X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:42

    agnes175 lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:43

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :)
    Melduje, że u mnie juz weekend :)
    Dzis znowu mambabski wieczor, kino i kolacja z siostrą i kolezankami :)
    Milego weekendu i dla was :*

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara :P Tak wlaśnie ja bede w ciazy w marcu a Ty Eva w kwietniu i tej wersji bedziemy sie trzymac!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 15:30

    renieczka, Evaa lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam weekend za 20 minut :D W weekend będziemy z mężulem robić pizze :D

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia masz jakiś swój sprawdzony przepis????

    Jeśli nie to polecam:

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.co.uk/2013/04/la-pizza-italiana.html

    Mniami :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:43

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wyniki hormonów:
    - progesteron 15,48 ng/ml(lutealna 1,7 - 27)
    - estriadol 73,53 pg/ml (lutealna 43,8 - 211, I trymestr ciąży 215-4300) - to chyba nie mam co liczyć na to, że się udało? Bo ten estriadol nie za wysoki :( wiecie coś może na ten temat? Bo jeszcze @ nie ma, aja się już dołuję... Mam znajoma, która się długo stara i mówi, że jak mam taki wynik estriadolu 6dpo to nie jestem w ciąży, bo powinien być wyższy... No i że jak się staramy, to powinien być wyższy, bo z takim to się nie zajdzie w ciążę... I mnie zdołowała... A może to trochę później skoczy? Z drugiej strony może to lepeij mieć takie podejście jak jej lekarz, że jak coś trochę w okolicach dolnej granicy, to trzeba dać leki, a nie tak jak ta mój tylko czeka, bo wszystko w normie niby? Dziewczyny - już nie mam siły... W przyszłym tygodniu 13 cykl zacznę, jakoś doła mam, a jeszcze rano byłam dobrej myśli...
    Evaa :* Daj znać co lekarz powiedział. Może rzeczywiście inseminacja to dobry pomysł, z tego co wiem, to jednym z kryteriów jest morfologia - 4% - chyba że to przy in vitro?

  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 ja robiłam w poprzednim cyklu estradiol w 2 dc i miałam wynik 18,57 pq/ml, norma 22 - 417 pq/ml, więc trochę też za niski. I za bardzo nie wiem czy coś z tym robić, czy nie, bo wszystkie pozostałe hormony były w normie.

    Nie załamujcie się dziewczyny, zawsze trzeba być dobrej myśli :)

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dobre rady,
    I jeszcze jedno pytanie w jakim dniu cyklu najlepiej je zrobić?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:43

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula a może estrofem powinień Ci lekarz podać? Może na początku jest za niski, ale przed owulacją rośnie? Pytałaś o to lekarza?
    Anastazjaa ja w 3-4 dc badałam prolaktynę i jeszcze chcę estriadol, a w 6-8 dpo: progesteron, estriadol i znowu prolaktynę. Hormony tarczycy można bez względu na fazę cyklu. Tyle wiem, może dziewczyny coś więcej powiedzą.
    Evaa wzajemnie :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz czytam jeszcze o tym estriadolu i jak jest niski to stymuluje się owulację, bo jak więcej pęcherzyków to i większy estriadol. Muszę z moją ginekolog o tym porozmawiać.

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka bardzo ładny progesteron, potwierdza że owulacja była :-) na ten dzień cyklu żaden hormon nie jest w stanie potwierdzić lub wykluczyć ciąży,jedynie jeszcze wyższy progesteron w dniu spodziewanej miesiączki lub beta :-) na tym etapie jest za wcześnie żeby to stwierdzić,z każdym dniem hormony się rozkrecaja, wiec musialabys po 2 dniach znowu ppowtorzyc zeby mieć porównanie :-)
    Anastazja FSH,LH,estradiol,prolaktyne 3dc, progesteron 7 dni po owu, TSH niezależnie od cyklu.estradiol w zasadzie powinno się zbadać w 3 DC,potem zaraz przed owulacja jaki ma przyrost a potem 7 dni po owu.

    ewelinka2210, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz siedzę i się luzuję, pije podpiwek :-) dziewczynki dziś piateczek piatunio cycki do gory :-)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Paula a może estrofem powinień Ci lekarz podać? Może na początku jest za niski, ale przed owulacją rośnie? Pytałaś o to lekarza?
    Muszę chyba zapytać o to. Jutro idę na kolejne badanie estradiolu, w środę progesteron (6dpo) i zobaczę. A w kolejnym cyklu zrobię estradiol w 2-3 dc, 14 dc, 7 dpo i prolaktynę.Jak coś wyjdzie nie tak to wizyta u lekarza.

    kasiarzyna lubi tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka była na innym forum dziewczyna która się długo starała i w końcu się udało. Miała właśnie b niski estradiol ale dostała leki i teraz jest prawie 12tc :)
    Kasiarzyna ma rację, hormony codziennie zmieniają wartość. Czekaj spokojnie i bądź dobrej myśli :)
    Mój wczorajszy wieczór udał się znakomicie. Byłyśmy w kinie a oprócz tego była akcja tematyczna dla kobiet. Robiono zdjęcia portretowe, makijaże, fryzury manikiur hybrydowy był też trener fitness i wiele innych atrakcji było naprawdę super. Kino razem z miastem organizuja takie spotkania kobietom co miesiąc. Jednak to prawda że kobiecie może poprawić humor wizyta u fryzjera czy kosmetyczki :)

    kasiarzyna, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes fajny przepis, my robimy podobnie tyle ze więcej składników i na grubszym ciescie :-) mniam

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki☺ no nadzieję i tak mam - zobaczymy....
    Kasiarzyna a FS i LH to w celu oceny rezerwy jajnikowej? Może tez zrobię? Idę jeszcze raz w poniedziałek do laboratorium żeby ten wymaz jeszcze na bakterie zrobić - myślicie, że powinnam jeszcze powtórzyć ten estradowe? No właśnie zauważyłam spadek libido, w niektórych cyklach różnie ze służę, to też wskazuje na niskie estrogeny. Bo teoretycznie przy staraniach powinien być ten estriadol wyższy w tym 6dpo? Wiem, że każdy organizm jest inny... Za to teraz zacznę ten nowy cykl w okolicach 17.01 a to był szczęśliwy 3 lata temu, jak zaszłam z synkiem☺ a cło bierze się od którego dnia cyklu? Muszę poszukać -może dobrze by było jeszcze w tym cyklu następnym już zacząć.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna a co to podpiwek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 09:52

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ