się uda naturalnie, muszę przygotowywać się psychicznie i finansowo do kolejnego etapu.
    życzę wam milej niedzieli dużo relaksu i odpoczynku :)
    Buziaki <3
    Niezła niedzieoa, mąż na strychu na kompie, ja na dole na tablecie :/
    A do tego jutro znów poniedziałek rety.....

    Ja też pomału tracę nadzieje na normalne bezproblemowe zajście i donoszenie ewentualnego dziecka......
    Ewidentnie coś jest nie tak z moja @
    Eh Niech tylko wypatrza co i działamy dalej.....

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrafię cie zrozumieć. Ale z mojego punktu widzenia Twoja sytuacja wygląda jakoś jaśniej. Mimo Twoich strat masz już jedno szczęście i wiesz ze jesteś w stanie zajść w ciazę.
    Mówisz ze coś nie tak z twoimi cyklami, masz jakieś podejrzenia? Bo jak patrzę na twój ostatni cykl to muszę przyznać że wykres wygląda dobrze.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda trochę lżej mi bo mam jedno dziecko, ale starając się o tiago moje miesiączki były normalne. Teraz mam problem bo moja miesiączka bardziej przypomina plamienie niż okres, wcale nie muszę używać podpasek takie słabe krawienie mam. Podejrzewam dwie opcje. Albo mam za mały przyrost endometrium i nawej jeśli jajo się zaplodni nie ma gdzie się zagniezdzic albo mam jakieś zrosty po wkladce domacicznej.
    Pod koniec stycznia idę na usg, jeśli na usg wyjdzie ze endometrium jest dobre zacznę się marwic ze to zrosty..... A u nas nie mogę iść na badanie prywatnie wszystko ze skierowaniem od rodzinnego. A ten mi powiedział ze jak usg wyjdzie dobre mam się starać bezstresowo i w razie niepowodzenia przyjść do niego w marcu, wówczas będę miała rok starań.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Paula piszę z telefonu, jak usiądę przy komputerze, to wkleje, ok?:)
    ok :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to usg wyjaśni twoje wątpliwości. Ja również mam b skąpe krwawienia, ale odkąd biorę luteine w drugiej fazie cyklu są zdecydowanie obfitsze. Endometrium w porządku a ciąży nie ma dalej :(
    No nic będę dalej walczyć i Ty też :)
    Zobaczysz uda się!:)

    Anastazjaaa, gezanew lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wklejam :):
    http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-4-estradiol-i-progesteron/1910.html
    Anastazjaa, renieczka :* Ja jestem bardzo ciekawa co teraz z tymi wynikami zrobi moja lekarka. Powiem jej o stymulacji, jak to nie pomoże, to inny lekarz i też kolejny etap starań.
    Jak myślicie - jest sens sprawdzać jutro jeszcze raz te estrogeny?

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jest sens sprawdzać jeszcze raz bo się nie znam :/
    Trochę wam zazdroszcze ze możecie wybierać i zmieniać lekarza. Mi jest przypisany jeden i jie ma mowy o jakichkolwiek prywatnych badaniach gdzie indziej ponieważ tego się tu nie praktykuje, a czasem fajnie poznać opinię innego lekarza.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    No to usg wyjaśni twoje wątpliwości. Ja również mam b skąpe krwawienia, ale odkąd biorę luteine w drugiej fazie cyklu są zdecydowanie obfitsze. Endometrium w porządku a ciąży nie ma dalej :(
    No nic będę dalej walczyć i Ty też :)
    Zobaczysz uda się!:)
    Kurcze to może masz te przeklęte zrosty. Skoro endo dobre a krwawienia małe to na pewno coś jest nie tak. :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaa a czemu nie można zmieniać lekarza? I jak to możliwe, że nie można płatnie nic zrobić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam robioną droznosc jajowodow. Wszystko ok, zrostow nie ma.
    A ty gdzie Anastazja mieszkasz? Wnioskuje ze nie w Polsce.
    Ale cisza tu w weekend :) gdzie się podziela Agnes i Ewa i Kasia?
    Ktoras by mogła zaciazyc tu z nowym rokiem i odwrócić ta zła passę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej wszystkie :) :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Paula wklejam :):
    http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-4-estradiol-i-progesteron/1910.html
    Dzięki :)

    renieczka masz rację mogłybyśmy wszystkie zaciążyć

    A u mnie OF wyznaczył dni płodne od jutra do piątku, a ja już jestem po. Według moich obserwacji szyjki i śluzu owu miałam 7 albo 8 stycznia. Wszystko mi się o tydzień przyspieszyło. Tak sobie myślę, że może przez wyjazd w góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 19:24

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ